Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 Jihočeský Jihočeský 07.23
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.37
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 Zlínský Zlínský 07.38
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 Praha Praha 07.43
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 Karlovarský Karlovarský 07.54
6 Jan JankovičJan Jankovič 98 Královéhradecký Královéhradecký 07.70
7 Adam HousaAdam Housa 99 Liberecký Liberecký 07.74
Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 Královéhradecký Královéhradecký 07.42
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 Středočeský Středočeský 07.43
3 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 Plzeňský Plzeňský 07.44
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 Královéhradecký Královéhradecký 07.49
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 Olomoucký Olomoucký 07.56
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 07.64
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 Ústecký Ústecký 07.70
8 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Vysočina Vysočina 08.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 Olomoucký Olomoucký 07.19
2 Tomáš BachTomáš Bach 98 Ústecký Ústecký 07.51
3 Filip BromFilip Brom 99 Praha Praha 07.52
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 Středočeský Středočeský 07.63
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 Liberecký Liberecký 07.64
6 Pavel JaklPavel Jakl 98 Vysočina Vysočina 07.74
7 Luboš ČernýLuboš Černý 98 Plzeňský Plzeňský 07.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 Jihočeský Jihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.38
3 Jiří MachekJiří Machek 98 Pardubický Pardubický 07.49
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 07.50
5 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 Zlínský Zlínský 07.58
6 Pavel KortusPavel Kortus 99 Karlovarský Karlovarský 07.82
MB Petr ŠkodaPetr Škoda 98 Liberecký Liberecký 08.19
Adam FojcikAdam Fojcik 98 Moravskoslezský Moravskoslezský DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 Jihočeský Jihočeský 07.24
2 Adam RöderAdam Röder 98 Olomoucký Olomoucký 07.27
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 Praha Praha 07.38
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 Zlínský Zlínský 07.43
5 Jiří MachekJiří Machek 98 Pardubický Pardubický 07.51
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 07.53
7 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 Královéhradecký Královéhradecký 07.54
8 Filip BromFilip Brom 99 Praha Praha 07.61
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 Jihočeský Jihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.37
3 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.45
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 Karlovarský Karlovarský 07.48
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 Středočeský Středočeský 07.49
6 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 Plzeňský Plzeňský 07.50
7 Tomáš BachTomáš Bach 98 Ústecký Ústecký 07.54
Dominik OrálekDominik Orálek 98 Olomoucký Olomoucký DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 Olomoucký Olomoucký 07.23 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 Jihočeský Jihočeský 07.32 5.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 Jihočeský Jihočeský 07.35 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 Praha Praha 07.45 3.00
5 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.48 2.00
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský 07.56 1.00
7 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 Zlínský Zlínský 07.67
8 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 Karlovarský Karlovarský 07.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Olomoucký Olomoucký 07.85
2 Libor PernicaLibor Pernica 00 Jihomoravský Jihomoravský 08.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.09
4 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 Liberecký Liberecký 08.12
5 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Plzeňský Plzeňský 08.17
6 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 Liberecký Liberecký 08.32
7 Dominik HolubDominik Holub 01 Středočeský Středočeský 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Jihočeský Jihočeský 07.75
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 Zlínský Zlínský 07.81
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Ústecký Ústecký 07.97
4 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 Vysočina Vysočina 08.37
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Zlínský Zlínský 08.44
6 Marek NetíkMarek Netík 02 Karlovarský Karlovarský 08.77
Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Středočeský Středočeský 07.29
2 František BubaFrantišek Buba 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 07.80
3 Michal MačekMichal Maček 00 Praha Praha 07.80
4 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Vysočina Vysočina 08.33
5 Adam CibulkaAdam Cibulka 00 Karlovarský Karlovarský 08.69
MB Martin JínaMartin Jína 00 Praha Praha 08.00
MB Adam NovotnýAdam Novotný 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 Jihočeský Jihočeský 07.58
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 Ústecký Ústecký 07.78
3 Jan JanovskýJan Janovský 00 Praha Praha 07.83
4 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.21
5 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 Jihomoravský Jihomoravský 08.31
6 Jakub FialaJakub Fiala 01 Královéhradecký Královéhradecký 08.58
7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Středočeský Středočeský 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavel SchindlerPavel Schindler 00 Liberecký Liberecký 08.53
MB Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 Liberecký Liberecký 08.81
MB Tomáš DufekTomáš Dufek 00 Liberecký Liberecký 09.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 Jihočeský Jihočeský 07.52
2 Michal MačekMichal Maček 00 Praha Praha 07.72
3 František BubaFrantišek Buba 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 07.80
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Olomoucký Olomoucký 07.87
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Ústecký Ústecký 07.93
6 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 Liberecký Liberecký 08.09
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.11
8 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 Jihomoravský Jihomoravský 08.16
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Středočeský Středočeský 07.37
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Jihočeský Jihočeský 07.67
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 Ústecký Ústecký 07.68
4 Libor PernicaLibor Pernica 00 Jihomoravský Jihomoravský 07.84
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 Zlínský Zlínský 07.88
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 Praha Praha 07.90
7 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 Plzeňský Plzeňský 08.09
8 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Středočeský Středočeský 07.37 6.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 Jihočeský Jihočeský 07.66 5.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 Ústecký Ústecký 07.82 4.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 Jihočeský Jihočeský 07.84 3.00
5 Libor PernicaLibor Pernica 00 Jihomoravský Jihomoravský 07.89 2.00
6= Michal MačekMichal Maček 00 Praha Praha 07.90 1.00
6= David DrštičkaDavid Drštička 00 Olomoucký Olomoucký 07.90 1.00
8 František BubaFrantišek Buba 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 Pardubický Pardubický 07.86
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 Jihočeský Jihočeský 07.87
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 Praha Praha 07.95
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 Jihomoravský Jihomoravský 08.05
5 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 Zlínský Zlínský 08.08
6 Patricie MaláPatricie Malá 98 Liberecký Liberecký 08.22
7 Valérie BílkováValérie Bílková 98 Karlovarský Karlovarský 08.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 Ústecký Ústecký 08.13
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Vysočina Vysočina 08.19
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.22
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 Královéhradecký Královéhradecký 08.23
5 Anna KozákováAnna Kozáková 98 Plzeňský Plzeňský 08.24
6 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 Olomoucký Olomoucký 08.39
7 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 Středočeský Středočeský 08.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 Zlínský Zlínský 07.65
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Ústecký Ústecký 07.95
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 Praha Praha 07.97
4 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.21
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Královéhradecký Královéhradecký 08.33
6 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 Vysočina Vysočina 08.58
7 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 Plzeňský Plzeňský 08.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 Liberecký Liberecký 07.95
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Karlovarský Karlovarský 08.12
3 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský Jihomoravský 08.18
4 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 Jihočeský Jihočeský 08.21
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 Pardubický Pardubický 08.31
6 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 Středočeský Středočeský 08.33
7 Kartin SásováKartin Sásová 98 Olomoucký Olomoucký 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucie JarešováLucie Jarešová 98 Praha Praha 08.11
MB Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Praha Praha 08.21
MB Michaela ČernáMichaela Černá 99 Jihočeský Jihočeský 08.33
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 99 Liberecký Liberecký 08.37
MB Iva SkalickáIva Skalická 99 Pardubický Pardubický 08.38
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 98 Praha Praha 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 Zlínský Zlínský 07.71
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 Jihočeský Jihočeský 07.90
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 Praha Praha 07.92
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 Zlínský Zlínský 08.08
5 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Ústecký Ústecký 08.10
6 Berenika KusováBerenika Kusová 98 Ústecký Ústecký 08.11
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Vysočina Vysočina 08.19
8 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 Jihočeský Jihočeský 08.27
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 Pardubický Pardubický 07.90
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 Liberecký Liberecký 07.91
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 Praha Praha 07.92
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 Jihomoravský Jihomoravský 08.12
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Karlovarský Karlovarský 08.14
6 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.21
7 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.28
8 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský Jihomoravský 08.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 Zlínský Zlínský 07.78 6.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 Liberecký Liberecký 07.91 5.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 Jihočeský Jihočeský 07.92 4.00
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 Pardubický Pardubický 07.98 3.00
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 Praha Praha 07.99 2.00
6 Nikola BendováNikola Bendová 99 Praha Praha 08.00 1.00
7 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Ústecký Ústecký 08.10
8 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 Zlínský Zlínský 08.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 Středočeský Středočeský 08.25
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 Liberecký Liberecký 08.34
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Praha Praha 08.36
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.53
5 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 Vysočina Vysočina 08.55
6 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 Zlínský Zlínský 08.81
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 Karlovarský Karlovarský 08.92
Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 00 Olomoucký Olomoucký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.25
2 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 Ústecký Ústecký 08.31
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Plzeňský Plzeňský 08.31
4 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 Pardubický Pardubický 08.33
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Jihomoravský Jihomoravský 08.33
6 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 Jihočeský Jihočeský 08.36
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 Středočeský Středočeský 08.44
8 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 Zlínský Zlínský 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Praha Praha 07.85
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 Plzeňský Plzeňský 08.12
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Ústecký Ústecký 08.15
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 Pardubický Pardubický 08.18
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 Vysočina Vysočina 08.30
6 Barbora AntošováBarbora Antošová 00 Liberecký Liberecký 08.52
7 Barbora BegováBarbora Begová 00 Olomoucký Olomoucký 08.54
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 Královéhradecký Královéhradecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 Olomoucký Olomoucký 08.37
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 Karlovarský Karlovarský 08.52
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.55
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.69
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 Jihočeský Jihočeský 08.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta BláhováAneta Bláhová 00 Plzeňský Plzeňský DNP
MB Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 00 Olomoucký Olomoucký 08.62
MB Hana KouckáHana Koucká 00 Liberecký Liberecký 08.67
MB Nikola SojkováNikola Sojková 00 Liberecký Liberecký 08.69
MB Emma PokornáEmma Pokorná 01 Liberecký Liberecký 08.85
MB Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 Liberecký Liberecký 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Praha Praha 07.81
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Ústecký Ústecký 08.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 Středočeský Středočeský 08.16
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 Vysočina Vysočina 08.30
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Praha Praha 08.35
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 Karlovarský Karlovarský 08.48
7 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 Pardubický Pardubický 08.49
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Plzeňský Plzeňský DNP
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 Plzeňský Plzeňský 08.15
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Jihomoravský Jihomoravský 08.28
3 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 Pardubický Pardubický 08.29
4 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.31
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 Liberecký Liberecký 08.36
6 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 Ústecký Ústecký 08.39
7 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 Olomoucký Olomoucký 08.47
8 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 Královéhradecký Královéhradecký 08.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Praha Praha 07.95 6.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 Plzeňský Plzeňský 08.24 5.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 Středočeský Středočeský 08.32 4.00
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 Pardubický Pardubický 08.33 3.00
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Ústecký Ústecký 08.34 2.00
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 Jihomoravský Jihomoravský 08.37 1.00
7 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 Vysočina Vysočina 08.40
8 Bára HolainováBára Holainová 01 Moravskoslezský Moravskoslezský 08.51
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 37.93
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 Zlínský Zlínský 38.45
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 Praha Praha 38.55
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 Královéhradecký Královéhradecký 38.71
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 Liberecký Liberecký 38.95
6 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 Plzeňský Plzeňský 39.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 Jihočeský Jihočeský 36.85
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 37.95
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 Jihočeský Jihočeský 38.60
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 Ústecký Ústecký 40.13
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 Karlovarský Karlovarský 42.06
6 Jan ŠvecJan Švec 99 Vysočina Vysočina 45.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Středočeský Středočeský 36.06
2 David RichterDavid Richter 98 Karlovarský Karlovarský 37.04
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 Praha Praha 38.08
4 Martin ReinerMartin Reiner 98 Jihomoravský Jihomoravský 39.61
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 Liberecký Liberecký 40.23
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Královéhradecký Královéhradecký 44.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský 36.94
2 Tomáš BachTomáš Bach 98 Ústecký Ústecký 37.30
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 Středočeský Středočeský 38.95
4 Luboš ČernýLuboš Černý 98 Plzeňský Plzeňský 39.33
5 Jiří MachekJiří Machek 98 Pardubický Pardubický 41.20
6 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 Vysočina Vysočina 41.32
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 Zlínský Zlínský 41.41
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Středočeský Středočeský 35.78 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 Jihočeský Jihočeský 36.30 5.00
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 Jihomoravský Jihomoravský 36.55 4.00
4 Tomáš BachTomáš Bach 98 Ústecký Ústecký 36.74 3.00
5 David RichterDavid Richter 98 Karlovarský Karlovarský 36.89 2.00
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 37.98 1.00
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 Praha Praha 38.58
8 Jakub ValášekJakub Valášek 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 38.95
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 Liberecký Liberecký 40.78
2 Eliška PernáEliška Perná 99 Pardubický Pardubický 41.97
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Jihomoravský Jihomoravský 42.52
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 44.05
5 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 98 Jihočeský Jihočeský 44.76
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 Královéhradecký Královéhradecký 45.47
7 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Středočeský Středočeský 46.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Vysočina Vysočina 41.15
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Karlovarský Karlovarský 41.75
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 Plzeňský Plzeňský 42.92
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 Pardubický Pardubický 42.98
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 Zlínský Zlínský 43.21
6 Kartin SásováKartin Sásová 98 Olomoucký Olomoucký 43.55
7 Michaela ČernáMichaela Černá 99 Jihočeský Jihočeský 45.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Praha Praha 41.25
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Ústecký Ústecký 42.51
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Praha Praha 43.01
4 Berenika KusováBerenika Kusová 98 Ústecký Ústecký 43.11
5 Helena BenčováHelena Benčová 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 43.23
6 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 Plzeňský Plzeňský 43.34
7 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Vysočina Vysočina 46.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 Zlínský Zlínský 41.50
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský Jihomoravský 41.98
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 Karlovarský Karlovarský 42.67
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 Liberecký Liberecký 42.89
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 Středočeský Středočeský 44.45
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Královéhradecký Královéhradecký 44.57
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 98 Praha Praha 43.29
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 Zlínský Zlínský 40.16 6.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 Liberecký Liberecký 40.67 5.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 Praha Praha 40.93 4.00
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Vysočina Vysočina 40.99 3.00
5 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský Jihomoravský 41.60 2.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Karlovarský Karlovarský 42.15 1.00
7 Eliška PernáEliška Perná 99 Pardubický Pardubický 42.43
8 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Ústecký Ústecký 42.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 Plzeňský Plzeňský 2:17.66
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 Zlínský Zlínský 2:17.95
3 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:18.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 Královéhradecký Královéhradecký 2:18.83
5 Ondřej BartákOndřej Barták 00 Středočeský Středočeský 2:22.65
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Jihomoravský Jihomoravský 2:24.19
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Olomoucký Olomoucký 2:26.75
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 Pardubický Pardubický 2:32.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 Jihočeský Jihočeský 2:21.58
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Jihomoravský Jihomoravský 2:23.25
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:25.40
4 Radek DojčarRadek Dojčar 00 Karlovarský Karlovarský 2:29.68
5 Tomáš DufekTomáš Dufek 00 Liberecký Liberecký 2:32.08
6 Vít StaněkVít Staněk 01 Zlínský Zlínský 2:36.22
7 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 Vysočina Vysočina 2:41.39
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 Liberecký Liberecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Robin BeshirRobin Beshir 01 Středočeský Středočeský 2:24.87
2 František HonsaFrantišek Honsa 00 Jihočeský Jihočeský 2:25.29
3 Tomáš PalataTomáš Palata 00 Praha Praha 2:26.29
4 Petr KelemenPetr Kelemen 01 Plzeňský Plzeňský 2:29.29
5 Filip NovákFilip Novák 00 Pardubický Pardubický 2:30.51
6 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 Liberecký Liberecký 2:32.20
7 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 Olomoucký Olomoucký 2:34.06
8 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 Královéhradecký Královéhradecký 2:38.08
9 Jakub RustlerJakub Rustler 01 Karlovarský Karlovarský 2:45.97
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 Jihočeský Jihočeský 2:14.70 6.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 Plzeňský Plzeňský 2:15.33 5.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 Zlínský Zlínský 2:16.16 4.00
4 Robin BeshirRobin Beshir 01 Středočeský Středočeský 2:16.18 3.00
5 Pavel HalířPavel Halíř 00 Královéhradecký Královéhradecký 2:17.44 2.00
6 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Jihomoravský Jihomoravský 2:18.58 1.00
7 František HonsaFrantišek Honsa 00 Jihočeský Jihočeský 2:18.82
Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 Moravskoslezský Moravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Ústecký Ústecký 2:21.24
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 Jihomoravský Jihomoravský 2:21.66
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 Vysočina Vysočina 2:22.67
4 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 Pardubický Pardubický 2:23.37
5 Petra ČerenkovaPetra Čerenkova 99 Královéhradecký Královéhradecký 2:26.29
6 Anna ValešováAnna Valešová 98 Liberecký Liberecký 2:27.63
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 Olomoucký Olomoucký 2:28.43
8 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 Vysočina Vysočina 2:33.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 Praha Praha 2:24.63
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 Jihočeský Jihočeský 2:24.78
3 Tereza GrowkováTereza Growková 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:25.74
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 Zlínský Zlínský 2:27.02
5 Eva LančováEva Lančová 99 Olomoucký Olomoucký 2:29.68
6 Helena GetacheowováHelena Getacheowová 98 Plzeňský Plzeňský 2:29.72
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 Ústecký Ústecký 2:31.07
8 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 Středočeský Středočeský 2:31.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 Praha Praha 2:23.18
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:23.41
3 Carmen BeshirováCarmen Beshirová 98 Středočeský Středočeský 2:23.53
4 Natálie KuželkováNatálie Kuželková 98 Královéhradecký Královéhradecký 2:25.66
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 Plzeňský Plzeňský 2:26.12
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 Liberecký Liberecký 2:28.69
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 Jihočeský Jihočeský 2:30.67
8 Eliška BrožkováEliška Brožková 98 Karlovarský Karlovarský 2:33.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:15.98 6.00
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 Jihomoravský Jihomoravský 2:17.11 5.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 Ústecký Ústecký 2:18.45 4.00
4 Lucie VolkováLucie Volková 98 Jihočeský Jihočeský 2:18.69 3.00
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 Praha Praha 2:20.33 2.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 Vysočina Vysočina 2:22.23 1.00
7 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 Pardubický Pardubický 2:23.11
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 Praha Praha 2:23.35
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Radka BužkováRadka Bužková 00 Středočeský Středočeský 2:28.41
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:29.66
3 Lenka SucháLenka Suchá 00 Jihomoravský Jihomoravský 2:33.73
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 Jihočeský Jihočeský 2:34.39
5 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Pardubický Pardubický 2:40.26
6 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 Ústecký Ústecký 2:41.31
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 Karlovarský Karlovarský 2:41.36
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 Vysočina Vysočina 2:46.52
9 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Královéhradecký Královéhradecký 2:52.17
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Jihomoravský Jihomoravský 2:30.34
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 Plzeňský Plzeňský 2:30.92
3 Jana NovákováJana Nováková 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:31.13
4 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 Liberecký Liberecký 2:32.78
5 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 Pardubický Pardubický 2:36.85
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 Ústecký Ústecký 2:39.78
7 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 Praha Praha 2:44.98
8 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 Jihočeský Jihočeský 2:48.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 Liberecký Liberecký 2:33.81
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 Středočeský Středočeský 2:35.27
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 Královéhradecký Královéhradecký 2:35.94
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 Vysočina Vysočina 2:36.19
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Karlovarský Karlovarský 2:36.22
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Praha Praha 2:38.52
7 Bára KučerováBára Kučerová 01 Olomoucký Olomoucký 2:44.31
8 Linda SucháLinda Suchá 01 Plzeňský Plzeňský 2:56.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Jihomoravský Jihomoravský 2:24.40 6.00
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 Plzeňský Plzeňský 2:26.49 5.00
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:28.34 4.00
4 Jana NovákováJana Nováková 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 2:29.74 3.00
5 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 Liberecký Liberecký 2:30.73 2.00
6 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 Liberecký Liberecký 2:33.28 1.00
7 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 Středočeský Středočeský 2:36.15
8 Radka BužkováRadka Bužková 00 Středočeský Středočeský 2:36.18
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 Olomoucký Olomoucký 4:30.84
2 Tomáš KrimTomáš Krim 98 Liberecký Liberecký 4:31.22
3 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 Pardubický Pardubický 4:31.79
4 Marek KarasMarek Karas 98 Vysočina Vysočina 4:34.51
5 Petr JanúšekPetr Janúšek 99 Liberecký Liberecký 4:36.04
