výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (10. - 11. 9. 2013)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Arturs SokolovsArturs Sokolovs
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
98 6.40
2 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.22
3 Ihor MalakhovIhor Malakhov
Sdushor - UKRSdushor - UKR
98 5.98
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.95
5 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.90
6 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 5.90
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.82
8 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.80
9 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.68
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.66
11 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.65
12 Ondrej ŽaludekOndrej Žaludek
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 5.53
13 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.52
14 Nik OražemNik Oražem
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
98 5.43
15 Patrik ToufarPatrik Toufar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 5.38
16 Josh JessopJosh Jessop
Kirklees - EnglandKirklees - England
98 5.11
17 Aleš MoravecAleš Moravec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.10
18 Pavel MinaříkPavel Minařík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.03
19 Jakub WachtelJakub Wachtel
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 4.97
Dominik ŠprňaDominik Šprňa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 DNP
Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Jakub KubínecJakub Kubínec
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
98 NM
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace A2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 5.75
2 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.66
3 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.48
4 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.47
5 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.35
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.35
7 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.22
8 Gergő BódisGergő Bódis
HUNGARYHUNGARY
99 5.20
9 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.19
10 Alfie WestAlfie West
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 5.02
11 Parascandolo Stefano PaceParascandolo Stefano Pace
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
99 5.00
12 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.97
13 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.94
14 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 4.81
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace B1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel StrýčekPavel Strýček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.32
2 Glenn AspindleGlenn Aspindle
Kirklees - EnglandKirklees - England
98 5.25
3 Daniel BielikDaniel Bielik
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.22
4 Torreggiani Nicholas CassarTorreggiani Nicholas Cassar
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
98 5.18
5 Vojtěch JaremejkoVojtěch Jaremejko
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
98 5.17
6 Roland HerczegRoland Herczeg
HUNGARYHUNGARY
98 5.09
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 5.06
8 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.03
9 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.02
10 Adam LašticAdam Laštic
AK BojničkyAK Bojničky
98 4.99
11 Álmos MátravölgyiÁlmos Mátravölgyi
HUNGARYHUNGARY
98 4.97
12 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.83
13 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.81
14 Filip UhlířFilip Uhlíř
TJ DesnáTJ Desná
98 4.68
15 Jan ParoubekJan Paroubek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 4.67
16 Jan NěmecJan Němec
TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál
98 4.64
17 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.44
18 Manuel RonaldoManuel Ronaldo
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.42
19 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.32
20 Georgs KreislersGeorgs Kreislers
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
98 4.29
21 Martin ReinerMartin Reiner
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.22
22 Jan PánekJan Pánek
TJ DesnáTJ Desná
98 4.06
23 Karel ValentaKarel Valenta
TJ DesnáTJ Desná
98 4.03
Lukáš BartoňLukáš Bartoň
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 DNP
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace B2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.24
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5.04
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.03
4 Daniils FirgersDaniils Firgers
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 5.01
5 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.95
6 Luke SciclunaLuke Scicluna
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
99 4.91
7 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.77
8 Edgars PavarsEdgars Pavars
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 4.64
9 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.50
10 Tariq SaidTariq Said
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 4.50
11 Filip LukešFilip Lukeš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.37
12 David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.30
13 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 4.17
14 Michal ZamazalMichal Zamazal
BYAC BrnoBYAC Brno
99 4.11
15 Zdeněk CermanZdeněk Cerman
BYAC BrnoBYAC Brno
99 3.98
16 Adam JelínekAdam Jelínek
BYAC BrnoBYAC Brno
99 3.90
Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 DNP
David LorenčičDavid Lorenčič
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 DNP
Matej LánikMatej Lánik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 DNP
Alfreds ApinisAlfreds Apinis
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 DNP
Alexander DioszeghyAlexander Dioszeghy
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 DNP
Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 DNP
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.90
2 Arturs SokolovsArturs Sokolovs
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
98 6.39
3 Ihor MalakhovIhor Malakhov
Sdushor - UKRSdushor - UKR
98 6.26
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.14
5 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 6.02
6 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.97
7 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
98 5.92
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.91
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.95
2 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 5.81
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.77
4 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.69
5 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.67
6 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.64
7 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.64
8 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 4.88
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.58
2 Dániel IllovszkyDániel Illovszky
HUNGARYHUNGARY
00 5.44
3 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 5.41
4 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.14
5 Rene DrevenšekRene Drevenšek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 5.07
6 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.06
7 Acker Rene PernekAcker Rene Pernek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.90
8 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.87
9 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.75
10 Benedek SzalayBenedek Szalay
HUNGARYHUNGARY
00 4.72
11 Kalvis SturitisKalvis Sturitis
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.67
12 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 4.63
13 Jan MaluraJan Malura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.63
14 Tomaš HamráčekTomaš Hamráček
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
00 4.63
15 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.60
16 Andrej GlavnikAndrej Glavnik
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.45
17 Jakub ZychJakub Zych
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
00 4.44
18 Mantvydas KatinasMantvydas Katinas
Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis
00 4.40
19 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.40
20 Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.36
21 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.30
22 Dušan VeľkýDušan Veľký
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 4.18
23 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.13
24 Nikolas AgelNikolas Agel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.99
25 Patrik HrotkoPatrik Hrotko
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 3.94
26 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.94
27 David DvořákDavid Dvořák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 3.84
28 František JelínekFrantišek Jelínek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 3.65
29 Adam NovotnýAdam Novotný
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 3.43
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Celkem 30 závodníků
Kvalifikace A2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.01
2 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.88
3 Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 4.68
4 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.57
5 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.38
6 Samuel SedlákSamuel Sedlák
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 4.37
7 Edvards StrazdsEdvards Strazds
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
01 4.31
8 Wiktor KruczekWiktor Kruczek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
01 4.21
9 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.17
10 Erik WagnerErik Wagner
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 4.15
11 Viktor VelebaViktor Veleba
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 4.05
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
01 4.04
13 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.01
14 Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.01
15 Bartłomiej TatarBartłomiej Tatar
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
01 3.99
16 Michal FranekMichal Franek
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 3.97
17 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.91
18 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.89
19 Tadeáš KašpárekTadeáš Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.76
20 Jan BrumecJan Brumec
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.74
21 Patryk ŻakPatryk Żak
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
01 3.72
22 Michal VlčekMichal Vlček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.67
23 Adam ZourekAdam Zourek
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.63
24 Lucij VrhovšekLucij Vrhovšek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.58
25 Štěpán ZvoníčekŠtěpán Zvoníček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.25
Tomáš OppeltTomáš Oppelt
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 DNP
Maksims IlarionovsMaksims Ilarionovs
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
01 DNP
Celkem 27 závodníků
Kvalifikace B1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.83
2 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.69
3 Jayden MartinJayden Martin
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 4.62
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 4.55
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.52
6 Filip VondráčekFilip Vondráček
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 4.48
7 Harry NewmanHarry Newman
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 4.24
8 Denis HlaváčDenis Hlaváč
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 4.14
9 Adam ChrobákAdam Chrobák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 4.12
10 Michael AudaMichael Auda
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.12
11 Adam - Ján SlezákAdam - Ján Slezák
TU KošiceTU Košice
00 4.01
12 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.99
13 Dan KomlóDan Komló
TJ DesnáTJ Desná
00 3.92
14 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.91
15 Jakub ProkopJakub Prokop
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.90
16 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.88
17 Ondrej ValentOndrej Valent
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 3.88
18 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 3.87
19 Jiří BrtníkJiří Brtník
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 3.86
20 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 3.81
21 Martin PrátMartin Prát
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 3.72
22 Martin ZemanMartin Zeman
TJ DesnáTJ Desná
00 3.71
23 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 3.67
24 Vít KolondraVít Kolondra
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.47
25 Jakub VaněkJakub Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.45
26 Filip HojkaFilip Hojka
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.44
27 Jaroslav KubínJaroslav Kubín
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.15
28 Adam FrancAdam Franc
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.03
29 Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 1.61
Jan LatýnJan Latýn
BYAC BrnoBYAC Brno
00 DNP
Celkem 30 závodníků
Kvalifikace B2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matthew CrorkenMatthew Crorken
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 4.49
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.24
3 Michele LuciaMichele Lucia
Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta
01 4.20
4 Adrians KreissAdrians Kreiss
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
01 4.04
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.97
6 Ondřej HodboďOndřej Hodboď
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
01 3.77
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.75
8 Patrik DanekPatrik Danek
AK BojničkyAK Bojničky
01 3.71
9 Miroslav ĎurkechMiroslav Ďurkech
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 3.69
10 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.68
11 Patrik HarantPatrik Harant
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 3.67
12 Jakub MoravčíkJakub Moravčík
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 3.58
13 Karel BrabecKarel Brabec
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.54
14 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.49
15 Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.40
16 Michal TláskalMichal Tláskal
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.31
17 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.30
18 Jan VeličkaJan Velička
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.30
19 Petr SlezákPetr Slezák
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.28
20 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.23
21 Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.22
22 Robin TománekRobin Tománek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 3.16
23 Jan LadinekJan Ladinek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.04
24 Tkalčič Alex MesarecTkalčič Alex Mesarec
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 2.97
Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 5.82
2 Dániel IllovszkyDániel Illovszky
HUNGARYHUNGARY
00 5.66
3 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.42
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 5.36
5 Rene DrevenšekRene Drevenšek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 5.13
6 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 5.02
7 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.77
8 Acker Rene PernekAcker Rene Pernek
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.57
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.09
2 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.87
3 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.77
4 Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 4.69
5 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.40
6 Matthew CrorkenMatthew Crorken
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 4.38
7 Samuel SedlákSamuel Sedlák
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
01 4.32
Edvards StrazdsEdvards Strazds
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
01 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.24
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.24
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.19
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 5.08
5 Aneta FlajžíkováAneta Flajžíková
ASK SkalicaASK Skalica
98 5.05
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 4.97
7 Boglárka ŐryBoglárka Őry
HUNGARYHUNGARY
98 4.96
8 Nicolette NovotnáNicolette Novotná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 4.90
9 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 4.88
10 Terézia ĎurnekováTerézia Ďurneková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
98 4.80
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 4.75
12 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.70
13 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.68
14 Kateřina MartínkováKateřina Martínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.65
15 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.53
16 Karin LaukováKarin Lauková
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 4.52
17 Kateřina BožkováKateřina Božková
JAC BrnoJAC Brno
98 4.50
18 Veronika HreňkováVeronika Hreňková
ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi...
98 4.49
19 Kayley RioloKayley Riolo
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
98 4.45
20 Lenka TauberováLenka Tauberová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.33
21 Ludmila PompováLudmila Pompová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 4.05
Nadine GattNadine Gatt
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
98 DNP
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace A2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 5.51
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.34
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.05
4 Alina DialloAlina Diallo
HUNGARYHUNGARY
99 4.95
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.92
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.91
7 Barbara MajosháziBarbara Majosházi
HUNGARYHUNGARY
99 4.88
8 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.81
9 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.72
10 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.69
11 Katinka SztrehárszkyKatinka Sztrehárszky
HUNGARYHUNGARY
99 4.68
12 Martina NagyováMartina Nagyová
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 4.66
13 Paula SprudzanePaula Sprudzane
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 4.61
14 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.58
15 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.52
16 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.52
17 Gabriela ČelkováGabriela Čelková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
99 4.49
18 Irena KřížováIrena Křížová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 4.48
19 Edita SklenskáEdita Sklenská
JAC BrnoJAC Brno
99 4.48
20 Luca HorvátLuca Horvát
HUNGARYHUNGARY
99 4.45
21 Alexandra DobrockáAlexandra Dobrocká
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
99 4.39
22 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.37
23 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.34
24 Zuzana KnutováZuzana Knutová
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 4.27
25 Denisa ŠkodováDenisa Škodová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 4.26
26 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná
JAC BrnoJAC Brno
99 4.20
27 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.20
28 Alena ChromečkováAlena Chromečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 4.13
29 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.12
30 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.84
31 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 3.80
Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
99 DNP
Celkem 32 závodníků
Kvalifikace B1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 4.71
2 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.60
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.42
4 Martina KudláčováMartina Kudláčová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 4.41
5 Tereza KišováTereza Kišová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.33
6 Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.31
7 Melissa SchlagerMelissa Schlager
JAC BrnoJAC Brno
98 4.24
8 Barbora MacekováBarbora Maceková
AK BojničkyAK Bojničky
98 4.22
9 Adéla TotkováAdéla Totková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 4.19
10 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 4.15
11 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.12
12 Denisa MachováDenisa Machová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 4.11
13 Nela MedkováNela Medková
JAC BrnoJAC Brno
98 4.09
14 Lucia ŽilaváLucia Žilavá
ASK SkalicaASK Skalica
98 4.06
15 Julie RáčkováJulie Ráčková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.98
16 Kamila SurovcováKamila Surovcová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
98 3.96
17 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.82
18 Jana BlahutováJana Blahutová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
98 3.81
19 Pavlína DrdováPavlína Drdová
TJ DesnáTJ Desná
98 3.79
20 Madara BaltaMadara Balta
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
98 3.78
Maya AndrewsMaya Andrews
Kirklees - EnglandKirklees - England
98 DNP
Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 DNP
Natálie BenešováNatálie Benešová
JAC BrnoJAC Brno
98 DNP
Elza ZaliteElza Zalite
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
98 NM
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace B2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ÁbelováZuzana Ábelová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 4.62
2 Rachel CrorkenRachel Crorken
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 4.55
3 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.40
4 Sára ImreováSára Imreová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.35
5 Marta IsajevaMarta Isajeva
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 4.32
6 Denisa MráčkováDenisa Mráčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.16
7 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.15
8 Natalie McguireNatalie Mcguire
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 4.15
9 Natálie HypešováNatálie Hypešová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.13
10 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.06
11 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.05
12 Lívia MatúšováLívia Matúšová
AK BojničkyAK Bojničky
99 4.00
13 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.96
14 Alena PospíšilováAlena Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.94
15 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 3.93
16 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.90
17 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.89
18 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.88
19 Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
99 3.82
20 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková
JAC BrnoJAC Brno
99 3.80
21 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.75
22 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.73
23 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 3.72
24 Tereza BencováTereza Bencová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 3.67
25 Anthea CamilleriAnthea Camilleri
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
99 3.66
26 Marija ZnatnajaMarija Znatnaja
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 3.64
27 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.63
28 Ewelina SawickaEwelina Sawicka
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
99 3.59
29 Karolína ŠebelováKarolína Šebelová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 3.55
30 Kateřina DoudováKateřina Doudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.55
31 Hirst JessicaHirst Jessica
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 3.55
32 Kateřina TicháKateřina Tichá
JAC BrnoJAC Brno
99 3.52
33 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.41
34 Bohdana PavlatováBohdana Pavlatová
JAC BrnoJAC Brno
99 3.28
Lenka ChovancováLenka Chovancová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 DNP
Terezie GrézlováTerezie Grézlová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 NH
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.58
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.47
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.44
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 5.41
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 5.37
6 Aneta FlajžíkováAneta Flajžíková
ASK SkalicaASK Skalica
98 5.11
7 Nicolette NovotnáNicolette Novotná
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 5.10
8 Boglárka ŐryBoglárka Őry
HUNGARYHUNGARY
98 5.01
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.69
2 Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 5.48
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.44
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.19
5 Alina DialloAlina Diallo
HUNGARYHUNGARY
99 5.14
6 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.03
7 Barbara MajosháziBarbara Majosházi
HUNGARYHUNGARY
99 4.89
8 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.32
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.99
2 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.91
3 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.76
4 Tereza RudzanováTereza Rudzanová
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 4.69
5 Katrina GrigorovicaKatrina Grigorovica
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.63
6 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 4.61
7 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.59
8 Elina NovikaElina Novika
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.57
9 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.50
10 Abigél BalatoniAbigél Balatoni
HUNGARYHUNGARY
00 4.45
11 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.41
12 Šárka RückerováŠárka Rückerová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.34
13 Zala ŠeškoZala Šeško
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.33
14 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.23
15 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.20
16 Weronika KurczynaWeronika Kurczyna
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
00 4.17
17 Tjaša KrižanTjaša Križan
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.15
18 Julie WismanováJulie Wismanová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 4.14
19 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
JAC BrnoJAC Brno
00 4.11
20 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.11
21 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.10
22 Lucie KyseláLucie Kyselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.09
23 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.05
24 Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 3.99
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace A2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.83
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.59
3 Veronika MilotováVeronika Milotová
TJ DesnáTJ Desná
01 4.46
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 4.42
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.38
6 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.36
7 Alexandra MelnyčukováAlexandra Melnyčuková
ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi...
01 4.27
8 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.24
9 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 4.23
10 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.22
11 Kateřina TomisováKateřina Tomisová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.06
12 Valerija KuzmickaValerija Kuzmicka
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
01 4.04
13 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.00
14 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 3.98
15 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 3.97
16 Boglárka SztrehárszkyBoglárka Sztrehárszky
HUNGARYHUNGARY
01 3.92
17 Rebeka BarčákováRebeka Barčáková
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 3.91
18 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 3.88
19 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.86
20 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 3.85
21 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.82
22 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.78
23 Denisa BučkováDenisa Bučková
AK BojničkyAK Bojničky
01 3.77
24 Eva VeleEva Vele
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.68
25 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.67
26 Darja NavrátilováDarja Navrátilová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 3.67
27 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.65
28 Nikola VeseláNikola Veselá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.64
29 Krista DankereKrista Dankere
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
01 3.57
30 Lucia LatkováLucia Latková
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
01 3.55
31 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.46
32 Adela KaľavskáAdela Kaľavská
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
01 3.44
33 Sara WiaterSara Wiater
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
01 3.18
34 Aneta FrolcováAneta Frolcová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.11
35 Magdaléna PíšťkováMagdaléna Píšťková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.08
Vivien CharvátováVivien Charvátová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 DNP
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 DNP
Celkem 37 závodníků
Kvalifikace B1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.42
2 Eneja SajkoEneja Sajko
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 4.41
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 4.27
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.17
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.15
6 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
TU KošiceTU Košice
00 4.11
7 Anastasija JefimovaAnastasija Jefimova
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.01
8 Barbora HudcováBarbora Hudcová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.99
9 Lucia JurinováLucia Jurinová
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
00 3.95
10 Elise ConlonElise Conlon
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 3.90
11 Lenka SucháLenka Suchá
JAC BrnoJAC Brno
00 3.82
12 Emma BečvářováEmma Bečvářová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 3.80
13 Melisa BeitikaMelisa Beitika
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 3.79
14 Louise ToddLouise Todd
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 3.77
15 Aneta HavlíkováAneta Havlíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3.75
16 Nikoletta KonečnáNikoletta Konečná
TU KošiceTU Košice
00 3.70
17 Karolína KrobotováKarolína Krobotová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.51
18 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.41
19 Veronika JírovskáVeronika Jírovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.32
20 Zuzana TesařováZuzana Tesařová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 3.26
21 Lenka KaralováLenka Karalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 3.17
22 Jana HricováJana Hricová
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
00 3.14
Francesca MerciecaFrancesca Mercieca
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
00 DNP
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace B2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ina RadolliIna Radolli
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 4.01
2 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.00
3 Viktória KrižanováViktória Križanová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 3.98
4 Eliška KordováEliška Kordová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.96
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.96
6 Natália VálekováNatália Váleková
ASK SkalicaASK Skalica
01 3.94
7 Věra LenskáVěra Lenská
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.92
8 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.89
9 Michaela TicháMichaela Tichá
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.84
10 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.83
11 Barbora GrossováBarbora Grossová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.78
12 Karin RoháčováKarin Roháčová
TU KošiceTU Košice
01 3.72
13 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.71
14 Kateřina BuchtováKateřina Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.70
15 Olívia OngáľováOlívia Ongáľová
TU KošiceTU Košice
01 3.60
16 Špela GonzaŠpela Gonza
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.56
17 Kristína JankovičováKristína Jankovičová
AK BojničkyAK Bojničky
01 3.55
18 Iva LorenčičIva Lorenčič
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 3.55
19 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.54
20 Lucie LondinováLucie Londinová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.50
21 Helena StrnadováHelena Strnadová
JAC BrnoJAC Brno
01 3.47
22 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.44
23 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.41
24 Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.41
25 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 3.35
26 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.32
27 Lia CarterLia Carter
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 3.21
28 Wiktoria JastrzębskaWiktoria Jastrzębska
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
01 3.10
29 Klára NohelováKlára Nohelová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.07
30 Nikol VopěnkováNikol Vopěnková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 2.92
31 Martina LafekováMartina Lafeková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 2.78
32 Carrera ParchmentCarrera Parchment
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 2.68
Emma JoachimczykováEmma Joachimczyková
AK KroměřížAK Kroměříž
01 DNP
Sabina ZávodnáSabina Závodná
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 DNP
Markéta KopečnáMarkéta Kopečná
JAC BrnoJAC Brno
01 DNP
Monika ČrčekMonika Črček
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
01 NH
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.93
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.76
3 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 4.75
4 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.71
5 Katrina GrigorovicaKatrina Grigorovica
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.70
6 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.58
7 Elina NovikaElina Novika
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
00 4.39
8 Tereza RudzanováTereza Rudzanová
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 4.33
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.93
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.90
3 Veronika MilotováVeronika Milotová
TJ DesnáTJ Desná
01 4.59
4 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.58
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 4.58
6 Alexandra MelnyčukováAlexandra Melnyčuková
ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi...
01 4.33
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.19
8 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.11
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.66
2 Dominik IllovszkyDominik Illovszky
HUNGARYHUNGARY
02 4.59
3 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.41
4 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.25
5 Lukáš SzántoLukáš Szánto
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 4.14
6 Peter KrškaPeter Krška
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 4.14
7 Dominik MelegaDominik Melega
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
02 3.96
8 Matěj ZimaMatěj Zima
TU KošiceTU Košice
02 3.85
9 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.84
10 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 3.84
11 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.83
12 Philip ĎuriníkPhilip Ďuriník
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
02 3.79
13 Timotej ČuporákTimotej Čuporák
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
02 3.76
14 Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 3.69
15 Karel KlossKarel Kloss
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.68
16 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3.64
17 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.62
18 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.61
19 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.60
20 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.51
21 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.48
22 Tomáš TrubáčikTomáš Trubáčik
AK BojničkyAK Bojničky
02 3.47
23 Damián SmikDamián Smik
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
02 3.44
24 David ChvátalDavid Chvátal
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 3.35
25 Branislav ValášekBranislav Valášek
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 3.34
26 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.27
27 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.27
28 Vít KomínekVít Komínek
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.17
29 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.16
30 Sebastián SmikSebastián Smik
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
02 3.14
31 Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.12
Marek TejkalMarek Tejkal
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Michal KurečkaMichal Kurečka
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Celkem 33 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.93
2 Matěj KrčkaMatěj Krčka
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.44
3 Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.38
4 Žak ObrovnikŽak Obrovnik
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
03 3.30
5 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
03 3.28
6 Hugo CharvátHugo Charvát
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.19
7 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.15
8 Adam ŽdánskýAdam Ždánský
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.11
9 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.10
10 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.06
11 Marek RiesMarek Ries
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.04
12 Patrik PetličkaPatrik Petlička
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.95
13 Tobiáš PavlataTobiáš Pavlata
BYAC BrnoBYAC Brno
02 2.94
14 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 2.93
15 Žan RožmanŽan Rožman
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
02 2.88
16 Martin PeitlMartin Peitl
BYAC BrnoBYAC Brno
04 2.87
17 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.86
18 Jan SměšnýJan Směšný
BYAC BrnoBYAC Brno
02 2.85
19 František VraspírFrantišek Vraspír
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 2.84
20 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 2.81
21 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 2.72
22 Vojtěch KönigVojtěch König
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.63
23 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.56
24 Jan KönigJan König
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.48
25 Patrik TáborskýPatrik Táborský
BYAC BrnoBYAC Brno
03 2.31
26 Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.99
Noah Adam BlankNoah Adam Blank
AK KroměřížAK Kroměříž
02 DNP
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 DNP
Ondřej HochOndřej Hoch
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 DNP
Dorián ViktoraDorián Viktora
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Ondřej FryaufOndřej Fryauf
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 DNP
Tomáš TesařTomáš Tesař
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Peter KrškaPeter Krška
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 4.89
2 Dominik IllovszkyDominik Illovszky
HUNGARYHUNGARY
02 4.80
3 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.40
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.31
5 Dominik MelegaDominik Melega
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
02 4.10
6 Lukáš SzántoLukáš Szánto
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 4.01
7 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.96
8 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.94
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.01
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.96
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 3.89
4 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 3.87
5 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
TU KošiceTU Košice
04 3.84
6 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.80
7 Sára KopřivováSára Kopřivová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.78
8 Štepánka ZemanováŠtepánka Zemanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.77
9 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
TU KošiceTU Košice
04 3.71
10 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.71
11 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.69
12 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.66
13 Ieva, Annija StepinaIeva, Annija Stepina
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
02 3.64
14 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.64
15 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.63
16 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.61
17 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.60
18 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.57
19 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.56
20 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.55
21 Patrícia PtáčkováPatrícia Ptáčková
ASK SkalicaASK Skalica
02 3.54
22 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.40
23 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.40
24 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ DesnáTJ Desná
03 3.38
25 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.33
26 Liene NagleLiene Nagle
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
02 3.31
27 Linda MarušinskáLinda Marušinská
TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves
04 2.69
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC BrnoJAC Brno
03 DNP
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 NM
Lucie VeseláLucie Veselá
JAC BrnoJAC Brno
03 NM
Tereza StaškováTereza Stašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 NM
Celkem 31 závodníků
Kvalifikace B (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.71
2 Linda RadoňskáLinda Radoňská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.52
3 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.52
4 Jana JanákováJana Janáková
TJ DesnáTJ Desná
03 3.49
5 Barbora NovákováBarbora Nováková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
02 3.47
6 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.45
7 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.45
8 Loreta ŠtoferteLoreta Štoferte
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
02 3.41
9 Stella PodolanováStella Podolanová
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 3.39
10 Patricie IndrákováPatricie Indráková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.37
11 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.36
12 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ DesnáTJ Desná
02 3.36
13 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
JAC BrnoJAC Brno
03 3.31
14 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.31
15 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.27
16 Veronika PořízkováVeronika Pořízková
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.25
17 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.25
18 Amelia BieniekAmelia Bieniek
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
02 3.21
19 Klaudia WiechećKlaudia Wiecheć
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
02 3.21
20 Lenka MatulováLenka Matulová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.20
21 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.19
22 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.13
23 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.08
24 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.06
25 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 3.02
26 Renata MátlováRenata Mátlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.02
27 Hana KrčálováHana Krčálová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.02
28 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná
TJ DesnáTJ Desná
04 3.00
29 Nela ŠoukalováNela Šoukalová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 2.96
30 Anna KolegarováAnna Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 2.93
31 Sabina ZávodnáSabina Závodná
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 2.89
32 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 2.84
33 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 2.83
Celkem 33 závodníků
Kvalifikace C (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.71
2 Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC BrnoJAC Brno
02 3.45
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.38
4 Nicole LingerováNicole Lingerová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.28
5 Lenka PodstránskáLenka Podstránská
JAC BrnoJAC Brno
02 3.26
6 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.21
7 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.20
8 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.16
9 Thea MačátováThea Mačátová
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.13
10 Lucie BoudnáLucie Boudná
JAC BrnoJAC Brno
02 3.13
11 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.06
12 Vendula FrantováVendula Frantová
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.05
13 Sofie BrýdlováSofie Brýdlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.01
14 Mária MarkováMária Marková
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 3.00
15 Vanesa LobenweinVanesa Lobenwein
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
03 2.99
16 Martina SalčákováMartina Salčáková
ASK BlanskoASK Blansko
02 2.98
17 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 2.90
18 Leona FišerováLeona Fišerová
TJ DesnáTJ Desná
04 2.78
19 Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC BrnoJAC Brno
03 2.71
20 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.34
Kristýna ŠkařoupkováKristýna Škařoupková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 DNP
Karolína KleiblováKarolína Kleiblová
JAC BrnoJAC Brno
02 DNP
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 DNP
Renata MátlováRenata Mátlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 DNP
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace D (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.59
2 Júlia BetkováJúlia Betková
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 3.35
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.98
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.91
5 Sabina PavelkováSabina Pavelková
JAC BrnoJAC Brno
03 2.91
6 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 2.86
7 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.82
8 Nadja RudolfNadja Rudolf
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
02 2.80
9 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2.76
10 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2.75
11 Lucie DrápelováLucie Drápelová
JAC BrnoJAC Brno
02 2.73
12 Veronika KarabováVeronika Karabová
AK BojničkyAK Bojničky
05 2.68
13 Kristýna JežkováKristýna Ježková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.67
14 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.58
15 Adéla VlčkováAdéla Vlčková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.48
16 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.45
17 Zuzana DolejšíZuzana Dolejší
JAC BrnoJAC Brno
04 2.42
18 Šarlota HudcováŠarlota Hudcová
JAC BrnoJAC Brno
05 2.35
19 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 2.28
20 Adéla FrancováAdéla Francová
JAC BrnoJAC Brno
02 2.23
Michaela DittrichováMichaela Dittrichová
AK KroměřížAK Kroměříž
02 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.01
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.89
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 3.81
4 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 3.73
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.71
6 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
TU KošiceTU Košice
04 3.69
7 Sára KopřivováSára Kopřivová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.55
8 Štepánka ZemanováŠtepánka Zemanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.51
Celkem 8 závodníků