5. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena Tábora
Tábor (24. 7. 2013)200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 24.7.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová (E) | 90 | SSK Vítkovice | 24.22 | |||||||||||||||
2 | Martina SchmidováMartina Schmidová (E) | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.67 | |||||||||||||||
3 | Monika TáborskáMonika Táborská (E) | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.11 | |||||||||||||||
4 | Alexandra BezekováAlexandra Bezeková (E) | 92 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.25 | |||||||||||||||
5 | Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková (E) | 85 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.36 | |||||||||||||||
6 | Andrea ŠkolováAndrea Školová (E) | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 25.67 | |||||||||||||||
7 | Egle UljasEgle Uljas (E) | 84 | Estonia | 25.85 | |||||||||||||||
Helena JiranováHelena Jiranová (E) | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 24.7.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová (E) | 86 | AK Olymp Brno | 24.53 | |||||||||||||||
2 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková (E) | 90 | AK Olymp Brno | 25.02 | |||||||||||||||
3 | Denisa BučkováDenisa Bučková (E) | 89 | Slovakia | 25.31 | |||||||||||||||
4 | Martina HomolováMartina Homolová (E) | 96 | AK Olymp Brno | 25.61 | |||||||||||||||
5 | Michaela BoříkováMichaela Boříková (E) | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 25.65 | |||||||||||||||
6 | Denisa ChládkováDenisa Chládková (E) | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 26.07 | |||||||||||||||
7 | Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková (E) | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 24.7.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská (E) | 93 | AK Olymp Brno | 25.51 | |||||||||||||||
2 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová (E) | 91 | AK Olymp Brno | 26.02 | |||||||||||||||
3 | Adéla ChválkováAdéla Chválková (E) | 89 | SSK Vítkovice | 26.39 | |||||||||||||||
4 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová (E) | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 26.88 | |||||||||||||||
5 | Soňa VejražkováSoňa Vejražková (E) | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 27.58 | |||||||||||||||
6 | Monika PekařováMonika Pekařová (E) | 99 | A. C. TEPO Kladno | 31.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |