výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Břeclav (28. 9. 2013)

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 14.37 +0.5 m/s 13.99-0.5X0.1X0.913.9914.370.514.280.213.990.0 11.00
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.81 +0.2 m/s 13.04-0.212.960.113.470.513.4713.810.213.56-0.113.70-0.6 9.00
3 Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13.54 +0.2 m/s 12.790.413.540.212.780.513.54X0.0X0.012.57-1.5 8.00
4 Michal ŠromMichal Šrom
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 13.46 +0.1 m/s 13.460.113.360.1X0.713.4612.971.1X-0.412.78-0.1 7.00
5 Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.87 -0.3 m/s 12.70-0.712.850.312.790.612.8512.750.012.87-0.312.74-1.2 6.00
6 Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 12.86 +0.6 m/s 12.700.0X0.012.860.612.8612.320.0--X-0.4 5.00
7 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 12.75 +0.3 m/s 12.240.4X-1.012.750.312.7512.480.212.590.712.23-1.2 4.00
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 12.58 +0.1 m/s X0.0X0.012.450.112.45X0.412.220.312.580.1 3.00
9 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 12.45 +0.7 m/s 12.450.7X-0.4X0.612.45X0.512.170.3-- 2.00
10 Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 12.33 +0.4 m/s 12.26-0.212.310.112.330.412.33 1.00
11 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.25 +0.0 m/s 12.250.012.240.0X0.012.25
Jiří LietavecJiří Lietavec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 NM X0.7X0.1X0.60
Pavel DolejšPavel Dolejš
AK HodonínAK Hodonín
96 NM X0.7X0.0X1.50
Poznámky/pokusy:
" <br>
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva JandováEva Jandová
AK HodonínAK Hodonín
96 11.30 +1.2 m/s X0.910.57-0.310.910.110.9111.301.211.15-0.3X-0.2 11.00
2 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.10 +0.1 m/s 10.630.510.55-0.410.760.110.7611.090.1X0.111.100.1 9.00
3 Kristína KarasováKristína Karasová
AK HodonínAK Hodonín
96 10.76 +0.8 m/s 10.460.410.49-0.710.520.010.5210.760.810.710.010.650.1 8.00
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 10.74 -0.1 m/s 10.400.010.300.1X0.210.4010.440.210.560.210.74-0.1 7.00
5 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.50 -0.3 m/s 10.270.610.50-0.3X1.110.5010.281.010.130.5X0.0 6.00
6 Aneta PalánováAneta Palánová
AK HodonínAK Hodonín
97 10.43 +0.6 m/s X0.910.360.310.430.610.43X1.0X0.8X0.0 5.00
7 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.31 +1.2 m/s 10.311.210.210.709.930.110.3110.220.509.680.509.770.1 4.00
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.26 +0.7 m/s 10.221.310.02-0.209.920.110.2210.030.110.260.709.850.0 3.00
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.16 -0.9 m/s 10.080.710.16-0.909.84-0.310.16 2.00
10 Eva ŠenkováEva Šenková
AK HodonínAK Hodonín
96 10.10 -0.3 m/s 09.740.410.10-0.310.050.010.10 1.00
11 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.64 +0.5 m/s X0.709.640.5X0.309.64
12 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 09.25 -0.3 m/s 09.25-0.3X0.4X0.009.25
Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 NM X0.4X0.5X-0.30
Gabriela BělicováGabriela Bělicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 NM X0.8X0.1X0.20
Poznámky/pokusy:
" <br>
Celkem 14 závodníků