výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Nové Město nad Metují (8. 9. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 14:35) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 AK KroměřížAK Kroměříž 3 10.52 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.60 9.00
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.75 8.00
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.87 7.00
5 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.92 6.00
6 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.00 5.00
7 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.19 1.00
8 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.29 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 14:35) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.16 4.00
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 11.17 2.50
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 2.50
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.21 0.00
5 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.30 0.00
6 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.49
7 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.61
8 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 1 11.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 14:35) official Vítr: -4.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.39 0.00
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.45
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.45 0.00
4 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06
Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VelebaJan Veleba 86 AK KroměřížAK Kroměříž 3 10.52 11.00
2 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.60 9.00
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.75 8.00
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 10.87 7.00
5 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.92 6.00
6 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11.00 5.00
7 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.16 4.00
8 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 11.17 2.50
9 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 11.17 2.50
10 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.19 1.00
11 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.21 0.00
12 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.29 0.00
13 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.30 0.00
14 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 11.39 0.00
15 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 11.45
16 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.45 0.00
17 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 11.49
18 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.61
19 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 1 11.61
20 Antonín MolekAntonín Molek 81 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 12.06
Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNP

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 14:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.08 11.00
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.11 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.27 8.00
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.32 7.00
5= Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.41 5.00
5= Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.41 5.00
7 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.64 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 14:25) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.41 5.00
2 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.59 3.00
3 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.72 1.00
4 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.79 0.00
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 12.94 0.00
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.99 0.00
7 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 12.99 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 14:25) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.83 0.00
2 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.07
3 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.26
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.30
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.08 11.00
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.11 9.00
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.27 8.00
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.32 7.00
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.41 5.00
5 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.41 5.00
7 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12.41 5.00
8 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.59 3.00
9 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.64 2.00
10 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 12.72 1.00
11 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.79 0.00
12 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.83 0.00
13 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 12.94 0.00
14 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.99 0.00
15 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 12.99 0.00
16 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.07
17 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.26
18 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.30
19 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.85

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 16:50) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.76 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.03 9.00
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.35 7.50
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.35 7.50
5 Mykhaylo KnyshMykhaylo Knysh 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.96 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 16:50) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.77 6.00
2 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.81 5.00
3 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.22 2.00
4 Viliam PapšoViliam Papšo 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38 1.00
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.47 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 16:50) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.16 3.00
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.48 0.00
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 22.75 0.00
4 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.90 0.00
5 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.99 0.00
Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.76 11.00
2 Jan VelebaJan Veleba 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.03 9.00
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.35 7.50
4 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.35 7.50
5 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.77 6.00
6 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.81 5.00
7 Mykhaylo KnyshMykhaylo Knysh 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 21.96 4.00
8 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 22.16 3.00
9 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.22 2.00
10 Viliam PapšoViliam Papšo 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.38 1.00
11 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.47 0.00
12 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.48 0.00
13 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 22.75 0.00
14 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 22.90 0.00
15 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 22.99 0.00
Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.62 9.00
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.84 6.50
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.84 6.50
4 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.91 5.00
5 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 25.01 4.00
6 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.69 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.58 11.00
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.64 8.00
3 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.26 3.00
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.42 2.00
5 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.45 1.00
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.01 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 16:40) official Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 25.99 0.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 26.53 0.00
3 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 26.56 0.00
4 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.86
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.67
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.58 11.00
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.62 9.00
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.64 8.00
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.84 6.50
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.84 6.50
6 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.91 5.00
7 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 25.01 4.00
8 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 25.26 3.00
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 25.42 2.00
10 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 25.45 1.00
11 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.69 0.00
12 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 25.99 0.00
13 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 26.01 0.00
14 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 26.53 0.00
15 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 26.56 0.00
16 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 26.86
17 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 27.67
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 48.04 11.00
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.07 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 48.53 8.00
4 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.35 6.00
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.55 4.00
Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mykhaylo KnyshMykhaylo Knysh 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.84 7.00
2 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 49.39 5.00
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 49.57 3.00
4 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.18 2.00
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.63 1.00
6 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 53.65 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 48.04 11.00
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 48.07 9.00
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 48.53 8.00
4 Mykhaylo KnyshMykhaylo Knysh 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 48.84 7.00
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.35 6.00
6 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 49.39 5.00
7 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.55 4.00
8 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 49.57 3.00
9 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 52.18 2.00
10 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 52.63 1.00
11 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 53.65 0.00
Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.70 11.00
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 53.99 9.00
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.00 8.00
4 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 55.51 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.53 6.00
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 57.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.54 4.00
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 59.67 3.00
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 60.39 2.00
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 61.56 1.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.29 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.70 11.00
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 53.99 9.00
3 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.00 8.00
4 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 55.51 7.00
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 57.53 6.00
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 57.97 5.00
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.54 4.00
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 59.67 3.00
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 60.39 2.00
10 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 61.56 1.00
11 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 62.29 0.00

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:47.99 11.00
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:48.50 9.00
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 1:48.82 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:49.05 7.00
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.24 6.00
6 Martin SadilMartin Sadil 94 AK OlomoucAK Olomouc 1 1:55.70 5.00
Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:56.36 4.00
2 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:56.61 3.00
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:56.94 2.00
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 1:57.50 1.00
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.58 0.00
6 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:11.79 0.00
Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 DQ
Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 1:47.99 11.00
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 1:48.50 9.00
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 1:48.82 8.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:49.05 7.00
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 1:54.24 6.00
6 Martin SadilMartin Sadil 94 AK OlomoucAK Olomouc 1 1:55.70 5.00
7 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:56.36 4.00
8 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:56.61 3.00
9 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:56.94 2.00
10 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 1:57.50 1.00
11 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:58.58 0.00
12 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:11.79 0.00
Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNF
Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 DQ
Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:14.48 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 2:15.06 9.00
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.76 8.00
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.92 7.00
5 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:15.93 6.00
6 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:16.11 5.00
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:17.07 3.00
8 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:19.50 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 2:16.36 4.00
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:18.98 2.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:20.04 0.00
4 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:21.26 0.00
5 Petra DupalováPetra Dupalová 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:24.10 0.00
6 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:24.76 0.00
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:27.45 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:14.48 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 2:15.06 9.00
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:15.76 8.00
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:15.92 7.00
5 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:15.93 6.00
6 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:16.11 5.00
7 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 2:16.36 4.00
8 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:17.07 3.00
9 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:18.98 2.00
10 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:19.50 1.00
11 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:20.04 0.00
12 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:21.26 0.00
13 Petra DupalováPetra Dupalová 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:24.10 0.00
14 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:24.76 0.00
15 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:27.45 0.00

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 8.9.2013 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 3:57.42 11.00
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:57.92 9.00
3 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:58.88 8.00
4 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:59.07 7.00
5 Peter ĎurecPeter Ďurec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:59.85 6.00
6 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16 4:01.54 5.00
7 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 6 4:05.75 4.00
8 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:07.22 3.00
9 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 4:10.84 2.00
10 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15 4:13.26 1.00
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 4:36.82 0.00
Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNP
Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 10 DNP
Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 DNF
Lukáš KourekLukáš Kourek 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11 DNP
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:31.90 11.00
2 Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 4:32.49 9.00
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:38.90 8.00
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:41.10 7.00
5 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:41.40 6.00
6 Lada NovákováLada Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:42.69 5.00
7 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 4:47.45 4.00
8 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 4:52.72 0.00
9 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 4:58.36 0.00
10 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 5:03.83 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 4:47.82 3.00
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:48.86 2.00
3 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:50.41 1.00
4 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:57.26 0.00
5 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:03.85 0.00
6 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:15.41
7 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:28.45
8 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:51.15
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 DNP
Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNP
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 4:31.90 11.00
2 Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 4:32.49 9.00
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 4:38.90 8.00
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:41.10 7.00
5 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:41.40 6.00
6 Lada NovákováLada Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:42.69 5.00
7 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 4:47.45 4.00
8 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 4:47.82 3.00
9 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:48.86 2.00
10 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 4:50.41 1.00
11 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 4:52.72 0.00
12 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:57.26 0.00
13 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 4:58.36 0.00
14 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 5:03.83 0.00
15 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 5:03.85 0.00
16 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:15.41
17 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:28.45
18 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 5:51.15
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 DNP
Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNP

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08:21.91 11.00
2 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19 08:23.17 9.00
3 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 15 08:25.05 8.00
4 Jaroslav SzaboJaroslav Szabo 87 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08:27.88 7.00
5 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 08:30.17 6.00
6 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18 08:30.33 5.00
7 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 11 08:31.19 4.00
8 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12 08:33.25 3.00
9 Petr LukešPetr Lukeš 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 08:35.75 2.00
10 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10 08:37.23 1.00
11 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 08:38.36
12 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 08:43.81
13 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 1 08:50.42
14 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08:50.80
15 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20 08:54.45
16 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09:06.17
17 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 09:09.06
David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 17 DNF
Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21 DNF
Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 DNF
Karel KetnerKarel Ketner 90 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNP
Celkem 21 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09:26.28 11.00
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09:30.45 9.00
3 Eva VrabcováEva Vrabcová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 09:32.55 8.00
4 Lada NovákováLada Nováková 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 10:01.75 7.00
5 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 10:15.85 6.00
6 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 10:23.76 5.00
7 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10:49.03 4.00
8 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 10:54.84 3.00
9 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 10:55.77 2.00
10 Radka ZelenkováRadka Zelenková 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 10:56.45 1.00
11 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 11:13.74
12 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 12:14.04
13 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 12:18.41
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 13:25) official Vítr: -4.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.63 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.05 9.00
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.22 8.00
MB Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.33
5 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.46 7.00
6 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.07 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 13:25) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 14.86 6.00
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.87 5.00
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.99 4.00
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.23 2.00
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 15.95 0.00
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 13:25) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.87 1.00
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 15.93 0.00
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.06 0.00
4 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 16.84 0.00
5 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.92 0.00
Lucie FišerováLucie Fišerová 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.63 11.00
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.05 9.00
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.22 8.00
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.33
5 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 14.46 7.00
6 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 14.86 6.00
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.87 5.00
8 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 14.99 4.00
9 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15.07 3.00
10 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.23 2.00
11 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.87 1.00
12 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 15.93 0.00
13 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 15.95 0.00
14 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.06 0.00
15 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 16.84 0.00
16 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.92 0.00
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Lucie FišerováLucie Fišerová 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNP

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 13:35) official Vítr: -3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 13.98 11.00
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.42 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.44 8.00
4 Viliam PapšoViliam Papšo 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.70 7.00
5 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.78 6.00
6 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.92 5.00
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.96 4.00
8 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 8 15.25 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 13:35) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.22 3.00
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.33 1.00
3 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 4 15.39 0.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 15.54 0.00
5 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.68 0.00
6 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 83 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 16.04 0.00
7 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 16.05 0.00
8 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 16.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 13.98 11.00
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 14.42 9.00
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 14.44 8.00
4 Viliam PapšoViliam Papšo 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14.70 7.00
5 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.78 6.00
6 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.92 5.00
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 14.96 4.00
8 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.22 3.00
9 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 8 15.25 2.00
10 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.33 1.00
11 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 4 15.39 0.00
12 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 15.54 0.00
13 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.68 0.00
14 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 83 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 16.04 0.00
15 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 16.05 0.00
16 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 16.07

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.58 11.00
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.62 9.00
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.03 8.00
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.40 5.00
5 Jiří StehnoJiří Stehno 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 53.52 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.81 7.00
