výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kladno (5. 10. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.40
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.42
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.66
4 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.68
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
6 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.32
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.59
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.75
4 Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.79
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
6 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
3 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.63
4 Roman ČermákRoman Čermák 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
5 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20
Vojtěch PradeVojtěch Prade 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 5.10.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.20 11.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.24 9.00
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.43 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48 6.00
6 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.56 4.00
2 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.57 3.00
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.61 2.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.69 1.00
Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.69
6 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.67
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.22
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.35
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
6 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.63
7 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.85
8 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.10
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.31
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
6 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.46
7 Tereza ProkelováTereza Prokelová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.97
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.30
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.38
5 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
6 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.84
7 Kateřina PlchováKateřina Plchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.88 11.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.08 9.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16 8.00
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17 7.00
5 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34 6.00
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.26 4.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.27 3.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37 2.00
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37 1.00
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 17.01 11.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.58 8.00
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.73 7.00
4 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 18.05 3.00
Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 17.33 9.00
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.80 6.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.85 5.00
4 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.19 1.00
5 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.56
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.02 4.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.13 2.00
3 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.34
4 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.74
5 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 18.75
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.27
2 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.52
3 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.30
4 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.48
Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.69 11.00
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 19.13 9.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.36 8.00
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.70 7.00
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.91 3.00
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.82 6.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.84 5.00
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 JAC BrnoJAC Brno 19.88 4.00
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.92 2.00
5 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.00 0.50
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.00 0.50
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.06
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.22
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.27
5 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.70
6 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.72
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.80
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.01
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.69
4 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.84
5 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.00
6 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BeníčkováMichaela Beníčková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 22.82
2 Anežka KlárováAnežka Klárová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.12
3 Kateřina WalterováKateřina Walterová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.14
Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 36.03 11.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 36.42 9.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.48 8.00
4 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 37.53 7.00
5 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.90 6.00
6 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.50 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.23 4.00
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.32 3.00
3 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.89 1.00
4 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 BYAC BrnoBYAC Brno 39.91
5 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.14
6 Michal DobiášMichal Dobiáš 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK OlomoucAK Olomouc 40.09
2 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 40.12
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 40.47
4 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.96
5 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.98 5.00
2 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.86
3 Roman ČermákRoman Čermák 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.40
4 Daniel CilaDaniel Cila 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.56
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.83 11.00
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 JAC BrnoJAC Brno 42.41 9.00
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 42.61 8.00
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.65 7.00
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.76 6.00
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.55 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.81 5.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 JAC BrnoJAC Brno 43.34 4.00
3 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.08
4 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.07
5 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 45.80
6 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.13
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 43.85 2.00
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 43.94 1.00
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 JAC BrnoJAC Brno 44.34
4 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.99
5 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.16
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.74
2 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.87
3 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 47.05
4 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 51.30
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:10.43 9.00
2 Lukáš MajerLukáš Majer 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:11.62 8.00
3 Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:13.18 7.00
4 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:13.88 6.00
5 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:14.47 5.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:15.23 4.00
7 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 BYAC BrnoBYAC Brno 2:15.30 3.00
8 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.55 2.00
9 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:23.30
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:10.09 11.00
2 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:17.16 1.00
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.08
4 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:20.92
5 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:23.48
6 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:26.13
7 Sean WongSean Wong 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.24
8 Martin HanzalíkMartin Hanzalík 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:46.98
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 JAC BrnoJAC Brno 2:25.37 11.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.85 9.00
3 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.28 8.00
4 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.69 7.00
5 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:30.15 6.00
6 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.31 5.00
7 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.44 4.00
8 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:39.76
9 Jana VrtělováJana Vrtělová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:42.78
10 Kateřina LandováKateřina Landová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.42
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:35.66 3.00
2 Nikola KaniováNikola Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:39.20 2.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:39.34 1.00
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.98
5 Klára FlíborováKlára Flíborová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:44.27
6 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:45.08
7 Michaela BeníčkováMichaela Beníčková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:45.94
8 Johana FialováJohana Fialová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:51.83
9 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:22.63
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK OlomoucAK Olomouc 4:31.27 11.00
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:33.47 9.00
3 Jan ZbořilJan Zbořil 98 BYAC BrnoBYAC Brno 4:38.68 8.00
4 Jan NěmecJan Němec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:41.93 7.00
5 Vít OsičkaVít Osička 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:44.49 6.00
6 Filip SůvaFilip Sůva 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:55.06 5.00
7 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 AK OlomoucAK Olomouc 4:56.67 4.00
8 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 4:56.98 3.00
9 Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:57.76 2.00
10 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:04.83 1.00
11 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:34.03
12 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:44.81
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 JAC BrnoJAC Brno 5:04.66 11.00
2 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 98 JAC BrnoJAC Brno 5:07.05 9.00
3 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:10.31 8.00
4 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:13.37 7.00
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:15.14 6.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:15.22 5.00
7 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:16.10 4.00
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:17.94 3.00
9 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 JAC BrnoJAC Brno 5:21.98 2.00
10 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:27.26 1.00
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:33.49
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:41.42
3 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:46.28
4 Anna SkočovskáAnna Skočovská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:52.01
5 Renáta OhnoutkováRenáta Ohnoutková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:52.05
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:52.64
7 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:55.28
8 Karolína TeimerováKarolína Teimerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6:10.90
9 Natálie MaršálkováNatálie Maršálková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6:14.39
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon HausenblasŠimon Hausenblas 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:13.45 11.00
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK OlomoucAK Olomouc 10:14.97 9.00
3 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:16.69 8.00
4 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:41.83 7.00
5 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10:50.57 6.00
6 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 10:55.77 5.00
7 Andrej FialaAndrej Fiala 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:03.71 4.00
8 Tibor PechaTibor Pecha 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11:35.11 3.00
9 Dominik HutákDominik Huták 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:06.18 2.00
10 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:07.41 1.00
11 Ladislav LevčíkLadislav Levčík 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:55.75
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.64 11.00
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.75 9.00
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.04 8.00
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.19 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.40 6.00
6 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.36 2.00
7 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 16.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.98 5.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.08 4.00
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.21 3.00
4 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 AK OlomoucAK Olomouc 15.50 1.00
5 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.67
6 Adam OravaAdam Orava 98 AK OlomoucAK Olomouc 15.77
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.56
2 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.66
3 Lukáš LandaLukáš Landa 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.47
4 Vít MonzarVít Monzar 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.56
5 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 17.27
Ondřej KlobásaOndřej Klobása 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.23 11.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.39 9.00
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 15.66 8.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.74 7.00
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.42 4.50
6 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.31
Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.27 6.00
2 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.56 3.00
3 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.61 2.00
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.10 1.00
5 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.19
6 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.64
7 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 18.12
8 Jana KulikováJana Kuliková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.16
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.42 4.50
2 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.49
3 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.10
4 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.11
5 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.27
6 Tereza VítkováTereza Vítková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18.98
7 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.22
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.54 11.00
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.66 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.02 8.00
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.53 7.00
5 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.89 2.50
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.10 6.00
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.30 5.00
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.43 4.00
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 29.89 2.50
5 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.95 1.00
6 David KrálDavid Král 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 30.68
2 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.91
3 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.71
4 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 BYAC BrnoBYAC Brno 32.03
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.76
2 Jan PohořalýJan Pohořalý 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.22
3 Daniel CilaDaniel Cila 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 34.28
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.20
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.27 11.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.78 9.00
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.60 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.64 7.00
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 31.90 2.00
6 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.71
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.75 5.00
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.76 4.00
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.09 1.00
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 JAC BrnoJAC Brno 32.14
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.27
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.69 6.00
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.84 3.00
3 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.56
4 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.29
5 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 34.12
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.59
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.12
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.41
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.52
5 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.18
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.19
2 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.09
3 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.18
4 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.49
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Běh)

Běh (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 BYAC BrnoBYAC Brno 4:41.68 11.00
2 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:43.46 9.00
3 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:50.47 8.00
4 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:06.34 7.00
5 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:07.47 6.00
6 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:21.60 5.00
7 Marek ČechMarek Čech 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:23.42 4.00
8 Marek MikulaMarek Mikula 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:25.85 3.00
9 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:26.68 2.00
10 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:30.24 1.00
11 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:30.72
12 Ondřej PolákOndřej Polák 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:47.98
13 Ivan StřílekIvan Střílek 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:56.64
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 česnek, Emereoha, Konečný, Nastoupil česnek, Emereoha, Konečný, Nastoupil AK OlomoucAK Olomouc 29.10 11.00
2 Minařík, Ronaldo, Slonka, Kračmar Minařík, Ronaldo, Slonka, Kračmar BYAC BrnoBYAC Brno 29.14 9.00
3 Vokrouhlík, Burski, Havel, Petřík Vokrouhlík, Burski, Havel, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.35 8.00
4 Vejdělek, Chutic, Janota, Kryštof Vejdělek, Chutic, Janota, Kryštof TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.95 2.00
5 Fluxa, Bárta, Sechra, Hajduk Fluxa, Bárta, Sechra, Hajduk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.14
6 Majer T., Majer L., Korel, Stránský Majer T., Majer L., Korel, Stránský TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 32.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodák, Popovič, Veselý, Osička Vodák, Popovič, Veselý, Osička TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.61 7.00
2 pohořalý, Buňat, Máček, Kubelka pohořalý, Buňat, Máček, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.05 6.00
3 Dvořák, Karafiát, Pekárek, Kaisler Dvořák, Karafiát, Pekárek, Kaisler ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.12 5.00
4 Farník, Horák, Cila, Coufal Farník, Horák, Cila, Coufal TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.38 4.00
5 Kraus, Čapek, Cais, Semotam Kraus, Čapek, Cais, Semotam TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.09 1.00
6 Scholaster, Podešva, Němec, Tyl Scholaster, Podešva, Němec, Tyl SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.67
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lengál, Zbořil, Bartonik, Janeček Lengál, Zbořil, Bartonik, Janeček BYAC BrnoBYAC Brno 30.84 3.00
2 Umlauf, Cvrček, Hacuš, Mikula Umlauf, Cvrček, Hacuš, Mikula TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.65
3 Puncman, Braun, Šanc, Kupka Puncman, Braun, Šanc, Kupka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.72
4 Seidl, Kozač, Dufek, Kalný Seidl, Kozač, Dufek, Kalný SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.36
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuriš, Sklavíček, Jaroš, Hausenblas Kuriš, Sklavíček, Jaroš, Hausenblas ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.21
2 Pařízek, Fulyarov, Wong, Ulman Pařízek, Fulyarov, Wong, Ulman SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.90
3 Brandejský, Hruška, Levčík, Andrle Brandejský, Hruška, Levčík, Andrle TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.12
4 Osička M.,Pavlík, Král, Střílek Osička M.,Pavlík, Král, Střílek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 33.26
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoření, Barborová, Koucká, Pulmannová Hoření, Barborová, Koucká, Pulmannová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.41 8.00
2 Božková, Sklenská, Plisková, Schlager Božková, Sklenská, Plisková, Schlager JAC BrnoJAC Brno 31.64 7.00
3 Kvasničková, Holečková, Mitrovická, Jarošová Kvasničková, Holečková, Mitrovická, Jarošová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.76 6.00
4 Kašpárková, Hanáková, Fráńová, Koppová Kašpárková, Hanáková, Fráńová, Koppová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 32.20 5.00
5 Bláhová, Hadašová, Rovenská, Vacurová Bláhová, Hadašová, Rovenská, Vacurová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.31 2.00
6 Vlková, Kaniová A.,Kaniová N.,Oswaldová Vlková, Kaniová A.,Kaniová N.,Oswaldová AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.83 11.00
2 Nemešová, Krupařová, Kunická, Chodorová Nemešová, Krupařová, Kunická, Chodorová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.38 9.00
3 čurdová, Najmanová, šoustková, poschlová čurdová, Najmanová, šoustková, poschlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.89 4.00
4 Farová, Váchová, reindlová, Suková Farová, Váchová, reindlová, Suková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.05 3.00
5 Vokálová, Zelinková, Fořtová, Kamlerová Vokálová, Zelinková, Fořtová, Kamlerová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.01
6 Kuliková, Joslová, Stránská, Vítková Kuliková, Joslová, Stránská, Vítková AC Česká LípaAC Česká Lípa 34.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchlovská, Starčevičová, Konečná, Putnová Buchlovská, Starčevičová, Konečná, Putnová JAC BrnoJAC Brno 33.70 1.00
2 Butorová, Petráková, Prokelová, Klárová Butorová, Petráková, Prokelová, Klárová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 33.71
3 Dvořáková, Palátová, Sládková, Havelková Dvořáková, Palátová, Sládková, Havelková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.97
4 Chocholová, Rydlová, jiránková, Novotná Chocholová, Rydlová, jiránková, Novotná A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.13
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bělohlavová, Nováková, Machová, ševčíková Bělohlavová, Nováková, Machová, ševčíková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.96
2 Sýkorová, Křížkovská, Kočí, Mikulášková Sýkorová, Křížkovská, Kočí, Mikulášková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.12
3 Fialová L.,Fialová J., Stibralová, Vernerová Fialová L.,Fialová J., Stibralová, Vernerová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 34.64
4 Flíborová, Klišíková, Maňásková, Maršálková Flíborová, Klišíková, Maňásková, Maršálková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.12
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Myslivec, huták, Fluxa, Kotásek Myslivec, huták, Fluxa, Kotásek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.87 11.00
2 Ronaldo,Jahoda, Kračmar, Bartoník Ronaldo,Jahoda, Kračmar, Bartoník BYAC BrnoBYAC Brno 2:39.95 9.00
3 Coufal, Erezeoha, Konečný, Machalický Coufal, Erezeoha, Konečný, Machalický AK OlomoucAK Olomouc 2:40.88 8.00
4 Vokrouhlík, Burski, Kuriš, Petřík Vokrouhlík, Burski, Kuriš, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.82 5.00
5 Nohýnek, Umlauf, Cvrček, Krim Nohýnek, Umlauf, Cvrček, Krim TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:53.51
Kubista, zeman, Bílek, zikmund Kubista, zeman, Bílek, zikmund TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Osička V., veselý, Král, osička M., Osička V., veselý, Král, osička M., TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:44.31 7.00
2 Janeček, Račko, Vích, kubelka Janeček, Račko, Vích, kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.37 6.00
3 Hajduk, Bárta, Sechra, Scholaster Hajduk, Bárta, Sechra, Scholaster SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.14 4.00
4 Jílek, Peřina, podjukl, Orava Jílek, Peřina, podjukl, Orava AK OlomoucAK Olomouc 2:49.18 3.00
5 šimon, Kaisler, hausenblas, sLAVÍČEK šimon, Kaisler, hausenblas, sLAVÍČEK ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.21 2.00
6 Braun, cais, Dobiáš, Šanc Braun, cais, Dobiáš, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:02.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lengál, Zbořil, Zamazal, Janeček Lengál, Zbořil, Zamazal, Janeček BYAC BrnoBYAC Brno 2:51.17 1.00
2 Fulyarov, buňat, Sůva, Uhlíř Fulyarov, buňat, Sůva, Uhlíř SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:52.38
3 Anderla, Kraus, Semotam, Brandýský Anderla, Kraus, Semotam, Brandýský TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:57.14
4 Chutic, Janota, Mikula, Macuš Chutic, Janota, Mikula, Macuš TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.42
5 Dufek, Wonfg, Kalný, Ulman Dufek, Wonfg, Kalný, Ulman SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:13.26
6 Střílek, Pavlík, Hanzlík, Fiala Střílek, Pavlík, Hanzlík, Fiala TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:19.47
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Výletová, Rybaříková, Božková, Sásová Výletová, Rybaříková, Božková, Sásová JAC BrnoJAC Brno 2:55.47 11.00
2 Dostálová, Mitovičová, Dvořáková, šimková Dostálová, Mitovičová, Dvořáková, šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.95 9.00
3 Barborová, Koucká, Fořtová, šrámková Barborová, Koucká, Fořtová, šrámková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:01.27 8.00
4 šoustová, Jiránková, Schonplugová, Junová šoustová, Jiránková, Schonplugová, Junová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.59 7.00
5 Colaco, Kaniová A., Kaniová N., Stránská Colaco, Kaniová A., Kaniová N., Stránská AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:09.91 2.00
6 Farová, Suková, Reindlová, Bělohlavová Farová, Suková, Reindlová, Bělohlavová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:15.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rochovanská, Hromadníková, Henzlová, šrámková Rochovanská, Hromadníková, Henzlová, šrámková AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:05.80 6.00
2 Hadašová, Křižkavská, Kublová, Vacurová Hadašová, Křižkavská, Kublová, Vacurová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:06.14 5.00
3 Flíborová, Resslerová, klišíková. teimlerová Flíborová, Resslerová, klišíková. teimlerová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:08.26 4.00
4 Plisková, Konečná, Beshirová, Schlager Plisková, Konečná, Beshirová, Schlager JAC BrnoJAC Brno 3:08.65 3.00
5 Kunická, Králová, Butorová, pertráková Kunická, Králová, Butorová, pertráková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:11.43 1.00
6 Pfeefeerová, Kamlerová, Lejsková, Vokálová Pfeefeerová, Kamlerová, Lejsková, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:16.46
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Najmanová, Krasenitzová, Rydlová, Chocholová Najmanová, Krasenitzová, Rydlová, Chocholová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:12.63
2 Prokešová, šafářová, Vrtělová, Putnová Prokešová, šafářová, Vrtělová, Putnová JAC BrnoJAC Brno 3:13.07
3 Plchová, Sládková, Havelková, holečková Plchová, Sládková, Havelková, holečková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:18.11
4 Fialová L.,Fialová J.,Klárová, Stibralová Fialová L.,Fialová J.,Klárová, Stibralová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:25.09
5 šišková, Kaslová, burstallerová, Machová šišková, Kaslová, burstallerová, Machová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:26.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Treglerová, Jarošová, Matějková, Kvasničková Treglerová, Jarošová, Matějková, Kvasničková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:11.97
2 ševčíková, Doležalová, Panovská, plocová ševčíková, Doležalová, Panovská, plocová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:16.64
3 Bláhová, Mikulášková, Rovenská, Jeřábková Bláhová, Mikulášková, Rovenská, Jeřábková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:17.71
4 Oswaldová, küliková, Joslová, Vítková Oswaldová, küliková, Joslová, Vítková AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:20.75
5 Ohnoutková, Beníčková, Vlčková, Gabrielová Ohnoutková, Beníčková, Vlčková, Gabrielová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:24.81
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.81 -OOOXOOOXXX 11.00
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.81 --O-OOXOXXX 9.00
3 Filip SloukaFilip Slouka
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.81 OOOOOXOXOXXX 8.00
4 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.81 -OOXOXOXOXXOXXX 7.00
5 Adam OravaAdam Orava
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.75 OOOOXXOXXX 6.00
6 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.70 OOOXXOXXX 5.00
7= Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.70 OOXOXXOXXX 3.50
7= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.70 -OXOXXOXXX 3.50
9= Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65 --OXXX 1.50
9= Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.65 -OOXXX 1.50
11 Marek ČechMarek Čech
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65 -OXOXXX
12 Vít MonzarVít Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.65 OOXXOXXX
13 Michal FarníkMichal Farník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.65 OXOXXOXXX
14 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.60 OOXXX
15 Michal DobiášMichal Dobiáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.60 XOXOXXX
16 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.60 OXXOXXX
17 Lukáš LandaLukáš Landa
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.55 OXXX
18 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.55 XXOXXX
Prokop CoufalProkop Coufal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 NM
Dominik DupačDominik Dupač
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.581.611.641.671.701.731.75 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.73 O-OOXOOXXOOXXOXX 11.00
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.67 OOOOOOXOXXX 9.00
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 1.67 -O-OOOXXOXXX 8.00
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.61 -O-XOXOXXX 7.00
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.55 OOXOXXX 6.00
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.55 OXXOXOXXX 5.00
7 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.55 OOXXOXXX 4.00
8 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.55 XOXOXXOXXX 3.00
9= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50 -O-XXX 1.50
9= Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50 OOXXX 1.50
11= Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.50 OXXOXXX
11= Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.50 OXXOXXX
13 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45 OXXX
14= Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.45 XOXXX
14= Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.45 XOXXX
14= Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45 XOXXX
17 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 XXX
18 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 XXX
19 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 XXX
20 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 XXX
21 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 X
22 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 -
Celkem 22 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.804.004.204.41 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.20 ----------OOOXXX 11.00
2 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.50 ---XO-XOXOXOOXXX 9.00
3 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.30 ---OOXOO-XXX 8.00
4 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.30 XXOOOOOOOXXX 7.00
5 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.10 --OOOXXX 6.00
6 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 3.00 XOOOOXXX 5.00
7 David KrálDavid Král
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.00 OXOOXOXXX 4.00
8 Prokop CoufalProkop Coufal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 3.00 -XOXOXXOXXX 3.00
9 Jan ŠvecJan Švec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 2.90 OOXXOXXX 2.00
10 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.70 OOXXX 1.00
11= Petr ŠpačekPetr Špaček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 2.50 XXOXXX
11= Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.50 XXOXXX
11= Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2.50 XXOXXX
14 Jan PohořalýJan Pohořalý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 NM XXX
15 Vojtěch PradeVojtěch Prade
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.203.30 Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.30 ---XOOO 11.00
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.20 --O-XOXOXXX 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 2.90 ----O-OOOOXXOXOXXX 8.00
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 2.70 ------OOOOX--XX 7.00
5 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.70 --OOOOOOOXOXXX 6.00
6 Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 2.70 O-O-OOXOXOXXOXXOXXX 5.00
7 Aneta PutnováAneta Putnová
JAC BrnoJAC Brno
98 2.60 OOOOXOXOXOXXOOXXX 4.00
8 Vendula HanákováVendula Hanáková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.50 -OOOOOOOXXX 3.00
9 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 2.50 ---XOOOOOXXX 2.00
10 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 2.30 OOOOOXXOXXX 1.00
11 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 2.10 --OOXXX
12 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 2.10 OOOXXOXXX
13 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 2.00 OOOXXX
14 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.90 OOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.12 -0.1 m/s 5.335.955.815.95X6.126.04 11.00
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6.03 +0.3 m/s 5.596.006.036.035.945.855.86 9.00
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.91 +0.0 m/s X5.915.575.915.725.675.60 8.00
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.90 -0.1 m/s 5.615.905.895.905.845.675.73 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.80 -1.5 m/s 5.69X5.615.695.774.845.80 6.00
6 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.72 +0.3 m/s 5.425.435.695.695.475.725.65 5.00
7 Filip SloukaFilip Slouka
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.70 +0.8 m/s 4.815.705.085.705.58X5.51 4.00
8 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.67 +1.4 m/s 5.655.67X5.67--- 3.00
9 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.61 -0.1 m/s X5.615.425.61 2.00
10 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 5.61 -0.8 m/s 5.375.614.005.61 1.00
11 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.58 -1.2 m/s 5.435.505.585.58
12 Roman ČermákRoman Čermák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 5.23 +0.4 m/s 5.23X5.125.23
13 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.22 +1.2 m/s 5.225.125.175.22
14 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.22 +0.3 m/s 4.643.875.225.22
15 Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.13 -0.1 m/s 5.13X5.045.13
16 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.08 -0.2 m/s X5.08X5.08
17 Filip VejdělekFilip Vejdělek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.07 -0.5 m/s 4.555.073.765.07
18 Jan HorákJan Horák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.77 +1.8 m/s 4.77XX4.77
19 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.35 +0.6 m/s 4.274.354.354.35
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.52 -0.1 m/s 5.401,25.221,55.010,75.40-5.521,3X 11.00
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.49 - m/s 5.240,95.492,95.370,35.495.270,2X- 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.36 -0.5 m/s 5.181,75.020,64.921,25.182.701,25.202,35.36-0,5 8.00
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.35 +2.7 m/s X5.05-0,15.292,55.295.260,45.223,75.352,7 7.00
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 5.32 +1.7 m/s 5.320,64.96-2,1X5.324.86-1,35.011,2X 6.00
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.26 +0.1 m/s XX5.021,45.02X5.13-0,15.260,1 5.00
7 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
98 5.21 +0.4 m/s 5.014.96-3,05.142,75.145.160,5X5.210,4 4.00
8 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.15 +1.2 m/s X4.66-3,55.150,95.155.060,1X5.141,2 3.00
9 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.89 4.82-2,04.714.890,74.89 2.00
10 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.87 4.874.810,24.781,04.87 1.00
11 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.75 4.754.69-0,1X4.75
12 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 4.75 -4.30-1,34.750,24.75
13 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.73 4.734.62-3,3X4.73
14 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.62 4.614.62-0,54.59-1,24.62
15 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.62 4.564.591,34.62-0,44.62
16 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.58 4.124.58-0,74.25-0,14.58
17 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.53 4.284.532,83.92-0,94.53
18 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.51 4.51XX4.51
19 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.48 4.294.480,64.390,44.48
20 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.44 4.44X4.320,24.44
21 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.44 4.444.303,03.55-1,74.44
22 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.42 4.424.34-1,8X4.42
23 Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.34 4.174.341,74.16-0,24.34
24 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.33 4.334.04-1,2X4.33
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
JAC BrnoJAC Brno
98 14.46 13.9314.1014.3214.3213.64X14.46 11.00
2 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 13.71 11.6112.4413.3413.3412.8813.7113.26 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11.60 11.4011.6010.8511.6010.3110.4511.21 8.00
4 Tereza SemeckáTereza Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 11.54 10.8711.5411.0211.54--- 7.00
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 11.25 11.0210.6011.0311.0311.25XX 6.00
6 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 11.09 10.6611.0910.4211.0910.6210.4710.60 5.00
7 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 10.90 09.5910.9009.0510.9010.4010.3210.53 4.00
8 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.58 09.9610.5810.0510.5809.32XX 3.00
9 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 10.11 X10.0610.1110.11 2.00
10 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.05 09.5708.8710.0510.05 1.00
11 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.95 09.9509.9009.8709.95
12 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.92 X09.92X09.92
13 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 09.70 08.9209.5209.7009.70
14 Jana VrtělováJana Vrtělová
JAC BrnoJAC Brno
98 09.53 09.5308.7509.1009.53
15 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.47 09.4709.2609.0709.47
16 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.45 09.4109.4508.6009.45
17 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 09.39 09.39X08.1609.39
18 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 09.31 09.3109.0009.0809.31
19 Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 08.73 08.7308.5107.8208.73
20 Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.68 08.6808.4408.4808.68
21 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 07.52 07.5207.1407.0507.52
22 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 07.32 07.3206.5306.7007.32
Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 0 0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 14.46 13.2913.76-13.7614.46 11.00
2 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 14.41 12.48-13.2013.2014.0413.3114.41 9.00
3 Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 13.84 13.0012.57X13.0012.9613.2613.84 8.00
4 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 13.40 X11.9612.6512.6513.06X13.40 7.00
5 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.97 X11.9012.3512.3512.8211.5012.97 6.00
6 Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
98 12.97 12.8112.9712.2612.97X12.53X 5.00
7 Viktor PopovičViktor Popovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 12.85 12.0112.2312.5312.5312.4212.85X 4.00
8 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 12.63 12.3212.1611.8312.3211.5412.6311.47 3.00
9 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.21 10.89X12.2112.21 2.00
10 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11.93 11.9311.6011.6911.93 1.00
11 Martin ReinerMartin Reiner
BYAC BrnoBYAC Brno
98 11.80 11.7710.9811.8011.80
12 Michal FarníkMichal Farník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 11.75 10.2811.7510.6011.75
13 Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 11.72 X11.7211.2611.72
14 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11.38 11.38X11.0811.38
15 Jakub JílekJakub Jílek
AK OlomoucAK Olomouc
98 11.07 11.0710.3110.7011.07
16 Martin HanákMartin Hanák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.03 11.0310.5710.7811.03
17 Petr PuncmannPetr Puncmann
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 10.97 10.9710.8109.8110.97
18 Tomáš JanotaTomáš Janota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 10.97 X10.4910.9710.97
19 Jan ChlupáčekJan Chlupáček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 10.91 10.7710.9110.1110.91
20 Miroslav StarčevičMiroslav Starčevič
BYAC BrnoBYAC Brno
98 10.47 10.2610.4710.2310.47
21 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 10.40 10.4010.3410.3610.40
Matěj PagáčMatěj Pagáč
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 0 0
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
JAC BrnoJAC Brno
98 44.02 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 34.02 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 30.90 8.00
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 30.10 7.00
5 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 29.15 6.00
6 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 29.03 5.00
7 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 27.10 4.00
8 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 26.80 3.00
9 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 25.72 2.00
10 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 25.69 1.00
11 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 25.39
12 Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 24.58
13 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 24.30
14 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 23.10
15 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 22.88
16 Barbora DudkováBarbora Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 21.54
17 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 21.22
18 Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 21.00
19 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 19.52
20 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 19.10
21 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 18.43
Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NP
Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NM
Celkem 23 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 43.91 11.00
2 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 43.56 9.00
3 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 42.08 8.00
4 Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 39.70 7.00
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 39.38 6.00
6 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 38.17 5.00
7 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 37.88 4.00
8 Miroslav StarčevičMiroslav Starčevič
BYAC BrnoBYAC Brno
98 36.86 3.00
9 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 36.00 2.00
10 Dominik HorkýDominik Horký
AK OlomoucAK Olomouc
99 33.48 1.00
11 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
BYAC BrnoBYAC Brno
98 33.05
12 Jan KuklišJan Kukliš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 32.57
13 David KrálDavid Král
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 31.91
14 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 30.51
15 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 29.03
16 Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
98 27.50
17 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 26.34
18 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 26.13
19 Jan ChlupáčekJan Chlupáček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 25.57
Matěj PagáčMatěj Pagáč
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 NP
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KopřivováPetra Kopřivová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 44.72 11.00
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 41.48 9.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 38.17 8.00
4 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 35.60 7.00
5 Eliška PalátováEliška Palátová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 34.05 6.00
6 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.84 5.00
7 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 31.17 4.00
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 30.62 3.00
9 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 27.68 2.00
10 Dominika DoskočilováDominika Doskočilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 27.52 1.00
11 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 27.44
12 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 27.33
13 Kateřina KohoutkováKateřina Kohoutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 26.40
14 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 26.28
15 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 23.47
Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Karla FouaniKarla Fouani
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 51.53 11.00
2 Martin HanákMartin Hanák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 43.73 9.00
3 Jakub MotlJakub Motl
AK OlomoucAK Olomouc
98 42.01 8.00
4 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 41.24 7.00
5 Petr PuncmannPetr Puncmann
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 39.93 6.00
6 Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 38.77 5.00
7 Jan ChlupáčekJan Chlupáček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 38.01 4.00
8 Martin HolečekMartin Holeček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 33.97 3.00
9 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 31.06 2.00
10 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 30.59 1.00
11 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 29.94
12 Viktor PopovičViktor Popovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 29.57
13 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 28.26
14 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 25.44
15 Petr ŠpačekPetr Špaček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 24.12
16 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 21.68
17 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 20.11
Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 NM
Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 NM
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 NM
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 54.24 11.00
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 39.01 9.00
3 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 36.43 8.00
4 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 34.06 7.00
5 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 33.34 6.00
6 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 33.12 5.00
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 32.02 4.00
8 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 31.84 3.00
9 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 31.76 2.00
10 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 31.60 1.00
11 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 31.43
12 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 29.30
13 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 27.55
14 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 27.23
15 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 27.14
16 Veronika KoppováVeronika Koppová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 26.67
17 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 26.40
18 Kristýna KunickáKristýna Kunická
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 26.39
19 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 21.37
20 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 20.98
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 48.04 11.00
2 Erik VeselýErik Veselý
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 46.94 9.00
3 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 45.18 8.00
4 Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
98 44.36 7.00
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 44.04 6.00
6 Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 41.11 5.00
7 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
BYAC BrnoBYAC Brno
98 40.38 4.00
8 Dominik DupačDominik Dupač
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 40.15 3.00
9 Vít MonzarVít Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 39.16 2.00
10 Lukáš LandaLukáš Landa
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 35.64 1.00
11 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 35.13
12 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 34.63
13 Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 33.58
14 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 33.46
15 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 32.61
16 Damián VíchDamián Vích
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 32.33
17 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 31.44
18 Jan KuklišJan Kukliš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 30.91
19 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 30.42
20 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 29.95
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik DupačDominik Dupač 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:14.45 11.00
2 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17:32.78 9.00
3 Jakub LipavskýJakub Lipavský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:57.47 8.00
4 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:40.09 7.00
5 Jan BílekJan Bílek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19:40.14 6.00
6 Denis SlavíkDenis Slavík 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:02.33 5.00
7 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:04.50 4.00
8 Kryštof KubistaKryštof Kubista 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20:11.09 3.00
9 Filip BrandejskýFilip Brandejský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:18.82 2.00
10 Adam HruškaAdam Hruška 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:41.84 1.00
11 Martin HanákMartin Hanák 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22:09.62
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 5.10.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16:41.54 11.00
2 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:42.40 9.00
3 Šárka FriedrichováŠárka Friedrichová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:48.79 8.00
4 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:01.71 7.00
5 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:51.71 6.00
6 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:53.62 5.00
7 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 20:00.00 4.00
8 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23:00.46 3.00
9 Kateřina WalterováKateřina Walterová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 23:16.47 2.00
10 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24:07.88 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 175.50
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 139.50
3 BYACB BYACB BYAC BrnoBYAC Brno 138.00
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 135.00
5 STBOL STBOL TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 112.00
6 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 101.00
7 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 077.00
8 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 074.50
9 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 056.50
10 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 055.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 300 m, 300 m, 60 m, 100 m př., 800 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 184.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 169.50
3 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 143.00
4 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 100.50
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 080.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 063.50
7 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 063.00
8 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 059.00
9 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 049.00
10 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 040.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 800 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků