Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze

Stará Boleslav (12. 5. 2013)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.15
2 Jan DvořákJan Dvořák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
3 Václav JislVáclav Jisl 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.01
4 Jakub ProkopJakub Prokop 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.03
5 Lukáš KleinerLukáš Kleiner 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.51
6 Jan KrešneJan Krešne 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.93
7 Marek RendlaMarek Rendla 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.31
8 Ludvík ŠvarcLudvík Švarc 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.35
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 11.38
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.12
3 David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.20
4 David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.23
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.68
6 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.13
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.75
8 Tomáš KnyplTomáš Knypl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.93
Celkem 8 závodníků
Finále 3 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 12.26
2 Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39
3 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
4 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.21
5 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 13.29
6 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.27
7 Ondřej StaněkOndřej Staněk 01 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 14.78
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.56
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.15
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.47
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.73
5 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.91
6 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.87
Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.07
2 Simona JiranováSimona Jiranová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.25
3 Tereza KrčkováTereza Krčková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.37
4 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.05
5 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
6 Denisa PešováDenisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.89
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.74
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.01
3 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 10.20
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.26
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.27
6 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.64
Celkem 6 závodníků