Chodská patnáctistovka, memoriál Ivana Kitzbergera a cena Jana Mazance
Domažlice (17. 8. 2013)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.8.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.40 | |||||||||||||||
3 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.8.2013) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.66 | |||||||||||||||
2 | Jiří DuchekJiří Duchek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.48 | |||||||||||||||
4 | Oskar DvořákOskar Dvořák | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Jan SuchýJan Suchý | 01 | AC Domažlice | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 17.8.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 99 | TJ Dukla Praha | 08.04 | |||||||||||||||
3 | Jiří DuchekJiří Duchek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.27 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.39 | |||||||||||||||
5 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.39 | |||||||||||||||
6 | Oskar DvořákOskar Dvořák | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.63 | |||||||||||||||
7 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 08.88 | |||||||||||||||
8 | Jan SuchýJan Suchý | 01 | AC Domažlice | 08.88 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 17.8.2013) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.67 | |||||||||||||||
4 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Jitka GregorováJitka Gregorová | 01 | ŠAK Chodov | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková | 02 | AC Domažlice | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 17.8.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Josefína DuchkováJosefína Duchková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Vendula PřibylováVendula Přibylová | 00 | AC Domažlice | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 17.8.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová | 98 | AC Domažlice | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková | 98 | TJ Dukla Praha | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Monika RzymanováMonika Rzymanová | 98 | AC Domažlice | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 09.35 | |||||||||||||||
7 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | ŠAK Chodov | 09.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 17.8.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.92 | |||||||||||||||
4 | Renata HradeckáRenata Hradecká | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 17.8.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
6 | Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová | 98 | AC Domažlice | 08.57 | |||||||||||||||
7 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.59 | |||||||||||||||
8 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |