III. kolo soutěže JmKAS družstev staršího žactva
Znojmo (26. 5. 2013)skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC Brno |
98 | 5.76 | 5.44 | 5.52 | 5.76 | 5.76 | 5.71 | 5.73 | 5.75 | 11.00 | ||||||||
2 |
Patrik ToufarPatrik Toufar
VSK Univerzita Brno |
98 | 5.66 | 5.07 | 5.66 | 5.63 | 5.66 | X | 4.06 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 5.45 | 5.22 | 5.15 | 4.85 | 5.22 | 5.09 | 5.08 | 5.45 | 8.00 | ||||||||
4 |
Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC Brno |
99 | 5.13 | 4.84 | 4.75 | X | 4.84 | 4.51 | 5.13 | 4.98 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lukáš JónLukáš Jón
AK Hodonín |
98 | 5.07 | 4.59 | 4.89 | 5.07 | 5.07 | 4.26 | X | 4.66 | 6.00 | ||||||||
6 |
Tomáš JanečekTomáš Janeček
BYAC Brno |
98 | 5.02 | 5.01 | 4.74 | 4.97 | 5.01 | 4.99 | 4.86 | 5.02 | 5.00 | ||||||||
7 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 4.99 | 4.53 | 3.78 | 4.74 | 4.74 | 2.97 | 4.99 | 4.69 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 4.92 | 4.92 | 4.39 | 4.82 | 4.92 | ||||||||||||
9 |
Adam LindovskýAdam Lindovský
VSK Univerzita Brno |
98 | 4.84 | 4.78 | 4.84 | 4.36 | 4.84 | 4.74 | 4.72 | 4.74 | 3.00 | ||||||||
10 |
Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC Brno |
99 | 4.71 | X | 4.55 | 4.71 | 4.71 | 2.00 | |||||||||||
11 |
Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita Brno |
99 | 4.69 | 4.15 | 4.43 | 4.69 | 4.69 | 1.00 | |||||||||||
12 |
Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC Brno |
98 | 4.48 | 4.48 | X | 4.39 | 4.48 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC Brno |
98 | 4.39 | X | X | 4.39 | 4.39 | ||||||||||||
14 |
Petr VojtekPetr Vojtek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 3.92 | 3.71 | X | 3.92 | 3.92 | ||||||||||||
15 |
Adam JelínekAdam Jelínek
BYAC Brno |
99 | 3.88 | 3.80 | 3.88 | X | 3.88 | ||||||||||||
16 |
Zdeněk CermanZdeněk Cerman
BYAC Brno |
99 | 3.69 | 3.51 | X | 3.69 | 3.69 | ||||||||||||
17 |
Adam KriškaAdam Kriška
BYAC Brno |
99 | 3.59 | 3.51 | 3.59 | 3.44 | 3.59 | ||||||||||||
18 |
Michal ŠípekMichal Šípek
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 3.58 | 3.58 | X | 3.26 | 3.58 | ||||||||||||
19 |
Daniel MikyskaDaniel Mikyska
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 3.41 | 3.40 | 3.41 | 3.30 | 3.41 | ||||||||||||
20 |
Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
98 | 3.38 | 3.38 | 2.89 | X | 3.38 | ||||||||||||
21 |
Petr KabilkaPetr Kabilka
TJ Znojmo |
00 | 3.20 | 3.12 | 2.71 | 3.20 | 3.20 | ||||||||||||
Martin TomaštíkMartin Tomaštík
TJ Znojmo |
00 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka TauberováLenka Tauberová
JAC Brno "B" |
98 | 4.82 | 4.78 | 4.57 | 4.82 | 4.82 | X | 4.50 | 4.81 | 11.00 | ||||||||
2 |
Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 4.60 | 4.37 | 4.27 | 4.26 | 4.37 | 4.48 | 4.44 | 4.60 | 9.00 | ||||||||
3 |
Denisa ŠkodováDenisa Škodová
JAC Brno "B" |
99 | 4.58 | 4.23 | 4.07 | 4.27 | 4.27 | X | 4.58 | 4.51 | 8.00 | ||||||||
4 |
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 4.54 | 4.37 | 4.41 | 4.33 | 4.41 | 4.28 | 4.54 | 4.43 | 7.00 | ||||||||
5 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 4.48 | 4.15 | 4.36 | 4.48 | 4.48 | 3.88 | X | 4.21 | 6.00 | ||||||||
6 |
Ludmila PompováLudmila Pompová
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 4.43 | 4.32 | 4.26 | 4.33 | 4.33 | 4.20 | 4.11 | 4.43 | 5.00 | ||||||||
7 |
Denisa MachováDenisa Machová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 4.36 | 4.15 | 4.28 | 4.06 | 4.28 | 3.95 | 4.17 | 4.36 | 4.00 | ||||||||
8 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC Brno |
98 | 4.30 | 4.30 | 4.08 | 4.09 | 4.30 | 4.08 | 4.10 | 2.55 | 3.00 | ||||||||
9 |
Klára ČáslavováKlára Čáslavová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 4.27 | 3.81 | 4.27 | 4.20 | 4.27 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Martina BašusováMartina Bašusová
AK Hodonín |
98 | 4.18 | 4.09 | 4.18 | 3.98 | 4.18 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Pavla ŠkrabalováPavla Škrabalová
AK Hodonín |
99 | 4.18 | 4.18 | 3.66 | 3.32 | 4.18 | ||||||||||||
12 |
Nela MedkováNela Medková
JAC Brno |
98 | 4.13 | 4.13 | X | 4.06 | 4.13 | ||||||||||||
13 |
Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC Brno |
99 | 4.06 | 4.06 | 3.64 | 3.39 | 4.06 | ||||||||||||
14 |
Sendy MotinováSendy Motinová
TJ Znojmo |
98 | 4.05 | 4.04 | 3.91 | 4.05 | 4.05 | ||||||||||||
15 |
Natálie BenešováNatálie Benešová
JAC Brno |
98 | 4.00 | 3.99 | 4.00 | 3.72 | 4.00 | ||||||||||||
16 |
Jana SoldánováJana Soldánová
Atletický klub AHA Vyškov |
99 | 4.00 | 3.80 | 3.81 | 4.00 | 4.00 | ||||||||||||
17 |
Irena KřížováIrena Křížová
TJ Jiskra Otrokovice |
99 | 3.88 | 3.78 | 3.86 | 3.88 | 3.88 | ||||||||||||
18 |
Eliška NavrkalováEliška Navrkalová
TJ Znojmo |
98 | 3.86 | 3.74 | 3.86 | 3.75 | 3.86 | ||||||||||||
19 |
Kamila SurovcováKamila Surovcová
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 3.77 | 3.77 | 3.61 | 3.76 | 3.77 | ||||||||||||
20 |
Karolína MarkováKarolína Marková
JAC Brno |
98 | 3.70 | X | X | 3.70 | 3.70 | ||||||||||||
21 |
Romana BoorováRomana Boorová
TJ Znojmo |
98 | 3.69 | 3.27 | 3.69 | 3.37 | 3.69 | ||||||||||||
22 |
Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno |
99 | 3.54 | 3.54 | - | 3.47 | 3.54 | ||||||||||||
23 |
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo |
98 | 3.16 | X | 3.16 | X | 3.16 | ||||||||||||
MS |
Aneta KolegarováAneta Kolegarová
AC Moravská Slavia Brno |
02 | 3.13 | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |