Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 07.31 775
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.40 745
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 07.53 703
4 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.56 694
5 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.60 681
6 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.82 613
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.56 694
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.68 656
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.79 622
4 Pablo LouridoPablo Lourido 91 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 07.82 613
5 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 07.86 601
6 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.94 577
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.57 690
2 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.83 610
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.96 571
4 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.96 571
5 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.14 520
6 Dalibor ŠvecDalibor Švec 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.29 478
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.37 755
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.53 703
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.55 697
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.88 595
5 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 08.03 551
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 08.13 523
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.22 498
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.03 551
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.18 509
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 08.25 489
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.41 447
5 Tomáš KřížTomáš Kříž 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.49 426
6 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov 08.57 406
7 Eduard VčelkaEduard Včelka 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.51 201
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 09.07 289
2 Šimon ŽákŠimon Žák 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.20 261
3 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 09.38 226
4 Milan RédrMilan Rédr 01 SK PřerovSK Přerov 09.96 126
5 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 09.99 122
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 10.18 95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.65 959
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.96 860
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.05 833
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.08 824
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.10 818
6 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.17 797
7 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.32 752
8 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.14 531
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.30 758
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 08.31 755
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 08.49 704
4 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.57 681
5 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.79 621
6 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.10 541
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.42 723
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.98 571
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.06 551
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.12 536
5 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44 458
6 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 09.48 449
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 08.35 744
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46 712
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 08.47 709
4 Tereza KišováTereza Kišová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.60 673
5 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.60 673
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.75 632
7 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.88 597
8 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.20 516
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 08.82 613
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.83 610
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.89 595
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.90 592
5 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 09.04 556
6 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.10 541
7 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 09.13 533
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 08.78 624
2 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 08.87 600
3 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.97 574
4 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 08.97 574
5 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.05 553
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 09.41 465
7 Lucie TomečkováLucie Tomečková 98 SK HraniceSK Hranice 09.49 447
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 09.37 475
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 09.48 449
3 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 09.63 415
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 09.67 406
5 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.93 350
6 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 09.94 348
7 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 10.14 308
Celkem 7 závodníků