4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
Česká Lípa (8. 9. 2013)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.601.651.701.731.761.791.821.851.881.95 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.88 | --OOO-OOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Dominik BarvíkDominik Barvík
ASK Děčín |
95 | 1.85 | -O-OXOOXXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 1.79 | -OXOXOOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO Kladno |
89 | 1.76 | O---XO-X-- | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Děčín |
95 | 1.76 | -XOOXXOXOX-- | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Pavel BohataPavel Bohata
VSK FTVS Praha |
90 | 1.76 | XOOOXOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Martin ViktoraMartin Viktora
VSK FTVS Praha |
90 | 1.65 | OO--XXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček
AC Česká Lípa |
97 | 1.60 | XOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Tomáš NovákTomáš Novák
VSK FTVS Praha |
97 | NM | X-- | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 8.9.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.501.531.561.601.651.72 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 1.65 | -----O-OOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 1.60 | ----O-OOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK Lovosice |
95 | 1.53 | ---OOOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 1.50 | ---OOO-XXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK Lovosice |
98 | 1.50 | --OOXOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6= |
Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.45 | --OOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
6= |
Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK Lovosice |
97 | 1.45 | ---OOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
6= |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 1.45 | OOOOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
6= |
Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 1.45 | OOOOOXXX | 3.50 | ||||||||||||||
10 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.45 | ---OXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS Praha |
87 | 1.45 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Tereza SiblíkováTereza Siblíková
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 1.40 | -OOXOXXX | |||||||||||||||
12= |
Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.40 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
14 |
Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 1.35 | OOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |