Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha (28. 9. 2013)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:02.33 11.00
2 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:03.87 9.00
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:04.78 8.00
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 4:07.05 7.00
5 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:08.15 6.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.80 5.00
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 AC PardubiceAC Pardubice 4:13.43 4.00
8 Martin TimkoMartin Timko 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:14.30 3.00
9 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:14.99 2.00
10 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:15.53 1.00
11 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:19.29
12 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:20.70
13 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:24.02
14 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:24.90
15 Martin SadilMartin Sadil 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:28.15
16 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:34.62
17 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 98 AC DomažliceAC Domažlice 4:35.68
18 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:37.20
19 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:41.44
20 Josef HromádkaJosef Hromádka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:03.03
Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 21 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:48.20 11.00
2 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:50.08 9.00
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:50.32 8.00
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:53.42 7.00
5 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:07.93 6.00
6 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:26.81 5.00
7 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:30.09 4.00
8 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:31.48 3.00
Celkem 8 závodníků