Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 5. 2013)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013 - 16:33) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Jirka, Petrák, Kadlec, Ibaněz A Jirka, Petrák, Kadlec, Ibaněz(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.54 0.166 11.00
2 Feher, Šulc R., Kuptík, Benda Feher, Šulc R., Kuptík, Benda(E) Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.00 0.152 9.00
3 Veleba, Szetei, Pírek, Novotný Veleba, Szetei, Pírek, Novotný(E) AK KroměřížAK Kroměříž 42.01 0.240 8.00
4 A Bošek, Mazáč, Peňáz, Jiráň A Bošek, Mazáč, Peňáz, Jiráň(E) VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.24 0.176 7.00
5 A Molek, Švondrk, Štefek M., Štefek D. A Molek, Švondrk, Štefek M., Štefek D.(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.87 0.137 4.00
6 A Bakalár, Řezníček, Myškovský, Nešvera A Bakalár, Řezníček, Myškovský, Nešvera(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.18 0.154 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kratina, Kašpar, Fischer, Kuchař B Kratina, Kašpar, Fischer, Kuchař(E) Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.61 0.191 6.00
2 B Carda, Dvořák, Musil, Kavka B Carda, Dvořák, Musil, Kavka(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.79 0.136 5.00
3 B Jánský, Posekaný, Berwášek J., Teigl B Jánský, Posekaný, Berwášek J., Teigl(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.19 0.209 2.00
C Mára, Bořek,Čásenský, Čapek C Mára, Bořek,Čásenský, Čapek(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
B Bětuňák, Gropl, Trybula, Góralczyk B Bětuňák, Gropl, Trybula, Góralczyk(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Jirka, Petrák, Kadlec, Ibaněz A Jirka, Petrák, Kadlec, Ibaněz(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.54 0.166 11.00
2 Feher, Šulc R., Kuptík, Benda Feher, Šulc R., Kuptík, Benda(E) Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.00 0.152 9.00
3 Veleba, Szetei, Pírek, Novotný Veleba, Szetei, Pírek, Novotný(E) AK KroměřížAK Kroměříž 42.01 0.240 8.00
4 A Bošek, Mazáč, Peňáz, Jiráň A Bošek, Mazáč, Peňáz, Jiráň(E) VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 42.24 0.176 7.00
5 B Kratina, Kašpar, Fischer, Kuchař B Kratina, Kašpar, Fischer, Kuchař(E) Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.61 0.191 6.00
6 B Carda, Dvořák, Musil, Kavka B Carda, Dvořák, Musil, Kavka(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.79 0.136 5.00
7 A Molek, Švondrk, Štefek M., Štefek D. A Molek, Švondrk, Štefek M., Štefek D.(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.87 0.137 4.00
8 A Bakalár, Řezníček, Myškovský, Nešvera A Bakalár, Řezníček, Myškovský, Nešvera(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.18 0.154 3.00
9 B Jánský, Posekaný, Berwášek J., Teigl B Jánský, Posekaný, Berwášek J., Teigl(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.19 0.209 2.00
C Mára, Bořek,Čásenský, Čapek C Mára, Bořek,Čásenský, Čapek(E) ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
B Bětuňák, Gropl, Trybula, Góralczyk B Bětuňák, Gropl, Trybula, Góralczyk(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013 - 16:21) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Domská, Procházková, Urbánková, Chabrová Domská, Procházková, Urbánková, Chabrová(E) Česká republika 22Česká republika 22 45.24 0.259
2 Mazáčová, Schmidová, Táborská, Humpolíková Mazáčová, Schmidová, Táborská, Humpolíková(E) Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.84 0.250 11.00
MB Školová, Hlavatá, Seidlová, Šebestíková Školová, Hlavatá, Seidlová, Šebestíková(E) Česká republika Jun.Česká republika Jun. 46.40 0.279
4 Chválková, Slaninová, Ogrodníková, Šádková Chválková, Slaninová, Ogrodníková, Šádková(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.90 0.115 9.00
5 A Klepetková, Putalová, Novotná, Bezeková A Klepetková, Putalová, Novotná, Bezeková(E) TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.69 0.239 7.00
6 A Nejedlová, Májková, Michalská, Štuková A Nejedlová, Májková, Michalská, Štuková(E) AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.98 0.281 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Svobodová, Pírková, Sotáková, Hřivnová B Svobodová, Pírková, Sotáková, Hřivnová(E) AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.00 0.132 8.00
2 A Paťková, Kratochvílová, Zaplatílková, Janoušová A Paťková, Kratochvílová, Zaplatílková, Janoušová(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.55 0.201 6.00
3 A Zekuciová, Bořutová, Tomášová, Chlebíková A Zekuciová, Bořutová, Tomášová, Chlebíková(E) AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.67 0.275 5.00
4 B Suchelová, Nestrašilová, Poschlová S. Štíbrová B Suchelová, Nestrašilová, Poschlová S. Štíbrová(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.36 0.173 3.00
5 B Jůzová, Kleiberová, Andrejsková, Sotonová B Jůzová, Kleiberová, Andrejsková, Sotonová(E) TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.51 0.264 2.00
6 C Horynová, Wojasová, Hamerníková, Poschlová N. C Horynová, Wojasová, Hamerníková, Poschlová N.(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.72 0.311 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Domská, Procházková, Urbánková, Chabrová Domská, Procházková, Urbánková, Chabrová(E) Česká republika 22Česká republika 22 45.24 0.259
2 Mazáčová, Schmidová, Táborská, Humpolíková Mazáčová, Schmidová, Táborská, Humpolíková(E) Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.84 0.250 11.00
3 Školová, Hlavatá, Seidlová, Šebestíková Školová, Hlavatá, Seidlová, Šebestíková(E) Česká republika Jun.Česká republika Jun. 46.40 0.279
4 Chválková, Slaninová, Ogrodníková, Šádková Chválková, Slaninová, Ogrodníková, Šádková(E) SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.90 0.115 9.00
5 B Svobodová, Pírková, Sotáková, Hřivnová B Svobodová, Pírková, Sotáková, Hřivnová(E) AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.00 0.132 8.00
6 A Klepetková, Putalová, Novotná, Bezeková A Klepetková, Putalová, Novotná, Bezeková(E) TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.69 0.239 7.00
7 A Paťková, Kratochvílová, Zaplatílková, Janoušová A Paťková, Kratochvílová, Zaplatílková, Janoušová(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.55 0.201 6.00
8 A Zekuciová, Bořutová, Tomášová, Chlebíková A Zekuciová, Bořutová, Tomášová, Chlebíková(E) AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.67 0.275 5.00
9 A Nejedlová, Májková, Michalská, Štuková A Nejedlová, Májková, Michalská, Štuková(E) AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.98 0.281 4.00
10 B Suchelová, Nestrašilová, Poschlová S. Štíbrová B Suchelová, Nestrašilová, Poschlová S. Štíbrová(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.36 0.173 3.00
11 B Jůzová, Kleiberová, Andrejsková, Sotonová B Jůzová, Kleiberová, Andrejsková, Sotonová(E) TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.51 0.264 2.00
12 C Horynová, Wojasová, Hamerníková, Poschlová N. C Horynová, Wojasová, Hamerníková, Poschlová N.(E) A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.72 0.311 1.00