Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2013)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.12 774
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 23.14 772
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 23.60 729
4 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 23.79 712
5 David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.05 689
6 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 24.47 652
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.36 661
2 Pablo LouridoPablo Lourido 91 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 24.48 651
3 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 24.69 632
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.21 588
5 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 26.05 520
Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.65 636
2 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.10 598
3 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.13 595
4 Dalibor ŠvecDalibor Švec 96 AK KroměřížAK Kroměříž 28.86 320
Celkem 4 závodníků

200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.48 740
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 24.13 681
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.26 670
4 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.88 534
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 25.90 532
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 26.33 498
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 26.14 513
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 27.66 400
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 28.11 369
4 Tomáš KřížTomáš Kříž 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.23 361
5 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 30.29 235
6 Šimon ŽákŠimon Žák 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 30.37 231
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard VčelkaEduard Včelka 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 31.88 155
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 01 SK PřerovSK Přerov 33.26 97
3 Jorik NavrátilJorik Navrátil 00 SK PřerovSK Přerov 34.35 60
4 Milan RédrMilan Rédr 01 SK PřerovSK Přerov 34.65 52
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.07 880
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.59 833
3 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.00 797
4 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.05 793
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.37 765
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.54 751
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 27.02 710
2 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.17 698
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 27.19 696
4 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 27.78 648
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 28.26 610
6 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 29.76 499
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.88 563
2 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.12 545
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.22 538
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.40 525
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.48 519
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.07 347
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 JAC BrnoJAC Brno 27.64 659
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.66 658
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.21 614
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.47 594
5 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 29.30 532
6 Tereza KišováTereza Kišová 98 JAC BrnoJAC Brno 30.52 446
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.50 592
2 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK PřerovSK Přerov 29.12 545
3 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.20 539
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 29.41 524
5 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 00 JAC BrnoJAC Brno 29.82 495
6 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 30.52 446
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.61 584
2 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.94 559
3 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.84 493
4 Anna PliskováAnna Plisková 98 JAC BrnoJAC Brno 29.91 488
5 Aneta PutnováAneta Putnová 98 JAC BrnoJAC Brno 30.22 467
6 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 99 SK PřerovSK Přerov 30.98 416
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.14 544
2 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 JAC BrnoJAC Brno 29.58 512
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 30.94 418
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 31.80 364
5 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK PřerovSK Přerov 32.88 300
Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TomečkováLucie Tomečková 98 SK HraniceSK Hranice 32.53 320
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 33.57 262
3 Monika HorákováMonika Horáková 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 34.65 207
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 34.97 192
Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků