výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF ve vícebojích - TNT Express Meeting

Kladno (8. - 9. 6. 2013)

Skok daleký - Muži

(so, 8.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrei KrauchankaAndrei Krauchanka
BěloruskoBělorusko
00 SB 7.64 +0.9 m/s 7.33-1.07.64+0.9-7.64 970
2 Mihail DudašMihail Dudaš
SerbiaSerbia
00 7.32 +1.8 m/s 7.26+1.27.32+1.8X7.32 891
3 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
00 PB 7.17 +0.8 m/s X7.17+0.87.11+1.07.17 854
4 Dimitriy KarpovDimitriy Karpov
KazachstánKazachstán
00 PB 7.11 +0.5 m/s 6.86+0.17.11+0.56.94+0.07.11 840
5 Pawel WiesolekPawel Wiesolek
PolandPoland
00 7.08 +0.8 m/s 7.00+0.97.08+0.86.98+0.87.08 833
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
Czech RepublicCzech Republic
00 7.07 -0.3 m/s X6.88+0.67.07-0.37.07 830
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
00 SB 6.92 +0.8 m/s 6.92+0.8XX6.92 795
8 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
00 6.91 +2.1 m/s 6.74 +1.1 m/s 6.91+2.16.74+1.1X6.91 792
9 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
00 6.83 +0.4 m/s 6.79+1.76.83+0.46.52-0.46.83 774
10 Jaroslav HedvicakJaroslav Hedvicak
Czech RepublicCzech Republic
00 6.80 +0.0 m/s 6.80+0.06.56+0.8X6.80 767
11 Dominik SiedlaczekDominik Siedlaczek
RakouskoRakousko
00 PB 6.73 +0.0 m/s 6.64-0.36.48+0.86.73+0.06.73 750
12 Václav SedlákVáclav Sedlák
Czech RepublicCzech Republic
00 6.67 -0.4 m/s X6.67-0.46.64+1.26.67 736
13 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
00 SB 6.58 -0.1 m/s 6.56+0.86.58-0.1X6.58 716
14 Filip NiegowskiFilip Niegowski
PolandPoland
00 6.24 +1.3 m/s 5.92+0.26.24+1.36.18+0.16.24 639
15 Rodrigo SagaónRodrigo Sagaón
MexikoMexiko
00 5.95 +2.8 m/s 5.87 +0.3 m/s 5.59+0.05.95+2.85.87+0.35.95 576
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 9.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hanna MelnychenkoHanna Melnychenko
UkraineUkraine
00 6.46 +0.7 m/s 6.46+0.76.40+1.0X+0.86.46 994
2 Karolina TyminskaKarolina Tyminska
PolandPoland
00 6.34 +0.8 m/s 6.22+1.06.34+0.8X-1.06.34 956
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
00 SB 6.23 +0.4 m/s 6.23+0.4X+0.8X+1.66.23 921
4 Sofia IfantídouSofia Ifantídou
ŘeckoŘecko
00 5.97 +0.9 m/s 5.92-0.15.97+0.9X+1.45.97 840
5 Katsiaryna NetsviatayevaKatsiaryna Netsviatayeva
BěloruskoBělorusko
00 PB 5.86 -0.2 m/s 5.86+0.75.86-0.25.75+0.75.86 807
6 Karolina KedziaKarolina Kedzia
PolandPoland
00 5.85 +0.3 m/s 5.85+0.3X+0.3X+0.95.85 804
7 Lucia MokrášováLucia Mokrášová
SlovakiaSlovakia
94 SB 5.84 -0.6 m/s 5.75+1.4X+1.35.84-0.65.84 801
8 Bianca ErweeBianca Erwee
South AfricaSouth Africa
00 5.78 +0.2 m/s 5.78+0.25.41-1.25.74+1.95.78 783
9 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
00 SB 5.76 -0.3 m/s X-0.6X-2.45.76-0.35.76 777
10 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
00 PB 5.64 -0.6 m/s 5.63-0.15.60-1.55.64-0.65.64 741
11 Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
00 5.59 -0.3 m/s X+0.75.46-1.75.59-0.35.59 726
12 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
Czech RepublicCzech Republic
00 SB 5.43 +0.0 m/s X+1.55.31-0.95.43+0.05.43 680
13 Beatrice PuiuBeatrice Puiu
RomaniaRomania
00 5.37 -0.3 m/s 5.10-0.65.37-0.3X+0.95.37 663
Celkem 13 závodníků