výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Celostátní finále Atletického čtyřboje

Kolín (18. - 19. 6. 2013)

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.29 782
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 07.36 759
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 07.51 710
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 07.55 697
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.69 653
6 Tomáš CábTomáš Cáb 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.79 622
7 František JandaFrantišek Janda 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 07.96 571
8 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.97 568
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 07.53 703
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.56 694
3 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 07.62 675
4 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 07.77 628
5 Jan PerháčJan Perháč 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 07.82 613
6 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 07.87 598
7 Dominik HavranDominik Havran 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.99 563
8 David KnappDavid Knapp 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 08.08 537
Celkem 8 závodníků
Finále 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.70 650
2 Vítek VejrVítek Vejr 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 07.76 631
3 Adam KoláčekAdam Koláček 96 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 07.77 628
4 Martin KonečnýMartin Konečný 99 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 07.90 589
5 Dominik OrságDominik Orság 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.99 563
6 Michal MajznerMichal Majzner 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.06 542
7 David SchneiderDavid Schneider 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 08.07 540
8 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 08.32 470
Celkem 8 závodníků
Finále 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČermínDominik Čermín 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.85 604
2 Matěj ŠmachMatěj Šmach 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.92 583
3 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 07.99 563
4 Matyáš JuříčekMatyáš Juříček 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.00 560
5 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.04 548
6 Jan VicanJan Vican 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.25 489
7 Patrik MarekPatrik Marek 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 08.30 476
Denis FischerDenis Fischer 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 08.30 476
Celkem 8 závodníků
Finále 5 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 07.71 646
2 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 07.83 610
David SadílekDavid Sadílek 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 07.83 610
4 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 07.87 598
5 Dominik LoudínDominik Loudín 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 08.06 542
6 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 08.22 498
7 Martin ČihákMartin Čihák 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 08.26 487
8 Michal NovákMichal Novák 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.44 439
Celkem 8 závodníků
Finále 6 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BartošMartin Bartoš 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.87 598
2 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 07.92 583
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 07.98 565
4 David PohořalýDavid Pohořalý 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.05 545
5 Jiří ZrůstJiří Zrůst 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 08.06 542
6 Josef MachJosef Mach 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.15 517
7 Matěj RydloMatěj Rydlo 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 08.50 423
Celkem 7 závodníků
Finále 7 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák 97 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 07.91 586
2 Matěj SykalMatěj Sykal 99 ZŠ TachovZŠ Tachov 08.02 554
3 Martin ČížekMartin Čížek 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.04 548
4 David BláhaDavid Bláha 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.05 545
5 Tadeáš RyškaTadeáš Ryška 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 08.32 470
6 Michal EhlMichal Ehl 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 08.65 386
Celkem 6 závodníků
Finále 8 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernohorskýMartin Černohorský 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 07.95 574
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 08.00 560
3 Jiří SamekJiří Samek 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.15 517
4 Jan RákosníkJan Rákosník 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 08.28 481
5 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.35 462
6 Dominik HoráčekDominik Horáček 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.52 418
Celkem 6 závodníků
Finále 9 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.74 637
2 Jan FidlerJan Fidler 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 08.01 557
3 Jakub DvořákJakub Dvořák 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 08.19 506
4 Tomáš PippenbacherTomáš Pippenbacher 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.21 500
5 Jakub ČermákJakub Čermák 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.55 411
6 Václav KopáčekVáclav Kopáček 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 08.84 340
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana MizerováJolana Mizerová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.03 839
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 08.08 824
3 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 08.37 738
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.46 712
5 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 08.53 692
6 Tereza RohanováTereza Rohanová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 08.55 687
7 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.59 676
8 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.62 667
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.35 744
2 Lucie PernicováLucie Pernicová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.37 738
3 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 08.46 712
4 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 08.49 704
5 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 08.55 687
6 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.57 681
7 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.67 654
8 Veronika TomšováVeronika Tomšová 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.92 587
Celkem 8 závodníků
Finále 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ChudáčkováDominika Chudáčková 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.66 656
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 08.72 640
3 Josefína OráčkováJosefína Oráčková 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 08.79 621
4 Petra KrálováPetra Králová 99 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.85 605
5 Barbora KučerováBarbora Kučerová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 08.88 597
6 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 08.92 587
7 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 08.97 574
8 Iveta DupenopulosováIveta Dupenopulosová 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 09.35 480
Celkem 8 závodníků
Finále 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KrškováMartina Kršková 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 08.64 662
2 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 08.74 635
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.83 610
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 08.87 600
5 Denisa JiráskováDenisa Jirásková 97 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 09.03 558
6 Zuzana TurkorováZuzana Turkorová 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 09.24 506
7 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 09.31 489
8 Tereza MinaříkováTereza Minaříková 99 ZŠ BenešovZŠ Benešov 09.42 463
Celkem 8 závodníků
Finále 5 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.68 651
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.73 637
3 Kateřina JebouskováKateřina Jebousková 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 08.79 621
4 Kristýna DjačukováKristýna Djačuková 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 08.87 600
5 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.94 582
6 Marie JílkováMarie Jílková 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.00 566
7 Alexandra DoubravováAlexandra Doubravová 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.11 538
8 Karolína ČervováKarolína Červová 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov 10.14 308
Celkem 8 závodníků
Finále 6 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov 08.63 665
2 Leona VargováLeona Vargová 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 08.90 592
3 Jana HorákováJana Horáková 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 09.08 546
4 Gabriela SlámováGabriela Slámová 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 09.13 533
5 Karolína PánováKarolína Pánová 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 09.17 523
6 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 09.19 518
7 Eva HrazdirováEva Hrazdirová 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 09.22 511
8 Hana MakoňováHana Makoňová 99 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 09.25 504
Celkem 8 závodníků
Finále 7 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.87 600
2 Barbora DlaskováBarbora Dlasková 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov 08.95 579
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 98 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 09.01 564
4 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 09.16 526
5 Dora ZemanováDora Zemanová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 09.27 499
6 Anna VeseláAnna Veselá 99 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 09.36 477
Celkem 6 závodníků
Finále 8 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda SlavíkováMagda Slavíková 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov 08.44 718
2 Karolína HolčákováKarolína Holčáková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 09.10 541
3 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 09.13 533
4 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 09.25 504
5 Martina SlámováMartina Slámová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 09.45 456
6 karolína Černákarolína Černá 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 09.79 380
Celkem 6 závodníků
Finále 9 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora SoučkováDora Součková 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 09.10 541
2 Anna Marie JobováAnna Marie Jobová 99 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 09.20 516
3 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 09.21 513
4 Eliška DočkalováEliška Dočkalová 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 09.49 447
5 Nikola HlouškováNikola Hloušková 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 09.52 440
MS Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 08.44 718
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 2:28.09 717
2 Jolana MizerováJolana Mizerová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:37.40 603
3 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 2:40.27 570
4 Leona VargováLeona Vargová 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 2:42.35 546
5 Gabriela SlámováGabriela Slámová 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 2:47.87 486
6 Dora ZemanováDora Zemanová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:52.48 438
7 Karolína HolčákováKarolína Holčáková 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:53.64 426
8 Dominika ChudáčkováDominika Chudáčková 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:53.77 425
9 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 2:55.04 413
10 Lucie PernicováLucie Pernicová 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 2:55.35 410
11 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 3:01.97 347
12 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 3:02.39 343
13 Martina KrškováMartina Kršková 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 3:04.03 329
14 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav 3:08.51 290
15 Eliška DočkalováEliška Dočkalová 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč 3:09.44 282
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela GřundělováNela Gřundělová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:43.80 530
2 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2:50.71 456
3 Petra KrálováPetra Králová 99 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:50.79 455
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:53.58 427
5 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 2:54.64 417
6 Jana HorákováJana Horáková 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:55.16 411
7 Eva NěmcováEva Němcová 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 2:55.64 407
8 Hana MakoňováHana Makoňová 99 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 2:59.96 366
9 Eva HrazdirováEva Hrazdirová 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:07.84 296
10 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 3:13.72 248
11 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:17.72 218
12 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:20.44 199
13 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:27.39 153
14 Josefína OráčkováJosefína Oráčková 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:32.38 123
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:32.38 123
Celkem 15 závodníků
Finále 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 2:35.78 622
2 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:39.43 579
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 2:56.64 397
4 Denisa JiráskováDenisa Jirásková 97 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 3:00.49 361
5 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 3:01.78 349
6 Kristýna VeseláKristýna Veselá 98 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 3:01.88 348
7 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:02.13 346
8 Barbora KučerováBarbora Kučerová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 3:04.47 325
9 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 3:09.68 280
10 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:10.03 278
11 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 3:14.46 242
12 karolína Černákarolína Černá 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 3:17.93 217
13 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 3:21.27 193
14 Nikola HlouškováNikola Hloušková 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:21.96 188
15 Martina SlámováMartina Slámová 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova 3:41.79 76
Celkem 15 závodníků
Finále 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:28.15 716
2 Magda SlavíkováMagda Slavíková 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov 2:36.18 617
3 Anna Marie JobováAnna Marie Jobová 99 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 2:46.45 501
4 Kristýna DjačukováKristýna Djačuková 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 2:47.03 495
5 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 2:48.11 483
6 Veronika TomšováVeronika Tomšová 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 2:50.41 459
7 Dora SoučkováDora Součková 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 2:51.52 448
8 Karolína PánováKarolína Pánová 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:52.29 440
9 Tereza RohanováTereza Rohanová 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:58.87 376
10 Marie JílkováMarie Jílková 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 2:59.88 366
11 Anna VeseláAnna Veselá 99 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 3:00.35 362
12 Kateřina JebouskováKateřina Jebousková 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 3:00.36 362
13 Barbora DlaskováBarbora Dlasková 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov 3:01.81 349
14 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov 3:02.04 346
15 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:05.09 319
16 Iveta DupenopulosováIveta Dupenopulosová 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 3:09.32 283
17 Zuzana TurkorováZuzana Turkorová 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:11.67 264
18 Tereza MinaříkováTereza Minaříková 99 ZŠ BenešovZŠ Benešov 3:13.68 249
19 Alexandra DoubravováAlexandra Doubravová 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk 3:14.07 245
20 Karolína ČervováKarolína Červová 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov 3:28.95 143
Celkem 20 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 2:51.12 754
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 2:56.89 695
3 Adam KoláčekAdam Koláček 96 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 3:06.02 606
4 David SadílekDavid Sadílek 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 3:06.94 598
5 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 3:06.98 597
6 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:20.89 474
7 Adam RöderAdam Röder 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:22.68 459
8 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:23.92 449
9 Martin KonečnýMartin Konečný 99 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského 3:24.52 444
10 Jakub MalovanýJakub Malovaný 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 3:25.71 434
11 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 3:29.52 404
12 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 3:29.92 401
13 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 3:30.69 395
14 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám. 3:31.66 388
15 Martin ČernohorskýMartin Černohorský 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno 3:32.26 383
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 2:56.54 699
2 Dominik OrságDominik Orság 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:01.91 646
3 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:02.81 637
4 Josef MachJosef Mach 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:04.74 619
5 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:07.20 595
6 Tomáš CábTomáš Cáb 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:07.48 593
7 Dominik ČermínDominik Čermín 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 3:08.18 586
8 Dominik HavranDominik Havran 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:08.95 579
9 Martin BartošMartin Bartoš 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:15.41 521
10 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:15.79 518
Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 3:15.79 518
12 Matyáš JuříčekMatyáš Juříček 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří 3:17.49 503
13 Michal NovákMichal Novák 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 3:19.80 483
14 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:20.77 475
15 Matěj ŠmachMatěj Šmach 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova 3:35.76 357
Celkem 15 závodníků
Finále 3 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítek VejrVítek Vejr 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 2:55.56 708
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3:06.41 603
3 David KnappDavid Knapp 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3:07.50 593
4 Dominik LoudínDominik Loudín 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3:09.91 570
5 Jakub DvořákJakub Dvořák 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:10.68 563
6 Václav KopáčekVáclav Kopáček 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 3:13.53 538
7 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák 97 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 3:17.38 504
8 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3:18.25 497
9 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:19.65 485
10 Martin ČihákMartin Čihák 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3:28.63 411
11 Aleš MoravecAleš Moravec 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 3:30.86 394
12 Jiří ZrůstJiří Zrůst 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova 3:34.75 364
13 Jan RákosníkJan Rákosník 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:45.61 288
14 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:50.78 254
15 Jan FidlerJan Fidler 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha 3:51.89 247
Celkem 15 závodníků
Finále 4 (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 2:55.68 707
2 Martin ČížekMartin Čížek 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 2:56.08 703
3 Patrik MarekPatrik Marek 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 3:07.45 593
4 František JandaFrantišek Janda 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 3:12.34 548
5 Michal MajznerMichal Majzner 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:18.51 494
6 David BláhaDavid Bláha 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:19.98 482
7 Michal EhlMichal Ehl 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 3:21.04 473
8 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:24.02 448
9 Tadeáš RyškaTadeáš Ryška 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 3:24.10 448
10 Jan VicanJan Vican 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:24.94 441
11 David PohořalýDavid Pohořalý 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:25.42 437
12 Dominik HoráčekDominik Horáček 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice 3:25.66 435
13 Denis FischerDenis Fischer 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 3:29.16 407
14 Jan PerháčJan Perháč 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 3:33.58 373
15 David SchneiderDavid Schneider 97 ZŠ TachovZŠ Tachov 3:33.88 371
16 Jiří SamekJiří Samek 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:40.05 326
17 Matěj SykalMatěj Sykal 99 ZŠ TachovZŠ Tachov 3:49.14 265
18 Jakub ČermákJakub Čermák 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:51.69 248
19 Tomáš PippenbacherTomáš Pippenbacher 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov 3:52.60 243
20 Matěj RydloMatěj Rydlo 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou 4:07.99 156
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
97 1.72 560
1= Matěj RydloMatěj Rydlo
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 1.72 560
3 Adam KoláčekAdam Koláček
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
96 1.72 560
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 1.72 560
5 Tomáš PippenbacherTomáš Pippenbacher
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 1.68 528
6 Jakub MalovanýJakub Malovaný
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 1.68 528
7 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 1.68 528
8 Jiří ZrůstJiří Zrůst
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 1.68 528
9 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 1.68 528
10= Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 1.64 496
10= Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
97 1.64 496
12 Vojtěch BastlVojtěch Bastl
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 1.64 496
13 Martin BartošMartin Bartoš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 1.64 496
14= Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.60 464
14= Tadeáš RyškaTadeáš Ryška
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 1.60 464
16 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 1.60 464
17 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
99 1.60 464
18 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.60 464
19 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 1.56 434
20= Martin ČížekMartin Čížek
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 1.52 404
20= Josef MachJosef Mach
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 1.52 404
22 Patrik MarekPatrik Marek
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 1.48 374
23= Jan RákosníkJan Rákosník
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 1.48 374
23= Martin ČihákMartin Čihák
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 1.48 374
25 David SadílekDavid Sadílek
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
98 1.48 374
26 Jan VicanJan Vican
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 1.48 374
27 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 1.48 374
28 Jakub DvořákJakub Dvořák
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 1.44 345
29 Matyáš JuříčekMatyáš Juříček
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 1.44 345
30 Denis FischerDenis Fischer
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 1.44 345
31 Václav KopáčekVáclav Kopáček
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 1.40 317
32 Michal EhlMichal Ehl
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 1.36 290
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.69 842
2 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.53 655
3 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
97 1.53 655
4 Kristýna DjačukováKristýna Djačuková
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 1.49 610
5 Barbora DlaskováBarbora Dlasková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 1.45 566
6 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 1.45 566
7= Žaneta HoškováŽaneta Hošková
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 1.45 566
7= Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 1.45 566
9= Eliška DočkalováEliška Dočkalová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
97 1.41 523
9= Jolana MizerováJolana Mizerová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 1.41 523
11 Dora ZemanováDora Zemanová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 1.37 481
12= Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
97 1.37 481
12= Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
99 1.37 481
14= Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
98 1.37 481
14= Dita PoslušnáDita Poslušná
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 1.37 481
16 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 1.33 439
17 karolína Černákarolína Černá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 1.33 439
18 Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 1.33 439
19 Tereza MinaříkováTereza Minaříková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
99 1.33 439
20= Alexandra DoubravováAlexandra Doubravová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
98 1.29 399
20= Karolína PánováKarolína Pánová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
98 1.29 399
22 Anna Marie JobováAnna Marie Jobová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
99 1.29 399
23= Zuzana TurkorováZuzana Turkorová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 1.25 359
23= Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 1.25 359
23= Tereza RohanováTereza Rohanová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 1.25 359
23= Hana MakoňováHana Makoňová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
99 1.25 359
27 Anna VeseláAnna Veselá
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
99 1.25 359
Kateřina PořízováKateřina Pořízová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 NM
Martina SlámováMartina Slámová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 NM
Kateřina KrškováKateřina Kršková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
97 NM
Eva NěmcováEva Němcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 NM
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RöderAdam Röder
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 5.90 565
2 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 5.83 550
3 Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
98 5.83 550
4 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 5.78 540
5 Jakub ZuzákJakub Zuzák
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 5.69 521
6 Tomáš CábTomáš Cáb
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 5.68 519
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
98 5.67 516
8 Dominik OrságDominik Orság
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 5.52 485
9 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 5.51 483
10 Lubomír FantaLubomír Fanta
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 5.44 469
11 František JandaFrantišek Janda
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 5.42 465
12 Jan PerháčJan Perháč
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 5.42 465
13 Dominik HavranDominik Havran
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 5.41 463
14 Marek MachalickýMarek Machalický
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 5.41 463
15 Vítek VejrVítek Vejr
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 5.40 461
16 Jan FidlerJan Fidler
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 5.39 459
17 Aleš MoravecAleš Moravec
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 5.37 455
18 David PohořalýDavid Pohořalý
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 5.34 449
19 Michal MajznerMichal Majzner
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 5.32 445
20 David BláhaDavid Bláha
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 5.32 445
21 Miroslav NyklMiroslav Nykl
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
97 5.31 443
22 David SchneiderDavid Schneider
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 5.27 435
23 Dominik LoudínDominik Loudín
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 5.26 433
24 Martin ČernohorskýMartin Černohorský
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
98 5.23 427
25 David KnappDavid Knapp
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 5.23 427
26 Jiří SamekJiří Samek
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 5.20 421
27 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 5.11 404
28 Aleš KlementAleš Klement
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 5.09 400
29 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
99 4.97 377
30 Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 4.96 375
31 Matěj SykalMatěj Sykal
ZŠ TachovZŠ Tachov
99 4.76 337
32 Dominik HoráčekDominik Horáček
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 4.76 337
33 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 4.65 317
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 5.03 567
2 Lucie PernicováLucie Pernicová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 4.88 527
3 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 4.80 506
4 Magda SlavíkováMagda Slavíková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
97 4.78 500
5 Nikola HoláskováNikola Holásková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 4.67 472
6 Martina KrškováMartina Kršková
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 4.62 459
7 Dominika ChudáčkováDominika Chudáčková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 4.60 454
8 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 4.58 448
9 Karolína HolčákováKarolína Holčáková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 4.57 446
10 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 4.52 433
11 Dominika HanušováDominika Hanušová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 4.41 406
12 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
99 4.37 396
13 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 4.26 369
14 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
97 4.25 367
15 Leona VargováLeona Vargová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
99 4.23 362
16 Veronika TomšováVeronika Tomšová
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 4.18 350
17 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 4.15 343
18 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 4.14 340
20 Kateřina DivišováKateřina Divišová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 4.14 340
20 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 4.11 333
21 Josefína OráčkováJosefína Oráčková
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 4.09 329
23 Gabriela SlámováGabriela Slámová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
99 4.09 329
23 Michaela KýnováMichaela Kýnová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 4.08 326
25 Jana HorákováJana Horáková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
98 4.08 326
25 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 4.07 324
27 Denisa JiráskováDenisa Jirásková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
97 4.07 324
27 Eva HrazdirováEva Hrazdirová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 4.04 317
28 Dora SoučkováDora Součková
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 3.98 303
29 Kristýna VeseláKristýna Veselá
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
98 3.96 299
30 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 3.94 294
31 Kateřina JebouskováKateřina Jebousková
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
97 3.71 244
32 Marie JílkováMarie Jílková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 3.69 239
33 Karolína ČervováKarolína Červová
ZŠ BenešovZŠ Benešov
97 3.50 200
34 Iveta DupenopulosováIveta Dupenopulosová
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
97 3.39 178
MS Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
98 4.58 448
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 11.53 630
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
97 10.90 589
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
99 10.13 538
4 Sabina PoláčkováSabina Poláčková
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
97 09.73 512
5 Jolana MizerováJolana Mizerová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 09.67 508
6 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 09.63 505
7 Leona VargováLeona Vargová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
99 09.33 486
8 Michaela KýnováMichaela Kýnová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 09.17 475
9 Lucie PernicováLucie Pernicová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 09.17 475
10 Karolína SuchánkováKarolína Suchánková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 09.09 470
11 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 09.00 464
12 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 08.98 463
13 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 08.88 456
14 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 08.72 446
15 Eliška DočkalováEliška Dočkalová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
97 08.68 443
16 Kateřina PořízováKateřina Pořízová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 08.67 443
17 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 08.47 430
18 Karolína PánováKarolína Pánová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
98 08.08 405
19 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 07.85 390
20 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
97 07.80 386
21 Nikola HoláskováNikola Holásková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 07.54 370
22 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 07.52 368
23 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 07.24 350
24 Kateřina JebouskováKateřina Jebousková
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
97 07.17 346
25 Alexandra DoubravováAlexandra Doubravová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
98 06.97 333
26 Karolína HolčákováKarolína Holčáková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 06.82 324
27 Karolína ČervováKarolína Červová
ZŠ BenešovZŠ Benešov
97 06.70 316
28 Tereza RohanováTereza Rohanová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 06.67 314
29 Dora SoučkováDora Součková
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 06.66 313
30 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
99 06.66 313
31 Dominika HanušováDominika Hanušová
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 06.52 304
32 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 06.50 303
33 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 06.49 302
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 13.00 667
2 Dominik OrságDominik Orság
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 12.57 641
3 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 12.40 631
4 Adam KoláčekAdam Koláček
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
96 12.24 621
5 Michal MajznerMichal Majzner
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 11.82 595
6 Miroslav NyklMiroslav Nykl
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
97 11.75 591
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
98 11.46 574
8 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 11.20 558
9 Vítek VejrVítek Vejr
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 11.11 553
10 Matyáš JuříčekMatyáš Juříček
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 10.60 522
11 Adam RöderAdam Röder
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 10.57 520
12 Josef MachJosef Mach
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 10.52 517
13 Marek MachalickýMarek Machalický
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 10.51 516
14 Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
97 10.50 516
15 David KnappDavid Knapp
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 10.38 508
16 Jan RákosníkJan Rákosník
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 10.32 505
17 Jakub ZuzákJakub Zuzák
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 10.20 498
18 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
97 10.10 492
19 Michal EhlMichal Ehl
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 10.08 490
20 Jakub DvořákJakub Dvořák
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 10.06 489
21 Lubomír FantaLubomír Fanta
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 09.99 485
22 Denis FischerDenis Fischer
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 09.85 477
23 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 09.70 468
24 Tadeáš RyškaTadeáš Ryška
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 09.62 463
25 Matěj SykalMatěj Sykal
ZŠ TachovZŠ Tachov
99 09.62 463
26 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 09.52 457
27 Martin ČížekMartin Čížek
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 09.48 454
28 František JandaFrantišek Janda
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 09.47 454
29 Martin ČihákMartin Čihák
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 09.36 447
30 David PohořalýDavid Pohořalý
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 09.30 444
31 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 09.28 443
32 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 09.23 440
33 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
99 09.00 426
34 Jan PerháčJan Perháč
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 08.97 424
35 Ondřej ŠimůnekOndřej Šimůnek
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
97 08.90 420
36 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
97 08.78 413
37 Jan VicanJan Vican
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 08.65 405
38 Václav KopáčekVáclav Kopáček
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 08.54 398
Celkem 38 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš CábTomáš Cáb
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 75.14 527
2 Jakub MalovanýJakub Malovaný
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 69.39 476
3 Dominik HavranDominik Havran
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 66.78 453
4 David BláhaDavid Bláha
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 65.85 445
5 Martin BartošMartin Bartoš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 65.35 440
6 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 65.25 439
7 Jiří ZrůstJiří Zrůst
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 64.36 432
8 Martin ČernohorskýMartin Černohorský
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
98 64.16 430
9 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
97 63.67 426
10 David SchneiderDavid Schneider
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 63.47 424
11 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 60.06 394
12 Aleš MoravecAleš Moravec
ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
98 58.83 383
13 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
99 58.45 380
14 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 57.08 368
15 David SadílekDavid Sadílek
ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
98 56.96 367
16 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
98 56.84 366
17 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
97 56.10 360
18 Jan FidlerJan Fidler
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 55.77 357
19 Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
98 54.32 345
20 Patrik MarekPatrik Marek
ZŠ TachovZŠ Tachov
97 53.54 338
21 Matěj RydloMatěj Rydlo
ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
97 52.00 325
22 Tomáš PippenbacherTomáš Pippenbacher
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 49.76 306
23 Jiří SamekJiří Samek
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 49.23 301
24 Dominik HoráčekDominik Horáček
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 48.53 295
25 Vojtěch BastlVojtěch Bastl
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 47.50 287
26 Aleš KlementAleš Klement
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 44.91 265
27 Dominik LoudínDominik Loudín
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
98 43.89 256
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina KrškováMartina Kršková
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
98 55.64 551
2 Hana MakoňováHana Makoňová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
99 54.11 531
3 Veronika TomšováVeronika Tomšová
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
98 50.47 485
4 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 50.22 482
5 Eva NěmcováEva Němcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 48.52 461
6 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
98 45.72 426
7 Marie JílkováMarie Jílková
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 45.54 424
8 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 45.29 421
9 Jana HorákováJana Horáková
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
98 42.60 387
10 Eva HrazdirováEva Hrazdirová
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 42.55 387
11 Martina SlámováMartina Slámová
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
97 41.22 370
12 Denisa JiráskováDenisa Jirásková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
97 40.94 367
13 Anna VeseláAnna Veselá
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
99 40.70 364
14 Kristýna VeseláKristýna Veselá
ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
98 40.32 359
15 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová
ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
97 40.05 356
16 karolína Černákarolína Černá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 39.73 352
17 Magda SlavíkováMagda Slavíková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
97 38.33 335
18 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 38.18 333
19 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
97 38.13 333
20 Zuzana TurkorováZuzana Turkorová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
98 37.94 330
21 Tereza MinaříkováTereza Minaříková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
99 37.08 320
22 Dora ZemanováDora Zemanová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 36.74 316
23 Josefína OráčkováJosefína Oráčková
ZŠ SokolovZŠ Sokolov
98 36.02 307
24 Dominika ChudáčkováDominika Chudáčková
ZŠ ZubříZŠ Zubří
98 34.50 289
25 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 34.02 283
26 Kateřina DivišováKateřina Divišová
ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
97 33.84 281
27 Iveta DupenopulosováIveta Dupenopulosová
Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
97 31.60 254
28 Anna Marie JobováAnna Marie Jobová
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
99 31.21 249
29 Kristýna DjačukováKristýna Djačuková
Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
97 30.54 242
30 Gabriela SlámováGabriela Slámová
ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
99 30.52 241
31 Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
98 25.25 180
32 Barbora DlaskováBarbora Dlasková
ZŠ BenešovZŠ Benešov
98 17.67 95
Celkem 32 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pippenbacher Tomáš Pippenbacher Tomáš 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
2 Bastl Vojtěch Bastl Vojtěch 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice
3 Puchnar Ondřej Puchnar Ondřej 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice
4 Bartoš Martin Bartoš Martin 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice
5 Marek Patrik Marek Patrik 97 ZŠ TachovZŠ Tachov
6 Fischer Denis Fischer Denis 97 ZŠ TachovZŠ Tachov
7 Šimůnek Ondřej Šimůnek Ondřej 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
8 Čížek Martin Čížek Martin 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
9 Novák Michal Novák Michal 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
10 Šmach Matěj Šmach Matěj 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
11 Koláček Adam Koláček Adam 96 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
12 Sadílek David Sadílek David 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
13 Vaverka Lukáš Vaverka Lukáš 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
14 Veselý Jakub Veselý Jakub 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
15 Vojtíšek Tomáš Vojtíšek Tomáš 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
16 Juříček Matyáš Juříček Matyáš 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
17 Mach Josef Mach Josef 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří
18 Kubát Zdeněk Kubát Zdeněk 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
19 Rákosník Jan Rákosník Jan 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
20 Ryška Tadeáš Ryška Tadeáš 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
21 Ehl Michal Ehl Michal 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
22 Špičák Daniel Špičák Daniel 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
23 Malovaný Jakub Malovaný Jakub 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
24 Emereoha Samuel Emereoha Samuel 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
25 Konečný Martin Konečný Martin 99 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
26 Rydlo Matěj Rydlo Matěj 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
27 Chapčák Štěpán Chapčák Štěpán 97 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
28 Zrůst Jiří Zrůst Jiří 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
29 Kopáček Václav Kopáček Václav 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
30 Vican Jan Vican Jan 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
31 Čihák Martin Čihák Martin 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
32 Dvořák Jakub Dvořák Jakub 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
33 Majzner Michal Majzner Michal 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
34 Čermák Jakub Čermák Jakub 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
35 Samek Jiří Samek Jiří 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
36 Fanta Lubomír Fanta Lubomír 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice
37 Zuzák Jakub Zuzák Jakub 97 ZŠ JemniceZŠ Jemnice
38 Janda František Janda František 97 ZŠ TachovZŠ Tachov
39 Schneider David Schneider David 97 ZŠ TachovZŠ Tachov
40 Bláha David Bláha David 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
41 Pohořalý David Pohořalý David 97 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
42 Samaras Alexandros Samaras Alexandros 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
43 Čermín Dominik Čermín Dominik 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
44 Nykl Miroslav Nykl Miroslav 97 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
45 Černohorský Martin Černohorský Martin 98 ZŠ Laštůvkova, BrnoZŠ Laštůvkova, Brno
46 Knapp David Knapp David 97 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
47 Loudín Dominik Loudín Dominik 98 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
48 Cáb Tomáš Cáb Tomáš 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
49 Orság Dominik Orság Dominik 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří
50 Havran Dominik Havran Dominik 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří
51 Štogl Ondřej Štogl Ondřej 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
52 Fidler Jan Fidler Jan 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
53 Perháč Jan Perháč Jan 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
54 Hovorka Ondřej Hovorka Ondřej 97 ZŠ Rychnov n. KněžnouZŠ Rychnov n. Kněžnou
55 Chrbolka Miroslav Chrbolka Miroslav 97 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
56 Kopecký Ondřej Kopecký Ondřej 98 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
57 Röder Adam Röder Adam 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
58 Machalický Marek Machalický Marek 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
59 Orálek Dominik Orálek Dominik 98 ZŠ Olomouc, HeyrovskéhoZŠ Olomouc, Heyrovského
60 Horáček Dominik Horáček Dominik 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
61 Moravec Aleš Moravec Aleš 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
62 Vejr Vítek Vejr Vítek 98 ZŠ Kolín, MasarykovaZŠ Kolín, Masarykova
63 Klement Aleš Klement Aleš 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
64 Sykal Matěj Sykal Matěj 99 ZŠ TachovZŠ Tachov
65 Kubík Lukáš Kubík Lukáš 99 ZŠ Pardubice, Benešovo nám.ZŠ Pardubice, Benešovo nám.
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kopecký O. 2488 (07.53/703-5.67/516-11.46/574-2:56.89/695)
Veselý J. 2472 (07.51/710-1.68/528-12.40/631-3:06.41/603)
Koláček A. 2415 (07.77/628-1.72/560-12.24/621-3:06.02/606)
Vejr V. 2353 (07.76/631-5.40/461-11.11/553-2:55.56/708)
Orság D. 2335 (07.99/563-5.52/485-12.57/641-3:01.91/646)
Röder A. 2326 (07.29/782-5.90/565-10.57/520-3:22.68/459)
Zuzák J. 2308 (07.56/694-5.69/521-10.20/498-3:07.20/595)
Cáb T. 2261 (07.79/622-5.68/519-75.14/527-3:07.48/593)
Machalický M. 2231 (08.22/498-5.41/463-10.51/516-2:51.12/754)
Chrbolka M. 2191 (07.77/628-5.78/540-63.67/426-3:06.98/597)
Samaras A. 2175 (07.70/650-5.83/550-09.52/457-3:15.79/518)
Čížek M. 2109 (08.04/548-1.52/404-09.48/454-2:56.08/703)
Špičák D. 2091 (07.62/675-1.72/560-09.70/468-3:31.66/388)
Čermín D. 2085 (07.85/604-5.83/550-54.32/345-3:08.18/586)
Nykl M. 2081 (07.71/646-5.31/443-11.75/591-3:29.92/401)
Chapčák Š. 2078 (07.91/586-1.64/496-10.10/492-3:17.38/504)
Majzner M. 2076 (08.06/542-5.32/445-11.82/595-3:18.51/494)
Vaverka L. 2074 (07.55/697-1.72/560-08.78/413-3:29.52/404)
Šmach M. 2071 (07.92/583-1.60/464-13.00/667-3:35.76/357)
Knapp D. 2065 (08.08/537-5.23/427-10.38/508-3:07.50/593)
Havran D. 2058 (07.99/563-5.41/463-66.78/453-3:08.95/579)
Mach J. 2057 (08.15/517)
Bastl V. 2057 (07.74/637-1.64/496)
Mach J. 2057 (1.52/404-10.52/517)
Bastl V. 2057 (47.50/287-3:02.81/637)
Mach J. 2057 (3:04.74/619)
Bartoš M. 2055 (07.87/598-1.64/496-65.35/440-3:15.41/521)
Janda F. 2038 (07.96/571-5.42/465-09.47/454-3:12.34/548)
Malovaný J. 2021 (07.92/583-1.68/528-69.39/476-3:25.71/434)
Hovorka O. 2016 (07.87/598-4.65/317-60.06/394-2:55.68/707)
Kubát Z. 2013 (08.00/560-1.68/528-09.23/440-3:19.65/485)
Moravec A. 1991 (07.36/759-5.37/455-58.83/383-3:30.86/394)
Emereoha S. 1977 (07.97/568)
Fanta L. 1977 (08.04/548-5.44/469)
Emereoha S. 1977 (1.64/496-65.25/439)
Fanta L. 1977 (09.99/485-3:20.77/475)
Emereoha S. 1977 (3:20.89/474)
Orálek D. 1951 (07.69/653-5.51/483-56.84/366-3:23.92/449)
Sadílek D. 1949 (07.83/610-1.48/374-56.96/367-3:06.94/598)
Novák M. 1944 (08.44/439-1.60/464-11.20/558-3:19.80/483)
Juříček M. 1930 (08.00/560-1.44/345-10.60/522-3:17.49/503)
Klement A. 1927 (07.99/563-5.09/400-44.91/265-2:56.54/699)
Konečný M. 1923 (07.90/589-1.60/464-09.00/426-3:24.52/444)
Bláha D. 1917 (08.05/545-5.32/445-65.85/445-3:19.98/482)
Šimůnek O. 1912 (07.83/610-1.56/434-08.90/420-3:24.02/448)
Dvořák J. 1903 (08.19/506-1.44/345-10.06/489-3:10.68/563)
Puchnar O. 1887 (08.35/462-1.60/464-09.28/443-3:15.79/518)
Pohořalý D. 1875 (08.05/545)
Perháč J. 1875 (07.82/613-5.42/465)
Pohořalý D. 1875 (5.34/449-09.30/444)
Perháč J. 1875 (08.97/424-3:33.58/373)
Pohořalý D. 1875 (3:25.42/437)
Zrůst J. 1866 (08.06/542-1.68/528-64.36/432-3:34.75/364)
Ryška T. 1845 (08.32/470-1.60/464-09.62/463-3:24.10/448)
Černohorský M. )
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oráčková Josefína Oráčková Josefína 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
2 Makoňová Hana Makoňová Hana 99 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
3 Hrazdirová Eva Hrazdirová Eva 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
4 Dlasková Barbora Dlasková Barbora 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov
5 Slavíková Magda Slavíková Magda 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov
6 Minaříková Tereza Minaříková Tereza 99 ZŠ BenešovZŠ Benešov
7 Kučerová Barbora Kučerová Barbora 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
8 Slámová Martina Slámová Martina 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
