výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (4. 5. 2013)

Trojskok - Junioři

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka(E)
AK OlomoucAK Olomouc
95 14.22 -0.8 m/s 14.15-0,4--14.18-0,014.1814.22-0,8--14.17-0,2 11.00
2 Ján ŠubaJán Šuba(E)
AK HodonínAK Hodonín
94 14.06 -0.6 m/s 13.65-0,613.84-0,213.03+0,113.8414.06-0,613.61-0,113.98-0,2 9.00
3 Jiří ZemanJiří Zeman(E)
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.24 -0.6 m/s 13.03-1,312.81-0,5X-0,313.0313.24-0,613.05-0,013.09-0,2 8.00
4 Adam BlažekAdam Blažek(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 12.88 -0.4 m/s 12.88-0,412.80-0,712.48-0,212.8812.79-0,8X-0,4-- 7.00
5 Tomáš KummerTomáš Kummer(E)
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.88 -0.6 m/s X-1,0X-0,612.05-0,312.0512.40-0,512.51-0,312.88-0,6 6.00
6 Petr VašekPetr Vašek(E)
AK HodonínAK Hodonín
94 12.83 -0.1 m/s X-1,4X-0,612.83-0,112.83X-1,4X-1,012.72-0,2 5.00
MB Michal TišnovskýMichal Tišnovský(E)
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.85 +0.0 m/s
Dominik LefnerDominik Lefner(E)
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 DNP 0
Radek JandlRadek Jandl(E)
AK HodonínAK Hodonín
95 DNP 0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda(E)
AK HodonínAK Hodonín
96 13.15 +0.0 m/s 12.26-0,413.15-0,011.56-1,113.1512.70-0,812.49-0,7-- 11.00
2 Dominik SokolaDominik Sokola(E)
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 12.55 +0.0 m/s 12.29-0,212.10-0,0X-0,412.2912.39-0,412.55-0,011.98-0,2 9.00
3 Adam KoláčekAdam Koláček(E)
AK Hodonín BAK Hodonín B
96 12.06 -0.7 m/s 11.80-0,012.06-0,711.25-0,012.0611.68-0,011.97-0,0X-0,8 8.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová(E)
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
95 11.70 -0.1 m/s 11.43+00,011.69-0,011.70-0,111.7010.54-0,011.60+0,011.14-0,3 11.00
2 Barbora PánkováBarbora Pánková(E)
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
95 11.26 +0.0 m/s X+0,311.17+0,611.26-0,011.26X-0,0X-0,6-- 9.00
3 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.14 +0.5 m/s 10.91-0,511.14+0,510.71-1,111.1410.86-0,010.72-1,2X-0,3 8.00
4 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková(E)
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.62 +0.1 m/s 10.43+0,010.31+0,410.19-0,910.4310.59+0,010.62+0,110.61-0,0 7.00
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová(E)
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
96 10.48 +0.2 m/s X+0,010.48+0,2X-0,210.48X+0,010.08-0,509.15-0,4 6.00
6 Andrea KašovskáAndrea Kašovská(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 10.11 +0.4 m/s X-0,010.11+0,4X-1,210.1109.87-0,009.88+0,009.80-0,5 5.00
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna DzyublyukAnna Dzyublyuk(E)
AK HodonínAK Hodonín
96 11.45 +0.1 m/s 10.84-0,4X+0,011.37+0,011.3711.30-0,111.45+0,111.25-0,0 11.00
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova(E)
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.96 +0.1 m/s 10.90-1,510.88-0,610.96+0,110.9610.75-0,2---- 9.00
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková(E)
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.15 +0.0 m/s 09.80-0,910.15-0,009.89+0,010.1509.57-0,7--09.77-0,0 8.00
4 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 09.58 +0.1 m/s 09.53-0,009.53-0,8X+0,509.5309.49-1,109.58+0,1X-0,0 7.00
5 Iveta RaškováIveta Rašková(E)
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 09.41 -0.2 m/s 09.40-0,209.29-0,0--09.4009.41-0,2--09.01+0,0 6.00
Celkem 5 závodníků