výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (8. 9. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.37
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.02
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.21
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK DěčínASK Děčín 11.75
3 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.38
4 Antonín KubaňAntonín Kubaň 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.44
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.49
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.95
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.93
3 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.67
4 Václav VeselýVáclav Veselý 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.45
MB David PetrákDavid Petrák 95 ASK DěčínASK Děčín 12.27
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 10.99 11.00
2 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.01 9.00
3 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.25 8.00
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50 7.00
5 Jan DeckerJan Decker 95 ASK DěčínASK Děčín 11.83 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.62 5.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.81 4.00
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.95 3.00
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.96 2.00
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.46 1.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.13
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.62
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.78
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.94
Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.19
2 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.73
3 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.88
4 Klára KudováKlára Kudová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.60
5 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.29
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.71
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.90
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 14.03
5 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 14.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.51
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.52
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 13.96
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.04
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.62 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.88 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.10 8.00
4 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.36 7.00
5 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.65 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (ne, 8.9.2013) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 13.67 5.00
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.80 4.00
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.84 3.00
4 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.95 2.00
5 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16 1.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 22.45 11.00
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.47 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.15 8.00
4 Ivan FormánekIvan Formánek 93 AK MostAK Most 23.22 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.36 6.00
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.03 4.50
3 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.33 2.00
4 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.78
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.03 4.50
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.31 3.00
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.76 1.00
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.81
2 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.96
MB Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.81
Matěj SmitkaMatěj Smitka 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.16 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 26.61 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 27.17 8.00
4 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.72 5.00
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 27.73 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.56 7.00
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 27.71 6.00
3 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.96 3.00
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.57 2.00
5 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.60 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.91
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 29.10
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.59
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.71
5 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ProcházkováDominika Procházková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.31
2 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 31.90
3 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.77
Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan FormánekIvan Formánek 93 AK MostAK Most 52.03 11.00
2 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.68 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.21 8.00
4 Michal VacekMichal Vacek 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 54.56 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.38 7.00
2 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 53.78 6.00
3 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 60.45 3.00
Matěj SmitkaMatěj Smitka 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.22 5.00
2 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.46 2.00
MB Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.61
MB Filip BělaFilip Běla 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 59.24
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 61.21 11.00
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 65.58 9.00
3 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 66.08 7.00
4 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 67.23 5.00
5 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.66 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 65.73 8.00
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 66.96 6.00
3 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 67.49 4.00
4 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 83.47 2.00
MB Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.49
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.87 11.00
2 Jan ValášekJan Valášek 94 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:13.74 9.00
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:17.69 8.00
4 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:21.28 7.00
5 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 2:26.12 6.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK MostAK Most 2:26.28 11.00
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:31.34 9.00
3 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 2:33.18 8.00
4 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:33.26 7.00
5 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:36.78 6.00
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:40.36 5.00
7 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:42.18 4.00
8 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:42.48 3.00
9 Květoslava KřížkováKvětoslava Křížková 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.27 2.00
10 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:46.86 1.00
11 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:48.75
12 Martina KočováMartina Kočová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:50.36
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:15.69 11.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:17.88 9.00
3 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:21.25 8.00
4 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 AK MostAK Most 4:24.93 7.00
5 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:37.21 6.00
6 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.40 5.00
7 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:42.41 4.00
8 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:53.56 3.00
9 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 4:58.04 2.00
10 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:08.45 1.00
11 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:03.47
Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:00.35 11.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:21.52 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:26.96 8.00
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:30.70 7.00
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:32.94 6.00
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:43.28 5.00
7 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 5:50.13 4.00
8 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:47.48 3.00
MB Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
MB Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:29.73
Květoslava KřížkováKvětoslava Křížková 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 09:18.25 11.00
2 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 ASK DěčínASK Děčín 09:23.92 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09:30.45 8.00
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:41.79 7.00
5 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:44.69 6.00
6 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 09:52.69 5.00
7 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:56.37 4.00
8 Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 10:07.32 3.00
9 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MostAK Most 10:10.26 2.00
10 Pavel FrydrychPavel Frydrych 81 ASK DěčínASK Děčín 10:13.48 1.00
11 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 10:15.46
12 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 10:18.10
13 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 10:46.18
14 Jan HandlířJan Handlíř 78 ASK DěčínASK Děčín 10:46.63
15 Jakub NešveraJakub Nešvera 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:47.80
16 Josef NovotnýJosef Novotný 79 ASK DěčínASK Děčín 10:50.30
MB Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 09:21.64
Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNP
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20:04.48 11.00
2 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20:20.64 9.00
3 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 21:04.99 8.00
4 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22:27.35 7.00
5 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24:36.40 6.00
MB Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23:22.37
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 17.02 11.00
2 Maria GläßerMaria Gläßer 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.18 9.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.96 5.00
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 20.14 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 18.24 8.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.27 7.00
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.89 6.00
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.33 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 20.29 3.00
2 Tereza KindlováTereza Kindlová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.35 1.00
Lucie WeissováLucie Weissová 85 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.30 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 17.72 9.00
3 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 ASK DěčínASK Děčín 18.59 7.00
4 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl 85 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.65 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.08 4.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.94 2.00
3 Antonín KubaňAntonín Kubaň 84 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 20.71 1.00
4 Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 22.50
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.76 8.00
2 Martin ViktoraMartin Viktora 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.89 5.00
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.65 3.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 60.41 11.00
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 62.03 9.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.00 7.00
4 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl 85 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 66.74 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ViktoraMartin Viktora 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 62.97 8.00
2 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.92 5.00
3 Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 74.05 4.00
4 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 75.53 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most 70.74 11.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.24 9.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 77.38 8.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 83.25 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 78.13 7.00
2 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 83.77 5.00
3 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK MostAK Most 88.92 4.00
4 Jana KovarovičováJana Kovarovičová 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 95.31 3.00
MB Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.70
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Růžička, Koutný, Valášek, Helta Růžička, Koutný, Valášek, Helta SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:38.50 11.00
2 Bernášek, Bláha, Shchepotev, Šmíd Bernášek, Bláha, Shchepotev, Šmíd A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:42.44 9.00
3 Barvík, Plaček, Přibyl, Veselý Barvík, Plaček, Přibyl, Veselý ASK DěčínASK Děčín 3:47.72 8.00
4 Vacek, Šíp, Pěkný, Hykeš Vacek, Šíp, Pěkný, Hykeš VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:47.94 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Štohanzl, Ševčík, Kubaňa Novák, Štohanzl, Ševčík, Kubaňa VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:52.42 6.00
2 Jakoubek, Veselý, Hrdlička, Šulc Jakoubek, Veselý, Hrdlička, Šulc SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:08.13 5.00
3 Pokorný, Frydrych, Handlíř, Veindl Pokorný, Frydrych, Handlíř, Veindl ASK DěčínASK Děčín 4:08.25 4.00
4 Němeček, Charvát, Novotný, Roubíček Němeček, Charvát, Novotný, Roubíček ASK DěčínASK Děčín 4:27.12 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnalová, Pelešková, Rejmanová, Lokšanová Dohnalová, Pelešková, Rejmanová, Lokšanová AK MostAK Most 4:21.06 11.00
2 Hořejší, Sabadosh, Jirásková, Králíčková Hořejší, Sabadosh, Jirásková, Králíčková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:24.24 9.00
3 Nekvindová, Štyksová, Králová, Červínová Nekvindová, Štyksová, Králová, Červínová ASK LovosiceASK Lovosice 4:24.87 8.00
4 Ryzáková, Somrová, Doubravová, Pekařová Ryzáková, Somrová, Doubravová, Pekařová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:31.30 7.00
5 Vobrátilová, Prokopová, Knoblochová, Paribuchová Vobrátilová, Prokopová, Knoblochová, Paribuchová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:39.82 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hosingerová, Vajtsová, Kaprhálová, Medunová Hosingerová, Vajtsová, Kaprhálová, Medunová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:50.80 5.00
2 Hrochová, Kalová, Knotková, Weissová Hrochová, Kalová, Knotková, Weissová ASK DěčínASK Děčín 5:01.25 4.00
3 Kindlová, Kočkovská, Siblíková, Bělohlávková Kindlová, Kočkovská, Siblíková, Bělohlávková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:58.19 3.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.731.761.791.821.851.881.95 Body
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.88 --OOO-OOXOXXX 11.00
2 Dominik BarvíkDominik Barvík
ASK DěčínASK Děčín
95 1.85 -O-OXOOXXOXOXXX 9.00
3 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 1.79 -OXOXOOXOXXX 8.00
4 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.76 O---XO-X-- 7.00
5 Jan DeckerJan Decker
ASK DěčínASK Děčín
95 1.76 -XOOXXOXOX-- 6.00
6 Pavel BohataPavel Bohata
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 1.76 XOOOXOXXOXXX 5.00
7 Martin ViktoraMartin Viktora
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 1.65 OO--XXX 4.00
8 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.60 XOXXX 3.00
9 Tomáš NovákTomáš Novák
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 NM X--
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.601.651.72 Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.65 -----O-OOOXXX 11.00
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.60 ----O-OOXOXXX 9.00
3 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.53 ---OOOXOXXX 8.00
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.50 ---OOO-XXX 7.00
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.50 --OOXOXOXXX 6.00
6= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.45 --OOOXXX 3.50
6= Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.45 ---OOXXX 3.50
6= Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.45 OOOOOXXX 3.50
6= Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.45 OOOOOXXX 3.50
10 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.45 ---OXOXXX 1.00
11 Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 1.45 OOOOXXOXXX
12= Tereza SiblíkováTereza Siblíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 1.40 -OOXOXXX
12= Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.40 OOOXOXXX
14 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.35 OOOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 Body
1= Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.60 --------O-XXX 10.00
1= Jan HrdinaJan Hrdina
ASK DěčínASK Děčín
86 3.60 ------O-O-XXX 10.00
3 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 3.50 -O--O-OOXXX 8.00
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 3.50 O-O-OOXOOXXX 7.00
5 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 3.50 --XXO-XO-OOXXX 6.00
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 3.30 XO-O-OXOXXX 5.00
7 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3.20 ----O-XXX 4.00
8 Jan VideckýJan Videcký
AC Česká LípaAC Česká Lípa
85 3.20 XXO-O-XOX---XX- 3.00
9 Ondřej ŠípOndřej Šíp
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 3.10 OOXOOXXX 2.00
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 NM
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 NM
Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.10 ------XO-O-OXOXXX 11.00
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.90 ----OOOOOXOXXX 9.00
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.90 ----XXOOOXOOXOXXX 8.00
4= Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.40 ----O-XXX 6.50
4= Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.40 OOOOOXXX 6.50
6 Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 2.00 OXOXXX 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava
AK MostAK Most
92 6.06 5.72X5.725.725.955.626.06 11.00
2 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 6.05 5.956.026.056.05XX- 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.67 5.675.56X5.67XX5.25 8.00
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 5.53 5.245.535.465.535.445.445.23 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 5.35 4.584.67X4.67XX5.35 6.00
6 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 5.34 X5.26X5.26X5.34X 5.00
7 Pavel BohataPavel Bohata
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 5.23 5.045.214.795.215.235.005.14 4.00
8 Antonín KubaňAntonín Kubaň
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
84 5.23 5.075.175.235.234.694.694.71 3.00
9 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 3.36 XX3.363.36 2.00
MB Filip BělaFilip Běla
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 5.08
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Jakub VostatekJakub Vostatek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
95 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.18 4.875.06X5.06X5.18X 11.00
2 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.87 4.464.734.874.874.514.76- 9.00
3 Eva RejmannováEva Rejmannová
AK MostAK Most
73 4.84 4.654.80X4.80X4.764.84 8.00
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 4.80 XX4.784.784.794.80X 7.00
5 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.72 4.514.554.594.594.724.584.62 6.00
6 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.55 4.484.554.384.554.344.324.36 5.00
7 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.52 4.524.42X4.52X4.514.38 4.00
8 Hana KnotkováHana Knotková
ASK DěčínASK Děčín
95 4.44 4.334.44X4.44XX4.28 3.00
9 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.43 X4.434.404.43 2.00
10 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.42 4.42XX4.42 1.00
11 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.37 4.344.37-4.37
12 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.32 X4.024.324.32
13 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.28 4.123.704.284.28
14 Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.25 4.254.134.104.25
15 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 3.78 3.693.783.623.78
Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin RůžičkaMartin Růžička
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
95 12.89 12.48XX12.4812.67X12.89 11.00
2 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 12.60 12.4112.40X12.4112.2412.4312.60 9.00
3 Dominik BarvíkDominik Barvík
ASK DěčínASK Děčín
95 11.86 11.6811.53-11.6811.8611.71- 8.00
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 11.69 11.69XX11.69XXX 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 11.59 11.5511.4211.4711.5511.5911.45- 6.00
MB David PetrákDavid Petrák
ASK DěčínASK Děčín
95 11.84
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 11.07 10.97X11.0711.0710.7310.65- 11.00
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.17 09.7909.8510.1610.1610.1710.0109.84 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.02 X09.6509.9309.9310.0210.00X 8.00
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.79 09.5209.7309.7909.7909.7209.6809.69 7.00
5 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.67 X09.3409.5509.5509.6709.48X 6.00
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 09.67 X09.4209.4109.4209.6709.4909.54 5.00
7 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.24 XX09.1409.1408.9609.1509.24 4.00
MB Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.75
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.04 10.1111.0410.3711.0410.3010.55X 11.00
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.59 09.71X09.7909.79X10.5909.63 9.00
3 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.46 09.8610.4610.2810.4610.1609.8210.31 8.00
4 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 10.46 X10.4609.6210.4609.5709.85- 7.00
5 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 10.40 09.7910.1409.9210.1409.9310.2410.40 6.00
6 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 09.81 09.5009.8109.7809.8109.6109.6509.80 5.00
7 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 09.78 09.5609.68X09.6809.5809.7809.56 4.00
8 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 09.59 09.2609.5908.9509.5908.7408.3208.74 3.00
9 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 09.18 08.4008.6409.1809.18 2.00
10 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 09.01 08.6608.2209.0109.01 1.00
11 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 08.49 08.2408.2708.4908.49
12 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 08.45 08.4508.26-08.45
13 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 08.36 08.0808.3608.1708.36
14 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 07.84 07.4507.3107.8407.84
15 Milada RůžičkováMilada Růžičková
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
68 07.43 07.4307.0206.2107.43
16 Lucie RybářováLucie Rybářová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 07.01 07.0106.75-07.01
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 13.81 13.5013.4413.0313.5013.3713.8113.72 11.00
2 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 13.60 12.4712.8712.4312.8713.6012.72X 9.00
3 Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 13.52 X12.7713.0613.06X12.9413.52 8.00
4 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 12.76 X12.7612.5612.76XXX 7.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 12.49 X12.3212.4912.4912.1011.5812.32 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.27 X11.2112.1212.1211.4112.1212.27 5.00
7 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 12.00 11.4611.6612.0012.0011.15-11.23 4.00
8 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 11.65 11.3911.2711.6511.6511.4310.9211.42 3.00
9 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 11.54 XX11.5411.54 2.00
10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 11.50 11.2811.4411.5011.50 1.00
11 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.49 11.3611.4911.4211.49
12 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 10.84 10.84--10.84
13 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 10.34 10.34X10.0910.34
14 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 09.57 09.5609.5709.4009.57
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 45.14 X44.33X44.3345.14X43.31 11.00
2 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 33.22 27.6527.6726.2427.6733.2229.10- 9.00
3 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 31.29 29.1531.2931.2331.2930.5731.1031.03 8.00
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 28.66 X27.20X27.2024.5428.6628.07 7.00
5 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 28.07 X26.7625.8826.76X28.0727.63 6.00
6 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 27.81 25.3326.6025.7726.6025.89X27.81 5.00
7 Lucie RybářováLucie Rybářová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 27.60 27.6024.49X27.6025.18XX 4.00
8 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
AK MostAK Most
98 24.78 23.2922.0624.6224.6223.0722.3324.78 3.00
9 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 24.58 24.58XX24.58 2.00
10 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 23.33 23.33X20.5823.33 1.00
11 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 22.89 22.8921.0321.9922.89
12 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 22.64 22.6322.64X22.64
13 Lucie WeissováLucie Weissová
ASK DěčínASK Děčín
85 17.49 16.1216.8517.4917.49
14 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 16.47 16.4713.8213.9716.47
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 45.83 42.0745.8345.5245.8345.3045.65X 11.00
2 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 39.16 39.16XX39.1637.2839.05X 9.00
3 Marek ZiklMarek Zikl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
75 37.91 X34.64X34.6437.91XX 8.00
4 Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 36.57 X34.4335.3335.3336.5733.0734.48 7.00
5 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 36.52 27.12X33.2933.2936.5235.09X 6.00
6 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 33.96 32.85X30.6032.85X33.96X 5.00
7 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 33.90 X31.2532.7232.7233.90X29.24 4.00
8 Jan DeckerJan Decker
ASK DěčínASK Děčín
95 33.60 33.6033.20X33.60XXX 3.00
9 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 32.01 XX32.0132.01 2.00
10 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 31.88 31.7631.88X31.88 1.00
11 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 31.64 30.2929.1331.6431.64
12 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 31.40 X31.40X31.40
13 Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 31.13 30.5531.13X31.13
14 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 30.17 27.7329.9330.1730.17
15 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 27.16 23.8225.0627.1627.16
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 47.43 X47.4344.2747.43XXX 11.00
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 41.20 39.1241.20X41.2040.0340.1640.23 9.00
3 Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 40.76 39.2235.1338.7939.2236.9840.76X 8.00
4 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 39.03 37.5736.4639.0339.0338.45XX 7.00
5 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 36.67 36.20X36.6736.6735.4934.9836.20 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 24.59 24.5824.5923.6224.59--- 5.00
7 Lucie HampováLucie Hampová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 19.09 17.4117.7219.0919.0918.5617.8718.36 4.00
8 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 15.45 XXX015.4514.07- 3.00
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
86 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 62.14 11.00
2 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 57.09 9.00
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 47.81 8.00
4 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 47.19 7.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 45.43 6.00
6 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 43.66 5.00
7 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 43.15 4.00
8 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 42.26 3.00
9 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
54 26.05 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 34.92 32.5333.6432.6933.6433.4234.9234.75 11.00
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 33.14 32.6030.7333.1433.1432.33-30.75 9.00
3 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 33.11 32.9033.1131.3133.11X31.04X 8.00
4 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 31.92 31.5629.8831.9231.9230.5029.83X 7.00
5 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 30.49 30.4926.0627.7330.49X27.4426.57 6.00
6 Maria GläßerMaria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 30.37 30.0920.2330.3730.3729.6129.8430.03 5.00
7 Lucie VáňováLucie Váňová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 25.63 24.69X23.3424.6923.10X25.63 4.00
8 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 24.48 23.5222.6824.4824.4822.12-23.47 3.00
9 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 22.62 X22.1622.6222.62 2.00
10 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 22.17 22.17X21.9422.17 1.00
11 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 22.07 22.0721.7821.5222.07
12 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 19.11 17.7419.1118.5819.11
13 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 17.89 17.8915.4016.5417.89
14 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 17.80 17.8015.3817.2817.80
15 Lucie WeissováLucie Weissová
ASK DěčínASK Děčín
85 15.50 X14.0615.5015.50
MB Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 25.67
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 55.31 52.1553.7752.5853.7753.0955.3152.55 11.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 52.70 50.7252.4952.7052.70XX49.82 9.00
3 Roman NěmečekRoman Němeček
ASK DěčínASK Děčín
80 48.81 46.1348.8146.9448.8144.2344.7146.30 8.00
4 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 48.58 46.1848.5846.7248.58--- 7.00
5 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 48.18 46.5141.9646.6646.6648.1841.57- 6.00
6 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 47.70 X47.54X47.5447.70XX 5.00
7 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 46.50 X46.5046.0746.50X45.86X 4.00
8 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 46.42 45.9845.8646.4246.4246.2945.1146.06 3.00
9 Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 42.75 37.8537.2642.7542.75 2.00
10 Jan MinátJan Minát
ASK DěčínASK Děčín
94 41.79 41.7933.4637.0441.79 1.00
11 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 36.02 34.2636.0234.3636.02
MB Lukáš VrabecLukáš Vrabec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 68.71
MB Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 49.97
MB Martin KošťálMartin Košťál
ASK DěčínASK Děčín
88 41.44
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 DNP
Celkem 15 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 01:04:16 11.00
2 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC Česká LípaAC Česká Lípa 01:08:32 9.00
3 Jiří PtákJiří Pták 51 ASK DěčínASK Děčín 01:10:49 8.00
4 František MockerFrantišek Mocker 58 AC Česká LípaAC Česká Lípa 01:25:43 7.00
Poznámky:
Závod proběhl 17.8. v Přerově
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 223.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 208.50
3 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 165.50
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 144.00
5 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 137.00
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 066.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 4x400 m, 100 m, 110 m př., 110 m př., 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 882.50
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 798.50
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 721.50
4 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 545.50
5 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 479.50
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 244.50
Poznámky:
Celkové body po 4 kolech
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 181.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 175.50
3 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 173.50
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 110.50
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 110.00
6 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 095.50
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 049.00
8 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 011.00
9 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 002.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 100 m př., 100 m př., 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 746.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 630.00
3 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 613.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 583.50
5 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 338.50
6 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 434.00
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 148.00
8 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 159.00
9 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 027.00
Poznámky:
Celkové body po 4 kolech
Celkem 9 závodníků