Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha (14. 9. 2013)

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.37 11.00
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.51 9.00
3 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.05 8.00
4 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.30 7.00
5 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.02 5.00
6 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:05.52 4.00
7 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:06.06 3.00
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.63 2.00
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.08 6.00
2 Ondřej NucOndřej Nuc 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.18 1.00
3 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:14.78
4 Radek BekrRadek Bekr 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:14.91
5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:14.93
6 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.71
7 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:18.48
8 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.31
9 Štěpán ProcházkaŠtěpán Procházka 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:33.41
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.51 11.00
2 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:27.21 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.83 8.00
4 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.85 7.00
5 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.53 6.00
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:33.57 5.00
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:38.55 4.00
8 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:38.88 3.00
9 Tereza KopeckáTereza Kopecká 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:44.43 2.00
Celkem 9 závodníků