Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (24. 8. 2013)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 3:54.80 11.00
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:55.44 9.00
3 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:02.70 8.00
4 Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.29 7.00
5 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:07.99 6.00
6 Peter KováčPeter Kováč 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:08.56 5.00
7 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:09.10 4.00
8 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:10.93 3.00
9 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:14.70 2.00
10 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.39 1.00
11 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:19.49
12 Pavel PilařPavel Pilař 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:20.46
13 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 4:20.92
Rostislav PuklRostislav Pukl 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Michal HoráčekMichal Horáček 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Radim KasalíkRadim Kasalík 81 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 24.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 4:43.45 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:51.11 9.00
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:05.60 8.00
4 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:09.15 7.00
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:12.85 6.00
6 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:13.42 5.00
7 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:19.01 4.00
8 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:29.63 3.00
9 Kateřina DoubkováKateřina Doubková 72 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:33.72 2.00
10 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK HodonínAK Hodonín 5:36.01 1.00
11 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:44.35
12 Renáta OhnoutkováRenáta Ohnoutková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:46.83
13 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:53.67
14 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6:03.02
Lucie KolkováLucie Kolková 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Jana KlanicováJana Klanicová 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 17 závodníků