Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 JihočeskýJihočeský 07.23
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JihomoravskýJihomoravský 07.37
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 ZlínskýZlínský 07.38
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 07.43
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 KarlovarskýKarlovarský 07.54
6 Jan JankovičJan Jankovič 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.70
7 Adam HousaAdam Housa 99 LibereckýLiberecký 07.74
Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.42
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 StředočeskýStředočeský 07.43
3 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 PlzeňskýPlzeňský 07.44
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.49
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 OlomouckýOlomoucký 07.56
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.64
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 ÚsteckýÚstecký 07.70
8 Prokop CoufalProkop Coufal 99 VysočinaVysočina 08.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 OlomouckýOlomoucký 07.19
2 Tomáš BachTomáš Bach 98 ÚsteckýÚstecký 07.51
3 Filip BromFilip Brom 99 PrahaPraha 07.52
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 StředočeskýStředočeský 07.63
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 LibereckýLiberecký 07.64
6 Pavel JaklPavel Jakl 98 VysočinaVysočina 07.74
7 Luboš ČernýLuboš Černý 98 PlzeňskýPlzeňský 07.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 JihočeskýJihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský 07.38
3 Jiří MachekJiří Machek 98 PardubickýPardubický 07.49
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.50
5 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 ZlínskýZlínský 07.58
6 Pavel KortusPavel Kortus 99 KarlovarskýKarlovarský 07.82
MB Petr ŠkodaPetr Škoda 98 LibereckýLiberecký 08.19
Adam FojcikAdam Fojcik 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 JihočeskýJihočeský 07.24
2 Adam RöderAdam Röder 98 OlomouckýOlomoucký 07.27
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 07.38
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 ZlínskýZlínský 07.43
5 Jiří MachekJiří Machek 98 PardubickýPardubický 07.51
6 Adam SmolkaAdam Smolka 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.53
7 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.54
8 Filip BromFilip Brom 99 PrahaPraha 07.61
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 JihočeskýJihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský 07.37
3 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JihomoravskýJihomoravský 07.45
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 KarlovarskýKarlovarský 07.48
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 StředočeskýStředočeský 07.49
6 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 PlzeňskýPlzeňský 07.50
7 Tomáš BachTomáš Bach 98 ÚsteckýÚstecký 07.54
Dominik OrálekDominik Orálek 98 OlomouckýOlomoucký DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 OlomouckýOlomoucký 07.23 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 JihočeskýJihočeský 07.32 5.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 JihočeskýJihočeský 07.35 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 07.45 3.00
5 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 JihomoravskýJihomoravský 07.48 2.00
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský 07.56 1.00
7 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 ZlínskýZlínský 07.67
8 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 KarlovarskýKarlovarský 07.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 OlomouckýOlomoucký 07.85
2 Libor PernicaLibor Pernica 00 JihomoravskýJihomoravský 08.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.09
4 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 LibereckýLiberecký 08.12
5 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 PlzeňskýPlzeňský 08.17
6 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 LibereckýLiberecký 08.32
7 Dominik HolubDominik Holub 01 StředočeskýStředočeský 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 JihočeskýJihočeský 07.75
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 ZlínskýZlínský 07.81
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 ÚsteckýÚstecký 07.97
4 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 VysočinaVysočina 08.37
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 ZlínskýZlínský 08.44
6 Marek NetíkMarek Netík 02 KarlovarskýKarlovarský 08.77
Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 StředočeskýStředočeský 07.29
2 František BubaFrantišek Buba 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.80
3 Michal MačekMichal Maček 00 PrahaPraha 07.80
4 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 VysočinaVysočina 08.33
5 Adam CibulkaAdam Cibulka 00 KarlovarskýKarlovarský 08.69
MB Martin JínaMartin Jína 00 PrahaPraha 08.00
MB Adam NovotnýAdam Novotný 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 JihočeskýJihočeský 07.58
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ÚsteckýÚstecký 07.78
3 Jan JanovskýJan Janovský 00 PrahaPraha 07.83
4 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
5 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 JihomoravskýJihomoravský 08.31
6 Jakub FialaJakub Fiala 01 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.58
7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 StředočeskýStředočeský 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavel SchindlerPavel Schindler 00 LibereckýLiberecký 08.53
MB Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 LibereckýLiberecký 08.81
MB Tomáš DufekTomáš Dufek 00 LibereckýLiberecký 09.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 JihočeskýJihočeský 07.52
2 Michal MačekMichal Maček 00 PrahaPraha 07.72
3 František BubaFrantišek Buba 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.80
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 OlomouckýOlomoucký 07.87
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 ÚsteckýÚstecký 07.93
6 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 LibereckýLiberecký 08.09
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.11
8 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 JihomoravskýJihomoravský 08.16
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 StředočeskýStředočeský 07.37
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 JihočeskýJihočeský 07.67
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ÚsteckýÚstecký 07.68
4 Libor PernicaLibor Pernica 00 JihomoravskýJihomoravský 07.84
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 ZlínskýZlínský 07.88
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 PrahaPraha 07.90
7 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 PlzeňskýPlzeňský 08.09
8 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 StředočeskýStředočeský 07.37 6.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 JihočeskýJihočeský 07.66 5.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ÚsteckýÚstecký 07.82 4.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 JihočeskýJihočeský 07.84 3.00
5 Libor PernicaLibor Pernica 00 JihomoravskýJihomoravský 07.89 2.00
6= Michal MačekMichal Maček 00 PrahaPraha 07.90 1.00
6= David DrštičkaDavid Drštička 00 OlomouckýOlomoucký 07.90 1.00
8 František BubaFrantišek Buba 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 PardubickýPardubický 07.86
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 JihočeskýJihočeský 07.87
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 PrahaPraha 07.95
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JihomoravskýJihomoravský 08.05
5 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 ZlínskýZlínský 08.08
6 Patricie MaláPatricie Malá 98 LibereckýLiberecký 08.22
7 Valérie BílkováValérie Bílková 98 KarlovarskýKarlovarský 08.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ÚsteckýÚstecký 08.13
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 VysočinaVysočina 08.19
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.22
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.23
5 Anna KozákováAnna Kozáková 98 PlzeňskýPlzeňský 08.24
6 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 OlomouckýOlomoucký 08.39
7 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 StředočeskýStředočeský 08.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 ZlínskýZlínský 07.65
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 ÚsteckýÚstecký 07.95
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PrahaPraha 07.97
4 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.33
6 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 VysočinaVysočina 08.58
7 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 PlzeňskýPlzeňský 08.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 LibereckýLiberecký 07.95
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 KarlovarskýKarlovarský 08.12
3 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JihomoravskýJihomoravský 08.18
4 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 JihočeskýJihočeský 08.21
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 PardubickýPardubický 08.31
6 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 StředočeskýStředočeský 08.33
7 Kartin SásováKartin Sásová 98 OlomouckýOlomoucký 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucie JarešováLucie Jarešová 98 PrahaPraha 08.11
MB Tereza NemešováTereza Nemešová 98 PrahaPraha 08.21
MB Michaela ČernáMichaela Černá 99 JihočeskýJihočeský 08.33
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 99 LibereckýLiberecký 08.37
MB Iva SkalickáIva Skalická 99 PardubickýPardubický 08.38
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 98 PrahaPraha 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 ZlínskýZlínský 07.71
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 JihočeskýJihočeský 07.90
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PrahaPraha 07.92
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 ZlínskýZlínský 08.08
5 Tereza FiskováTereza Fisková 98 ÚsteckýÚstecký 08.10
6 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ÚsteckýÚstecký 08.11
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 VysočinaVysočina 08.19
8 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 JihočeskýJihočeský 08.27
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 PardubickýPardubický 07.90
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 LibereckýLiberecký 07.91
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 PrahaPraha 07.92
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JihomoravskýJihomoravský 08.12
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 KarlovarskýKarlovarský 08.14
6 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
7 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.28
8 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JihomoravskýJihomoravský 08.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 ZlínskýZlínský 07.78 6.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 LibereckýLiberecký 07.91 5.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 JihočeskýJihočeský 07.92 4.00
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 PardubickýPardubický 07.98 3.00
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 PrahaPraha 07.99 2.00
6 Nikola BendováNikola Bendová 99 PrahaPraha 08.00 1.00
7 Tereza FiskováTereza Fisková 98 ÚsteckýÚstecký 08.10
8 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 98 ZlínskýZlínský 08.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 StředočeskýStředočeský 08.25
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 LibereckýLiberecký 08.34
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 PrahaPraha 08.36
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.53
5 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 VysočinaVysočina 08.55
6 Barbora SotákováBarbora Sotáková 01 ZlínskýZlínský 08.81
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 KarlovarskýKarlovarský 08.92
Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 00 OlomouckýOlomoucký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.25
2 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ÚsteckýÚstecký 08.31
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 PlzeňskýPlzeňský 08.31
4 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 PardubickýPardubický 08.33
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 JihomoravskýJihomoravský 08.33
6 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 JihočeskýJihočeský 08.36
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 StředočeskýStředočeský 08.44
8 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 ZlínskýZlínský 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 PrahaPraha 07.85
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 PlzeňskýPlzeňský 08.12
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 ÚsteckýÚstecký 08.15
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 PardubickýPardubický 08.18
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 VysočinaVysočina 08.30
6 Barbora AntošováBarbora Antošová 00 LibereckýLiberecký 08.52
7 Barbora BegováBarbora Begová 00 OlomouckýOlomoucký 08.54
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 OlomouckýOlomoucký 08.37
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 KarlovarskýKarlovarský 08.52
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.55
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.69
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 JihočeskýJihočeský 08.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta BláhováAneta Bláhová 00 PlzeňskýPlzeňský DNP
MB Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 00 OlomouckýOlomoucký 08.62
MB Hana KouckáHana Koucká 00 LibereckýLiberecký 08.67
MB Nikola SojkováNikola Sojková 00 LibereckýLiberecký 08.69
MB Emma PokornáEmma Pokorná 01 LibereckýLiberecký 08.85
MB Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 LibereckýLiberecký 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 PrahaPraha 07.81
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 ÚsteckýÚstecký 08.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 StředočeskýStředočeský 08.16
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 VysočinaVysočina 08.30
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 PrahaPraha 08.35
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 KarlovarskýKarlovarský 08.48
7 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 PardubickýPardubický 08.49
Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 PlzeňskýPlzeňský DNP
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 PlzeňskýPlzeňský 08.15
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 JihomoravskýJihomoravský 08.28
3 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 PardubickýPardubický 08.29
4 Bára HolainováBára Holainová 01 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.31
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 LibereckýLiberecký 08.36
6 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ÚsteckýÚstecký 08.39
7 Zuzana SkálováZuzana Skálová 00 OlomouckýOlomoucký 08.47
8 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 PrahaPraha 07.95 6.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 PlzeňskýPlzeňský 08.24 5.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 StředočeskýStředočeský 08.32 4.00
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 00 PardubickýPardubický 08.33 3.00
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 ÚsteckýÚstecký 08.34 2.00
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 JihomoravskýJihomoravský 08.37 1.00
7 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 00 VysočinaVysočina 08.40
8 Bára HolainováBára Holainová 01 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.51
Celkem 8 závodníků