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 Olomoucký Olomoucký 4:40.19
7 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 Jihomoravský Jihomoravský 4:40.45
8 Josef PrůchaJosef Průcha 98 Jihočeský Jihočeský 4:48.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Královéhradecký Královéhradecký 4:20.51
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Zlínský Zlínský 4:22.61
3 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 Plzeňský Plzeňský 4:26.57
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Královéhradecký Královéhradecký 4:27.50
5 Adam PeckaAdam Pecka 98 Středočeský Středočeský 4:28.77
6 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 Pardubický Pardubický 4:38.61
7 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 4:45.78
8 Michal MyškaMichal Myška 98 Středočeský Středočeský 4:57.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 4:22.48
2 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Jihomoravský Jihomoravský 4:26.10
3 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 Praha Praha 4:27.10
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 Ústecký Ústecký 4:30.31
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Plzeňský Plzeňský 4:31.49
6 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 Praha Praha 4:39.22
7 Robert HájekRobert Hájek 98 Karlovarský Karlovarský 4:48.17
8 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Vysočina Vysočina 5:00.18
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Zlínský Zlínský 4:14.41 6.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Královéhradecký Královéhradecký 4:15.11 5.00
3 Marek MachalickýMarek Machalický 98 Olomoucký Olomoucký 4:17.25 4.00
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 Praha Praha 4:18.90 3.00
5 Adam PeckaAdam Pecka 98 Středočeský Středočeský 4:19.64 2.00
6 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Jihomoravský Jihomoravský 4:19.89 1.00
7 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 Plzeňský Plzeňský 4:19.97
8 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 Ústecký Ústecký 4:27.51
9 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Plzeňský Plzeňský 4:27.99
10 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 4:28.98
11 Tomáš KrimTomáš Krim 98 Liberecký Liberecký 4:29.21
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 Královéhradecký Královéhradecký DNF
Celkem 12 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 Praha Praha 09.30
2 Adam OndraAdam Ondra 00 Vysočina Vysočina 10.02
3 Dominik ZouharDominik Zouhar 00 Jihomoravský Jihomoravský 10.05
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 Královéhradecký Královéhradecký 10.07
5 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 Vysočina Vysočina 10.17
6 Martin KubíkMartin Kubík 00 Ústecký Ústecký 10.50
7 Jiří StarkJiří Stark 00 Karlovarský Karlovarský 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Pardubický Pardubický 09.52
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 Středočeský Středočeský 10.01
3 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 Zlínský Zlínský 10.11
4 Dominik HolubDominik Holub 01 Středočeský Středočeský 10.24
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 Plzeňský Plzeňský 10.46
6 Jan LališJan Lališ 00 Karlovarský Karlovarský 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Olomoucký Olomoucký 09.75
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 Královéhradecký Královéhradecký 09.84
3 Jakub UrbanJakub Urban 00 Pardubický Pardubický 09.95
4 Vít JandaVít Janda 00 Jihočeský Jihočeský 10.30
5 Jiří JunekJiří Junek 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 10.31
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 Plzeňský Plzeňský 10.57
7 Marek StrnadMarek Strnad 01 Jihočeský Jihočeský 11.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 Liberecký Liberecký 09.68
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 09.70
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 Praha Praha 10.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Olomoucký Olomoucký 10.48
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 Zlínský Zlínský 10.53
6 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Ústecký Ústecký 10.74
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Olomoucký Olomoucký 09.27 6.00
2 Michal MačekMichal Maček 00 Praha Praha 09.42 5.00
3 Jakub UrbanJakub Urban 00 Pardubický Pardubický 09.47 4.00
4 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 Liberecký Liberecký 09.50 3.00
5 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Pardubický Pardubický 09.52 2.00
6 Jan JirásekJan Jirásek 00 Praha Praha 09.71 1.00
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 Královéhradecký Královéhradecký 09.84
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Moravskoslezský Moravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Ústecký Ústecký 09.64
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 Vysočina Vysočina 10.22
3 Hana KouckáHana Koucká 00 Liberecký Liberecký 10.39
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 Plzeňský Plzeňský 10.85
5 Anisa FilaliAnisa Filali 00 Jihomoravský Jihomoravský 10.89
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Zlínský Zlínský 10.94
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 Karlovarský Karlovarský 12.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Praha Praha 09.82
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 10.08
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 Jihočeský Jihočeský 10.20
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 Vysočina Vysočina 10.76
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 Karlovarský Karlovarský 10.95
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 Plzeňský Plzeňský 11.07
7 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 Pardubický Pardubický 11.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FarováMichaela Farová 00 Jihočeský Jihočeský 10.04
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 Středočeský Středočeský 10.08
3 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 Olomoucký Olomoucký 10.13
4 Eliška HelusováEliška Helusová 00 Plzeňský Plzeňský 10.22
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 Praha Praha 10.35
6 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Ústecký Ústecký 10.50
7 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 Královéhradecký Královéhradecký 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 Liberecký Liberecký 10.01
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 Zlínský Zlínský 10.17
3 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 Olomoucký Olomoucký 10.23
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 Středočeský Středočeský 10.54
5 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 Královéhradecký Královéhradecký 10.74
6 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Pardubický Pardubický 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 Plzeňský Plzeňský DNP
MB Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 10.74
MB Daniela VránováDaniela Vránová 00 Jihočeský Jihočeský 11.04
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Ústecký Ústecký 09.28 6.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Praha Praha 09.78 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 Středočeský Středočeský 09.94 4.00
