Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 PrahaPraha 09.30
2 Adam OndraAdam Ondra 00 VysočinaVysočina 10.02
3 Dominik ZouharDominik Zouhar 00 JihomoravskýJihomoravský 10.05
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.07
5 Tomáš SlámaTomáš Sláma 00 VysočinaVysočina 10.17
6 Martin KubíkMartin Kubík 00 ÚsteckýÚstecký 10.50
7 Jiří StarkJiří Stark 00 KarlovarskýKarlovarský 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 PardubickýPardubický 09.52
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 StředočeskýStředočeský 10.01
3 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 ZlínskýZlínský 10.11
4 Dominik HolubDominik Holub 01 StředočeskýStředočeský 10.24
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 PlzeňskýPlzeňský 10.46
6 Jan LališJan Lališ 00 KarlovarskýKarlovarský 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 OlomouckýOlomoucký 09.75
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 09.84
3 Jakub UrbanJakub Urban 00 PardubickýPardubický 09.95
4 Vít JandaVít Janda 00 JihočeskýJihočeský 10.30
5 Jiří JunekJiří Junek 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.31
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 00 PlzeňskýPlzeňský 10.57
7 Marek StrnadMarek Strnad 01 JihočeskýJihočeský 11.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 LibereckýLiberecký 09.68
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 09.70
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 PrahaPraha 10.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 OlomouckýOlomoucký 10.48
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 ZlínskýZlínský 10.53
6 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 ÚsteckýÚstecký 10.74
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 OlomouckýOlomoucký 09.27 6.00
2 Michal MačekMichal Maček 00 PrahaPraha 09.42 5.00
3 Jakub UrbanJakub Urban 00 PardubickýPardubický 09.47 4.00
4 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 LibereckýLiberecký 09.50 3.00
5 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 PardubickýPardubický 09.52 2.00
6 Jan JirásekJan Jirásek 00 PrahaPraha 09.71 1.00
7 Filip BlatníkFilip Blatník 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 09.84
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 ÚsteckýÚstecký 09.64
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 VysočinaVysočina 10.22
3 Hana KouckáHana Koucká 00 LibereckýLiberecký 10.39
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 PlzeňskýPlzeňský 10.85
5 Anisa FilaliAnisa Filali 00 JihomoravskýJihomoravský 10.89
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 ZlínskýZlínský 10.94
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 KarlovarskýKarlovarský 12.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 PrahaPraha 09.82
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.08
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 JihočeskýJihočeský 10.20
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 VysočinaVysočina 10.76
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 KarlovarskýKarlovarský 10.95
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 PlzeňskýPlzeňský 11.07
7 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 PardubickýPardubický 11.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FarováMichaela Farová 00 JihočeskýJihočeský 10.04
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 StředočeskýStředočeský 10.08
3 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 OlomouckýOlomoucký 10.13
4 Eliška HelusováEliška Helusová 00 PlzeňskýPlzeňský 10.22
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 PrahaPraha 10.35
6 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 ÚsteckýÚstecký 10.50
7 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 LibereckýLiberecký 10.01
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 ZlínskýZlínský 10.17
3 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 00 OlomouckýOlomoucký 10.23
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 StředočeskýStředočeský 10.54
5 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.74
6 Sára SpívalováSára Spívalová 00 PardubickýPardubický 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 PlzeňskýPlzeňský DNP
MB Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.74
MB Daniela VránováDaniela Vránová 00 JihočeskýJihočeský 11.04
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 ÚsteckýÚstecký 09.28 6.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 PrahaPraha 09.78 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 StředočeskýStředočeský 09.94 4.00
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 MoravskoslezskýMoravskoslezský 09.95 3.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 LibereckýLiberecký 10.02 2.00
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 ZlínskýZlínský 10.04 1.00
7 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 OlomouckýOlomoucký 10.07
8 Michaela FarováMichaela Farová 00 JihočeskýJihočeský 10.16
Celkem 8 závodníků