Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (4. 5. 2013)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.05
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.39
3 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.56
4 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.60
5 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.61
6 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.69
7 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.85
8 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.92
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.88
2 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.94
3 Antonín EjemAntonín Ejem 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.38
4 Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.66
5 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.01
Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PechaMilan Pecha 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.67
2 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.79
3 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.08
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24
5 Lukáš HouškaLukáš Houška 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.23
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.65
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.77
4 Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 11.98
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.04
6 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.07
7 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.52
8 David ChalupaDavid Chalupa 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.66
2 Slávek SchepotevSlávek Schepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.16
3 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.50
4 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.59
5 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 12.72
6 Tomáš RudinskýTomáš Rudinský 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 13.32
7 Ladislav MikešLadislav Mikeš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.25
Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.82
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90
3 Adam SynekAdam Synek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24
4 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.55
5 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.68
6 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.16
MB Jakub LaukoJakub Lauko 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.20
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.12
2 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.58
3 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.91
4 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.24
5 Jan EliášJan Eliáš 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.31
Patrik NičPatrik Nič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.42
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.67
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.91
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.93
6 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.95
7 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.77
Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.37
2 Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.56
3 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.57
4 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.69
5 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.77
6 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.89
7 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.34
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola StrachováNikola Strachová 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.12
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.45
3 Dominika BalousováDominika Balousová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.85
4 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.19
5 Světlana KočováSvětlana Kočová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.45
6 Andrea PolívkováAndrea Polívková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.71
7 Anna ŠkvorováAnna Škvorová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.10
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LamačováKlára Lamačová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.49
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.68
3 Kateřina KoskováKateřina Kosková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.70
4 Tereza BohatováTereza Bohatová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.82
5 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.03
6 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14.13
7 Anita OpočenskáAnita Opočenská 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.95
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KrýdováNikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.76
2 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.85
3 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.07
4 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.07
5 darina Stránskádarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.43
Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.55
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.84
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.02
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.23
5 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.35
6 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.01
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.75
3 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.55
4 Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.79
Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Daniela UlbrichováDaniela Ulbrichová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.62
2 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.70
3 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.76
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.84
5 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.26
6 Barbora CimburkováBarbora Cimburková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.52
7 Radka SolničkováRadka Solničková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.84
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christina ČernáChristina Černá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.13
2 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.22
3 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.23
4 Markéta MatouškováMarkéta Matoušková 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.97
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.66
MB Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.76
MB Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.49
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.55
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.93
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.06
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.69
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.78
6 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.17
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.62
2 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.53
3 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.83
4 Antonín EjemAntonín Ejem 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.55
Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.85
2 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.12
3 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.54
4 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.54
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.21
2 Marek JanákMarek Janák 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.03
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.38
Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.08
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.18
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.34
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.68
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.38
6 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.91
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.65
2 Radek BekrRadek Bekr 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 25.50
3 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.96
4 Marek FormánekMarek Formánek 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 26.38
5 Jan EliášJan Eliáš 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.67
Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.64
2 David KnappDavid Knapp 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.13
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MB Jakub LaukoJakub Lauko 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.43
Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.50
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.34
2 Josef NohýnekJosef Nohýnek 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.26
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.68
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Ladislav MikešLadislav Mikeš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slávek SchepotevSlávek Schepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.38
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.42
3 Tomáš RudinskýTomáš Rudinský 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 26.88
4 Patrik ŠimonekPatrik Šimonek 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.21
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.15
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.52
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.56
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.64
5 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 27.62
6 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.80
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.92
2 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.02
3 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.37
4 Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.38
5 Aneta ŠmídováAneta Šmídová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.40
6 Andrea PolívkováAndrea Polívková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.07
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VáňováMarkéta Váňová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.62
2 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.54
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.64
4 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.67
5 Anna ŠkvorováAnna Škvorová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.09
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.58
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.16
3 Nikola KrýdováNikola Krýdová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.28
4 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 28.86
5 Simona ŽďárskáSimona Žďárská 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.43
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KoskováKateřina Kosková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.38
2 Nikola JanatováNikola Janatová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.94
3 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.63
4 darina Stránskádarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 29.93
5 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.63
Celkem 5 závodníků
Finále 6 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.87
