Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze
Stará Boleslav (12. 5. 2013)300 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 36.55 | |||||||||||||||
2 | Marek ŠimonMarek Šimon | 98 | A. C. TEPO Kladno | 38.39 | |||||||||||||||
3 | Jakub LedvinkaJakub Ledvinka | 98 | A. C. TEPO Kladno | 39.50 | |||||||||||||||
4 | Radek ZahradníkRadek Zahradník | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 41.90 | |||||||||||||||
5 | Kryštof KubistaKryštof Kubista | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 43.50 | |||||||||||||||
6 | Michal MyškaMichal Myška | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 44.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ZikmundMartin Zikmund | 98 | TJ Neratovice | 42.24 | |||||||||||||||
2 | David BraunDavid Braun | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.08 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠancJakub Šanc | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 44.62 | |||||||||||||||
Michal HendrychMichal Hendrych | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 41.15 | |||||||||||||||
2 | Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 41.42 | |||||||||||||||
3 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 43.85 | |||||||||||||||
David PecharDavid Pechar | 98 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 44.69 | |||||||||||||||
2 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 44.91 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 45.27 | |||||||||||||||
4 | Lucie JiránkováLucie Jiránková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 46.00 | |||||||||||||||
5 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, o.s. | 47.00 | |||||||||||||||
6 | Pavlína SlezákováPavlína Slezáková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 44.18 | |||||||||||||||
2 | Barbora SlabochováBarbora Slabochová | 99 | Atletický oddíl - STŘELA Ž... | 44.28 | |||||||||||||||
3 | Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 44.95 | |||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.01 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.40 | |||||||||||||||
Radka ProtivováRadka Protivová | 00 | TJ Neratovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 3 (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.05 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠkodováVeronika Škodová | 99 | TJ Neratovice | 47.88 | |||||||||||||||
3 | Lucie HanáčkováLucie Hanáčková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 49.65 | |||||||||||||||
4 | Zora ČtverákováZora Čtveráková | 99 | SK Sporting Příbram | 50.08 | |||||||||||||||
5 | Adéla PokornáAdéla Pokorná | 98 | A. C. TEPO Kladno | 50.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |