výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 PlzeňskýPlzeňský 2:17.66
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 ZlínskýZlínský 2:17.95
3 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:18.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:18.83
5 Ondřej BartákOndřej Barták 00 StředočeskýStředočeský 2:22.65
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 JihomoravskýJihomoravský 2:24.19
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 OlomouckýOlomoucký 2:26.75
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 PardubickýPardubický 2:32.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 JihočeskýJihočeský 2:21.58
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 JihomoravskýJihomoravský 2:23.25
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:25.40
4 Radek DojčarRadek Dojčar 00 KarlovarskýKarlovarský 2:29.68
5 Tomáš DufekTomáš Dufek 00 LibereckýLiberecký 2:32.08
6 Vít StaněkVít Staněk 01 ZlínskýZlínský 2:36.22
7 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 VysočinaVysočina 2:41.39
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 LibereckýLiberecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin BeshirRobin Beshir 01 StředočeskýStředočeský 2:24.87
2 František HonsaFrantišek Honsa 00 JihočeskýJihočeský 2:25.29
3 Tomáš PalataTomáš Palata 00 PrahaPraha 2:26.29
4 Petr KelemenPetr Kelemen 01 PlzeňskýPlzeňský 2:29.29
5 Filip NovákFilip Novák 00 PardubickýPardubický 2:30.51
6 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 LibereckýLiberecký 2:32.20
7 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 OlomouckýOlomoucký 2:34.06
8 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:38.08
9 Jakub RustlerJakub Rustler 01 KarlovarskýKarlovarský 2:45.97
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 JihočeskýJihočeský 2:14.70 6.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 PlzeňskýPlzeňský 2:15.33 5.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 ZlínskýZlínský 2:16.16 4.00
4 Robin BeshirRobin Beshir 01 StředočeskýStředočeský 2:16.18 3.00
5 Pavel HalířPavel Halíř 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:17.44 2.00
6 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 JihomoravskýJihomoravský 2:18.58 1.00
7 František HonsaFrantišek Honsa 00 JihočeskýJihočeský 2:18.82
Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ÚsteckýÚstecký 2:21.24
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 JihomoravskýJihomoravský 2:21.66
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 VysočinaVysočina 2:22.67
4 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 PardubickýPardubický 2:23.37
5 Petra ČerenkovaPetra Čerenkova 99 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:26.29
6 Anna ValešováAnna Valešová 98 LibereckýLiberecký 2:27.63
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 OlomouckýOlomoucký 2:28.43
8 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 VysočinaVysočina 2:33.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 PrahaPraha 2:24.63
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 JihočeskýJihočeský 2:24.78
3 Tereza GrowkováTereza Growková 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:25.74
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 ZlínskýZlínský 2:27.02
5 Eva LančováEva Lančová 99 OlomouckýOlomoucký 2:29.68
6 Helena GetacheowováHelena Getacheowová 98 PlzeňskýPlzeňský 2:29.72
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 ÚsteckýÚstecký 2:31.07
8 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 StředočeskýStředočeský 2:31.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PrahaPraha 2:23.18
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:23.41
3 Carmen BeshirováCarmen Beshirová 98 StředočeskýStředočeský 2:23.53
4 Natálie KuželkováNatálie Kuželková 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:25.66
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 PlzeňskýPlzeňský 2:26.12
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 LibereckýLiberecký 2:28.69
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 JihočeskýJihočeský 2:30.67
8 Eliška BrožkováEliška Brožková 98 KarlovarskýKarlovarský 2:33.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:15.98 6.00
2 Anna VýletováAnna Výletová 99 JihomoravskýJihomoravský 2:17.11 5.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ÚsteckýÚstecký 2:18.45 4.00
4 Lucie VolkováLucie Volková 98 JihočeskýJihočeský 2:18.69 3.00
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PrahaPraha 2:20.33 2.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 VysočinaVysočina 2:22.23 1.00
7 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 PardubickýPardubický 2:23.11
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 PrahaPraha 2:23.35
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka BužkováRadka Bužková 00 StředočeskýStředočeský 2:28.41
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:29.66
3 Lenka SucháLenka Suchá 00 JihomoravskýJihomoravský 2:33.73
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 JihočeskýJihočeský 2:34.39
5 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 PardubickýPardubický 2:40.26
6 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 ÚsteckýÚstecký 2:41.31
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 KarlovarskýKarlovarský 2:41.36
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 VysočinaVysočina 2:46.52
9 Kristina JánskáKristina Jánská 01 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:52.17
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 JihomoravskýJihomoravský 2:30.34
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 PlzeňskýPlzeňský 2:30.92
3 Jana NovákováJana Nováková 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:31.13
4 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 LibereckýLiberecký 2:32.78
5 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 PardubickýPardubický 2:36.85
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 ÚsteckýÚstecký 2:39.78
7 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 PrahaPraha 2:44.98
8 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 JihočeskýJihočeský 2:48.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 LibereckýLiberecký 2:33.81
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 StředočeskýStředočeský 2:35.27
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:35.94
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 VysočinaVysočina 2:36.19
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 KarlovarskýKarlovarský 2:36.22
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 PrahaPraha 2:38.52
7 Bára KučerováBára Kučerová 01 OlomouckýOlomoucký 2:44.31
8 Linda SucháLinda Suchá 01 PlzeňskýPlzeňský 2:56.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 JihomoravskýJihomoravský 2:24.40 6.00
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 PlzeňskýPlzeňský 2:26.49 5.00
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:28.34 4.00
4 Jana NovákováJana Nováková 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:29.74 3.00
5 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 LibereckýLiberecký 2:30.73 2.00
6 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 LibereckýLiberecký 2:33.28 1.00
7 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 StředočeskýStředočeský 2:36.15
8 Radka BužkováRadka Bužková 00 StředočeskýStředočeský 2:36.18
Celkem 8 závodníků