výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora

Tábor (24. 7. 2013)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jozef RepčíkJozef Repčík(E) 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:46.11
2 Jozef PelikánJozef Pelikán(E) 84 SlovakiaSlovakia 1:47.81
3 Miroslav BurianMiroslav Burian(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:48.17
4 Petr VitnerPetr Vitner(E) 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:49.30
5 Jakub HolušaJakub Holuša(E) 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.89
6 Tomáš TimoranskýTomáš Timoranský(E) 05 SlovakiaSlovakia 1:51.36
7 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo(E) 87 SlovakiaSlovakia 1:51.99
8 Martin ĎurecMartin Ďurec(E) 92 SlovakiaSlovakia 1:58.55
9 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček(E) 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.79
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík(E) 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.25
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček(E) 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří VondřejcJiří Vondřejc(E) 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:54.94
2 Peter ĎurecPeter Ďurec(E) 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.78
3 Aleš RovenskýAleš Rovenský(E) 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.16
4 Martin KlvaňaMartin Klvaňa(E) 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:00.43
5 Lukáš BenešLukáš Beneš(E) 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:02.67
6 Petr OndroušekPetr Ondroušek(E) 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:03.05
7 David KotekDavid Kotek(E) 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.94
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 24.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka MasnáLenka Masná(E) 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.78
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková(E) 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:07.12
3 Pavla HabovštiakováPavla Habovštiaková(E) 89 SlovakiaSlovakia 2:12.39
4 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk(E) 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.60
5 Martina BrejchováMartina Brejchová(E) 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:18.01
6 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková(E) 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.59
7 Renata VocáskováRenata Vocásková(E) 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:23.03
8 Lucie VolkováLucie Volková(E) 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.59
9 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris(E) 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:26.06
10 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová(E) 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:26.72
Olga PůčkováOlga Půčková(E) 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová(E) 91 AK HodonínAK Hodonín DNF
Celkem 12 závodníků