Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Česká Lípa (8. 9. 2013)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 4:15.69 11.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:17.88 9.00
3 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:21.25 8.00
4 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 AK MostAK Most 4:24.93 7.00
5 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:37.21 6.00
6 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:40.40 5.00
7 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:42.41 4.00
8 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:53.56 3.00
9 Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín 4:58.04 2.00
10 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:08.45 1.00
11 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:03.47
Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:00.35 11.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:21.52 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:26.96 8.00
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:30.70 7.00
5 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:32.94 6.00
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:43.28 5.00
7 Lenka HrochováLenka Hrochová 81 ASK DěčínASK Děčín 5:50.13 4.00
8 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:47.48 3.00
MB Anna KučerováAnna Kučerová 99 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
MB Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5:29.73
Květoslava KřížkováKvětoslava Křížková 90 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 11 závodníků