Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň, Přebor Středočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň

Stará Boleslav (30. 4. 2013)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.45 487
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:35.10 439
3 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:35.20 438
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.87 411
5 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:37.91 411
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.28 369
7 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.62 356
8 Vojtěch GlasserVojtěch Glasser 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.84 292
9 Tomáš ČeřovskýTomáš Čeřovský 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:55.61 253
10 Filip EkrtFilip Ekrt 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.81 236
11 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:58.52 231
12 Tomáš KnyplTomáš Knypl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.75 229
13 Daniel BohataDaniel Bohata 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:02.34 203
14 Matěj CharvátMatěj Charvát 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.01 184
15 David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.61 173
16 Michal BenešMichal Beneš 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:07.73 166
17 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:15.33 120
18 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:16.49 113
19 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:17.52 108
20 Antonín HořejšíAntonín Hořejší 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:18.22 104
21 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:18.78 101
22 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:25.69 68
23 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:27.72 60
24 Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:37.24 27
25 David ČokinaDavid Čokina 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.37 12
26 Tomáš KofentTomáš Kofent 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:43.38 12
27 Jiří FeitJiří Feit 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:49.47 3
28 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:54.38 0
MS Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:38.77 402
Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Daniel HalamkaDaniel Halamka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Michal JůzaMichal Jůza 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 32 závodníků
Běh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:41.29 378
2 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.07 371
3 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.85 354
4 Denis MichalíkDenis Michalík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:48.50 312
5 Jaroslav NedvědJaroslav Nedvěd 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.43 279
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.99 274
7 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:57.12 242
8 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.84 236
9 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:59.81 221
10 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.75 214
11 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.62 187
12 Tomáš KvízTomáš Kvíz 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:08.55 161
13 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:08.83 159
14 David KopeckýDavid Kopecký 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:09.17 157
15 Hung NguyenHung Nguyen 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.85 152
16 David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.35 149
17 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:18.19 104
18 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.36 74
19 Jan MarekJan Marek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:29.30 53
20 Vladimír NováčekVladimír Nováček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:33.12 40
21 Vít NovákVít Novák 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:34.26 36
Štěpán MertaŠtěpán Merta 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 22 závodníků
Běh 3 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:35.20 438
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.35 416
3 Jan ValentaJan Valenta 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.64 303
4 Ondřej ŠtíchaOndřej Štícha 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.76 276
5 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:54.19 265
6 Marek RendlaMarek Rendla 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.19 249
7 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:56.83 244
8 David ZáhrubskýDavid Záhrubský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.95 243
9 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:58.50 231
10 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.94 206
11 Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.65 200
12 Lukáš PalekLukáš Palek 00 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:07.60 167
13 Petr VyšínPetr Vyšín 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.56 154
14 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:12.55 136
15 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.21 120
16 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:15.35 120
17 Michael ŠtorekMichael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:15.39 119
18 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:16.84 111
19 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:16.89 111
20 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:17.14 110
21 Jan PolákJan Polák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:17.64 107
22 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:18.92 100
23 Ondřej TittlOndřej Tittl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:20.28 94
24 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:20.30 93
25 Martin ShkodaMartin Shkoda 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:20.50 92
26 Josef VosátkaJosef Vosátka 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:22.07 85
27 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:22.65 82
28 Vojtěch SmrtkaVojtěch Smrtka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.01 76
29 David PopelkaDavid Popelka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:28.83 55
30 Jan DvořákJan Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:10.00 0
Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jan ValentaJan Valenta 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Vít VladykaVít Vladyka 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 33 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata HradeckáRenata Hradecká 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:46.65 499
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:47.72 488
3 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.02 474
4 Nikola DýckováNikola Dýcková 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:49.38 470
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.88 465
6 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:50.84 455
7 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:55.25 411
8 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:01.31 353
9 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:02.93 338
10 Tereza HolcováTereza Holcová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:05.33 317
11 Viktorie HudečkováViktorie Hudečková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:05.35 317
12 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.54 307
13 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:09.08 285
14 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:09.93 278
15 Natálie BernardováNatálie Bernardová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:13.35 251
16 Martina ČejkováMartina Čejková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:15.66 233
17 Silvie HorkáSilvie Horká 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:16.19 229
18 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:30.69 133
19 Eliška HerinkováEliška Herinková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.78 110
20 Tereza FryaufováTereza Fryaufová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:39.11 88
21 Adéla FundováAdéla Fundová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:41.35 78
22 Sára BlehováSára Blehová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:44.24 65
23 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:47.77 52
24 Lucie BisováLucie Bisová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:48.79 48
Celkem 24 závodníků
Běh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:43.53 533
2 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:48.70 477
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.91 465
4 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:55.58 407
5 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.43 380
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.83 376
7 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:04.90 321
8 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:07.04 303
9 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:08.27 292
10 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:11.75 264
11 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:16.00 231
12 Veronika JírovskáVeronika Jírovská 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:16.24 229
13 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:19.99 202
14 Anežka JislováAnežka Jislová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:21.92 188
15 Dana LabuťováDana Labuťová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:23.62 177
16 Anežka NovákováAnežka Nováková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:24.30 173
17 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:27.85 150
18 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:29.13 142
19 Barbora KubistováBarbora Kubistová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:29.43 140
20 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:30.24 136
Simona JiranováSimona Jiranová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Anežka JurečkováAnežka Jurečková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Kristýna MarešováKristýna Marešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 24 závodníků
Běh 3 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:31.24 677
2 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:39.67 577
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.88 563
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:48.07 484
5 Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:55.83 405
6 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.52 351
7 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:03.59 333
8 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:03.95 329
9 Lucie PlevákováLucie Pleváková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.19 327
10 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.61 324
11 Eliška VeseláEliška Veselá 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:08.88 287
12 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:10.36 275
13 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:12.21 260
14 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:13.87 247
15 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:14.83 240
16 Jana TomešováJana Tomešová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.38 221
17 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:17.44 220
18 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:17.76 218
19 Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:18.54 212
20 Monika SotonováMonika Sotonová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:19.58 205
21 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:21.39 192
22 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.83 169
23 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:27.62 151
24 Aneta VětrovskáAneta Větrovská 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:31.79 127
25 Nikol VopěnkováNikol Vopěnková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:36.28 103
26 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:38.26 93
Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 27 závodníků