Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Sokolské úterý

Opava (23. 4. 2013)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KrálDaniel Král 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.12
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.21
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.79
4 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.84
5 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.09
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.23
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.26
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.02
4 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.88
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 44.95
6 Jakub VyhnálekJakub Vyhnálek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.55
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.19
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 47.67
3 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.64
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.21
5 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.15
6 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.06
7 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová 99 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 53.53
Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žákyně

(út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.83
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.71
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.90
4 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.44
5 Lucie TimováLucie Timová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.90
6 Sylva SvětlíkováSylva Světlíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 69.13
Celkem 6 závodníků