9 Veselá Kristýna Veselá Kristýna 98 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
10 Divišová Kateřina Divišová Kateřina 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
11 Jílková Marie Jílková Marie 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
12 Hloušková Nikola Hloušková Nikola 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
13 Kosáčková Andrea Kosáčková Andrea 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
14 Gřundělová Nela Gřundělová Nela 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
15 Horáková Jana Horáková Jana 98 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
16 Kratochvílová Zuzana Kratochvílová Zuzana 98 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
17 Slámová Gabriela Slámová Gabriela 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
18 Kratochvílová Kateřina Kratochvílová Kateřina 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
19 Kršková Martina Kršková Martina 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
20 Zemanová Dora Zemanová Dora 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
21 Chudáčková Dominika Chudáčková Dominika 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
22 Djačuková Kristýna Djačuková Kristýna 97 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
23 Jobová Anna Marie Jobová Anna Marie 99 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
24 Turkorová Zuzana Turkorová Zuzana 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
25 Hrubcová Nikola Hrubcová Nikola 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
26 Němcová Eva Němcová Eva 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
27 Černá karolína Černá karolína 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
28 Jirásková Denisa Jirásková Denisa 97 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
29 Řeháková Michaela Řeháková Michaela 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
30 Tomšová Veronika Tomšová Veronika 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
31 Veselá Anna Veselá Anna 99 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
32 Dupenopulosová Iveta Dupenopulosová Iveta 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
33 Kýnová Michaela Kýnová Michaela 97 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
34 Hošková Žaneta Hošková Žaneta 98 ZŠ SokolovZŠ Sokolov
35 Suchánková Karolína Suchánková Karolína 98 ZŠ BenešovZŠ Benešov
36 Červová Karolína Červová Karolína 97 ZŠ BenešovZŠ Benešov
37 Vobrátilová Gabriela Vobrátilová Gabriela 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
38 Vobrátilová Monika Vobrátilová Monika 97 ZŠ Chlumec, MuchovaZŠ Chlumec, Muchova
39 Rohanová Tereza Rohanová Tereza 97 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
40 Doubravová Alexandra Doubravová Alexandra 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
41 Pánová Karolína Pánová Karolína 98 ZŠ ŠumperkZŠ Šumperk
42 Hanušová Dominika Hanušová Dominika 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
43 Půlpánová Markéta Půlpánová Markéta 99 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
44 Trejbalová Gabriela Trejbalová Gabriela 98 ZŠ JilemniceZŠ Jilemnice
45 Dietrichová Kateřina Dietrichová Kateřina 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
46 Holásková Nikola Holásková Nikola 97 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
47 Králová Petra Králová Petra 99 ZŠ Opava, EnglišovaZŠ Opava, Englišova
48 Bursíková Darina Bursíková Darina 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
49 Poláčková Sabina Poláčková Sabina 97 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
50 Vargová Leona Vargová Leona 99 ZŠ BřeclavZŠ Břeclav
51 Janíčková Veronika Janíčková Veronika 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
52 Dočkalová Eliška Dočkalová Eliška 97 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
53 Pořízová Kateřina Pořízová Kateřina 98 ZŠ Týnská, TřebíčZŠ Týnská, Třebíč
54 Mizerová Jolana Mizerová Jolana 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
55 Pernicová Lucie Pernicová Lucie 98 ZŠ ZubříZŠ Zubří
56 Holčáková Karolína Holčáková Karolína 97 ZŠ ZubříZŠ Zubří
57 Skácelová Zuzana Skácelová Zuzana 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
58 Součková Dora Součková Dora 98 Gymnázium Nad Kavalírkou PrahaGymnázium Nad Kavalírkou Praha
59 Kršková Kateřina Kršková Kateřina 97 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
60 Hrubcová Aneta Hrubcová Aneta 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
61 Poslušná Dita Poslušná Dita 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
62 Pejchalová Lada Pejchalová Lada 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
63 Scholzeová Veronika Scholzeová Veronika 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
64 Kubíčková Lucie Kubíčková Lucie 98 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
65 Jebousková Kateřina Jebousková Kateřina 97 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Janíčková V. 2613 (08.08/824-09.63/505-5.03/567-2:28.09/717)
Mizerová J. 2473 (08.03/839-09.67/508-1.41/523-2:37.40/603)
Slavíková M. 2170 (08.44/718-38.33/335-4.78/500-2:36.18/617)
Půlpánová M. 2160 (08.35/744-10.13/538-1.37/481-2:56.64/397)
Pernicová L. 2150 (08.37/738-09.17/475-4.88/527-2:55.35/410)
Bursíková D. 2126 (08.37/738-07.80/386-1.53/655-3:01.97/347)
Gřundělová N. 2105 (08.92/587-38.13/333-1.53/655-2:43.80/530)
Pejchalová L. 2077 (08.53/692-07.24/350-1.69/842-3:21.27/193)
Hanušová D. 2036 (08.49/704-06.52/304-4.41/406-2:35.78/622)
Kršková M. 2001 (08.64/662-55.64/551-4.62/459-3:04.03/329)
Suchánková K. 1987 (08.63/665-09.09/470-4.80/506-3:02.04/346)
Vargová L. 1986 (08.90/592-09.33/486-4.23/362-2:42.35/546)
Vobrátilová G. 1949 (08.72/640-08.98/463-1.45/566-3:09.68/280)
Djačuková K. 1947 (08.87/600-30.54/242-1.49/610-2:47.03/495)
Dietrichová K. 1945 (08.62/667)
Holásková N. 1945 (08.59/676-07.54/370)
Dietrichová K. 1945 (09.00/464-1.45/566)
Holásková N. 1945 (4.67/472-2:53.58/427)
Dietrichová K. 1945 (3:13.72/248)
Kubíčková L. 1944 (08.46/712-07.85/390-1.25/359-2:48.11/483)
Divišová K. 1937 (08.87/600)
Kratochvílová Z. 1937 (08.55/687)
Divišová K. 1937 (33.84/281)
Kratochvílová Z. 1937 (45.72/426-1.37/481)
Divišová K. 1937 (4.14/340-2:28.15/716)
Kratochvílová Z. 1937 (3:02.39/343)
Kýnová M. 1899 (08.57/681-09.17/475-4.08/326-2:54.64/417)
Poslušná D. 1892 (08.94/582-11.53/630-1.37/481-3:20.44/199)
Tomšová V. 1881 (08.92/587-50.47/485-4.18/350-2:50.41/459)
Hrubcová A. 1870 (08.68/651-08.47/430-4.11/333-2:50.71/456)
Kratochvílová K. 1848 (08.46/712-40.05/356-4.25/367-2:55.04/413)
Kučerová B. 1837 (08.88/597-50.22/482-4.52/433-3:04.47/325)
Hošková Ž. 1829 (08.67/654-08.88/456-1.45/566-3:27.39/153)
Chudáčková D. 1824 (08.66/656-34.50/289-4.60/454-2:53.77/425)
Poláčková S. 1816 (09.13/533-09.73/512-1.37/481-3:08.51/290)
Králová P. 1769 (08.85/605-06.66/313-4.37/396-2:50.79/455)
Pánová K. 1767 (09.17/523-08.08/405-1.29/399-2:52.29/440)
Makoňová H. 1760 (09.25/504-54.11/531-1.25/359-2:59.96/366)
Holčáková K. 1737 (09.10/541-06.82/324-4.57/446-2:53.64/426)
Rohanová T. 1736 (08.55/687-06.67/314-1.25/359-2:58.87/376)
Zemanová D. 1734 (09.27/499-36.74/316-1.37/481-2:52.48/438)
Vobrátilová M. 1710 (08.97/574-08.72/446-4.58/448-3:14.46/242)
Dočkalová E. 1695 (09.49/447-08.68/443-1.41/523-3:09.44/282)
Horáková J. 1670 (09.08/546-42.60/387-4.08/326-2:55.16/411)
Jobová A. 1665 (09.20/516-31.21/249-1.29/399-2:46.45/501)
Scholzeová V. 1664 (09.31/489-06.49/302-3.94/294-2:39.43/579)
Pořízová K. 1648 (08.74/635-08.67/443-/-2:40.27/570)
Řeháková M. 1612 (09.19/518-45.29/421-4.07/324-3:01.78/349)
Trejbalová G. 1611 (09.16/526-07.52/368-1.33/439-3:10.03/278)
Jirásková D. 1610 (09.03/558-40.94/367-4.07/324-3:00.49/361)
Součková D. 1605 (09.10/541-06.66/313-3.98/3)
Celkem 65 závodníků