výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha (10. 5. 2013)

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 10.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:03.06
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:05.47
3 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:05.72
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:06.99
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:07.04
6 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:07.35
7 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:07.39
8 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 1:08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 10.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:08.13
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08.43
3 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.07
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.45
5 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:11.82
6 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:12.69
7 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:13.94
8 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:15.09
Celkem 8 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 10.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.71
2 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:18.19
3 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:19.11
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:19.67
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:20.08
6 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 10.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK BílinaAK Bílina 1:24.29
2 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.70
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:25.16
4 Jana PavelkováJana Pavelková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:25.26
5 Lucie BrišováLucie Brišová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:27.05
6 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:29.22
Celkem 6 závodníků