výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (29. 6. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.44
2 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.64
3 Jan DeckerJan Decker 95 ASK DěčínASK Děčín 11.91
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.94
5 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.09
6 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.34
7 Kryštof LeblKryštof Lebl 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.00
Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.11
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.74
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.89
4 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.90
5 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.96
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.10
7 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.43
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.00 11.00
2 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.16 9.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.29 8.00
4 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61 7.00
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68 6.00
6 Jan DeckerJan Decker 95 ASK DěčínASK Děčín 15.79 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.07 4.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.08 3.00
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.23 2.00
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.25 1.00
Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.19
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.27
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.31
4 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.33
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 13.75
6 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.81
7 Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.88
MB Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.95
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.64
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.76
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.83
5 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.87
6 Petra ProcházkováPetra Procházková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.50
7 Iva OulickáIva Oulická 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 15.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.36
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.73
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.04
4 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.14
5 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.15
6 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 14.16
7 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.73
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.96 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.19 9.00
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.33 8.00
4 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.38 7.00
5 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.50 6.00
6 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.51 4.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.57 3.00
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.92 2.00
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.00 1.00
5 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.06
6 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.34
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 22.82 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 23.39 9.00
3 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.58 8.00
4 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.96 6.00
Jan DeckerJan Decker 95 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.80 7.00
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.52 5.00
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.61 4.00
Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Ivan FormánekIvan Formánek 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.92 3.00
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.18 2.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.31 1.00
4 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.88
MB Filip BelaFilip Bela 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.37
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.36 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.85 9.00
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.32 8.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 28.59 2.00
Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.79 7.00
2 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.12 6.00
3 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.58 4.00
4 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.58 3.00
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.75
Karolína ProcházkováKarolína Procházková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.37 5.00
2 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.64 1.00
3 Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.47
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 29.49
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 29.50
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.82
2 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.07
3 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.19
4 Petra ProcházkováPetra Procházková 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 30.75
5 Lucie WeissováLucie Weissová 85 ASK DěčínASK Děčín 31.35
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 51.57 11.00
2 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 53.87 9.00
3 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 55.25 7.00
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 62.21 3.00
Ivan FormánekIvan Formánek 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.70 8.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 56.29 6.00
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.72 5.00
4 Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 58.85 4.00
MB Filip BelaFilip Bela 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.18
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK MostAK Most 65.16 11.00
2 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.84 9.00
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 67.71 8.00
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 67.95 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LepičováTereza Lepičová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69.31 6.00
2 Lucie RadovanskáLucie Radovanská 96 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 81.16 5.00
3 Iva OulickáIva Oulická 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 86.41 4.00
Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice DNF
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:02.73 11.00
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.89 9.00
3 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.12 8.00
4 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 2:04.65 7.00
5 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 AK MostAK Most 2:06.24 6.00
6 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 AK MostAK Most 2:07.52 5.00
7 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 2:13.60 4.00
8 Jan PavlovecJan Pavlovec 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:24.83 3.00
MB Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:03.73
Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK MostAK Most 2:27.68 11.00
2 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.07 9.00
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:32.61 8.00
4 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:45.91 7.00
5 Lucie RadovanskáLucie Radovanská 96 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:20.23 6.00
6 Iva OulickáIva Oulická 94 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:37.07 5.00
Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK MostAK Most DNF
Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:23.61 11.00
2 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:24.29 9.00
3 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:25.67 8.00
4 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:27.87 7.00
5 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.60 6.00
6 Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 4:43.26 5.00
7 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 5:06.13 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:06.81 11.00
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:12.20 9.00
3 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:19.37 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:24.93 7.00
5 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 5:34.31 6.00
