Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (26. - 27. 6. 2013)
100 yardů - Muži (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Asafa PowellAsafa Powell 82 JamaikaJamaika 09.27
2 Kim CollinsKim Collins 76 Saint Kitts & NevisSaint Kitts & Nevis 09.30
3 Mike RodgersMike Rodgers 85 United States of AmericaUnited States of America 09.37
100 yardů - Muži (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 Great BritainGreat Britain 09.49
2 Calesio NewmanCalesio Newman 86 United States of AmericaUnited States of America 09.51
3 Mark Lewis-FrancisMark Lewis-Francis 82 Great BritainGreat Britain 09.52
100 yardů - Veteráni (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.34
2 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.92
3 Pavel LiščákPavel Liščák 67 SlovakiaSlovakia 11.13
100 yardů - Veteráni (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Valter PilchValter Pilch 71 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.18
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.51
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.68
60 m - Žáci (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:33:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub PilchJakub Pilch 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 11.30
2 Vítězslav GlosVítězslav Glos 08 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 12.43
3 Maxmilián ManMaxmilián Man 08 MŠ PískMŠ Písk PB 12.61
60 m - Žákyně (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:29:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek PB 13.11
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek PB 13.19
3 Klára DivišováKlára Divišová 08 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.72
100 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:46:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrew RobertsonAndrew Robertson 90 Great BritainGreat Britain 10.56 0.138
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91 0.133
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.07 0.127
100 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 19:53:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Asafa PowellAsafa Powell 82 JamaikaJamaika 10.06 0.127
2 Kim CollinsKim Collins 76 Saint Kitts & NevisSaint Kitts & Nevis 10.08 0.138
3 Mike RodgersMike Rodgers 85 United States of AmericaUnited States of America 10.16 0.134
100 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 19:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Harry Aikines-AryeeteyHarry Aikines-Aryeetey 88 Great BritainGreat Britain 10.28 0.138
2 Calesio NewmanCalesio Newman 86 United States of AmericaUnited States of America 10.31 0.128
3 Mark Lewis-FrancisMark Lewis-Francis 82 Great BritainGreat Britain 10.31 0.119
100 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:51:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 10.92 0.135
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 10.99 0.184
3 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99 0.159
100 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:56:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 11.18 0.134
2 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice SB 11.31 0.132
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice SB 11.37 0.129
100 m - Žáci (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 16.91
2 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 17.22
3 David TomečekDavid Tomeček 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 18.02
100 m - Veteráni (čtvrtek, 27.6.2013 - 16:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.28 0.136
2 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.86 0.170
3 Pavel LiščákPavel Liščák 67 SlovakiaSlovakia 12.09 0.187
100 m - Veteráni (čtvrtek, 27.6.2013 - 16:13:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Valter PilchValter Pilch 71 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.15 0.182
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.54 0.164
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.70 0.140
100 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.75 0.150
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.81 0.138
3 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.96 0.155
100 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19 0.147
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno PB 12.21 0.127
3 Katarzyna TrzopKatarzyna Trzop 88 PolandPoland 12.35 0.228
100 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 14:39:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.89 0.178
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.03 0.178
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.08 0.167
100 m - Žákyně (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Bětka KřižanováBětka Křižanová 06 HAKHAK PB 17.82
2 Veronika VykydalováVeronika Vykydalová 06 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. PB 18.30
3 Julie HrčkováJulie Hrčková 06 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18.37
200 m - Žáci (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marek SikoraMarek Sikora 04 JablunkovJablunkov PB 30.54
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 31.75
3 Long CaseyLong Casey 04 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. PB 32.18
200 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:27:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 23.82 0.206
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 24.14 0.196
3 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovakiaSlovakia PB 24.25 0.220
200 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:31:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto PB 24.74 0.202
2 Katarzyna TrzopKatarzyna Trzop 88 PolandPoland SB 24.80 0.228
3 Katarzyna ChmielewskaKatarzyna Chmielewska 89 PolandPoland PB 24.95 0.218
200 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:34:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. SB 26.23 0.165
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.34 0.237
3 Dominika TomašovičováDominika Tomašovičová 89 SlovakiaSlovakia PB 26.42 0.232
200 m - Žákyně (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sára SerbouskováSára Serbousková 04 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová PB 33.01
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 JablunkovJablunkov PB 33.21
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AC ProstějovAC Prostějov PB 33.59
300 m - Žáci (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:05:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 45.87
2 Viktor PálkaViktor Pálka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.76
3 Filip JančíkFilip Jančík 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí PB 49.67
300 m - Žákyně (čtvrtek, 27.6.2013 - 17:02:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Karolína SasýnováKarolína Sasýnová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 48.24
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 49.38
3 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 50.50
400 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 19:44:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kirani JamesKirani James 92 GrenadaGrenada MR 44.49 0.247
2 Niekerk Wayde VanNiekerk Wayde Van 92 South AfricaSouth Africa PB 45.09 0.217
3 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic SB 45.22 0.228
400 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:43:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.71 0.206
2 Jan CiepielaJan Ciepiela 89 PolandPoland 47.04 0.241
3 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.36 0.221
400 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:48:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most PB 47.62 0.250
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 48.29 0.304
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 48.45 0.252
400 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:52:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště PB 49.24 0.235
2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.34 0.207
3 Peter GromóczkiPeter Gromóczki 92 SlovakiaSlovakia PB 49.51 0.344
400 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:56:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 50.61 0.205
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 50.62 0.281
3 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 50.67 0.332
800 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 SlovakiaSlovakia 1:51.95
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín PB 1:52.76
3 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 1:53.61
800 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondrej MarenčíkOndrej Marenčík 96 SlovakiaSlovakia PB 1:58.40
2 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 1:59.44
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:59.73
800 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 20:16:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mohamed AmanMohamed Aman 94 EthiopiaEthiopia 1:43.78
2 André OlivierAndré Olivier 89 South AfricaSouth Africa 1:44.45
3 Anthony ChemutAnthony Chemut 92 KenyaKenya SB 1:44.69
800 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 18:03:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nader BelhanbelNader Belhanbel 94 MaroccoMarocco 1:47.24
2 Robin SchemberaRobin Schembera 87 GermanyGermany 1:47.83
3 Joe ThomasJoe Thomas 88 Great BritainGreat Britain 1:47.92
800 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:02:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolina PólrolaKarolina Pólrola 89 PolandPoland 2:09.48
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:10.29
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 2:11.03
800 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 15:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 PolandPoland PB 2:15.53
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 SlovakiaSlovakia PB 2:15.69
3 Gabriele GajanováGabriele Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 2:18.11
1500 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 16:01:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:47.30
2 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:55.24
3 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 3:55.67
1500 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 18:40:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sifan HassanSifan Hassan 93 NetherlandsNetherlands PB 4:04.02
2 Susan KuijkenSusan Kuijken 86 NetherlandsNetherlands PB 4:05.38
3 Violah LagatViolah Lagat 89 KenyaKenya PB 4:05.66
5000 m - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 20:36:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Edris MuktarEdris Muktar 94 EthiopiaEthiopia PB 13:03.69
2 Augustine ChogeAugustine Choge 87 KenyaKenya 13:06.37
3 Lawi LalangLawi Lalang 91 KenyaKenya PB 13:07.13
10000 m - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tirunesh DibabaTirunesh Dibaba 85 EthiopiaEthiopia WL 30:26.67
2 Gladys CheronoGladys Cherono 83 KenyaKenya PB 30:29.23
3 Belaynesh OljiraBelaynesh Oljira 90 EthiopiaEthiopia SB 30:31.44
100 m překážek (0.84) - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013 - 19:07:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sally PearsonSally Pearson 86 AustraliaAustralia SB 12.67 0.117
2 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 Czech RepublicCzech Republic 13.02 0.154
3 Andrea BlissAndrea Bliss 80 JamaikaJamaika 13.03 0.141
400 m překážek (0.76) - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 Czech RepublicCzech Republic MR 53.32 0.191
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Czech RepublicCzech Republic 55.12 0.294
3 Lauren BodenLauren Boden 88 AustraliaAustralia SB 55.55 0.254
3000 m překážek - Muži (čtvrtek, 27.6.2013 - 20:23:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Conseslus KiprutoConseslus Kipruto 94 KenyaKenya 08:11.27
2 Roba GariRoba Gari 82 EthiopiaEthiopia 08:24.30
3 Timothy ToroitichTimothy Toroitich 91 UgandaUganda SB 08:27.34
3000 m překážek - Ženy (čtvrtek, 27.6.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milcah ChemosMilcah Chemos 86 KenyaKenya MR 09:17.92
2 Hiwot AyalewHiwot Ayalew 90 EthiopiaEthiopia SB 09:19.87
3 Purity KiruiPurity Kirui 91 KenyaKenya 09:26.50