Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 11.44 765
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.45 763
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.54 744
4 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.72 707
David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.72 707
6 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.81 689
7 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 11.98 655
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.08 635
2 Pablo LouridoPablo Lourido 91 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 12.14 624
3 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.30 593
4 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.30 593
5 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 12.31 591
6 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.53 551
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.49 558
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.54 549
3 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.61 536
4 Dalibor ŠvecDalibor Švec 96 AK KroměřížAK Kroměříž 13.07 456
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 13.27 423
6 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 13.62 368
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.71 709
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.72 707
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.90 671
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 12.52 552
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.73 515
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 12.93 480
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13.07 456
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 13.34 412
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.40 402
4 Tomáš KřížTomáš Kříž 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.70 356
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 14.43 254
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŽákŠimon Žák 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.52 243
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 15.20 163
3 Eduard VčelkaEduard Včelka 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.26 157
4 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 16.34 63
5 Milan RédrMilan Rédr 01 SK PřerovSK Přerov 16.42 58
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 16.93 28
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.26 903
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.72 819
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.86 794
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.93 782
5 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.98 773
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.04 762
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 13.20 735
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 13.22 731
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 13.34 711
4 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.35 709
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.74 645
6 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.93 615
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.87 625
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.09 590
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.29 559
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 14.30 558
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.35 550
6 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 14.95 464
7 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.15 436
Celkem 7 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.29 720
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 13.30 718
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.39 703
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.61 666
5 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 13.79 637
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.83 631
7 Tereza KišováTereza Kišová 98 JAC BrnoJAC Brno 14.04 598
8 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 14.23 569
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.72 649
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 13.97 609
3 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 14.00 604
4 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 14.09 590
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.21 572
6 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 14.58 516
7 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 14.73 495
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.29 559
2 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 14.36 549
3 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 14.51 527
4 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 14.58 516
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.92 468
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 15.01 455
7 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 15.10 443
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 15.27 420
2 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 15.52 388
3 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 15.75 359
4 Lucie TomečkováLucie Tomečková 98 SK HraniceSK Hranice 15.82 350
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 16.08 319
6 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 16.24 300
7 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 16.51 270
Celkem 7 závodníků