Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Olomouc (4. 5. 2013)

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžbeta PuškárováAlžbeta Puškárová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 42.45 42.4540.7539.3542.4540.9339.8537.83 11.00
2 Júlia KočarováJúlia Kočarová(E)
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
94 41.62 41.6241.3341.4941.6241.3240.89X 9.00
3 Kristina JurigováKristina Jurigová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 37.32 37.32XX37.3236.0135.44X 8.00
4 Pavla KuklováPavla Kuklová(E)
AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C
95 35.47 35.47X34.8035.4733.95XX 7.00
5 Johana FilipováJohana Filipová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
95 31.33 X31.33X31.33XX29.24 6.00
6 Lenka JuráňováLenka Juráňová(E)
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 28.70 28.7024.8128.5528.7028.37X27.45 5.00
7 Lucie GalatíkováLucie Galatíková(E)
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
95 28.54 26.48XX26.48X28.54X 4.00
8 Vendula LangerováVendula Langerová(E)
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 28.48 XXX027.06X28.48 3.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 36.16 35.9934.52X35.9936.16XX 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková(E)
AK OlomoucAK Olomouc
97 29.38 29.38XX29.3828.51X29.23 9.00
3 Tereza NovotnáTereza Novotná(E)
AK OlomoucAK Olomouc
96 27.68 25.9127.6827.1427.68XX26.54 8.00
4 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 24.96 24.9623.9422.9424.96XX22.52 7.00
5 Kateřina PeškováKateřina Pešková(E)
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 20.85 18.69X20.8520.85X17.6118.55 6.00
6 Eva GálikováEva Gáliková(E)
AK OlomoucAK Olomouc
96 19.45 16.57X19.4519.4518.2418.81X 5.00
7 Dominika HamrlováDominika Hamrlová(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
96 19.36 16.9016.9917.6517.6519.3618.3717.07 4.00
8 Natálie ZávorkováNatálie Závorková(E)
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 17.33 15.84X16.8216.8216.9717.3316.13 3.00
9 Veronika PěčkováVeronika Pěčková(E)
AK KroměřížAK Kroměříž
96 15.56 15.5613.7015.0215.56 2.00
10 Karolína JanečkováKarolína Janečková(E)
TJ ZnojmoTJ Znojmo
96 13.12 XX13.1213.12 1.00
Eliška VinárkováEliška Vinárková(E)
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP 0
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková(E)
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 DNP 0
Celkem 12 závodníků