Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Sokolské úterý

Opava (23. 4. 2013)

60 m - Dorostenci

(út, 23.4.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.00
2 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.32
3 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.33
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.76
5 Přemysl VajdaPřemysl Vajda 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.74
2 Aleš KlementAleš Klement 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.83
3 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
4 Michal KupčákMichal Kupčák 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.44
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.45
6 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.52
7 Jan FallerJan Faller 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89
8 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.10
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.08
2 František ŠpiclFrantišek Špicl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.31
3 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.41
4 Michal BurdaMichal Burda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.04
5 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.81
6 František KolovratFrantišek Kolovrat 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.02
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(út, 23.4.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.13
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.24
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.33
4 Eva SobotíkováEva Sobotíková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.00
5 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.14
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 23.4.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03
2 Aneta RuskáAneta Ruská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.15
5 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.28
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.30
7 Denisa VáclavíkováDenisa Václavíková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
8 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 23.4.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SukeníkováJohana Sukeníková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.67
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.72
3 Lucie ValouchováLucie Valouchová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.87
4 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.46
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.66
6 Lucie TimováLucie Timová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.71
7 Sylva SvětlíkováSylva Světlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.94
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.4.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BorákováTereza Boráková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.85
2 Kamila KorejsováKamila Korejsová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.37
3 Michaela VaryšováMichaela Varyšová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.73
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži

(út, 23.4.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.29
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.04
3 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.07
4 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.39
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci

(út, 23.4.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.45
2 Aleš KlementAleš Klement 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.46
3 Ondřej BalaOndřej Bala 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.17
4 Martin HrabecMartin Hrabec 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.18
5 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.31
6 Michal KupčákMichal Kupčák 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.59
7 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.65
8 Jakub VyhnálekJakub Vyhnálek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.65
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.86
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.06
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.07
4 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.58
5 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.71
6 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.78
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.81
2 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.33
3 Martin HrabecMartin Hrabec 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.22
4 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.88
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.08
2 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.18
3 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.78
4 Ondřej BalaOndřej Bala 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.03
5 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.88
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(út, 23.4.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.85
2 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.75
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.55
5 Lenka MikulášováLenka Mikulášová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.42
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.12
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.21
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.79
4 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.84
5 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.23
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.26
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.02
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.88
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 44.95
6 Jakub VyhnálekJakub Vyhnálek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.55
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.19
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 47.67
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.64
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.21
5 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.15
6 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.06
7 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 53.53
Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.83
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.71
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.90
4 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.44
5 Lucie TimováLucie Timová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.90
6 Sylva SvětlíkováSylva Světlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 69.13
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.82
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.81
2 Tereza WeichtováTereza Weichtová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.13
3 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 2:51.57
4 Kateřina ŠmalcováKateřina Šmalcová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:00.58
5 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:05.87
Celkem 5 závodníků

2000 m - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:53.52
2 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:54.76
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:56.39
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:57.54
5 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:01.94
6 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:17.02
7 Miloslav ŠmirjákMiloslav Šmirják 89 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 6:31.90
8 Adam RausAdam Raus 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:36.33
9 Ivo DubilIvo Dubil 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:45.40
10 Petr HabrlantPetr Habrlant 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:14.60
11 Michal MusilaMichal Musila 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:14.88
Celkem 11 závodníků

2000 m - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8:37.40
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.75
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.65
3 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.65
4 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.65
5 Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.60
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.60
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.60
2 Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.40
3 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.20
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.51
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 3.53
3 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3.33
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.62
5 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.42
6 Přemysl VajdaPřemysl Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2.22
7= Ondřej HarazimOndřej Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.02
7= Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.02
7= Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.02
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 NM
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.62
2 Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 2.22
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.92
4 Alžběta ValentováAlžběta Valentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.72
5 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.72
6 Viktorie BačinováViktorie Bačinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.58
7 Lucie TimováLucie Timová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.58
Eva SobotíkováEva Sobotíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.69
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.68
3 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 5.45
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.94
5 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.78
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.78
7 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.59
8 Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.54
9 Petr PuschPetr Pusch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.43
10 Jan FallerJan Faller
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.23
11 Martin JančevMartin Jančev
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.16
12 Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.12
13 Dominik ŤapťuchDominik Ťapťuch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.86
14 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.82
15 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.08
16 Jakub SlanýJakub Slaný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.02
17 František ŠpiclFrantišek Špicl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.91
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola HoláskováNikola Holásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.65
2 Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.53
3 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.16
4 Denisa VáclavíkováDenisa Václavíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.08
5 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.08
6 Kristina KellnerováKristina Kellnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.99
7 Michaela StuchlíkováMichaela Stuchlíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.63
8 Daniela VykydalováDaniela Vykydalová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 3.47
9 Petra KohoutováPetra Kohoutová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.88
10 Viktorie BačinováViktorie Bačinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.81
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 24.80
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 24.40
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BekDaniel Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 23.46
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 36.75
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 40.72
2 Jakub BeilJakub Beil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 22.20
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 47.97
2 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 31.07
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 29.84
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 27.02
5 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 17.71
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SonekTomáš Sonek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 37.66
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 36.07
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 32.97
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 30.62
5 Ladislav FridrichLadislav Fridrich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 21.12
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 55.08
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KomárMatěj Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 42.73
2 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 42.35
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 42.85
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 33.21
Celkem 2 závodníků