výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kladno (5. 10. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.40
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.42
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.66
4 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.68
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
6 Matěj ČapekMatěj Čapek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.32
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.59
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.75
4 Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.79
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.15
6 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
2 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
3 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.63
4 Roman ČermákRoman Čermák 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
5 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20
Vojtěch PradeVojtěch Prade 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 5.10.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.20 11.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.24 9.00
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.43 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48 6.00
6 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.56 4.00
2 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.57 3.00
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.61 2.00
4 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.69 1.00
Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.69
6 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.10.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.67
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.22
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.35
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
6 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.63
7 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.85
8 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.10
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.31
4 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.36
5 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
6 Melissa SchlagerMelissa Schlager 98 JAC BrnoJAC Brno 08.46
7 Tereza ProkelováTereza Prokelová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.10.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.97
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.30
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 JAC BrnoJAC Brno 08.38
5 Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61
6 Petra JoslováPetra Joslová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.84
7 Kateřina PlchováKateřina Plchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 5.10.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.88 11.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.08 9.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16 8.00
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17 7.00
5 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34 6.00
6 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.10.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.26 4.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.27 3.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37 2.00
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37 1.00
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.51
Celkem 6 závodníků