Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Břeclav (28. 9. 2013)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.34
2 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.35
3 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.71
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76
5 Vít HartychVít Hartych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.99
6 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.11
7 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.09
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.63
3 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 11.67
4 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.70
5 Pavel GadasPavel Gadas 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.86
6 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.87
MB Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.42
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54
3 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.76
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.79
5 David NovotnýDavid Novotný 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.07
6 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.34
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 28.9.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.07 11.00
2= Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.08 8.50
2= Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.08 8.50
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.25 7.00
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.56 6.00
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.35 4.00
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.47 3.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53 2.00
4 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.59 1.00
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 11.63
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.64
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.25
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.61
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.77
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.16
5 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.49
6 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK HodonínAK Hodonín 13.73
7 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.95
Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.9.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.88
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.99
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.01
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AK HodonínAK Hodonín 13.14
5 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.27
6 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.33
7 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.73
8 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.24
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 28.9.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.12 11.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.61 9.00
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.87 8.00
4 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.93 7.00
5 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01 6.00
6 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.9.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.20 4.00
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.30 3.00
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AK HodonínAK Hodonín 13.39 2.00
4 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.52 1.00
5 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.66
6 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK HodonínAK Hodonín 13.80
7 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.82
Celkem 7 závodníků