Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. mítink pro 2. kolo extraligy mužů a žen-Pardubický atletický mítink

Pardubice (25. 8. 2013)

Trojskok - Muži

(ne, 25.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.97 -0.3 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.54 -0.7 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
3 Michal ČadaMichal Čada(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.45 -1.8 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
4 David BenešDavid Beneš(E)
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.11 +0.2 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
5 Martin VachataMartin Vachata(E)
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.06 -0.3 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
6 Martin ŠtroufMartin Štrouf(E)
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.65 -0.1 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
7 Jan KuptíkJan Kuptík(E)
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 13.34 +0.3 m/s X+0.8X-0.313.34+0.313.3413.16-0.2X-1.0-
Milan KlosMilan Klos(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
Roman NovotnýRoman Novotný(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
86 DNP
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 25.8.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MájkováLucie Májková(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12.55 -1.0 m/s 11.36-1.111.54+0.6X+0.211.54X+0.3X-0.7X-0.3
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová(E)
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.18 +0.8 m/s 11.36-1.111.54+0.6X+0.211.54X+0.3X-0.7X-0.3
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská(E)
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.67 +0.6 m/s 11.36-1.111.54+0.6X+0.211.54X+0.3X-0.7X-0.3
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková(E)
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.65 +0.5 m/s 11.36-1.111.54+0.6X+0.211.54X+0.3X-0.7X-0.3
5 Eliška ŘádkováEliška Řádková(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.54 +0.6 m/s 11.36-1.111.54+0.6X+0.211.54X+0.3X-0.7X-0.3
Petra OpekarováPetra Opekarová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 DNP
Petra SotonováPetra Sotonová(E)
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 NM
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 NM
Kateřina KlailováKateřina Klailová(E)
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 NM
Celkem 9 závodníků