Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha (14. 9. 2013)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.24 11.00
2 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.04 9.00
3 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.21 8.00
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.64 7.00
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.66 6.00
6 Vít HartychVít Hartych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.78 4.00
7 Michal BurešMichal Bureš 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.86 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.74 5.00
2 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.43 3.00
3 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.81 2.00
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.33
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.59
Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.06
2 Ondřej HovorkaOndřej Hovorka 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 57.02
3 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.43
4 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.21
5 Jiří HamrJiří Hamr 96 AK BílinaAK Bílina 65.09
Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.65
2 Jiří CögerJiří Cöger 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.08
3 Daniel KadlecDaniel Kadlec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.02
Pavel BrejchaPavel Brejcha 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.57 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.90 9.00
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.29 8.00
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.97 7.00
5 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.77 6.00
6 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.32 5.00
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.57 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.27 3.00
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 63.79 2.00
3 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.09 1.00
4 Nikola MoravcováNikola Moravcová 97 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 65.37
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.74
6 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 68.54
Celkem 6 závodníků