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.94 6.00
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.94 3.00
4 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 55.46 2.00
5 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 59.08 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 56.40 1.00
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 58.19 0.00
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 0.00
4 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 61.02 0.00
5 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 3 61.94 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KučeraMartin Kučera 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 50.58 11.00
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 51.62 9.00
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.03 8.00
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 52.81 7.00
5 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.94 6.00
6 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.40 5.00
7 Jiří StehnoJiří Stehno 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 53.52 4.00
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 54.94 3.00
9 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 55.46 2.00
10 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 56.40 1.00
11 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5 58.19 0.00
12 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 59.08 0.00
13 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.38 0.00
14 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 61.02 0.00
15 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 3 61.94 0.00

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.55 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 60.00 9.00
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.39 8.00
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 60.83 7.00
5 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.44 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 63.50 5.00
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 65.05 4.00
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 65.39 3.00
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.56 2.00
5 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 68.58 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie FišerováLucie Fišerová 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.37 1.00
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.85 0.00
3 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 73.72 0.00
Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 DNP
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 59.55 11.00
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 60.00 9.00
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 60.39 8.00
4 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 60.83 7.00
5 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 61.44 6.00
6 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 63.50 5.00
7 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 65.05 4.00
8 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 65.39 3.00
9 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.56 2.00
10 Lucie FišerováLucie Fišerová 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.37 1.00
11 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 66.85 0.00
12 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 68.58 0.00
13 Kateřina JůzováKateřina Jůzová 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 73.72 0.00
Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 DNP

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž 5 09:10.99 11.00
2 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09:12.79 9.00
3 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09:14.34 8.00
4 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09:16.67 7.00
5 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:27.61 6.00
6 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09:37.52 5.00
7 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09:40.93 4.00
8 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12 09:43.02 3.00
9 Ondřej MarekOndřej Marek 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11 09:53.40 2.00
10 Tomáš ČelkoTomáš Čelko 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 10:09.73 1.00
11 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 10:26.83
12 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 10:41.42
Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10 DNF
Tomáš JašaTomáš Jaša 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11:04.06 11.00
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11:04.48 9.00
3 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 11:09.56 8.00
4 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11:48.17 7.00
5 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 11:52.10 6.00
6 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 11:59.86 5.00
7 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 12:01.41 4.00
8 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 12:01.61 3.00
9 Jana BrantlováJana Brantlová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 12:44.93 2.00
10 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 14:01.53 1.00
Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 11 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lichý, Šťastný, Maslák, Zich Lichý, Šťastný, Maslák, Zich TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 40.86 11.00
2 A Kafka, Dvořák, Petrák, Jirka A Kafka, Dvořák, Petrák, Jirka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.04 9.00
3 Veleba, Klvaňa, Pírek, Novotný Veleba, Klvaňa, Pírek, Novotný AK KroměřížAK Kroměříž 2 42.09 8.00
4 Vinkler, Vondřejc, Stehno, Vondráček Vinkler, Vondřejc, Stehno, Vondráček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 43.69 1.00
5 A Bakalár, Tuček, Pánek, Nešvera, A Bakalár, Tuček, Pánek, Nešvera, A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 43.79
A Mazáč, Peňáz, Bošek, Kučera A Mazáč, Peňáz, Bošek, Kučera VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Lonek, Lukáš, Balaček, Papšo A Lonek, Lukáš, Balaček, Papšo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 42.41 7.00
2 B Musil, Čapek, Barák, Carda B Musil, Čapek, Barák, Carda ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.90 6.00
3 A Kolář, Svoboda, Povýšil, Drhlík A Kolář, Svoboda, Povýšil, Drhlík AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 43.20 5.00
4 A Frnka, Hrazdil, Olejník, Veszelka A Frnka, Hrazdil, Olejník, Veszelka AK OlomoucAK Olomouc 5 43.39 4.00
5 A Švondrk, Molek, Kolarčík, Štefek A Švondrk, Molek, Kolarčík, Štefek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.41 3.00
6 B Pokorný, Juránek, Hromčík, Knysh B Pokorný, Juránek, Hromčík, Knysh VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.54 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Hýsek, Povýšil, Havel, Selimovič B Hýsek, Povýšil, Havel, Selimovič AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 44.46
2 B Bětuňák, Gröpl, Bechyně,Trlica B Bětuňák, Gröpl, Bechyně,Trlica SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.30
3 C Schulhof, Urbánek, Kučera, Staněk C Schulhof, Urbánek, Kučera, Staněk AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 50.32
B Jánský, posekaný, Frolík, Feigel B Jánský, posekaný, Frolík, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ -0.025
B Mráček, Večeřa, Novotný R., Sadil B Mráček, Večeřa, Novotný R., Sadil AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lichý, Šťastný, Maslák, Zich Lichý, Šťastný, Maslák, Zich TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 40.86 11.00
2 A Kafka, Dvořák, Petrák, Jirka A Kafka, Dvořák, Petrák, Jirka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.04 9.00
3 Veleba, Klvaňa, Pírek, Novotný Veleba, Klvaňa, Pírek, Novotný AK KroměřížAK Kroměříž 2 42.09 8.00
4 A Lonek, Lukáš, Balaček, Papšo A Lonek, Lukáš, Balaček, Papšo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 42.41 7.00
5 B Musil, Čapek, Barák, Carda B Musil, Čapek, Barák, Carda ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 42.90 6.00
6 A Kolář, Svoboda, Povýšil, Drhlík A Kolář, Svoboda, Povýšil, Drhlík AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 43.20 5.00
7 A Frnka, Hrazdil, Olejník, Veszelka A Frnka, Hrazdil, Olejník, Veszelka AK OlomoucAK Olomouc 5 43.39 4.00
8 A Švondrk, Molek, Kolarčík, Štefek A Švondrk, Molek, Kolarčík, Štefek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 43.41 3.00
9 B Pokorný, Juránek, Hromčík, Knysh B Pokorný, Juránek, Hromčík, Knysh VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.54 2.00
10 Vinkler, Vondřejc, Stehno, Vondráček Vinkler, Vondřejc, Stehno, Vondráček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 43.69 1.00
11 A Bakalár, Tuček, Pánek, Nešvera, A Bakalár, Tuček, Pánek, Nešvera, A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 43.79
12 B Hýsek, Povýšil, Havel, Selimovič B Hýsek, Povýšil, Havel, Selimovič AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 44.46
13 B Bětuňák, Gröpl, Bechyně,Trlica B Bětuňák, Gröpl, Bechyně,Trlica SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 45.30
14 C Schulhof, Urbánek, Kučera, Staněk C Schulhof, Urbánek, Kučera, Staněk AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 50.32
A Mazáč, Peňáz, Bošek, Kučera A Mazáč, Peňáz, Bošek, Kučera VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNF
B Jánský, posekaný, Frolík, Feigel B Jánský, posekaný, Frolík, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ -0.025
B Mráček, Večeřa, Novotný R., Sadil B Mráček, Večeřa, Novotný R., Sadil AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 DNP

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 17:10) official Vítr: -2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Korešová, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová A Korešová, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.81 11.00
2 B Mazačová, Procházková, Táborská, Svobodová B Mazačová, Procházková, Táborská, Svobodová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.40 9.00
3 A Klepetková, Putalová, Jirananová, Bezeková A Klepetková, Putalová, Jirananová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.62 8.00
4 A Domská, Nejedlová, Koudelová, Mrňová A Domská, Nejedlová, Koudelová, Mrňová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 47.77 7.00
5 C Komrsková, Himpolíková, Seidlová, Galertová C Komrsková, Himpolíková, Seidlová, Galertová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 48.34 6.00
6 Dvořáková, Kratochvílová, Janoušová, Líbalová Dvořáková, Kratochvílová, Janoušová, Líbalová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 17:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčníková, Kubištová, Pham, Hálová Ptáčníková, Kubištová, Pham, Hálová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 49.21 4.00
2 A Krňouková, Zekuciová, Krienková, Bořiková A Krňouková, Zekuciová, Krienková, Bořiková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.82 3.00
3 B Vytlačilová, Březinová, Šilhanová,Holleyová B Vytlačilová, Březinová, Šilhanová,Holleyová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 50.03 2.00
4 Šafaříková, Hýsková, Sirůčková, Soukalová Šafaříková, Hýsková, Sirůčková, Soukalová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 50.61
5 B Zaplatílková, Horynová, Štíbrová, Šoustková B Zaplatílková, Horynová, Štíbrová, Šoustková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 52.60
A Rajmonová, Kubicová, Brožová, Baštovanská A Rajmonová, Kubicová, Brožová, Baštovanská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 17:10) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Bártová, Klapsiová, Douchová, Žádníková A Bártová, Klapsiová, Douchová, Žádníková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.38 1.00
2 B Neradová, Sotonová, Brázdová, Andrejsková B Neradová, Sotonová, Brázdová, Andrejsková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.86
3 B Kozáková, Klailová, Řezníčková, Bělohlávková B Kozáková, Klailová, Řezníčková, Bělohlávková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.40
4 C Pöschlová S., Pöschlová N., Najmanová, Jílková C Pöschlová S., Pöschlová N., Najmanová, Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 54.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Korešová, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová A Korešová, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 45.81 11.00
2 B Mazačová, Procházková, Táborská, Svobodová B Mazačová, Procházková, Táborská, Svobodová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 46.40 9.00
3 A Klepetková, Putalová, Jirananová, Bezeková A Klepetková, Putalová, Jirananová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 47.62 8.00
4 A Domská, Nejedlová, Koudelová, Mrňová A Domská, Nejedlová, Koudelová, Mrňová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 47.77 7.00
5 C Komrsková, Himpolíková, Seidlová, Galertová C Komrsková, Himpolíková, Seidlová, Galertová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 48.34 6.00
6 Dvořáková, Kratochvílová, Janoušová, Líbalová Dvořáková, Kratochvílová, Janoušová, Líbalová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.35 5.00
7 Ptáčníková, Kubištová, Pham, Hálová Ptáčníková, Kubištová, Pham, Hálová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 49.21 4.00
8 A Krňouková, Zekuciová, Krienková, Bořiková A Krňouková, Zekuciová, Krienková, Bořiková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.82 3.00
9 B Vytlačilová, Březinová, Šilhanová,Holleyová B Vytlačilová, Březinová, Šilhanová,Holleyová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 50.03 2.00
10 A Bártová, Klapsiová, Douchová, Žádníková A Bártová, Klapsiová, Douchová, Žádníková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 50.38 1.00
11 Šafaříková, Hýsková, Sirůčková, Soukalová Šafaříková, Hýsková, Sirůčková, Soukalová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 50.61
12 B Neradová, Sotonová, Brázdová, Andrejsková B Neradová, Sotonová, Brázdová, Andrejsková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.86
13 B Kozáková, Klailová, Řezníčková, Bělohlávková B Kozáková, Klailová, Řezníčková, Bělohlávková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.40
14 B Zaplatílková, Horynová, Štíbrová, Šoustková B Zaplatílková, Horynová, Štíbrová, Šoustková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 52.60
15 C Pöschlová S., Pöschlová N., Najmanová, Jílková C Pöschlová S., Pöschlová N., Najmanová, Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 54.01
A Rajmonová, Kubicová, Brožová, Baštovanská A Rajmonová, Kubicová, Brožová, Baštovanská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNF

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 17:40) official Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němeček, Blahůt, Burian, Šorm Němeček, Blahůt, Burian, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.39 11.00
2 A Musil, Danáč, Bauch, Čapek A Musil, Danáč, Bauch, Čapek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:16.58 9.00
3 A Bošek, Knysh, Juránek, Kučera A Bošek, Knysh, Juránek, Kučera VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:18.94 8.00
4 A Chlopčík, Kolarčík, Lepíček, Rovenský A Chlopčík, Kolarčík, Lepíček, Rovenský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 3:19.90 7.00
5 Vinkler, Vondřejc, Stehno, Hrstka Vinkler, Vondřejc, Stehno, Hrstka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 3:20.99 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Tuček, Steiner, Grüner, Pelikán A Tuček, Steiner, Grüner, Pelikán A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:22.25 5.00
2 A Lonek, Lukáš, Šindelář, Baláček A Lonek, Lukáš, Šindelář, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:26.11 4.00
3 B Suchánek, Pivovárník, Klézl, Hromčík B Suchánek, Pivovárník, Klézl, Hromčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:26.15 3.00
4 A Olejník, Sadil, Novotný, Hrazdil A Olejník, Sadil, Novotný, Hrazdil AK OlomoucAK Olomouc 2 3:27.44 2.00
5 B Král, Pernica, Punec, Šmahel B Král, Pernica, Punec, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:30.79
6 A Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil R. A Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil R. AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 3:32.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Ševčík, Trlica, Friš, Zemaník B Ševčík, Trlica, Friš, Zemaník SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:27.77 1.00
2 B Pánek, Flídr, Nešvera, Klesnil B Pánek, Flídr, Nešvera, Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:30.36
3 B Kunt, Trávníček, Krejča, Szabo B Kunt, Trávníček, Krejča, Szabo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:37.11
B Hotový, Selimovič, Kučera, Schulhof B Hotový, Selimovič, Kučera, Schulhof AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 DNP
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němeček, Blahůt, Burian, Šorm Němeček, Blahůt, Burian, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:14.39 11.00
2 A Musil, Danáč, Bauch, Čapek A Musil, Danáč, Bauch, Čapek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:16.58 9.00
3 A Bošek, Knysh, Juránek, Kučera A Bošek, Knysh, Juránek, Kučera VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:18.94 8.00
4 A Chlopčík, Kolarčík, Lepíček, Rovenský A Chlopčík, Kolarčík, Lepíček, Rovenský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 3:19.90 7.00
5 Vinkler, Vondřejc, Stehno, Hrstka Vinkler, Vondřejc, Stehno, Hrstka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 3:20.99 6.00
6 A Tuček, Steiner, Grüner, Pelikán A Tuček, Steiner, Grüner, Pelikán A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:22.25 5.00
7 A Lonek, Lukáš, Šindelář, Baláček A Lonek, Lukáš, Šindelář, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:26.11 4.00
8 B Suchánek, Pivovárník, Klézl, Hromčík B Suchánek, Pivovárník, Klézl, Hromčík VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 3:26.15 3.00
9 A Olejník, Sadil, Novotný, Hrazdil A Olejník, Sadil, Novotný, Hrazdil AK OlomoucAK Olomouc 2 3:27.44 2.00
10 B Ševčík, Trlica, Friš, Zemaník B Ševčík, Trlica, Friš, Zemaník SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:27.77 1.00
11 B Pánek, Flídr, Nešvera, Klesnil B Pánek, Flídr, Nešvera, Klesnil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:30.36
12 B Král, Pernica, Punec, Šmahel B Král, Pernica, Punec, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:30.79
13 A Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil R. A Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil R. AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 3:32.26
