výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém

Děčín (19. 4. 2013)

60 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 07.47
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 07.83
3 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 97 ASK LovosiceASK Lovosice 07.88
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 07.96
5 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.21
Jaroslav CaldaJaroslav Calda 52 ASK DěčínASK Děčín DNP
Petr SoučekPetr Souček 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.04
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.12
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.36
4 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.62
5 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 08.65
6 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 08.74
7 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.77
8 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 08.46
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.81
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.99
4 Adam MarešAdam Mareš 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.63
5 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.82
6 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.13
7 Martin JakubecMartin Jakubec 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.69
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.51
2 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.55
3 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.08
Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.78
2 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.67
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.95
4 Natálie JaborováNatálie Jaborová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.03
5 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.09
6 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 10.12
7 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.15
8 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 08.85
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.15
3 Markéta MaláMarkéta Malá 01 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.38
4 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 09.73
5 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.86
6 Monika NovákováMonika Nováková 00 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.97
7 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.98
8 Tereza NěmečkováTereza Němečková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.47
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.60
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.83
3 Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.92
4 Eliška TrnovskáEliška Trnovská 99 ASK DěčínASK Děčín 09.42
5 Šárka NovákováŠárka Nováková 99 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.56
6 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.85
7 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.06
8 Monika KocováMonika Kocová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 19.4.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.26
2 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.45
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.49
4 Andrea VaňáskováAndrea Vaňásková 98 ASK DěčínASK Děčín 09.39
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.48
6 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.63
7 Eliška DražilováEliška Dražilová 98 ASK DěčínASK Děčín 10.07
Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 09.98
2 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.05
3 Jakub StránskýJakub Stránský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.12
4 David AntošDavid Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.26
5 Petr MiškovskýPetr Miškovský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.36
6 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.48
7 Vojtěch ŠivrVojtěch Šivr 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.52
8 Matico SergiuMatico Sergiu 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.18
2 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 05 ASK DěčínASK Děčín 10.78
3 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.09
4 Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 11.09
5 Markéta JedličkováMarkéta Jedličková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.09
6 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.41
7 Anna KouřimskáAnna Kouřimská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.92
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.65
2 Laura BláhováLaura Bláhová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 10.87
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.20
4 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.37
5 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 11.44
6 Karolína KamerherováKarolína Kamerherová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 12.84
Klára ČechováKlára Čechová 02 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 38.98
2 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 40.17
3 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 40.32
4 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 41.30
5 Daniel TrýznaDaniel Trýzna 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.57
6 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 42.55
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.13
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.28
3 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 45.30
4 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 50.74
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.65
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 46.94
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 47.77
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.14
4 Adam MarešAdam Mareš 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 51.96
5 Petr HorníkPetr Horník 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 55.20
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 52.02
2 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 54.24
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 47.29
2 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 54.81
3 Tereza NěmečkováTereza Němečková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 61.44
4 Tereza MiškovskáTereza Miškovská 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 61.53
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.81
2 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 55.30
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.45
4 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 56.56
5 Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá 01 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 61.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 45.30
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 46.32
3 Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 50.62
4 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 52.01
5 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 56.64
6 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 57.09
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZávěrkaAdam Závěrka 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 54.75
2 David AntošDavid Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 55.52
3 Jakub StránskýJakub Stránský 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.53
4 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 56.57
5 Vojtěch ŠivrVojtěch Šivr 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 61.82
Matico SergiuMatico Sergiu 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 58.91
2 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 59.86
3 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 63.61
4 Barbora PráškováBarbora Prášková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 66.26
Anna KouřimskáAnna Kouřimská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 58.17
2 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 60.95
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 03 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 65.69
Laura BláhováLaura Bláhová 02 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... DNP
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15:59.05
2 Martin RoubíčekMartin Roubíček 75 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16:44.15
3 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 16:57.14
4 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 17:12.30
5 Jiří VlčekJiří Vlček 73 ASK DěčínASK Děčín 17:56.52
6 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19:21.10
7 Josef NovotnýJosef Novotný 79 ASK DěčínASK Děčín 19:24.08
8 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 19:24.72
9 Igor GallusIgor Gallus 72 Klub biatlonu JílovéKlub biatlonu Jílové 19:24.73
10 Antonín PavlisAntonín Pavlis 86 ASK DěčínASK Děčín 19:34.58
11 Jan VálkaJan Válka 95 Klub biatlonu JílovéKlub biatlonu Jílové 19:55.04
12 Martin VobnášilMartin Vobnášil 74 DěčínDěčín 20:30.51
13 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 20:41.47
14 Stanislav VobnášilStanislav Vobnášil 71 DěčínDěčín 23:27.67
15 Josef VlkJosef Vlk 58 ASK DěčínASK Děčín 24:45.17
16 Luboš PřibylLuboš Přibyl 66 Klub biatlonu JílovéKlub biatlonu Jílové 27:54.77
Tomáš CharvátTomáš Charvát 73 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslava KrausováJaroslava Krausová 75 ASK DěčínASK Děčín 22:03.25
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 1.90
2 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.85
3 Petr SoučekPetr Souček
AC Česká LípaAC Česká Lípa
75 1.80
4 Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.75
5 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.70
6 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.55
7 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.55
8 David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.30
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.65
2 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 1.55
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.55
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.50
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.45
6 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.45
7= Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.45
7= Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 1.45
Michaela KalováMichaela Kalová
ASK DěčínASK Děčín
97 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.39
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.12
3 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 5.04
4 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.48
5 Václav TrojanVáclav Trojan
ASK DěčínASK Děčín
99 4.26
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.12
7 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.00
8 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3.71
9 Štěpán BrukŠtěpán Bruk
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.62
10 Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.47
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.76
MS Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 4.67
MS Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.63
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.78
2 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.66
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.57
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.51
5 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 4.46
6 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.35
7 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.30
8 Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.18
9 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 4.13
10 Eliška TrnovskáEliška Trnovská
ASK DěčínASK Děčín
99 3.91
11 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.78
12 Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
99 3.73
13 Markéta MaláMarkéta Malá
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
01 3.58
14 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.52
15= Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 3.51
15= Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
00 3.51
17 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.46
18 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.44
19 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 3.40
20= Eliška NácarováEliška Nácarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.35
20= Tereza MiškovskáTereza Miškovská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.35
22 Tereza NěmečkováTereza Němečková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
01 3.21
23 Monika KocováMonika Kocová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 2.42
Andrea VaňáskováAndrea Vaňásková
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Eliška DražilováEliška Dražilová
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.57
2 Adam ZávěrkaAdam Závěrka
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.03
3 Petr HorníkPetr Horník
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.00
4 Matico SergiuMatico Sergiu
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.77
5 Vojtěch ŠivrVojtěch Šivr
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 2.72
6 Petr MiškovskýPetr Miškovský
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.69
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.51
2 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 3.37
3 Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 3.29
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 3.14
5 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.95
6 Markéta JedličkováMarkéta Jedličková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.83
7 Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.79
8 Michaela StaňkováMichaela Staňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.70
9 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 2.65
10 Michaela BelicováMichaela Belicová
ASK DěčínASK Děčín
03 2.47
11 Karolína KamerherováKarolína Kamerherová
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
02 2.37
Anna KouřimskáAnna Kouřimská
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI o.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
03 DNF
Klára ČechováKlára Čechová
ASK DěčínASK Děčín
02 DNP
Celkem 13 závodníků