Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (4. 5. 2013)

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David TesařDavid Tesař(E) 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.21 11.00
2 Jakub ŠestákJakub Šesták(E) 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:57.88 9.00
3 Petr MusilaPetr Musila(E) 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.29 8.00
4 Martin TimkoMartin Timko(E) 94 AK OlomoucAK Olomouc 1:59.68 7.00
5 David HerkaDavid Herka(E) 95 AK HodonínAK Hodonín 2:00.81 6.00
6 Ondřej VolfOndřej Volf(E) 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.92 5.00
7 Lukáš OžanaLukáš Ožana(E) 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:05.01 4.00
8 Jakub ZemanJakub Zeman(E) 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.96 3.00
9 Jan PospíšilJan Pospíšil(E) 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:06.65 2.00
10 Adam HofmanAdam Hofman(E) 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:07.27 1.00
11 Jiří TeplýJiří Teplý(E) 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.69
12 Robin VizinaRobin Vizina(E) 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:11.31
Lukáš KynickýLukáš Kynický(E) 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek(E) 96 AK HodonínAK Hodonín 1:53.85 11.00
2 Vít PalzerVít Palzer(E) 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:01.56 9.00
3 Aleš KonečnýAleš Konečný(E) 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:08.63 8.00
4 Filip ZátopekFilip Zátopek(E) 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:11.39 7.00
5 Jiří TomekJiří Tomek(E) 97 AK HodonínAK Hodonín 2:11.91 6.00
6 Filip MinarskýFilip Minarský(E) 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:15.20 5.00
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal(E) 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:16.77 4.00
8 Petr BenešPetr Beneš(E) 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:17.19 3.00
MB Jan SadilJan Sadil(E) 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:03.92
MB Daniel SuchánekDaniel Suchánek(E) 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:10.35
MB Daniel KotyzaDaniel Kotyza(E) 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:22.65
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie VítámvásováLucie Vítámvásová(E) 95 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:37.15 11.00
2 Kateřina HeimováKateřina Heimová(E) 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:38.40 9.00
3 Karolína LošťákováKarolína Lošťáková(E) 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:38.81 8.00
4 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková(E) 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 2:38.85 7.00
Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková(E) 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Nikol MusilováNikol Musilová(E) 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová(E) 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.65 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová(E) 96 AK HodonínAK Hodonín 2:23.35 9.00
3 Kateřina DivišováKateřina Divišová(E) 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:23.75 8.00
4 Tereza PřidalováTereza Přidalová(E) 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.82 7.00
5 Eva GalaczováEva Galaczová(E) 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.65 6.00
Kateřina KrtkováKateřina Krtková(E) 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.65 5.00
7 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková(E) 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:30.82 4.00
8 Shannon SivilaShannon Sivila(E) 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:32.93 3.00
9 Karolína KřenkováKarolína Křenková(E) 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:36.15 2.00
10 Nikola HoláskováNikola Holásková(E) 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.91 1.00
11 Martina SmijováMartina Smijová(E) 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:38.09
MB Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová(E) 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:29.60
Celkem 12 závodníků