14 B Kunt, Trávníček, Krejča, Szabo B Kunt, Trávníček, Krejča, Szabo TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:37.11
B Hotový, Selimovič, Kučera, Schulhof B Hotový, Selimovič, Kučera, Schulhof AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 DNP

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.9.2013 - 17:30) official Vítr: -2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slaničková, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Slaničková, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:48.75 11.00
2 A Jiranová, Uvizlová, Putalová, Bezeková A Jiranová, Uvizlová, Putalová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:54.78 9.00
3 A boříková, Kovaříková, Jorášová, Reissová A boříková, Kovaříková, Jorášová, Reissová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:06.38 3.00
4 Půčková, Kutrová, Beshirová, Vytlačilová Půčková, Kutrová, Beshirová, Vytlačilová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:10.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.9.2013 - 17:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčníková, Pham, Kubištová, Hálová Ptáčníková, Pham, Kubištová, Hálová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 4:03.34 8.00
2 A Plíhalová, Koubková, Baštovanská, Buranská A Plíhalová, Koubková, Baštovanská, Buranská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:05.45 7.00
3 A Horynová, Kratochvílová, Jírková, Zaplatílková A Horynová, Kratochvílová, Jírková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:05.50 6.00
4 Bičianová, Mejstříková, Sirůčková, Čermáková Bičianová, Mejstříková, Sirůčková, Čermáková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 4:05.93 5.00
5 B Brázdová, Janoušová, Vcásková, Sotonová B Brázdová, Janoušová, Vcásková, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:05.96 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.9.2013 - 17:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Bártová, Douchová, Mrázková, Lazarová A Bártová, Douchová, Mrázková, Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:13.32 1.00
2 B Brožová, Fišerová, Beľová, Dupalová B Brožová, Fišerová, Beľová, Dupalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:20.98
3 B Kleilová, Šndelářová, Petrová, Koryenková B Kleilová, Šndelářová, Petrová, Koryenková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:29.58
4 B Brantlová, Šoustková, Štíbrová, Najmanová B Brantlová, Šoustková, Štíbrová, Najmanová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:32.81
5 C Procházková, Janurková, Tlustá, Jůzová C Procházková, Janurková, Tlustá, Jůzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:34.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slaničková, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Slaničková, Bartoničková, Hlavatá, Rosolová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:48.75 11.00
2 A Jiranová, Uvizlová, Putalová, Bezeková A Jiranová, Uvizlová, Putalová, Bezeková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:54.78 9.00
3 Ptáčníková, Pham, Kubištová, Hálová Ptáčníková, Pham, Kubištová, Hálová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 4:03.34 8.00
4 A Plíhalová, Koubková, Baštovanská, Buranská A Plíhalová, Koubková, Baštovanská, Buranská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:05.45 7.00
5 A Horynová, Kratochvílová, Jírková, Zaplatílková A Horynová, Kratochvílová, Jírková, Zaplatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:05.50 6.00
6 Bičianová, Mejstříková, Sirůčková, Čermáková Bičianová, Mejstříková, Sirůčková, Čermáková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 4:05.93 5.00
7 B Brázdová, Janoušová, Vcásková, Sotonová B Brázdová, Janoušová, Vcásková, Sotonová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 4:05.96 4.00
8 A boříková, Kovaříková, Jorášová, Reissová A boříková, Kovaříková, Jorášová, Reissová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:06.38 3.00
9 Půčková, Kutrová, Beshirová, Vytlačilová Půčková, Kutrová, Beshirová, Vytlačilová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 4:10.60 2.00
10 A Bártová, Douchová, Mrázková, Lazarová A Bártová, Douchová, Mrázková, Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:13.32 1.00
11 B Brožová, Fišerová, Beľová, Dupalová B Brožová, Fišerová, Beľová, Dupalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:20.98
12 B Kleilová, Šndelářová, Petrová, Koryenková B Kleilová, Šndelářová, Petrová, Koryenková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 4:29.58
13 B Brantlová, Šoustková, Štíbrová, Najmanová B Brantlová, Šoustková, Štíbrová, Najmanová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:32.81
14 C Procházková, Janurková, Tlustá, Jůzová C Procházková, Janurková, Tlustá, Jůzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:34.41

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.851.901.952.002.042.082.122.162.202.23 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.20 XOXXX 11.00
2 Peter HorákPeter Horák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
83 2.20 XOXXX 9.00
3 Jan VondraJan Vondra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 2.08 XOXXX 8.00
4 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.04 XOXXX 7.00
5 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.04 XOXXX 6.00
6 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.04 XOXXX 5.00
7 Michal KabelkaMichal Kabelka
AK KroměřížAK Kroměříž
85 2.04 XOXXX 4.00
8= Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 2.00 XOXXX 2.50
8= Dalibor HonDalibor Hon
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
78 2.00 XOXXX 2.50
10 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 2.00 XOXXX 1.00
11= Tomáš VeselýTomáš Veselý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 1.95 XOXXX
11= Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.95 XOXXX
13 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 1.95 XOXXX
14 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 1.90 XOXXX
15 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 1.85 XOXXX
16 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.85 XOXXX
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.731.761.791.83 Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 1.79 OXXX 11.00
2 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.79 OXXX 9.00
3 Barbora LalákováBarbora Laláková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 1.76 OXXX 8.00
4 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 1.73 OXXX 7.00
5 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.65 OXXX 6.00
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.65 OXXX 5.00
7 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.65 OXXX 4.00
8 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.60 OXXX 3.00
9= Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1.55 OXXX 1.50
9= Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.55 OXXX 1.50
11 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.55 OXXX
12 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.55 OXXX
13 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50 OXXX
Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 10:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 4.204.404.604.805.005.105.205.305.405.505.605.75 Body
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 5.60 XXOXXX 11.00
2 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
83 5.20 XXOXXX 9.00
3 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.20 XXOXXX 8.00
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.00 XXOXXX 7.00
5 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 4.80 XXOXXX 6.00
6 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 4.60 XXOXXX 5.00
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 4.60 XXOXXX 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.60 XXOXXX 3.00
9 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 4.20 XXOXXX 2.00
10= Tomáš KořínekTomáš Kořínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 4.20 XXOXXX 0.50
10= Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 4.20 XXOXXX 0.50
Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.203.403.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.71 Body
1 Jiřina SvobodováJiřina Svobodová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 4.50 OOXXOXXX 11.00
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 4.10 OOXXOXXX 9.00
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.00 OOXXOXXX 8.00
4 Slavomíra SľúkováSlavomíra Sľúková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
80 4.00 OOXXOXXX 7.00
5 Pavla RybováPavla Rybová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
78 3.90 OOXXOXXX 6.00
6 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.80 OOXXOXXX 5.00
7 Jana BrožováJana Brožová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.70 OOXXOXXX 4.00
8 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.60 OOXXOXXX 3.00
9 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.40 OOXXOXXX 2.00
10 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
93 3.40 OOXXOXXX 1.00
11 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.20 OOXXOXXX
12 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.20 OOXXOXXX
13 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.20 OOXXOXXX
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.50 +2.4 m/s 7.33 +1.9 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
AK OlomoucAK Olomouc
95 7.36 +2.8 m/s 7.23 +1.3 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 9.00
3 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.31 +1.2 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 8.00
4 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.17 +2.8 m/s 7.13 +0.8 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 7.00
5 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 7.09 +1.8 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 6.00
6 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.03 +1.1 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 5.00
7 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 7.03 +2.8 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 4.00
8 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.97 +1.8 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 3.00
9 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.82 +2.6 m/s 6.78 +1.2 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 2.00
10 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.71 +2.7 m/s 5.19 +0.4 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98 1.00
11 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 6.66 +1.9 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
12 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.61 +1.7 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
13 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.43 +2.3 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
14 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 6.42 +3.1 m/s 6.41 +1.2 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
15 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 6.30 +2.4 m/s 6.28 +0.9 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
16 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.29 +1.2 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
17 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.22 +0.6 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
18 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 4.98 +1.7 m/s 4.98+1.74.56+2.3X+1.14.98
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 DNP
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 DNP
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 6.54 +3.8 m/s 6.43 +1.9 m/s X4.99+1.6X4.99 11.00
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
86 6.42 +2.4 m/s 6.29 +0.9 m/s X4.99+1.6X4.99 9.00
3 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 6.40 +0.6 m/s X4.99+1.6X4.99 8.00
4 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.34 +1.8 m/s X4.99+1.6X4.99 7.00
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.15 +1.5 m/s X4.99+1.6X4.99 6.00
6 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.08 +1.3 m/s X4.99+1.6X4.99 5.00
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.03 +2.4 m/s 6.02 +1.2 m/s X4.99+1.6X4.99 4.00
8 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 5.80 +2.6 m/s 5.69 +0.8 m/s X4.99+1.6X4.99 3.00
9 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.79 -0.4 m/s X4.99+1.6X4.99 2.00
10 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.71 X4.99+1.6X4.99 1.00
11 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.66 +0.1 m/s X4.99+1.6X4.99
12 Lucie DomskáLucie Domská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 5.62 +1.3 m/s X4.99+1.6X4.99
13 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.56 +3.1 m/s 5.34 +1.4 m/s X4.99+1.6X4.99
14 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 5.48 +1.5 m/s X4.99+1.6X4.99
15 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.42 +2.1 m/s X4.99+1.6X4.99
16 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.36 +1.0 m/s X4.99+1.6X4.99
17 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.17 +3.5 m/s 5.11 +0.5 m/s X4.99+1.6X4.99
18 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.06 +3.9 m/s X4.99+1.6X4.99
19 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.99 +1.6 m/s X4.99+1.6X4.99
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 DNP
Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 DNP
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 15.52 +1.7 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 11.00
2 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
AK OlomoucAK Olomouc
95 15.45 +1.5 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 9.00
3 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 14.89 +1.3 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 8.00
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 14.84 +2.4 m/s - 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 7.00
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.74 +3.2 m/s 14.42 +1.6 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 6.00
6 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.71 +3.2 m/s 14.65 +2.0 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 5.00
7 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 14.55 +1.6 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 4.00
8 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.53 +1.4 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 3.00
9 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14.37 +0.6 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 2.00
10 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.35 +2.6 m/s 14.30 +1.7 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31 1.00
11 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.14 +1.4 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
12 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 14.09 +1.8 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
13 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.00 +2.9 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
14 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.88 +4.1 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
15 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 13.82 +1.3 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
16 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 13.77 +2.3 m/s 13.60 +1.5 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
17 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 13.55 +2.3 m/s 13.42 +1.5 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
18 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 13.31 +2.7 m/s 13.31+2.7X+0.8X+2.413.31
Jan VondraJan Vondra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 DNP
Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 13.60 +2.5 m/s 13.58 +2.0 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 11.00
2 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.24 +1.7 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 9.00
3 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.84 +2.3 m/s 12.61 +1.2 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 8.00
4 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 12.84 +2.7 m/s 12.61 +1.4 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 7.00
5 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.21 +3.4 m/s 12.09 +0.5 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 6.00
6 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 12.19 +3.6 m/s 11.81 +1.2 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 5.00
7 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.10 +3.6 m/s 12.02 +1.1 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 4.00
8 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 12.05 +0.8 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 3.00
9 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.35 +3.2 m/s X+1.3X+2.911.35+3.211.35 2.00
Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 13:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anita MartonAnita Marton
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
89 17.30 15.1617.3016.2117.3016.8716.76X 11.00
2 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 14.62 14.0514.1814.1414.1814.3914.62X 9.00
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 14.56 14.56XX14.56X14.1114.37 8.00
4 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 14.56 12.6313.7013.9313.9314.2114.5614.06 7.00
5 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 14.10 13.3414.1012.9514.1013.30XX 6.00
6 Andrea ValešováAndrea Valešová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 13.08 X13.0812.9713.0812.81X12.89 5.00
7 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 13.08 13.0812.3512.4613.0812.2012.73X 4.00
8 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 12.89 12.3012.2112.8912.89X12.21X 3.00
9 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 12.18 12.1812.1811.6812.18 2.00
10 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.60 -X11.6011.60 1.00
11 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 11.38 11.3811.1310.9411.38
12 Milena BečičkováMilena Bečičková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 11.22 10.7811.2211.1411.22
13 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.20 10.2009.45X10.20
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 20.83 12.32XX12.32 11.00
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 19.24 12.32XX12.32 9.00
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 19.08 12.32XX12.32 8.00
4 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 18.96 12.32XX12.32 7.00
5 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 18.59 12.32XX12.32 6.00
6 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 15.71 12.32XX12.32 5.00
7 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 15.48 12.32XX12.32 4.00
8 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 15.02 12.32XX12.32 3.00
9 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.63 12.32XX12.32 2.00
10 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
87 14.47 12.32XX12.32 1.00
11 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 14.37 12.32XX12.32
12 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 14.13 12.32XX12.32
13 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 13.86 12.32XX12.32
14 Miroslav PetrMiroslav Petr
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
78 13.82 12.32XX12.32
15 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
84 13.78 12.32XX12.32
16 Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
91 13.49 12.32XX12.32
17 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 12.32 12.32XX12.32
Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 54.33 30.88XX30.88 11.00
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 53.13 30.88XX30.88 9.00
3 Anita MartonAnita Marton
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
89 52.49 30.88XX30.88 8.00
4 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 50.23 30.88XX30.88 7.00
5 Yvona TomanováYvona Tomanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
72 49.45 30.88XX30.88 6.00
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 44.73 30.88XX30.88 5.00
7 Milena BečičkováMilena Bečičková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 43.54 30.88XX30.88 4.00
8 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 40.90 30.88XX30.88 3.00
9 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 39.99 30.88XX30.88 2.00
10 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 35.95 30.88XX30.88 1.00
11 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 35.94 30.88XX30.88
12 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 34.92 30.88XX30.88
13 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 34.32 30.88XX30.88
14 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 33.02 30.88XX30.88
15 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 30.88 30.88XX30.88
Andrea ValešováAndrea Valešová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 16:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 58.71 38.1937.95X38.19 11.00
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 56.59 38.1937.95X38.19 9.00
3 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
80 55.37 38.1937.95X38.19 8.00
4 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 54.32 38.1937.95X38.19 7.00
5 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 52.58 38.1937.95X38.19 6.00
6 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 51.49 38.1937.95X38.19 5.00
7 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 51.01 38.1937.95X38.19 4.00
8 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 49.01 38.1937.95X38.19 3.00
9 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 47.12 38.1937.95X38.19 2.00
10 Miroslav PetrMiroslav Petr
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
78 45.99 38.1937.95X38.19 1.00
11 Jakub KocingerJakub Kocinger
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
87 45.43 38.1937.95X38.19
12 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 45.27 38.1937.95X38.19
13 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 44.81 38.1937.95X38.19
14 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 42.41 38.1937.95X38.19
15 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 42.41 38.1937.95X38.19
16 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.33 38.1937.95X38.19
17 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 38.19 38.1937.95X38.19
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 NM
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
84 NM
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 60.26 60.0159.6260.2660.2659.86X59.96 11.00
2 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 58.45 56.20XX56.2056.0558.3558.45 9.00
3 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 58.11 X54.8653.5354.8658.1157.24X 8.00
4 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 57.93 57.93X56.6057.9352.4556.1255.97 7.00
5 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 53.15 50.3150.67X50.6753.1551.81X 6.00
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 51.43 48.6145.6643.1148.6150.9451.43X 5.00
7 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 48.57 47.6246.67X47.6248.57X47.77 4.00
8 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 43.95 41.99X39.6141.99X43.95X 3.00
9 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 40.82 XX40.8240.82 2.00
10 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 40.12 X36.8740.1240.12 1.00
11 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 36.46 36.46XX36.46
12 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 35.18 35.1834.18X35.18
13 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 33.33 33.33XX33.33
14 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 32.58 X32.2732.5832.58
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 66.83 63.1464.6866.3366.33X66.83X 11.00
2 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 64.78 X61.4464.7864.78XX62.28 9.00
3 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 63.44 X60.44X60.4463.44XX 8.00
4 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 54.78 51.65X52.1652.1654.78XX 7.00
5 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 53.90 50.6651.5252.7952.79X53.4153.90 6.00
6 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 53.60 X52.8352.6952.83XX53.60 5.00
7 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 52.77 52.7751.65X52.77X51.8852.70 4.00
8 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 50.90 50.90XX50.90X50.8550.86 3.00
9 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 49.89 49.8948.8748.3349.89 2.00
10 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 48.69 46.95X48.6948.69 1.00
11 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 43.06 43.0641.3441.7543.06
12 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.11 41.11XX41.11
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 NM XXX0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 51.29 47.2243.6240.8947.22X51.2944.63 11.00
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 50.80 50.1548.9050.8050.80XXX 9.00
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 43.66 43.3439.5143.0743.3438.5043.6639.41 8.00
4 Kateřina ČadováKateřina Čadová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 37.94 34.2637.7236.5137.7232.9537.94X 7.00
5 Hana SchindlerováHana Schindlerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
69 37.88 36.7537.8832.8137.8835.0335.2034.68 6.00
6 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 37.76 34.2637.7637.2637.7633.9837.4732.62 5.00
7 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 37.63 31.4834.8035.4235.42X32.1637.63 4.00
8 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 36.43 33.2134.1735.6135.6134.7636.3036.43 3.00
9 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.77 31.1434.7730.2434.77 2.00
10 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 33.97 32.1431.3433.9733.97 1.00
11 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 32.09 32.0928.3028.4432.09
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 75.13 50.26X51.0751.07 11.00
2 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 74.44 50.26X51.0751.07 9.00
3 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 74.15 50.26X51.0751.07 8.00
4 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 70.98 50.26X51.0751.07 7.00
5 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 67.96 50.26X51.0751.07 6.00
6 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 63.32 50.26X51.0751.07 5.00
7 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 63.25 50.26X51.0751.07 4.00
8 Martin SvatošMartin Svatoš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 61.99 50.26X51.0751.07 3.00
9 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 60.86 50.26X51.0751.07 2.00
10 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 60.33 50.26X51.0751.07 1.00
11 David SekerákDavid Sekerák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
74 59.88 50.26X51.0751.07
12 David PolákDavid Polák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 58.28 50.26X51.0751.07
13 Tomáš RevayTomáš Revay
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
85 54.85 50.26X51.0751.07
14 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 51.07 50.26X51.0751.07
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 DNP
David KroupaDavid Kroupa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 DNP
Celkem 16 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.9.2013 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 AK KroměřížAK Kroměříž 3 21:05.76 11.00
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 21:36.22 9.00
3 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 23:03.84 8.00
4 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11