Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European Kids Athletics Games (do 15 let)

Brno (10. - 11. 9. 2013)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.23
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.44
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.48
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.70
5 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 15.04
6 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.05
7 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.12
Áron TóthÁron Tóth 98 HUNGARYHUNGARY DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.19
2 Andrej MitašíkAndrej Mitašík 98 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 15.54
3 Andrea CristianoAndrea Cristiano 98 Stella Maris College - MaltaStella Maris College - Malta 15.57
4 Ondrej ŽaludekOndrej Žaludek 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.61
5 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.95
6 Nik OražemNik Oražem 98 Atletski klub Poljane MariborAtletski klub Poljane Maribor 16.56
7 Glenn AspindleGlenn Aspindle 98 Kirklees - EnglandKirklees - England 17.32
8 Josh JessopJosh Jessop 98 Kirklees - EnglandKirklees - England 18.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.51
2 Alexander DioszeghyAlexander Dioszeghy 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.79
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.97
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.03
5 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 16.18
6 Šimon TalapaŠimon Talapa 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 15.51
2 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.77
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.14
4 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.74
5 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.78
2 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 18.12
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.20
4 Filip LukešFilip Lukeš 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.51
Alfie WestAlfie West 99 Kirklees - EnglandKirklees - England DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále 1 (st, 11.9.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.72
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.99
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.05
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.13
5 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.38
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.41
7 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 14.42
8 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7a.
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 11.9.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.04
2 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.13
3 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 15.17
4 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.41
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.45
6 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.48
7 Alexander DioszeghyAlexander Dioszeghy 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 15.49
8 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.83
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh A1 (út, 10.9.2013) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.77
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.79
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.28
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.31
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.58
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 15.63
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 16.12
Celkem 7 závodníků
Rozběh A2 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrícia DermekováPatrícia Dermeková 98 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 16.08
2 Nicolette NovotnáNicolette Novotná 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.00
3 Veronika HreňkováVeronika Hreňková 98 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 17.03
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 18.18
5 Adéla TotkováAdéla Totková 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.18
Kayley RioloKayley Riolo 98 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh A3 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.37
2 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.90
3 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18.19
4 Tereza SalavováTereza Salavová 98 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 18.19
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19.78
6 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 22.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh B1 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.97
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.35
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 15.37
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 16.13
5 Katinka SztrehárszkyKatinka Sztrehárszky 99 HUNGARYHUNGARY 16.53
6 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 16.82
Glivau Nicole AttardGlivau Nicole Attard 99 Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh B2 (út, 10.9.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.48
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 16.64
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 16.77
4 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 17.26
5 Gabriela ČelkováGabriela Čelková 99 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 17.37
6 Iva PelcováIva Pelcová 99 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 18.18
Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Madara AbramaMadara Abrama 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh B3 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paula SprudzanePaula Sprudzane 99 Sport school Arkadija - LatvijaSport school Arkadija - Lat... 16.89
2 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 17.89
3 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 TU KošiceTU Košice 17.92
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.45
5 Monika BartošíkováMonika Bartošíková 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.11
6 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 20.05
7 Adriána ŠtefinováAdriána Štefinová 99 AO Olympia Povážská BystricaAO Olympia Povážská Bystrica 20.89
8 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková 99 JAC BrnoJAC Brno 22.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh B4 (út, 10.9.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.30
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.65
3 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.68
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 20.82
5 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 21.30
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.16
Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Karolína HamrákováKarolína Hamráková 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.9.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.38
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.40
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.60
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15.26
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 15.28
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.38
7 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 15.89
8 Patrícia DermekováPatrícia Dermeková 98 ŠK Comenium pri IV. ZŠ v MichalovciachŠK Comenium pri IV. ZŠ v Mi... 16.03
Celkem 8 závodníků
Finále B (st, 11.9.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.62
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 14.73
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.99
4 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.78
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.96
6 Katinka SztrehárszkyKatinka Sztrehárszky 99 HUNGARYHUNGARY 16.26
7 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 16.38
8 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 16.71
Celkem 8 závodníků