výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (10. - 11. 9. 2013)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.82
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.79
3 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.76
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.76
5 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.76
6 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.68
7 Michal DobiášMichal Dobiáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.68
8 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.68
9 Vojtěch JaremejkoVojtěch Jaremejko
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
98 1.63
10 Daniel MalýDaniel Malý
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
98 1.63
11 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.58
12= Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.53
12= Glenn AspindleGlenn Aspindle
Kirklees - EnglandKirklees - England
98 1.53
14 Adam LašticAdam Laštic
AK BojničkyAK Bojničky
98 1.53
15 Milan SučíkMilan Sučík
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
98 1.53
16 Jakub WachtelJakub Wachtel
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 1.43
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Celkem 17 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.75
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.72
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.69
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.69
5 Tariq SaidTariq Said
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 1.64
6= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.64
6= Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.64
8 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.64
9 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1.54
10= Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.49
10= Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.49
12 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.49
13 Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.44
14 Alfie WestAlfie West
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 1.44
15 Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.39
16= Luke Anthony BorgLuke Anthony Borg
Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta
99 1.34
16= Perth GrechPerth Grech
Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta
99 1.34
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.61
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.58
3 Jayden MartinJayden Martin
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 1.58
4 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.53
5 Kamil DulembaKamil Dulemba
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
00 1.53
6 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.53
7 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.53
8 Jan MaluraJan Malura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.53
9 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.48
10 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 1.48
11 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.48
12 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.43
13 Benedek SzalayBenedek Szalay
HUNGARYHUNGARY
00 1.43
14= Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.43
14= Lukáš SchrimpelLukáš Schrimpel
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
00 1.43
14= Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.43
17= Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 1.38
17= Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.38
19 Mantvydas KatinasMantvydas Katinas
Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis
00 1.38
20 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.38
21 Dušan VeľkýDušan Veľký
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 1.33
22 Jakub VaněkJakub Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.33
23= Patrik MichalecPatrik Michalec
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
00 1.33
23= Harry NewmanHarry Newman
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 1.33
25 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 1.33
26 Andrej GlavnikAndrej Glavnik
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 1.33
27 Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.28
28 Jakub ŠišmaJakub Šišma
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.28
29 Adam FrancAdam Franc
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.28
30 Jan KvášJan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 1.23
31 Matěj NovýMatěj Nový
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
00 1.23
32 Michal KvasňákMichal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 1.23
Miloš LazičMiloš Lazič
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 DNP
Filip ŠedivýFilip Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 34 závodníků
Finále 2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 1.50
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.47
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.41
4 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.41
5 Maksims IlarionovsMaksims Ilarionovs
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
01 1.41
6 Erik WagnerErik Wagner
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.33
7 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 1.33
8= Matthew CrorkenMatthew Crorken
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 1.33
8= Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.33
10 Patrik DanekPatrik Danek
AK BojničkyAK Bojničky
01 1.28
11 Miroslav ĎurkechMiroslav Ďurkech
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.28
12 Michal FranekMichal Franek
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.28
13 Karel BrabecKarel Brabec
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.23
14 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 1.18
15 Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.18
16 Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.18
17 Martin JuraMartin Jura
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.13
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 1.75
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.65
3 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.56
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.53
5= Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.48
5= Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.48
7 Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.48
8 Kayley RioloKayley Riolo
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
98 1.48
9= Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 1.43
9= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.43
11= Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.38
11= Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.38
13 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 1.33
14 Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.28
Andrea NákelnáAndrea Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 DNP
Kateřina MartínkováKateřina Martínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Dominika MaláDominika Malá
JAC BrnoJAC Brno
98 DNP
Maya AndrewsMaya Andrews
Kirklees - EnglandKirklees - England
98 NH
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 NH
Pavlína DrdováPavlína Drdová
TJ DesnáTJ Desná
98 NH
Celkem 20 závodníků
Finále 2 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.67
2 Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane
Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat...
99 1.67
3 Monika ZavilinskáMonika Zavilinská
MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš
99 1.58
4 Zaika ViktoriiaZaika Viktoriia
Sdushor - UKRSdushor - UKR
99 1.55
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.49
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.44
7 Kristína BoškováKristína Bošková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
99 1.44
8 Vanesa MikulovaVanesa Mikulova
ASK SkalicaASK Skalica
99 1.44
9 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.44
10= Gabriela ČelkováGabriela Čelková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
99 1.39
10= Kamila VaňousováKamila Vaňousová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.39
10= Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.39
13 Kateřina BaranováKateřina Baranová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 1.39
14 Natalie McguireNatalie Mcguire
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 1.39
15 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.34
16= Natália VyhničkováNatália Vyhničková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
99 1.34
16= Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.34
18 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.34
19 Monika BartošíkováMonika Bartošíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
99 1.34
20 Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.34
21 Leona ŠteffkováLeona Šteffková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.29
22 Aneta MackováAneta Macková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.24
23 Jana StredanskáJana Stredanská
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 DNP
24 Lana KokolLana Kokol
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
99 DNP
25 Rachel CrorkenRachel Crorken
Kirklees - EnglandKirklees - England
99 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.48
2= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.43
2= Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.43
4 Anísa FilaliAnísa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.43
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.43
6 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.43
7= Veronika HönigováVeronika Hönigová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 1.43
7= Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.38
9 Zala ŠeškoZala Šeško
Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor
00 1.38
10 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.33
11 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
TU KošiceTU Košice
00 1.33
12 Ugne ButenaiteUgne Butenaite
Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis
00 1.33
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.33
14 Patrície LangováPatrície Langová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.33
15 Lenka BažíkováLenka Bažíková
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
00 1.28
16 Elise ConlonElise Conlon
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 1.28
17 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.28
18 Gabriela FialováGabriela Fialová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.23
19 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.23
20 Zuzana KarabováZuzana Karabová
AK BojničkyAK Bojničky
00 1.23
21 Vanesa ValovičováVanesa Valovičová
ASK SkalicaASK Skalica
00 1.18
22 Nikola SucháNikola Suchá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.18
Louise ToddLouise Todd
Kirklees - EnglandKirklees - England
00 DNP
Liva BesikirskaLiva Besikirska
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
00 NH
Celkem 24 závodníků
Finále 2 (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Olena ZhmurOlena Zhmur
Sdushor - UKRSdushor - UKR
01 1.56
2 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.46
3 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.41
4 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 1.41
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.41
6 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 1.41
7 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.41
8= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.36
8= Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.36
10 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 1.36
11 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.36
12= Jana SwierkošováJana Swierkošová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.31
12= Martina LafekováMartina Lafeková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.31
14 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.31
15 Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.26
16 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.26
17 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 1.26
18= Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.26
18= Simona ŠimorováSimona Šimorová
AK BojničkyAK Bojničky
01 1.26
20 Monika OndrejkováMonika Ondrejková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.21
21= Paulína CibičkováPaulína Cibičková
AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica
01 1.21
21= Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.21
23 Krista DankereKrista Dankere
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
01 1.21
24 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.21
25 Carrera ParchmentCarrera Parchment
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 1.16
26= Olívia OngáľováOlívia Ongáľová
TU KošiceTU Košice
01 1.11
26= Kristýna SudíkováKristýna Sudíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 1.11
28 Lia CarterLia Carter
Kirklees - EnglandKirklees - England
01 1.11
29 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.11
30 Kristína JankovičováKristína Jankovičová
AK BojničkyAK Bojničky
01 1.01
Markéta KopečnáMarkéta Kopečná
JAC BrnoJAC Brno
01 DNP
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 DNP
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.38
2 Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 1.31
3 Philip ĎuriníkPhilip Ďuriník
TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná
02 1.31
4 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 1.22
5 Matěj ZimaMatěj Zima
TU KošiceTU Košice
02 1.22
6 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.06
7 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.06
8= Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
BYAC BrnoBYAC Brno
02 1.01
8= Marek RiesMarek Ries
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.01
10 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
03 0.96
Marek TejkalMarek Tejkal
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Michal KurečkaMichal Kurečka
BYAC BrnoBYAC Brno
02 DNP
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 NM
Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 NM
Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 10.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.43
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.19
3 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
TU KošiceTU Košice
04 1.16
4 Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC BrnoJAC Brno
02 1.16
5 Lucie VeseláLucie Veselá
JAC BrnoJAC Brno
03 1.11
6 Kornelia TyperKornelia Typer
SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków
02 1.11
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.11
8 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.11
9 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
TU KošiceTU Košice
04 1.06
10 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.01
Kristýna ŠkařoupkováKristýna Škařoupková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 DNP
Renata MátlováRenata Mátlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 DNP
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC BrnoJAC Brno
03 DNP
Agnese BesikirskaAgnese Besikirska
Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La...
02 DNP
Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 NH
Celkem 15 závodníků