6 Beata GaršicováBeata Garšicová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6:07.81 5.00
MB Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 TJ KrupkaTJ Krupka 5:27.60
Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 ASK DěčínASK Děčín 16:20.23 11.00
2 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 17:17.79 9.00
3 Filip HavelFilip Havel 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:26.34 8.00
4 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MostAK Most 17:31.63 7.00
5 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 17:42.63 6.00
6 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 17:44.15 5.00
7 Pavel FrydrychPavel Frydrych 81 ASK DěčínASK Děčín 17:45.75 4.00
8 Jan PavlovecJan Pavlovec 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18:32.36 3.00
9 Jakub NešveraJakub Nešvera 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:28.27 2.00
10 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27:14.63 1.00
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18:31.54 11.00
2 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19:45.31 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20:09.21 8.00
4 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 20:32.24 7.00
5 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22:36.30 6.00
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23:06.40 5.00
7 Květoslava KřížkováKvětoslava Křížková 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24:03.90 4.00
Beata GaršicováBeata Garšicová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Ivana VávrůIvana Vávrů 88 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 17.03 11.00
2 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 17.55 8.00
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.44 7.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 18.52 6.00
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.36 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.32 9.00
2 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.74 5.00
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.42 4.00
4 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.70 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.01 11.00
2 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.45 9.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 59.76 11.00
2 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 62.53 9.00
3 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 AK MostAK Most 63.09 8.00
4 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 63.64 7.00
5 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 65.47 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.84 11.00
2 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 71.03 9.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 81.33 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 87.97 7.00
5 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 89.45 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čmuda, Lecjaks, Zeiler, Nohava Čmuda, Lecjaks, Zeiler, Nohava AK MostAK Most 44.99 11.00
2 Aulický, Bernášek, Bláha, Pužman Aulický, Bernášek, Bláha, Pužman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.17 9.00
3 Vostatek, Pěkný, Hykeš, Vacek Vostatek, Pěkný, Hykeš, Vacek VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 46.91 8.00
4 Plaček, Přibyl, Veselý, Barník Plaček, Přibyl, Veselý, Barník ASK DěčínASK Děčín 49.52 7.00
5 Košťál, Hrdina, Němeček, Frydrych Košťál, Hrdina, Němeček, Frydrych ASK DěčínASK Děčín 53.81 6.00
Helta, Hrdlička, Lebl, Šafránek Helta, Hrdlička, Lebl, Šafránek SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lesníková, Richtrová, Možná, Prokopová Lesníková, Richtrová, Možná, Prokopová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 51.95 11.00
2 Doubravová, Doubravová, Břemová, Bártová Doubravová, Doubravová, Břemová, Bártová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.96 9.00
3 Ryzáková, Vondrovská, Grospičová, Kańáková Ryzáková, Vondrovská, Grospičová, Kańáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.78 8.00
4 Nájemníková, Rejmanová, Rokšanová, Kapferová Nájemníková, Rejmanová, Rokšanová, Kapferová AK MostAK Most 53.97 7.00
5 Štyksová, Bartošová, Králová, Wožnická Štyksová, Bartošová, Králová, Wožnická ASK LovosiceASK Lovosice 56.21 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jílková, Somrová, Večeřová, Eliášová Jílková, Somrová, Večeřová, Eliášová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.47 5.00
2 Hosingerová, Váňová, Valtová, Vajcová Hosingerová, Váňová, Valtová, Vajcová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.65 4.00
3 Garšicová, Zapaláčovská, Peterková, Procházková Garšicová, Zapaláčovská, Peterková, Procházková VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 59.40 3.00
4 Burešová, Siblíková, Hyjánková, Králíčková Burešová, Siblíková, Hyjánková, Králíčková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 59.47 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.91 11.00
2 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.85 9.00
3 Dominik BarvíkDominik Barvík
ASK DěčínASK Děčín
95 1.85 8.00
4 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.82 7.00
5 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.76 6.00
6 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 1.76 5.00
7 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.65 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.65 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.59 9.00
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.56 8.00
4 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.53 7.00
5 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.53 6.00
6 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 1.50 5.00
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.50 4.00
8 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.40 3.00
9 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.40 2.00
10 Tereza SiblíkováTereza Siblíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 1.35 1.00
11 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.35
Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HrdinaJan Hrdina
ASK DěčínASK Děčín
86 3.80 11.00
2 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.80 9.00
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 3.50 8.00
4 Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 3.20 7.00
5 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.10 6.00
MB Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.10
MB Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.30
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 2.90 11.00
2 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.00 9.00
MB Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 4.15
MB Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.90
MB Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.20
MB Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.20
Eliška MichálkováEliška Michálková
AK MostAK Most
97 NM
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 6.62 11.00
2 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.59 9.00
3 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 6.03 8.00
4 Matěj PalivecMatěj Palivec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.96 7.00
5 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.92 6.00
6 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 5.72 5.00
7 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 5.72 4.00
8 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 5.51 3.00
9 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 5.38 2.00
10 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.35 1.00
11 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.15
12 Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 4.74
MB Petr RemešPetr Remeš
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
72 6.03
MB David PetrákDavid Petrák
ASK DěčínASK Děčín
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.22 11.00
2 Eva RejmannováEva Rejmannová
AK MostAK Most
73 5.14 9.00
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.95 8.00
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.90 7.00
5 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.88 6.00
6 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.84 5.00
7 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.71 4.00
8 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.63 3.00
9 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.61 2.00
10 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.23 1.00
11 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.21
12 Petra ProcházkováPetra Procházková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 4.03
13 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.96
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.39 11.00
2 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 13.23 9.00
3 Dominik BarvíkDominik Barvík
ASK DěčínASK Děčín
95 12.51 8.00
4 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 12.33 7.00
5 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 11.40 6.00
MB Petr RemešPetr Remeš
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
72 13.15
MB David PetrákDavid Petrák
ASK DěčínASK Děčín
95 DNP
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.38 11.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.44 9.00
3 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10.22 8.00
4 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.14 7.00
5 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.99 6.00
6 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 09.85 5.00
7 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.84 4.00
MB Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.91
MB Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNP
Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NM
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 DNP
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 10.88 11.00
2 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 10.71 9.00
3 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.66 8.00
4 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.45 7.00
5 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 09.80 6.00
6 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 09.77 5.00
7 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.76 4.00
8 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 09.01 3.00
9 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 08.21 2.00
10 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 08.08 1.00
11 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 06.34
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 13.78 11.00
2 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 12.60 9.00
3 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 12.44 8.00
4 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 12.24 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 12.04 6.00
6 Richard KováříkRichard Kovářík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
76 11.83 5.00
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.70 4.00
8 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 11.44 3.00
9 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 11.30 2.00
10 Pavel SkalickýPavel Skalický
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
71 10.74 1.00
11 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 10.74
Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 DNP
Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 DNP
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 35.84 11.00
2 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 33.58 9.00
3 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 32.54 8.00
4 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 31.99 7.00
5 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 30.16 6.00
6 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 30.13 5.00
7 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 24.59 4.00
8 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 24.04 3.00
9 Lucie RybářováLucie Rybářová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 21.95 2.00
10 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 21.62 1.00
11 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 18.80
12 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 14.93
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 45.94 11.00
2 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 39.17 9.00
3 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 37.70 8.00
4 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 34.87 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 34.57 6.00
6 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.45 5.00
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 34.40 4.00
8 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 32.43 3.00
9 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 31.93 2.00
10 Kryštof LeblKryštof Lebl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 31.59 1.00
11 Pavel SkalickýPavel Skalický
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
71 30.25
12 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 30.25
13 Richard KováříkRichard Kovářík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
76 27.56
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 DNP
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 NM
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 44.65 11.00
2 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 44.10 9.00
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.05 8.00
4 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 30.82 7.00
5 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 26.30 6.00
6 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 19.58 5.00
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 57.95 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 49.22 9.00
3 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 45.96 8.00
4 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 42.49 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 41.14 6.00
6 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 39.82 5.00
7 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 26.42 4.00
8 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 20.29 3.00
Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 NM
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 NM
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 34.70 11.00
2 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 33.14 9.00
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 33.00 8.00
4 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 32.13 7.00
5 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 32.07 6.00
6 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 31.03 5.00
7 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 30.94 4.00
8 Lucie VáňováLucie Váňová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 25.53 3.00
9 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 24.77 2.00
10 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 23.20 1.00
11 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 22.83
12 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 21.73
13 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 21.51
14 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 21.00
15 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 20.53
MB Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 36.90
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 29.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 54.53 11.00
2 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 52.12 9.00
3 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 51.32 8.00
4 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 49.82 7.00
5 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 49.50 6.00
6 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 49.44 5.00
7 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 46.92 4.00
8 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 45.59 3.00
9 Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 45.39 2.00
10 Pavel SkalickýPavel Skalický
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
71 45.22 1.00
11 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 44.65
12 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 44.43
13 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 41.91
14 Kryštof LeblKryštof Lebl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 39.08
15 Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká LípaAC Česká Lípa
93 38.74
MB Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 65.71
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 224.00
2 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 208.00
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 191.00
4 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 139.00
5 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 078.00
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 036.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 222.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 158.00
3 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 124.00
4 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 120.00
5 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 081.00
6 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 055.00
7 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 052.00
8 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 033.00
9 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 006.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků