Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (10. - 11. 9. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.28
2 Áron TóthÁron Tóth 98 HUNGARYHUNGARY 07.40
3 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.42
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.53
5 Arturs SokolovsArturs Sokolovs 98 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 07.54
6 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.55
7 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.56
8 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.68
2 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.75
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.82
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.84
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.89
7 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.89
8 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh A3 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
2 Donatas VarnasDonatas Varnas 98 Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis 07.90
3 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.92
4 Martin ReinerMartin Reiner 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.97
5 Jiří KučeraJiří Kučera 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.98
6 Samuel ParlagiSamuel Parlagi 98 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.00
7 Ondrej ŽaludekOndrej Žaludek 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.04
8 Tadej JovanovičTadej Jovanovič 98 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh A4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CristianoAndrea Cristiano 98 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 07.77
2 Jakub KubínecJakub Kubínec 98 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 07.86
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.87
4 Peter PaľoPeter Paľo 98 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 07.99
5 Michal DobiášMichal Dobiáš 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.07
6 Nik OražemNik Oražem 98 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.14
7 Robič Jaša SelinšekRobič Jaša Selinšek 98 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.19
8 Daniel BielikDaniel Bielik 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh A5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Einius TrumpaEinius Trumpa 98 Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis 07.95
2 Torreggiani Nicholas CassarTorreggiani Nicholas Cassar 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.01
3 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.07
4 Josh JessopJosh Jessop 98 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.17
5 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.25
6 Patrik ToufarPatrik Toufar 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.28
7 Jakub WachtelJakub Wachtel 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.36
8 Michael ŠachMichael Šach 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh A6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Álmos MátravölgyiÁlmos Mátravölgyi 98 HUNGARYHUNGARY 08.01
2 Roland HerczegRoland Herczeg 98 HUNGARYHUNGARY 08.14
3 Georgs KreislersGeorgs Kreislers 98 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.29
4 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33
5 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.43
6 Matúš RemišMatúš Remiš 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.47
7 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh A7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Glenn AspindleGlenn Aspindle 98 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.03
2 Pavel StrýčekPavel Strýček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.09
3 Daniel MalýDaniel Malý 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.18
4 Adam LašticAdam Laštic 98 AK BojničkyAK Bojničky 08.30
5 Jan ZbořilJan Zbořil 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.32
6 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 08.38
7 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.48
8 Michal KarabaMichal Karaba 98 AK BojničkyAK Bojničky 08.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh A8 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.50
2 Jan PánekJan Pánek 98 TJ DesnáTJ Desná 08.55
3 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63
4 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.77
5 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.95
6 Filip UhlířFilip Uhlíř 98 TJ DesnáTJ Desná 09.00
7 Karel ValentaKarel Valenta 98 TJ DesnáTJ Desná 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.51
2 Alfie WestAlfie West 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 07.64
3 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.65
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.71
5 David ArchlebDavid Archleb 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82
6 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 07.77
2 Miguel GrixtiMiguel Grixti 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 07.84
3 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.97
4 Matej LánikMatej Lánik 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.00
5 Alexander DioszeghyAlexander Dioszeghy 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.06
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.15
7 Alfreds ApinisAlfreds Apinis 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.15
8 Luke SciclunaLuke Scicluna 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.06
2 Šimon TalapaŠimon Talapa 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.23
3 Viliam VávraViliam Vávra 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.28
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.31
5 Daniils FirgersDaniils Firgers 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.35
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.36
7 Ondřej LengálOndřej Lengál 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.43
8 Jakub KučeraJakub Kučera 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh B4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.20
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.25
3 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.54
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh B5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
2 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
3 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.68
4 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
5 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.72
6 Roman KnížekRoman Knížek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.99
8 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh B6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 08.39
2 Šimon ŽákŠimon Žák 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.67
3 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
4 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.91
5 Marek HlásenskýMarek Hlásenský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 08.94
6 Zdeněk CermanZdeněk Cerman 99 BYAC BrnoBYAC Brno 09.04
7 Adam JelínekAdam Jelínek 99 BYAC BrnoBYAC Brno 09.32
8 Tomáš ŠpringlTomáš Špringl 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále AA (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.29
2 Áron TóthÁron Tóth 98 HUNGARYHUNGARY 07.37
3 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.38
4 Arturs SokolovsArturs Sokolovs 98 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 07.56
5 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.57
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.59
7 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61
8 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.66
Celkem 8 závodníků
Finále AB (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.74
2 Andrea CristianoAndrea Cristiano 98 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 07.77
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.83
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.84
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.87
6 Jakub KubínecJakub Kubínec 98 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 07.91
7 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.13
Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků
Finále BA (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.57
2 Martin VicanMartin Vican 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.69
3 Alfie WestAlfie West 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 07.71
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.78
5 Miguel GrixtiMiguel Grixti 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 07.83
6 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 07.83
7 David ArchlebDavid Archleb 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.86
8 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.87
Celkem 8 závodníků
Finále BB (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matej LánikMatej Lánik 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.85
2 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.92
3 Tariq SaidTariq Said 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 07.95
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 07.97
5 Alfreds ApinisAlfreds Apinis 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 07.98
6 Alexander DioszeghyAlexander Dioszeghy 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.00
7 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.04
8 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.12
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.84
2 Libor PernicaLibor Pernica 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.91
3 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.93
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 07.94
5 Dániel IllovszkyDániel Illovszky 00 HUNGARYHUNGARY 07.95
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.10
7 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.27
8 Laurynas StreikusLaurynas Streikus 00 Lithuanian Club RokiškisLithuanian Club Rokiškis 09.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rene DrevenšekRene Drevenšek 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.20
2 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31
3 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.38
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.41
6 Acker Rene PernekAcker Rene Pernek 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.46
7 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.56
8 Daniel GolasDaniel Golas 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh A3 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gary GhirxiGary Ghirxi 00 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 08.28
2 Kamil DulembaKamil Dulemba 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.36
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.52
4 Andrej GlavnikAndrej Glavnik 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.56
5 Jan HromekJan Hromek 00 AK HodonínAK Hodonín 08.71
6 Jakub ZychJakub Zych 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.97
7 Jakub ŠišmaJakub Šišma 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.06
8 David NavrátilDavid Navrátil 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh A4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.62
2 Michael AudaMichael Auda 00 BYAC BrnoBYAC Brno 08.76
3 Kalvis SturitisKalvis Sturitis 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.76
4 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.89
5 Nasim DardouriNasim Dardouri 00 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.91
6 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.08
7 Ondrej ValentOndrej Valent 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.18
8 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh A5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jayden MartinJayden Martin 00 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.28
2 Harry NewmanHarry Newman 00 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.46
3 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.61
4 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.63
5 Adam NovotnýAdam Novotný 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.80
6 Matěj HozaMatěj Hoza 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
7 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.86
8 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh A6 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.53
2 David KřížDavid Kříž 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.72
3 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.92
4 Dominik KezniklDominik Keznikl 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.02
5 Jan ValtrJan Valtr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.11
6 Tomaš HamráčekTomaš Hamráček 00 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 09.12
7 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.26
8 Filip HojkaFilip Hojka 00 BYAC BrnoBYAC Brno 09.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh A7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ DesnáTJ Desná 08.63
2 Dan KomlóDan Komló 00 TJ DesnáTJ Desná 08.71
3 Lukáš SchrimpelLukáš Schrimpel 00 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 08.76
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.80
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.87
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.99
7 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.21
8 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh A8 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušan VeľkýDušan Veľký 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.41
2 Michal HejdukMichal Hejduk 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.48
3 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.97
4 Miloš LazičMiloš Lazič 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.98
5 David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.12
Edgars SkujaEdgars Skuja 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... DNP
Jan LatýnJan Latýn 00 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh A9 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.30
2 Jan KvášJan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.47
3 Lukáš VrtělLukáš Vrtěl 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.50
4 Adam ViktoraAdam Viktora 00 BYAC BrnoBYAC Brno 09.54
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.74
6 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.26
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.52
3 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.72
4 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.74
5 Michele LuciaMichele Lucia 01 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 08.76
6 Matthew CrorkenMatthew Crorken 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 09.03
7 Jan BrumecJan Brumec 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.15
8 Tadeáš KašpárekTadeáš Kašpárek 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.61
2 Callum OrangeCallum Orange 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.66
3 Petr VojtášekPetr Vojtášek 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.96
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.09
5 Wiktor KruczekWiktor Kruczek 01 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.12
6 Michal FranekMichal Franek 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.14
7 Maksymili StasiowskiMaksymili Stasiowski 01 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.04
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.09
3 Julian VellaJulian Vella 01 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 09.12
4 Maksims IlarionovsMaksims Ilarionovs 01 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.41
5 Adam ZourekAdam Zourek 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.43
6 Bartłomiej TatarBartłomiej Tatar 01 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.44
7 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.53
8 Lucij VrhovšekLucij Vrhovšek 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh B4 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel SedlákSamuel Sedlák 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.77
2 Tomáš OppeltTomáš Oppelt 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.89
3 Edvards StrazdsEdvards Strazds 01 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.95
4 Patrik HarantPatrik Harant 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.10
5 Martin SlavíčekMartin Slavíček 01 BYAC BrnoBYAC Brno 09.29
6 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.32
7 Patryk ŻakPatryk Żak 01 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.38
8 Dominik VodičkaDominik Vodička 01 BYAC BrnoBYAC Brno 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh B5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.12
2 Adrians KreissAdrians Kreiss 01 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.16
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.43
4 Jakub MoravčíkJakub Moravčík 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.50
5 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.58
6 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.74
7 Karel BrabecKarel Brabec 01 BYAC BrnoBYAC Brno 09.93
8 Robin TománekRobin Tománek 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh B6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.47
2 Jan VeličkaJan Velička 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.49
3 Ján StehlíkJán Stehlík 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.72
4 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.73
5 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.75
6 Patrik DanekPatrik Danek 01 AK BojničkyAK Bojničky 09.80
7 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh B7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VlčekMichal Vlček 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.61
2 Vít MaruškaVít Maruška 01 BYAC BrnoBYAC Brno 09.81
3 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.87
4 Petr SlezákPetr Slezák 01 BYAC BrnoBYAC Brno 09.96
5 Tkalčič Alex MesarecTkalčič Alex Mesarec 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.65
6 Jan LadinekJan Ladinek 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.74
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále AA (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.76
2 Dániel IllovszkyDániel Illovszky 00 HUNGARYHUNGARY 07.76
3 Libor PernicaLibor Pernica 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.84
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.90
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 07.98
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.11
7 Lukáš VeřmiřovskýLukáš Veřmiřovský 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.12
8 Rene DrevenšekRene Drevenšek 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.16
Celkem 8 závodníků
Finále AB (út, 10.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gary GhirxiGary Ghirxi 00 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 08.14
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.26
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
4 Jayden MartinJayden Martin 00 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.29
5 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.34
6 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
7 Kamil DulembaKamil Dulemba 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.39
8 Acker Rene PernekAcker Rene Pernek 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.48
Celkem 8 závodníků
Finále BA (st, 11.9.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.39
3 Michele LuciaMichele Lucia 01 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 08.39
4 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.45
5 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.60
6 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.63
7 Callum OrangeCallum Orange 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.69
8 Samuel SedlákSamuel Sedlák 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.82
Celkem 8 závodníků
Finále BB (st, 11.9.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VojtášekPetr Vojtášek 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.52
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.70
3 Tomáš OppeltTomáš Oppelt 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.82
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.89
5 Matthew CrorkenMatthew Crorken 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.91
6 Patrik HarantPatrik Harant 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 08.92
7 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.01
Edvards StrazdsEdvards Strazds 01 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.79
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.01
3 Janet RichardJanet Richard 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.20
4 Ema ChovanováEma Chovanová 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.21
5 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.24
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.28
7 Aneta FlajžíkováAneta Flajžíková 98 ASK SkalicaASK Skalica 08.48
8 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nadine GattNadine Gatt 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.14
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.33
3 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.35
4 Boglárka ŐryBoglárka Őry 98 HUNGARYHUNGARY 08.54
5 Nicolette NovotnáNicolette Novotná 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.54
6 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.67
7 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 09.02
8 Maya AndrewsMaya Andrews 98 Kirklees - EnglandKirklees - England 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh A3 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 08.37
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.47
3 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.54
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.59
5 Andrea SchwaigerAndrea Schwaiger 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.67
6 Tereza KišováTereza Kišová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.72
7 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.96
8 Karin LaukováKarin Lauková 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh A4 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.48
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.53
3 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.68
4 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.73
5 Terézia ĎurnekováTerézia Ďurneková 98 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 08.75
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.78
7 Kateřina PrůdkováKateřina Průdková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.90
8 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh A5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.87
2 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.91
3 Kateřina MarečkováKateřina Marečková 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.01
4 Alexandra JirkůAlexandra Jirků 98 JAC BrnoJAC Brno 09.19
5 Martina KudláčováMartina Kudláčová 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.19
6 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.22
7 Adéla TotkováAdéla Totková 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.26
8 Nela MedkováNela Medková 98 JAC BrnoJAC Brno 09.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh A6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská 98 JAC BrnoJAC Brno 08.88
2 Denisa NovotnáDenisa Novotná 98 TJ DesnáTJ Desná 08.95
3 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.97
4 Elza ZaliteElza Zalite 98 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.02
5 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.04
6 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.08
7 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ DesnáTJ Desná 09.20
8 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 09.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh A7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MacekováBarbora Maceková 98 AK BojničkyAK Bojničky 09.08
2 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.29
3 Kamila SurovcováKamila Surovcová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.58
4 Laura VidašičováLaura Vidašičová 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.02
Alexandra MrázováAlexandra Mrázová 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNP
Natálie BenešováNatálie Benešová 98 JAC BrnoJAC Brno DNP
Monika BělochováMonika Bělochová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov DNP
Pavlína DrdováPavlína Drdová 98 TJ DesnáTJ Desná DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.95
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.06
3 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.19
4 Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.26
5 Paula SprudzanePaula Sprudzane 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.38
6 Barbara MajosháziBarbara Majosházi 99 HUNGARYHUNGARY 08.49
7 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.56
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena CzabanMagdalena Czaban 99 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.34
2 Anthea CamilleriAnthea Camilleri 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.40
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.40
4 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.46
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.52
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.65
7 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.53
Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová 99 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina NagyováMartina Nagyová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.16
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.29
3 Natalie McguireNatalie Mcguire 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.38
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.45
5 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.50
6 Luca HorvátLuca Horvát 99 HUNGARYHUNGARY 08.58
7 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.59
8 Madara AbramaMadara Abrama 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh B4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.36
2 Zuzana KnutováZuzana Knutová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.45
3 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 08.68
4 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.74
5 Nikolett KerekesNikolett Kerekes 99 HUNGARYHUNGARY 08.78
6 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.94
7 Barbora DuškováBarbora Dušková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.99
8 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh B5 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Glivau Nicole AttardGlivau Nicole Attard 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.37
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.75
4 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 AK HodonínAK Hodonín 08.76
5 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.00
6 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.01
7 Marta IsajevaMarta Isajeva 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.14
8 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh B6 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rachel CrorkenRachel Crorken 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.73
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.79
3 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.83
4 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.87
5 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.88
6 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 JAC BrnoJAC Brno 08.88
7 Alexandra DobrockáAlexandra Dobrocká 99 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 09.16
8 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh B7 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.76
2 Iga KrzemińskaIga Krzemińska 99 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.78
3 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.87
4 Lana BašlLana Bašl 99 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.93
5 Irena KřížováIrena Křížová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.96
6 Karolína HamrákováKarolína Hamráková 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.22
7 Natália VyhničkováNatália Vyhničková 99 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh B8 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.86
2 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
3 Monika ZavilinskáMonika Zavilinská 99 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 09.12
4 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.21
5 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.38
6 Karolína RočkováKarolína Ročková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.44
7 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh B9 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JarošováNikola Jarošová 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.89
2 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.92
3 Jana PotočňákováJana Potočňáková 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.95
4 Marie SlanáMarie Slaná 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.06
5 Kristína BoškováKristína Bošková 99 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.41
6 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.46
Lana KokolLana Kokol 99 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále AA (út, 10.9.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.94
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10
3 Janet RichardJanet Richard 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.19
4 Nadine GattNadine Gatt 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.20
5 Ema ChovanováEma Chovanová 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.32
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.36
7 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.39
8 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.53
Celkem 8 závodníků
Finále AB (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.46
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 08.54
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.55
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.64
5 Boglárka ŐryBoglárka Őry 98 HUNGARYHUNGARY 08.64
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.65
7 Aneta FlajžíkováAneta Flajžíková 98 ASK SkalicaASK Skalica 08.65
Kateřina MartínkováKateřina Martínková 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Finále BA (út, 10.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.03
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.19
3 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.19
4 Martina NagyováMartina Nagyová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.29
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.43
6 Magdalena CzabanMagdalena Czaban 99 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 08.47
7 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 AK OlomoucAK Olomouc 08.56
Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... DNP
Celkem 8 závodníků
Finále BB (út, 10.9.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paula SprudzanePaula Sprudzane 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.39
2 Natalie McguireNatalie Mcguire 99 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.44
3 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.51
4 Anthea CamilleriAnthea Camilleri 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.53
5 Glivau Nicole AttardGlivau Nicole Attard 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.60
Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno DNP
Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Zuzana KnutováZuzana Knutová 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie BeňkováMelanie Beňková 00 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 08.56
2 Abigél BalatoniAbigél Balatoni 00 HUNGARYHUNGARY 08.57
3 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.61
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.63
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.69
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.75
7 Elina NovikaElina Novika 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.77
8 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.54
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.70
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.84
5 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.89
6 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.90
7 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.02
8 Katrina GrigorovicaKatrina Grigorovica 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh A3 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61
2 Tereza RudzanováTereza Rudzanová 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.70
3 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.81
4 Barbora ValáškováBarbora Valášková 00 AK HodonínAK Hodonín 08.88
5 Veronika HönigováVeronika Hönigová 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.90
6 Julie WismanováJulie Wismanová 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.07
7 Gabriela FialováGabriela Fialová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.30
8 Eliška StejskalováEliška Stejskalová 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh A4 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.58
2 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 08.80
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 08.90
4 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
5 Zuzana KarabováZuzana Karabová 00 AK BojničkyAK Bojničky 09.00
6 Denisa KočováDenisa Kočová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.15
7 Emma BečvářováEmma Bečvářová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.36
8 Liva BesikirskaLiva Besikirska 00 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh A5 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Francesca MerciecaFrancesca Mercieca 00 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 08.74
2 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.91
3 Louise ToddLouise Todd 00 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.95
4 Zala ŠeškoZala Šeško 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.97
5 Renáta PrucklováRenáta Prucklová 00 AK HodonínAK Hodonín 09.00
6 Eneja SajkoEneja Sajko 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.05
7 Lenka BažíkováLenka Bažíková 00 TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná 09.21
8 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh A6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 TU KošiceTU Košice 09.08
2 Nikoletta KonečnáNikoletta Konečná 00 TU KošiceTU Košice 09.19
3 Gabriela BochenekGabriela Bochenek 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.23
4 Elise ConlonElise Conlon 00 Kirklees - EnglandKirklees - England 09.25
5 Anastasija JefimovaAnastasija Jefimova 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 09.39
6 Jana HricováJana Hricová 00 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 09.50
7 Simona GrúberováSimona Grúberová 00 ASK SkalicaASK Skalica 09.61
8 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh A7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.04
2 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.06
3 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.09
4 Tjaša KrižanTjaša Križan 00 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.29
5 Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.30
6 Klára GuldováKlára Guldová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.30
7 Natalia GodyńNatalia Godyń 00 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.52
8 Klára ŠtefkováKlára Štefková 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh A8 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.26
2 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.27
3 Barbora HudcováBarbora Hudcová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.33
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.44
5 Šárka RückerováŠárka Rückerová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.54
6 Karolína KrobotováKarolína Krobotová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.54
7 Adéla RyndováAdéla Ryndová 00 JAC BrnoJAC Brno 09.71
8 Lucia JurinováLucia Jurinová 00 TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh A9 (út, 10.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.23
2 Patrície LangováPatrície Langová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.31
3 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.53
4 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.69
5 Natálie HronováNatálie Hronová 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.18
6 Veronika JírovskáVeronika Jírovská 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.29
7 Tereza DiakovováTereza Diakovová 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.46
2 Alexandra MelnyčukováAlexandra Melnyčuková 01 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 08.47
3 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.49
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.83
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.84
6 Boglárka SztrehárszkyBoglárka Sztrehárszky 01 HUNGARYHUNGARY 09.14
7 Klára NohelováKlára Nohelová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.85
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
2 Hanna RépássyHanna Répássy 01 HUNGARYHUNGARY 08.88
3 Rebeka BarčákováRebeka Barčáková 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.02
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.07
5 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.42
Tereza PogányováTereza Pogányová 01 JAC BrnoJAC Brno DNP
Vivien CharvátováVivien Charvátová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.94
2 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.99
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.00
4 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.17
5 Viktória KrižanováViktória Križanová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.24
6 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh B4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ČrčekMonika Črček 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.94
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.08
3 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.12
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.17
5 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 09.27
6 Jana MrázkováJana Mrázková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.30
7 Veronika MečiarováVeronika Mečiarová 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.38
8 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh B5 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ DesnáTJ Desná 08.92
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.97
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.08
4 Ina RadolliIna Radolli 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.10
5 Valerija KuzmickaValerija Kuzmicka 01 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.16
6 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.71
7 Nikola VeseláNikola Veselá 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.73
8 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh B6 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.98
2 Carrera ParchmentCarrera Parchment 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 09.02
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.37
4 Martina LafekováMartina Lafeková 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.46
5 Marie DoležalováMarie Doležalová 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.49
6 Helena StrnadováHelena Strnadová 01 JAC BrnoJAC Brno 10.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh B7 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.14
2 Zofia SurmiakZofia Surmiak 01 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.36
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.49
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.69
5 Adela KaľavskáAdela Kaľavská 01 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 09.84
6 Aneta FrolcováAneta Frolcová 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.54
Veronika VallováVeronika Vallová 01 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh B8 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Špela GonzaŠpela Gonza 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 09.32
2 Pavlína ŠmerdováPavlína Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.40
3 Monika OndrejkováMonika Ondrejková 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.42
4 Lucia LatkováLucia Latková 01 TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná 09.54
5 Lia CarterLia Carter 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 09.70
6 Dáša GrznárováDáša Grznárová 01 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 09.92
7 Jana LibovickáJana Libovická 01 AK BílinaAK Bílina 10.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh B9 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin RoháčováKarin Roháčová 01 TU KošiceTU Košice 09.18
2 Krystýna ŠotkováKrystýna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.34
3 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.40
4 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.66
5 Barbora GrossováBarbora Grossová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.83
6 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.86
Markéta KopečnáMarkéta Kopečná 01 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále AA (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.51
2 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.54
3 Melanie BeňkováMelanie Beňková 00 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 08.58
4 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.62
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.62
6 Abigél BalatoniAbigél Balatoni 00 HUNGARYHUNGARY 08.62
7 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
8 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.94
Celkem 8 závodníků
Finále AB (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.73
3 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.83
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.83
5 Tereza RudzanováTereza Rudzanová 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.84
6 Elina NovikaElina Novika 00 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 08.86
7 Anísa FilaliAnísa Filali 00 JAC BrnoJAC Brno 08.89
8 Francesca MerciecaFrancesca Mercieca 00 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... 09.05
Celkem 8 závodníků
Finále BA (st, 11.9.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.31
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.37
3 Alexandra MelnyčukováAlexandra Melnyčuková 01 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 08.41
4 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.43
5 Hanna RépássyHanna Répássy 01 HUNGARYHUNGARY 08.56
6 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.69
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.73
8 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ DesnáTJ Desná 08.89
Celkem 8 závodníků
Finále BB (st, 11.9.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.77
2 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.78
3 Monika ČrčekMonika Črček 01 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 08.82
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.85
5 Rebeka BarčákováRebeka Barčáková 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.86
6 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.92
7 Carrera ParchmentCarrera Parchment 01 Kirklees - EnglandKirklees - England 08.97
8 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.04
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik IllovszkyDominik Illovszky 02 HUNGARYHUNGARY 07.91
2 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.71
3 Peter KrškaPeter Krška 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.75
4 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.98
5 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.99
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.12
7 Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.54
8 Matěj ZimaMatěj Zima 02 TU KošiceTU Košice 09.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.06
2 Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.13
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.35
4 Lukáš SzántoLukáš Szánto 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.38
5 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 09.65
6 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.68
7 Lukas KriekisLukas Kriekis 02 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 10.63
Daniel SinčákDaniel Sinčák 02 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel VajsábelGabriel Vajsábel 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.30
2 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.36
3 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.38
5 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.63
6 Karel KlossKarel Kloss 02 BYAC BrnoBYAC Brno 10.04
7 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.21
8 Martin StrnadMartin Strnad 02 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.11
2 Tomáš BrtníkTomáš Brtník 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.71
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.77
4 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.82
5 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.84
6 Branislav ValášekBranislav Valášek 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.96
7 Žak ObrovnikŽak Obrovnik 03 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.19
8 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.32
2 Matěj KrčkaMatěj Krčka 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.55
3 Vít KomínekVít Komínek 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.81
4 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.91
5 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.05
6 Damián SmikDamián Smik 02 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 10.50
7 Žan RožmanŽan Rožman 02 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (út, 10.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KriegelAdam Kriegel 02 BYAC BrnoBYAC Brno 09.53
2 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.28
3 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.29
4 Patrik PetličkaPatrik Petlička 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.34
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.37
6 Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.52
7 Sebastián SmikSebastián Smik 02 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 10.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 7 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.64
2 Adam ŽdánskýAdam Ždánský 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.01
3 František VraspírFrantišek Vraspír 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.08
4 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.34
5 David KovářDavid Kovář 05 BYAC BrnoBYAC Brno 10.45
6 Marek RiesMarek Ries 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.50
Ondřej HochOndřej Hoch 02 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.58
2 Dorián ViktoraDorián Viktora 02 BYAC BrnoBYAC Brno 10.88
3 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.29
4 Jan SměšnýJan Směšný 02 BYAC BrnoBYAC Brno 11.35
5 Vojtěch KönigVojtěch König 05 BYAC BrnoBYAC Brno 11.35
6 Jan KönigJan König 05 BYAC BrnoBYAC Brno 11.78
7 Martin PeitlMartin Peitl 04 BYAC BrnoBYAC Brno 11.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (út, 10.9.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš PavlataTobiáš Pavlata 02 BYAC BrnoBYAC Brno 10.75
2 Patrik TáborskýPatrik Táborský 03 BYAC BrnoBYAC Brno 10.92
3 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 11.03
4 Ivo DubšIvo Dubš 05 BYAC BrnoBYAC Brno 12.36
Noah Adam BlankNoah Adam Blank 02 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Marek TejkalMarek Tejkal 02 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Tomáš TesařTomáš Tesař 02 BYAC BrnoBYAC Brno DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (st, 11.9.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik IllovszkyDominik Illovszky 02 HUNGARYHUNGARY 07.74
2 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.42
3 Peter KrškaPeter Krška 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.64
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.74
5 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.76
6 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.88
7 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.04
8 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.11
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 11.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.03
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.11
3 Gabriel VajsábelGabriel Vajsábel 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.19
4 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.20
5 Lukáš SzántoLukáš Szánto 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.24
6 Timotej ČuporákTimotej Čuporák 02 TJ A-Fbo NižnáTJ A-Fbo Nižná 09.26
7 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.26
8 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 09.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.56
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 09.20
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.42
4 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.50
5 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.65
6 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.83
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.99
8 Natálie PátavováNatálie Pátavová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.50
2 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 TU KošiceTU Košice 09.50
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.52
4 Agnese BesikirskaAgnese Besikirska 02 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.56
5 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.63
6 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.67
7 Tereza StaškováTereza Stašková 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.21
8 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 10.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 10.9.2013) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.52
2 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.70
3 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.71
4 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 JAC BrnoJAC Brno 09.75
5 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.75
6 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 TU KošiceTU Košice 09.82
7 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.84
8 Štepánka ZemanováŠtepánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.32
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.58
3 Loreta ŠtoferteLoreta Štoferte 02 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.68
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.72
5 Nela ŠoukalováNela Šoukalová 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.82
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrycja PełkaPatrycja Pełka 02 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.62
2 Júlia BetkováJúlia Betková 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.00
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.01
4 Martyna KaniaMartyna Kania 02 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 10.13
5 Petra HladnáPetra Hladná 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.15
6 Stella PodolanováStella Podolanová 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.27
7 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.61
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ DesnáTJ Desná 09.86
2 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.94
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.01
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.11
5 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.12
6 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 10.36
7 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.51
Anna MachálkováAnna Machálková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.85
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.86
3 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.88
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 10.21
5 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.26
6 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.43
7 Sofie BrýdlováSofie Brýdlová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.77
8 Michaela BurianováMichaela Burianová 03 JAC BrnoJAC Brno 11.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 8 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ DesnáTJ Desná 09.75
2 Lenka PodstránskáLenka Podstránská 02 JAC BrnoJAC Brno 09.99
3 Barbora NovákováBarbora Nováková 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10.17
4 Nadja RudolfNadja Rudolf 02 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.20
5 Sabina ZávodnáSabina Závodná 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.66
6 Denisa FryšteckáDenisa Fryštecká 02 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.73
7 Vanesa LobenweinVanesa Lobenwein 03 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 10.84
Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 9 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10.11
2 Lucie BoudnáLucie Boudná 02 JAC BrnoJAC Brno 10.24
3 Hana KrčálováHana Krčálová 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.28
4 Mária MarkováMária Marková 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.37
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.53
6 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.71
7 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 10.84
Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.49
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.64
3 Thea MačátováThea Mačátová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.80
4 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.97
5 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.98
6 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.85
Adéla MinaříkováAdéla Minaříková 03 JAC BrnoJAC Brno DNP
Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.93
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 09.99
3 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 10.05
4 Lucie VeseláLucie Veselá 03 JAC BrnoJAC Brno 10.39
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 ASK BlanskoASK Blansko 10.43
6 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ DesnáTJ Desná 10.66
7 Linda MarušinskáLinda Marušinská 04 TJ Tatran Sp. Nová VesTJ Tatran Sp. Nová Ves 11.17
Kristýna ŠkařoupkováKristýna Škařoupková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.40
2 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ DesnáTJ Desná 10.86
3 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 11.00
4 Zuzana DolejšíZuzana Dolejší 04 JAC BrnoJAC Brno 11.01
5 Sabina PavelkováSabina Pavelková 03 JAC BrnoJAC Brno 11.13
6 Lucie DrápelováLucie Drápelová 02 JAC BrnoJAC Brno 11.17
7 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ DesnáTJ Desná 11.26
8 Veronika KarabováVeronika Karabová 05 AK BojničkyAK Bojničky 11.80
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina SalčákováMartina Salčáková 02 ASK BlanskoASK Blansko 09.82
2 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková 02 JAC BrnoJAC Brno 10.01
3 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.53
4 Lucie JadrnáLucie Jadrná 02 JAC BrnoJAC Brno 10.67
5 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 04 JAC BrnoJAC Brno 11.06
6 Adéla FrancováAdéla Francová 02 JAC BrnoJAC Brno 11.63
Michaela DittrichováMichaela Dittrichová 02 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole LingerováNicole Lingerová 02 JAC BrnoJAC Brno 10.52
2 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno 10.70
3 Antonie BočkováAntonie Bočková 04 JAC BrnoJAC Brno 10.89
4 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 11.26
5 Ivana MaláIvana Malá 03 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 11.40
6 Šarlota HudcováŠarlota Hudcová 05 JAC BrnoJAC Brno 11.76
7 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 11.96
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (st, 11.9.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.36
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.96
3 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.05
4 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.21
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.22
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.39
7 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09.40
8 Viktória RusnákováViktória Rusnáková 04 TU KošiceTU Košice 09.52
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.14
2 Patrycja PełkaPatrycja Pełka 02 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.45
3 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.46
4 Loreta ŠtoferteLoreta Štoferte 02 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.48
5 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.50
6 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.52
7 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.54
8 Agnese BesikirskaAgnese Besikirska 02 Kandavas sports school - LatviaKandavas sports school - La... 09.57
Celkem 16 závodníků