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 Moravskoslezský Moravskoslezský 09.95 3.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 Liberecký Liberecký 10.02 2.00
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 Zlínský Zlínský 10.04 1.00
7 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 Olomoucký Olomoucký 10.07
8 Michaela FarováMichaela Farová 00 Jihočeský Jihočeský 10.16
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 13.66
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 Královéhradecký Královéhradecký 13.78
3 Dominik RatajDominik Rataj 98 Praha Praha 14.44
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 Olomoucký Olomoucký 14.80
5 Filip NodlFilip Nodl 98 Středočeský Středočeský 15.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 13.82
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 Jihočeský Jihočeský 14.20
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 Liberecký Liberecký 14.49
4 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 Vysočina Vysočina 15.70
5 David HolýDavid Holý 98 Pardubický Pardubický 16.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 Praha Praha 13.71
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 Královéhradecký Královéhradecký 14.32
3 Pavel PrchalPavel Prchal 98 Ústecký Ústecký 14.40
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Olomoucký Olomoucký 14.56
5 Daniel KinclDaniel Kincl 98 Vysočina Vysočina 15.29
6 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Zlínský Zlínský 15.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Středočeský Středočeský 13.91
2 Dan BártaDan Bárta 98 Liberecký Liberecký 14.28
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 Zlínský Zlínský 14.38
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 Ústecký Ústecký 14.99
5 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 Karlovarský Karlovarský 16.00
6 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 Jihočeský Jihočeský 16.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Christian StankušChristian Stankuš 98 Moravskoslezský Moravskoslezský DNP
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 14.02
MB Marek BudošMarek Budoš 99 Jihočeský Jihočeský 14.95
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 Praha Praha 13.62 6.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 13.75 5.00
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 13.87 4.00
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 Středočeský Středočeský 13.88 3.00
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 Královéhradecký Královéhradecký 13.92 2.00
6 Patrik KrausPatrik Kraus 98 Jihočeský Jihočeský 14.15 1.00
7 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 Královéhradecký Královéhradecký 14.38
Dan BártaDan Bárta 98 Liberecký Liberecký DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 Praha Praha 14.36
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 Pardubický Pardubický 15.01
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 Středočeský Středočeský 15.50
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Ústecký Ústecký 15.83
5 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Vysočina Vysočina 15.89
6 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 Karlovarský Karlovarský 16.75
7 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 Královéhradecký Královéhradecký 17.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 Liberecký Liberecký 14.49
2 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 Královéhradecký Královéhradecký 15.61
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 Praha Praha 15.64
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 Zlínský Zlínský 15.76
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Středočeský Středočeský 16.20
6 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 Plzeňský Plzeňský 16.38
Tereza JonášováTereza Jonášová 98 Plzeňský Plzeňský DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 Jihomoravský Jihomoravský 14.59
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 Pardubický Pardubický 15.29
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 Liberecký Liberecký 15.30
4 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 98 Jihočeský Jihočeský 16.65
5 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 Jihočeský Jihočeský 16.81
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský Zlínský 16.89
7 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 Moravskoslezský Moravskoslezský 17.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Vysočina Vysočina 14.64
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 Plzeňský Plzeňský 14.64
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 Olomoucký Olomoucký 15.78
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 Ústecký Ústecký 15.97
5 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 Olomoucký Olomoucký 16.08
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 Karlovarský Karlovarský 18.40
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Moravskoslezský Moravskoslezský 18.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 99 Liberecký Liberecký 15.21
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 Ústecký Ústecký 17.24
MB Tereza KuglerováTereza Kuglerová 98 Plzeňský Plzeňský 18.86
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 Jihomoravský Jihomoravský 14.23 6.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 Praha Praha 14.38 5.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Vysočina Vysočina 14.40 4.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 Plzeňský Plzeňský 14.46 3.00
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 Pardubický Pardubický 14.58 2.00
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 Liberecký Liberecký 14.65 1.00
7 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 Pardubický Pardubický 15.33
8 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 Liberecký Liberecký 15.51
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Orálek-Röder-Mikuláček-Mališka Orálek-Röder-Mikuláček-Mališka Olomoucký Olomoucký 27.49 4.00
2 Valenta-Bosák-Svoboda-Gocala Valenta-Bosák-Svoboda-Gocala Jihočeský Jihočeský 27.51 3.00
3 Hajnyš-Jankovič-Desenský-Záhora Hajnyš-Jankovič-Desenský-Záhora Královéhradecký Královéhradecký 27.55 2.00
4 Kijanica-Hoffmann-Valašek-Smolka Kijanica-Hoffmann-Valašek-Smolka Moravskoslezský Moravskoslezský 27.75
5 Chloupek-Bach-Prchal-Sýkora Chloupek-Bach-Prchal-Sýkora Ústecký Ústecký 27.91
6 Vodvářka-Černý-Kačírek-Marek Vodvářka-Černý-Kačírek-Marek Plzeňský Plzeňský 28.23
7 Kortus-Študlar-Sochůrek-Richter Kortus-Študlar-Sochůrek-Richter Karlovarský Karlovarský 29.28
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šprňa-Odstrčil-Pleva-Mazurek Šprňa-Odstrčil-Pleva-Mazurek Zlínský Zlínský 27.30 6.00
2 Rataj-Běhounek-Kisiala-Brom Rataj-Běhounek-Kisiala-Brom Praha Praha 27.36 5.00
3 Minařík-Kučera-Reiner-Vojtek Minařík-Kučera-Reiner-Vojtek Jihomoravský Jihomoravský 27.68 1.00
4 Trafina-Zikmund-Housa-Bárta Trafina-Zikmund-Housa-Bárta Liberecký Liberecký 27.99
5 Nestrašil-Kincl-Svoboda-Jakl Nestrašil-Kincl-Svoboda-Jakl Vysočina Vysočina 28.32
6 Svatoš-Kopecký-Machek-Kříž Svatoš-Kopecký-Machek-Kříž Pardubický Pardubický 28.70
7 Veselý-Svoboda-Šimon-Dedík Veselý-Svoboda-Šimon-Dedík Středočeský Středočeský 28.73
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta-Janda-Matějček-Němejc Bárta-Janda-Matějček-Němejc Jihočeský Jihočeský 29.61 6.00
2 Pernica-Mezlík-Vondráček-Urban Pernica-Mezlík-Vondráček-Urban Jihomoravský Jihomoravský 30.45 2.00
3 Kusák-Majerčák-Kadla-Kašpárek Kusák-Majerčák-Kadla-Kašpárek Zlínský Zlínský 30.56 1.00
4 Vejražka-Erlebach-Štiblický-Kubík Vejražka-Erlebach-Štiblický-Kubík Ústecký Ústecký 30.68
5 Blatník-Fiala-Halíř-Novotný Blatník-Fiala-Halíř-Novotný Královéhradecký Královéhradecký 31.23
6 Sláma-Střelec-Ondra-Kadlec Sláma-Střelec-Ondra-Kadlec Vysočina Vysočina 31.48
7 Urban-Pavlas-Boháč-Niščák Urban-Pavlas-Boháč-Niščák Pardubický Pardubický 31.54
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krsek-Semotam-Kraus-Holub Krsek-Semotam-Kraus-Holub Středočeský Středočeský 29.77 5.00
2 Vermířovský-Vrba-Buba-Mecner Vermířovský-Vrba-Buba-Mecner Moravskoslezský Moravskoslezský 29.87 4.00
3 Jína-Jirásek-Janovský-Maček Jína-Jirásek-Janovský-Maček Praha Praha 30.21 3.00
4 Klíma-Lukeš-Schindler-Hacuš Klíma-Lukeš-Schindler-Hacuš Liberecký Liberecký 31.97
5 Michálek-Rottenborn-Laubr-Fikrle Michálek-Rottenborn-Laubr-Fikrle Plzeňský Plzeňský 32.47
6 Cibulka-Stark-Netík-Lališ Cibulka-Stark-Netík-Lališ Karlovarský Karlovarský 33.60
Drštička-Vychodil-Pospíšil-Kubáč Drštička-Vychodil-Pospíšil-Kubáč Olomoucký Olomoucký DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Božková-Floriánová-Hrubá-Novotná-(Bušinová) Božková-Floriánová-Hrubá-Novotná-(Bušinová) Jihomoravský Jihomoravský 29.97 5.00
2 Skalická-Valášková-Novotná-Minářová Skalická-Valášková-Novotná-Minářová Pardubický Pardubický 30.13 4.00
3 Burdová-Račková-Černá-Záhorová Burdová-Račková-Černá-Záhorová Jihočeský Jihočeský 30.45
4 Šafaříková-Vokálová-Barborová-Malá Šafaříková-Vokálová-Barborová-Malá Liberecký Liberecký 30.60
5 Bělohlavová-Rubášová-Jonášová-Vávrová Bělohlavová-Rubášová-Jonášová-Vávrová Plzeňský Plzeňský 30.65
6 Mankovecká-Sásová-Gieselová-Přikrylová Mankovecká-Sásová-Gieselová-Přikrylová Olomoucký Olomoucký 31.06
7 Maternová-Půlpánová-Koldinská-Jedličková Maternová-Půlpánová-Koldinská-Jedličková Královéhradecký Královéhradecký 31.27
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová-Resslerová-Rafajová-Vávrová Brázdilová-Resslerová-Rafajová-Vávrová Zlínský Zlínský 29.87 6.00
2 Fisková-Žitná-Kopečná-Kusová Fisková-Žitná-Kopečná-Kusová Ústecký Ústecký 30.26 3.00
3 Bendová-Jarešová-Semecká-Jirmanová Bendová-Jarešová-Semecká-Jirmanová Praha Praha 30.33 2.00
4 Marešová-Pertlíková-Fuksová-Janíčková Marešová-Pertlíková-Fuksová-Janíčková Vysočina Vysočina 30.40 1.00
5 Břicháčková-Petrikovičová-Vejražková-Bílková Břicháčková-Petrikovičová-Vejražková-Bílková Karlovarský Karlovarský 30.54
6 Štíbrová-Slabochová-Dyrynková-Martínková Štíbrová-Slabochová-Dyrynková-Martínková Středočeský Středočeský 31.77
7 Hanousková-Gamonová-Benčová-Rašková Hanousková-Gamonová-Benčová-Rašková Moravskoslezský Moravskoslezský 31.83
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čelišová-Suráková-Hettlerová-Helusová Čelišová-Suráková-Hettlerová-Helusová Plzeňský Plzeňský 31.12 6.00
2 Turnerová-Jíchová-Parásková-Kerbachová Turnerová-Jíchová-Parásková-Kerbachová Praha Praha 31.24 5.00
3 Hanáková-Kašpárková-Koppová-Hyjánková Hanáková-Kašpárková-Koppová-Hyjánková Zlínský Zlínský 31.55 1.00
4 Koucká-Antošová-Sojková-Hůlková Koucká-Antošová-Sojková-Hůlková Liberecký Liberecký 31.94
5 Suchá-Pogányová-Macháňová-Bumbálková Suchá-Pogányová-Macháňová-Bumbálková Jihomoravský Jihomoravský 32.33
6 Levínská-Spívalová-Navrátilová-Pavlasová Levínská-Spívalová-Navrátilová-Pavlasová Pardubický Pardubický 32.34
7 Štolová-Vohánková-Rennerová-Zábojníková Štolová-Vohánková-Rennerová-Zábojníková Ústecký Ústecký DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnková-Pražáková-Jelínková-Myslivcová Šimůnková-Pražáková-Jelínková-Myslivcová Vysočina Vysočina 31.26 4.00
2 Begová-Dluhá-Smith-Skálová-Suchánková Begová-Dluhá-Smith-Skálová-Suchánková Olomoucký Olomoucký 31.27 3.00
3 Kordová-Čurdová-Schönpflugová-Ouředníková Kordová-Čurdová-Schönpflugová-Ouředníková Středočeský Středočeský 31.35 2.00
4 Gerecká-Holainová-Juchelková-Nováková Gerecká-Holainová-Juchelková-Nováková Moravskoslezský Moravskoslezský 31.99
5 Jarošová-Sekyrová-Levová-Tiralová Jarošová-Sekyrová-Levová-Tiralová Karlovarský Karlovarský 32.47
6 Bednářová-Holubcová-Jánská-Šantrůčková Bednářová-Holubcová-Jánská-Šantrůčková Královéhradecký Královéhradecký 32.67
7 Vránová-Farová-Reindlová-Urbanová Vránová-Farová-Reindlová-Urbanová Jihočeský Jihočeský 33.07
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Michal TacinaMichal Tacina
Moravskoslezský Moravskoslezský
98 1.70
1= Ondřej VodákOndřej Vodák
Jihomoravský Jihomoravský
98 1.70
1= Matěj KonečnýMatěj Konečný
Jihočeský Jihočeský
99 1.70
1= Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Praha Praha
98 1.70
5 Filip SloukaFilip Slouka
Olomoucký Olomoucký
99 1.70
6 David HolýDavid Holý
Pardubický Pardubický
98 1.70
7 Tomáš PraskýTomáš Praský
Ústecký Ústecký
99 1.65
8 Marek VíchMarek Vích
Liberecký Liberecký
98 1.65
9 Jakub VeselýJakub Veselý
Středočeský Středočeský
98 1.60
10= Jiří SedlákJiří Sedlák
Plzeňský Plzeňský
99 1.55
10= Jakub SobotkaJakub Sobotka
Královéhradecký Královéhradecký
99 1.55
12 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
Karlovarský Karlovarský
98 1.55
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Christian StankušChristian Stankuš
Moravskoslezský Moravskoslezský
98 1.70
1= Aleš SvobodaAleš Svoboda
Vysočina Vysočina
98 1.70
1= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
Středočeský Středočeský
98 1.70
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
Jihočeský Jihočeský
99 1.70
5 Filip SamuelFilip Samuel
Olomoucký Olomoucký
98 1.70
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
Praha Praha
98 1.70
7 Karel RajchartKarel Rajchart
Plzeňský Plzeňský
98 1.70
8= Dominik KryštofDominik Kryštof
Liberecký Liberecký
98 1.65
8= Viktor LicekViktor Licek
Ústecký Ústecký
98 1.65
10 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Zlínský Zlínský
98 1.65
11 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
Královéhradecký Královéhradecký
98 1.60
12 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Pardubický Pardubický
98 1.60
13 František BenešFrantišek Beneš
Karlovarský Karlovarský
98 1.50
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Praha Praha
98 1.85 6.00
2 David HolýDavid Holý
Pardubický Pardubický
98 1.85 5.00
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
Středočeský Středočeský
98 1.82 4.00
4= Christian StankušChristian Stankuš
Moravskoslezský Moravskoslezský
98 1.79 3.00
4= Aleš SvobodaAleš Svoboda
Vysočina Vysočina
98 1.79 3.00
6 Filip SamuelFilip Samuel
Olomoucký Olomoucký
98 1.79 1.00
7 Matěj KonečnýMatěj Konečný
Jihočeský Jihočeský
99 1.79
8 Michal TacinaMichal Tacina
Moravskoslezský Moravskoslezský
98 1.76
9 Karel RajchartKarel Rajchart
Plzeňský Plzeňský
98 1.73
10= Filip SloukaFilip Slouka
Olomoucký Olomoucký
99 1.73
10= Zdeněk KubátZdeněk Kubát
Praha Praha
98 1.73
12 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
Jihočeský Jihočeský
99 1.65
Ondřej VodákOndřej Vodák
Jihomoravský Jihomoravský
98 0
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
Liberecký Liberecký
00 1.64 6.00
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský Jihomoravský
00 1.61 5.00
3 Ondřej BartákOndřej Barták
Středočeský Středočeský
00 1.61 4.00
4= Antonín MatějčekAntonín Matějček
Jihočeský Jihočeský
00 1.61 3.00
4= David ŠpůrekDavid Špůrek
Zlínský Zlínský
00 1.61 3.00
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
Středočeský Středočeský
00 1.55 1.00
7 Jakub MecnerJakub Mecner
Moravskoslezský Moravskoslezský
00 1.55
8 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
Královéhradecký Královéhradecký
00 1.50
9 Karel KusákKarel Kusák
Zlínský Zlínský
01 1.45
10 Radek DojčarRadek Dojčar
Karlovarský Karlovarský
00 1.45
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Pardubický Pardubický
01 1.45
12 David NovákDavid Novák
Vysočina Vysočina
00 1.40
Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn
Plzeňský Plzeňský
00 DNP
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
Ústecký Ústecký
01 NM
Jan ValtrJan Valtr
Ústecký Ústecký
00 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Hana VáchováHana Váchová
Jihočeský Jihočeský
99 1.53
1= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
Liberecký Liberecký
98 1.53
1= Šárka PoláškováŠárka Polášková
Zlínský Zlínský
98 1.53
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Jihomoravský Jihomoravský
98 1.53
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Praha Praha
99 1.53
6= Natálie FranclováNatálie Franclová
Pardubický Pardubický
98 1.48
6= Tereza KuglerováTereza Kuglerová
Plzeňský Plzeňský
98 1.48
8 Kristýna KrupilováKristýna Krupilová
Vysočina Vysočina
98 1.43
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Olomoucký Olomoucký
99 1.43
10= Michaela KalouskováMichaela Kalousková
Karlovarský Karlovarský
99 1.38
10= Tereza SvobodováTereza Svobodová
Ústecký Ústecký
98 1.38
12 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
Královéhradecký Královéhradecký
98 1.38
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Jihomoravský Jihomoravský
98 1.53
2= Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
Liberecký Liberecký
98 1.53
2= Lada PejchalováLada Pejchalová
Královéhradecký Královéhradecký
98 1.53
4 Veronika MájováVeronika Májová
Olomoucký Olomoucký
98 1.53
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
Středočeský Středočeský
98 1.53
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Ústecký Ústecký
99 1.48
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
Praha Praha
99 1.48
8 Natálie MorchováNatálie Morchová
Pardubický Pardubický
99 1.43
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
Jihočeský Jihočeský
98 1.43
10 Barbora KalátováBarbora Kalátová
Karlovarský Karlovarský
98 1.38
11 Iveta MocharováIveta Mocharová
Vysočina Vysočina
98 1.38
MB Nikola KinclováNikola Kinclová
Středočeský Středočeský
98 1.38
MB Patricie MaláPatricie Malá
Liberecký Liberecký
98 DNP
Tereza RuszováTereza Ruszová
Moravskoslezský Moravskoslezský
98 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Jihomoravský Jihomoravský
98 1.83 6.00
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
Jihomoravský Jihomoravský
98 1.77 5.00
3 Lada PejchalováLada Pejchalová
Královéhradecký Královéhradecký
98 1.74 4.00
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
Liberecký Liberecký
98 1.71 3.00
5 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
Liberecký Liberecký
98 1.71 2.00
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
Zlínský Zlínský
98 1.65 1.00
7 Hana VáchováHana Váchová
Jihočeský Jihočeský
99 1.59
8= Patricie BurajováPatricie Burajová
Praha Praha
99 1.56
8= Veronika MájováVeronika Májová
Olomoucký Olomoucký
98 1.56
8= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
Středočeský Středočeský
98 1.56
11 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Praha Praha
99 1.56
12 Kristýna MalířováKristýna Malířová
Ústecký Ústecký
99 1.56
13 Tereza KuglerováTereza Kuglerová
Plzeňský Plzeňský
98 1.43
14 Natálie FranclováNatálie Franclová
Pardubický Pardubický
98 1.43
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Lucie MacháňováLucie Macháňová
Jihomoravský Jihomoravský
00 1.40
1= Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
Praha Praha
00 1.40
3= Adéla LinkováAdéla Linková
Královéhradecký Královéhradecký
00 1.40
3= Nikola SojkováNikola Sojková
Liberecký Liberecký
00 1.40
5= Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Olomoucký Olomoucký
01 1.40
5= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
Středočeský Středočeský
00 1.40
7 Lucie RennerováLucie Rennerová
Ústecký Ústecký
00 1.40
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
Plzeňský Plzeňský
00 1.40
9 Petra FráňováPetra Fráňová
Zlínský Zlínský
00 1.40
10 Vendula GereckáVendula Gerecká
Moravskoslezský Moravskoslezský
00 1.35
11 Veronika JůzováVeronika Jůzová
Vysočina Vysočina
00 1.30
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
Olomoucký Olomoucký
00 1.40
1= Tereza ParáskováTereza Parásková
Praha Praha
00 1.40
3= Tereza PogányováTereza Pogányová
Jihomoravský Jihomoravský
01 1.40
3= Jindra VránováJindra Vránová
Zlínský Zlínský
01 1.40
5 Daniela VránováDaniela Vránová
Jihočeský Jihočeský
00 1.35
6 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
Karlovarský Karlovarský
01 1.30
7 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Ústecký Ústecký
01 1.30
8 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
Moravskoslezský Moravskoslezský
00 1.25
9 Adriana VybíralováAdriana Vybíralová
Vysočina Vysočina
00 1.25
MB Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
Jihočeský Jihočeský
00 1.30
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
Královéhradecký Královéhradecký
00 DNP
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
Praha Praha
00 1.55 6.00
2 Petra FráňováPetra Fráňová
Zlínský Zlínský
00 1.52 5.00
3 Tereza PogányováTereza Pogányová
Jihomoravský Jihomoravský
01 1.52 4.00
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
Olomoucký Olomoucký
00 1.52 3.00
5 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Jihomoravský Jihomoravský
00 1.52 2.00
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
Praha Praha
00 1.49 1.00
7 Lucie RennerováLucie Rennerová
Ústecký Ústecký
00 1.49
8 Adéla LinkováAdéla Linková
Královéhradecký Královéhradecký
00 1.46
9 Nikola SojkováNikola Sojková
Liberecký Liberecký
00 1.46
10 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Olomoucký Olomoucký
01 1.43
11 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
Středočeský Středočeský
00 1.43
12 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
Plzeňský Plzeňský
00 1.40
13 Jindra VránováJindra Vránová
Zlínský Zlínský
01 1.35
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta
Liberecký Liberecký
98 4.00 6.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
Pardubický Pardubický
98 3.85 5.00
3 Petr PlevaPetr Pleva
Zlínský Zlínský
98 3.60 4.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
Olomoucký Olomoucký
98 3.50 3.00
5 Pavel PrchalPavel Prchal
Ústecký Ústecký
98 3.30 2.00
6 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
Královéhradecký Královéhradecký
98 3.30 1.00
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Ústecký Ústecký
98 3.30
8= Vojtěch KurfurstVojtěch Kurfurst
Královéhradecký Královéhradecký
98 3.00
8= Ondřej SobotaOndřej Sobota
Liberecký Liberecký
98 3.00
10 Prokop CoufalProkop Coufal
Vysočina Vysočina
99 2.80
11= Adam HorákAdam Horák
Jihomoravský Jihomoravský
99 2.80
11= Jakub KřížJakub Kříž
Pardubický Pardubický
98 2.80
13 David HavelDavid Havel
Praha Praha
98 2.80
14= Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
Jihočeský Jihočeský
98 2.60
14= Jan ŠvecJan Švec
Vysočina Vysočina
99