výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.93
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 ZlínskýZlínský 38.45
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 PrahaPraha 38.55
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 38.71
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 LibereckýLiberecký 38.95
6 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 PlzeňskýPlzeňský 39.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 JihočeskýJihočeský 36.85
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.95
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 JihočeskýJihočeský 38.60
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 ÚsteckýÚstecký 40.13
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 KarlovarskýKarlovarský 42.06
6 Jan ŠvecJan Švec 99 VysočinaVysočina 45.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 StředočeskýStředočeský 36.06
2 David RichterDavid Richter 98 KarlovarskýKarlovarský 37.04
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 38.08
4 Martin ReinerMartin Reiner 98 JihomoravskýJihomoravský 39.61
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 LibereckýLiberecký 40.23
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 44.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský 36.94
2 Tomáš BachTomáš Bach 98 ÚsteckýÚstecký 37.30
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 StředočeskýStředočeský 38.95
4 Luboš ČernýLuboš Černý 98 PlzeňskýPlzeňský 39.33
5 Jiří MachekJiří Machek 98 PardubickýPardubický 41.20
6 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 VysočinaVysočina 41.32
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 ZlínskýZlínský 41.41
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 StředočeskýStředočeský 35.78 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 JihočeskýJihočeský 36.30 5.00
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JihomoravskýJihomoravský 36.55 4.00
4 Tomáš BachTomáš Bach 98 ÚsteckýÚstecký 36.74 3.00
5 David RichterDavid Richter 98 KarlovarskýKarlovarský 36.89 2.00
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.98 1.00
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 PrahaPraha 38.58
8 Jakub ValášekJakub Valášek 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 38.95
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 LibereckýLiberecký 40.78
2 Eliška PernáEliška Perná 99 PardubickýPardubický 41.97
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 JihomoravskýJihomoravský 42.52
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 44.05
5 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 98 JihočeskýJihočeský 44.76
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 45.47
7 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 StředočeskýStředočeský 46.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 VysočinaVysočina 41.15
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 KarlovarskýKarlovarský 41.75
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 PlzeňskýPlzeňský 42.92
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 PardubickýPardubický 42.98
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 ZlínskýZlínský 43.21
6 Kartin SásováKartin Sásová 98 OlomouckýOlomoucký 43.55
7 Michaela ČernáMichaela Černá 99 JihočeskýJihočeský 45.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PrahaPraha 41.25
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 ÚsteckýÚstecký 42.51
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 PrahaPraha 43.01
4 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ÚsteckýÚstecký 43.11
5 Helena BenčováHelena Benčová 98 MoravskoslezskýMoravskoslezský 43.23
6 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 PlzeňskýPlzeňský 43.34
7 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 VysočinaVysočina 46.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 ZlínskýZlínský 41.50
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JihomoravskýJihomoravský 41.98
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 KarlovarskýKarlovarský 42.67
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 LibereckýLiberecký 42.89
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 StředočeskýStředočeský 44.45
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 44.57
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 98 PrahaPraha 43.29
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 ZlínskýZlínský 40.16 6.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 LibereckýLiberecký 40.67 5.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 99 PrahaPraha 40.93 4.00
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 VysočinaVysočina 40.99 3.00
5 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 JihomoravskýJihomoravský 41.60 2.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 KarlovarskýKarlovarský 42.15 1.00
7 Eliška PernáEliška Perná 99 PardubickýPardubický 42.43
8 Tereza FiskováTereza Fisková 98 ÚsteckýÚstecký 42.88
Celkem 8 závodníků