Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze

Stará Boleslav (12. 5. 2013)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
98 5.23
2 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.08
3 Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.95
4 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ NeratoviceTJ Neratovice
98 4.89
5 Patrik SokolPatrik Sokol
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.76
6 Kryštof KubistaKryštof Kubista
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.68
7 Ondřej BurešOndřej Bureš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
99 4.65
8 Adam MauerAdam Mauer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
99 4.64
9 Martin DostálMartin Dostál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.55
10 Miloš DusilMiloš Dusil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.49
11 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.46
12 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.45
13 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.43
14 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.38
15 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.38
16 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.35
17 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.15
18 Filip LukešFilip Lukeš
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 3.94
19 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle
AC ČáslavAC Čáslav
98 3.85
20 Pavel KolářskýPavel Kolářský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 3.76
21 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
AC ČáslavAC Čáslav
98 3.76
22 Filip KreglFilip Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3.42
Matěj HladůvkaMatěj Hladůvka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 0
Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 DNP
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.07
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.88
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.88
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.80
5 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.49
6 Denis MichalíkDenis Michalík
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.37
7 Lukáš BrůnaLukáš Brůna
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.35
8 Aleš KučeraAleš Kučera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.28
9 Daniel BohataDaniel Bohata
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 4.27
10 David ZáhrubskýDavid Záhrubský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.24
11 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.93
12 Martin SvobodaMartin Svoboda
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.87
13 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.85
14 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.78
15 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
01 3.64
16 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.61
17 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.59
18 Martin RieszMartin Riesz
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
01 3.48
19 Jakub KlasnaJakub Klasna
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.48
20 Jan KrešneJan Krešne
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.47
21 Roman StehnoRoman Stehno
AC ČáslavAC Čáslav
02 3.41
22 Jiří ŠindelářJiří Šindelář
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.34
23 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.33
24 Lukáš HájekLukáš Hájek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.17
25 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.09
26 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.08
27 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.04
28 Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 2.94
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.02
2 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.64
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.63
4 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.50
5 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.46
6 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.36
7 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.20
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.17
9 Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.08
10 Veronika ZítkováVeronika Zítková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.00
11 Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.99
12 Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 3.94
13 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.90
14 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.89
15 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.84
16 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.80
17 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
AC ČáslavAC Čáslav
98 3.75
18 Eliška PospíšilováEliška Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
99 3.62
19 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 2.83
Nikola MatulováNikola Matulová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 0
Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 DNP
Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 DNP
Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNP
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.61
2 Nikol BafoeNikol Bafoe
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 4.44
3 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.38
4 Nikola DýckováNikola Dýcková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.32
5 Kateřina ŠtibranyiKateřina Štibranyi
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 4.23
6 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.12
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.09
8 Silvie HorkáSilvie Horká
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.99
9 Kristýna KorelováKristýna Korelová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.93
10 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.88
11 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.86
12 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.84
13 Veronika HospodkováVeronika Hospodková
T.J. Sokol na MělníceT.J. Sokol na Mělníce
00 3.81
14 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3.80
15 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.79
16 Barbora KomárováBarbora Komárová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.77
17 Anna KozlováAnna Kozlová
AC ČáslavAC Čáslav
01 3.70
18 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.64
19 Eliška MocováEliška Mocová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.60
20 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.57
Tereza PavlováTereza Pavlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.57
22 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.55
23 Pavla MrázováPavla Mrázová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.54
Dominika KrálíkováDominika Králíková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.54
25 Tereza FryaufováTereza Fryaufová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.50
26 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.47
27 Vendula ČechováVendula Čechová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.46
28 Zuzana MikováZuzana Miková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 3.45
29 Simona JiranováSimona Jiranová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.41
30 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.38
31 Eliška VeseláEliška Veselá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.23
Stella SobotkováStella Sobotková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.23
33 Anežka JislováAnežka Jislová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 3.22
34 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.15
35 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.11
36 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC ČáslavAC Čáslav
01 2.99
37 Alena KrálováAlena Králová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 2.96
38 Kristýna VyhnanovskáKristýna Vyhnanovská
AC ČáslavAC Čáslav
02 2.95
39 Tereza KrčkováTereza Krčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.88
40 Aneta VětrovskáAneta Větrovská
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
02 2.85
Radka BužkováRadka Bužková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 0
Celkem 41 závodníků