Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (26. - 27. 6. 2013)

800 m - Muži

Muži 1 (čt, 27.6.2013 - 15:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
National Meeting
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 SlovakiaSlovakia 1:51.95
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín PB 1:52.76
3 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 1:53.61
4 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 1:53.67
5 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice SB 1:54.19
6 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava PB 1:54.31
7 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice SB 1:54.35
8 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:54.73
Celkem 8 závodníků
Muži 2 (čt, 27.6.2013) official Excel Info Přihlášky Výsledky
National Meeting
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondrej MarenčíkOndrej Marenčík 96 SlovakiaSlovakia PB 1:58.40
2 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 1:59.44
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:59.73
4 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.61
5 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovakiaSlovakia 2:01.30
6 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk PB 2:01.38
7 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín PB 2:03.49
8 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín PB 2:06.46
Celkem 8 závodníků
Muži A (čt, 27.6.2013 - 20:16) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mohamed AmanMohamed Aman 94 EthiopiaEthiopia 1:43.78
2 André OlivierAndré Olivier 89 South AfricaSouth Africa 1:44.45
3 Anthony ChemutAnthony Chemut 92 KenyaKenya SB 1:44.69
4 Ferguson RotichFerguson Rotich 89 KenyaKenya PB 1:44.93
5 Kevin LópezKevin López 90 SpainSpain SB 1:45.01
6 Rafith RodriguezRafith Rodriguez 89 ColombiaColombia 1:45.18
7 Jeremiah MutaiJeremiah Mutai 92 KenyaKenya 1:45.43
8 Jan KubistaJan Kubista 90 Czech RepublicCzech Republic PB 1:46.16
9 Richard KiplagatRichard Kiplagat 84 KenyaKenya 1:46.81
10 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic SB 1:47.68
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 Czech RepublicCzech Republic DNF
Celkem 11 závodníků
Muži B (čt, 27.6.2013 - 18:03) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nader BelhanbelNader Belhanbel 94 MaroccoMarocco 1:47.24
2 Robin SchemberaRobin Schembera 87 GermanyGermany 1:47.83
3 Joe ThomasJoe Thomas 88 Great BritainGreat Britain 1:47.92
4 Nicholas KipkoechNicholas Kipkoech 92 KenyaKenya 1:48.00
5 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 1:48.77
6 Boaz LalangBoaz Lalang 89 KenyaKenya 1:48.81
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:50.76
8 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava PB 1:51.27
9 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.31
Matěj BlahutMatěj Blahut 89 Czech RepublicCzech Republic DNF
Adam CzerwiňskiAdam Czerwiňski 88 PolandPoland DNP
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mohamed AmanMohamed Aman 94 EthiopiaEthiopia 1:43.78
2 André OlivierAndré Olivier 89 South AfricaSouth Africa 1:44.45
3 Anthony ChemutAnthony Chemut 92 KenyaKenya SB 1:44.69
4 Ferguson RotichFerguson Rotich 89 KenyaKenya PB 1:44.93
5 Kevin LópezKevin López 90 SpainSpain SB 1:45.01
6 Rafith RodriguezRafith Rodriguez 89 ColombiaColombia 1:45.18
7 Jeremiah MutaiJeremiah Mutai 92 KenyaKenya 1:45.43
8 Jan KubistaJan Kubista 90 Czech RepublicCzech Republic PB 1:46.16
9 Richard KiplagatRichard Kiplagat 84 KenyaKenya 1:46.81
10 Nader BelhanbelNader Belhanbel 94 MaroccoMarocco 1:47.24
11 Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic SB 1:47.68
12 Robin SchemberaRobin Schembera 87 GermanyGermany 1:47.83
13 Joe ThomasJoe Thomas 88 Great BritainGreat Britain 1:47.92
14 Nicholas KipkoechNicholas Kipkoech 92 KenyaKenya 1:48.00
15 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 1:48.77
16 Boaz LalangBoaz Lalang 89 KenyaKenya 1:48.81
17 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:50.76
18 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava PB 1:51.27
19 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský 93 SlovakiaSlovakia 1:51.95
20 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín PB 1:52.76
21 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 1:53.61
22 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 1:53.67
23 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice SB 1:54.19
24 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava PB 1:54.31
25 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.31
26 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice SB 1:54.35
27 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:54.73
28 Ondrej MarenčíkOndrej Marenčík 96 SlovakiaSlovakia PB 1:58.40
29 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 1:59.44
30 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:59.73
31 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.61
32 Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen 94 SlovakiaSlovakia 2:01.30
33 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk PB 2:01.38
34 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín PB 2:03.49
35 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín PB 2:06.46
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 Czech RepublicCzech Republic DNF
Matěj BlahutMatěj Blahut 89 Czech RepublicCzech Republic DNF
Adam CzerwiňskiAdam Czerwiňski 88 PolandPoland DNP

800 m - Ženy

Ženy A (čt, 27.6.2013 - 15:02) official Excel Info Přihlášky Výsledky
National Meeting
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolina PólrolaKarolina Pólrola 89 PolandPoland 2:09.48
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:10.29
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 2:11.03
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:12.78
5 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:12.99
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:13.60
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:24.73
Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Ženy B (čt, 27.6.2013 - 15:09) official Excel Info Přihlášky Výsledky
National Meeting
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 PolandPoland PB 2:15.53
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 SlovakiaSlovakia PB 2:15.69
3 Gabriele GajanováGabriele Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 2:18.11
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín SB 2:20.72
5 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 2:21.56
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov SB 2:22.59
7 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto PB 2:23.10
8 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc PB 2:23.78
9 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.66
10 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.66
Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolina PólrolaKarolina Pólrola 89 PolandPoland 2:09.48
2 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 2:10.29
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 2:11.03
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:12.78
5 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:12.99
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:13.60
7 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 PolandPoland PB 2:15.53
8 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 SlovakiaSlovakia PB 2:15.69
9 Gabriele GajanováGabriele Gajanová 99 SlovakiaSlovakia 2:18.11
10 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín SB 2:20.72
11 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice PB 2:21.56
12 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov SB 2:22.59
13 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto PB 2:23.10
14 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc PB 2:23.78
15 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:24.73
16 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.66
17 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.66
Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNF