Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (18. 5. 2013)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013 - 14:12) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček(E) 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.79 0.200 11.00
2 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.41 0.333 9.00
3 Martin ČapekMartin Čapek(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.76 0.189 8.00
4 Petr LichýPetr Lichý(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.11 0.272 6.00
5 Patrik ŠormPatrik Šorm(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.32 0.202 5.00
6 Tomáš BošekTomáš Bošek(E) 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.84 0.233 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013 - 14:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer(E) 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.09 0.198 7.00
2 Pavel JiráňPavel Jiráň(E) 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.32 0.248 3.00
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.34 0.272 2.00
4 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.49 0.153 1.00
MB Denis DanáčDenis Danáč(E) 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.16 0.271
6 Petr KašparPetr Kašpar(E) 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.44 0.205 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013 - 14:19) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BernášekJiří Bernášek(E) 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.70 0.181 0.00
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek(E) 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.27 0.207 0.00
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica(E) 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.64 0.00
4 Radim GóralczykRadim Góralczyk(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.66 0.166 0.00
5 Michal SuchánekMichal Suchánek(E) 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.85 0.00
Jan VacekJan Vacek(E) 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF 0.297
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček(E) 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.79 0.200 11.00
2 Jan KubistaJan Kubista(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.41 0.333 9.00
3 Martin ČapekMartin Čapek(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.76 0.189 8.00
4 Radek FischerRadek Fischer(E) 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.09 0.198 7.00
5 Petr LichýPetr Lichý(E) 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.11 0.272 6.00
6 Patrik ŠormPatrik Šorm(E) 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.32 0.202 5.00
7 Tomáš BošekTomáš Bošek(E) 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.84 0.233 4.00
8 Pavel JiráňPavel Jiráň(E) 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.32 0.248 3.00
9 Tomáš KrupkaTomáš Krupka(E) 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.34 0.272 2.00
10 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.49 0.153 1.00
11 Denis DanáčDenis Danáč(E) 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.16 0.271
12 Jiří BernášekJiří Bernášek(E) 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.70 0.181 0.00
13 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek(E) 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.27 0.207 0.00
14 Lukáš TrlicaLukáš Trlica(E) 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.64 0.00
15 Radim GóralczykRadim Góralczyk(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.66 0.166 0.00
16 Michal SuchánekMichal Suchánek(E) 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.85 0.00
17 Petr KašparPetr Kašpar(E) 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.44 0.205 0.00
Jan VacekJan Vacek(E) 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF 0.297

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013 - 14:01) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková(E) 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.69 0.239 11.00
2 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková(E) 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 54.90 0.241 9.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.03 0.233 8.00
4 Iveta PutalováIveta Putalová(E) 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.04 0.309 7.00
5 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová(E) 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 55.91 0.260 6.00
6 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.19 0.199 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013 - 14:07) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková(E) 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.84 0.241 5.00
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková(E) 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.14 0.306 3.00
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.65 0.343 2.00
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná(E) 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.28 0.185 1.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová(E) 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.40 0.334 0.00
6 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.96 0.311 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková(E) 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.69 0.239 11.00
2 Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková(E) 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 54.90 0.241 9.00
3 Jana SlaninováJana Slaninová(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.03 0.233 8.00
4 Iveta PutalováIveta Putalová(E) 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.04 0.309 7.00
5 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová(E) 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 55.91 0.260 6.00
6 Marcela PírkováMarcela Pírková(E) 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 56.84 0.241 5.00
7 Helena JiranováHelena Jiranová(E) 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.19 0.199 4.00
8 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková(E) 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.14 0.306 3.00
9 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová(E) 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.65 0.343 2.00
10 Karolína NovotnáKarolína Novotná(E) 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.28 0.185 1.00
11 Tereza JonášováTereza Jonášová(E) 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.40 0.334 0.00
12 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová(E) 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.96 0.311 0.00