2 Petra VítováPetra Vítová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.63
3 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.45
4 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.99
MB Josefína HrabákováJosefína Hrabáková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.90
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.21
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.78
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.06
4 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.40
5 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.30
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.63
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.73
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.65
3 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.91
4 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.19
5 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.32
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.65
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.52
3 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.95
4 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.71
5 Barbora CimburkováBarbora Cimburková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 30.48
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ProcházkováKarolína Procházková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.84
2 Daniela ČernáDaniela Černá 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29.52
3 Radka SolničkováRadka Solničková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 31.23
MB Lucie HořeníLucie Hoření 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.92
MB Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.04
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 52.20
2 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.73
3 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.07
4 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.00
5 Antonín EjemAntonín Ejem 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 59.84
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.41
2 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.22
3 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.12
4 Josef NohýnekJosef Nohýnek 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.15
5 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.01
6 Patrik ŠimonekPatrik Šimonek 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 67.21
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.17
2 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.69
3 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.07
4 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.34
5 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 65.15
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 60.52
2 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 62.17
3 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 62.26
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.51
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 67.27
Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.12
2 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.90
3 Tereza BohatováTereza Bohatová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 69.61
Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 60.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 63.45
3 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 65.70
4 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 67.38
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.45
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 62.55
3 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.96
4 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 82.92
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela ČernáDaniela Černá 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 67.11
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 68.99
3 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 71.58
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.80
2 Martin SitaMartin Sita 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:03.26
3 Roman StránskýRoman Stránský 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:07.87
4 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.63
5 Jiří ŠikolaJiří Šikola 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.90
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:00.46
2 Miloš ŠolcMiloš Šolc 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:05.75
3 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:09.38
4 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:11.94
5 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:14.09
6 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:14.77
7 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:17.07
8 David KnappDavid Knapp 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:17.51
9 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:18.82
10 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:19.64
11 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:27.42
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:28.97
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:29.09
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:33.96
4 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:36.33
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:39.64
6 Adéla FilounováAdéla Filounová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:40.36
7 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:40.78
8 Liliana KuželkováLiliana Kuželková 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:42.14
9 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:58.28
Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.86
2 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:44.33
3 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:46.53
4 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:48.62
5 Markéta MatouškováMarkéta Matoušková 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:59.92
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:15.98
2 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:19.19
3 Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:46.21
4 Daniel SzatmariDaniel Szatmari 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:15.15
2 Václav VeselýVáclav Veselý 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:28.13
3 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:35.58
4 Petr JanúšekPetr Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 4:36.20
5 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:41.84
Tomáš HolasTomáš Holas 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:19.08
2 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:34.84
3 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:35.88
4 Markéta ŠiškováMarkéta Šišková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 7:23.04
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:02.81
2 Nikola HokeováNikola Hokeová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:14.63
3 Pavla DolanskáPavla Dolanská 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6:35.23
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.69
2 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.20
3 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.88
4 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.82
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.55
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.57
3 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.79
4 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.85
5 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16.55
6 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.07
7 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.30
8 Anna SchindlerováAnna Schindlerová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.06
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.57
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.08
3 Kryštof KotúčekKryštof Kotúček 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.22
4 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.06
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.35
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.53
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.99
4 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17.47
5 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 17.61
Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 42.59
2 Radek StůjRadek Stůj 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 45.90
3 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 47.18
Jiří HylmarJiří Hylmar 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 44.87
2 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.55
Vít MüllerVít Müller 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 39.81
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.30
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.32
3 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.68
4 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.55
5 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.95
6 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.73
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 70.43
2 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 74.23
3 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 77.78
4 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 78.50
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:02.55
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:03.56
Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek BekrRadek Bekr 97 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 7:35.67
2 Jiří FantaJiří Fanta 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 7:58.88
3 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller 98 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 9:21.73
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8:00.78
Adéla VokálováAdéla Vokálová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bakalár,Bezák,Pánek,Řezníček Bakalár,Bezák,Pánek,Řezníček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.53
2 Rillich,Vrtiška,Vopecký,Bengui Rillich,Vrtiška,Vopecký,Bengui TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.21
Fořt,Lomek,Škoda,Rychlík Fořt,Lomek,Škoda,Rychlík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Votůček,Rambousek,Burian,Mahovský Votůček,Rambousek,Burian,Mahovský AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Bláha,Tuček,Šmíd,Feigel A-Bláha,Tuček,Šmíd,Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.34
2 A-Krykorka,Hres,Karásek,Dostrašil A-Krykorka,Hres,Karásek,Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.89
3 Do Minh,Kovalen,Dostál,Rudinský Do Minh,Kovalen,Dostál,Rudinský SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 49.14
4 B-Preis,Schepster,Synek,Šmejkal B-Preis,Schepster,Synek,Šmejkal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.67
5 Eliáš,Souček,Chalupa,Kulka Eliáš,Souček,Chalupa,Kulka AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.79
6 B-Bárta,Purm,Aljačič,Krim B-Bárta,Purm,Aljačič,Krim TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.11
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šmejdová, Trejbalová, Váňová, Kadlecová Šmejdová, Trejbalová, Váňová, Kadlecová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.15
2 B-Mejstříková, Vélová, Balousová, Vítová B-Mejstříková, Vélová, Balousová, Vítová AC Česká LípaAC Česká Lípa 53.21
3 A- Málková, Daníčková, Sussnerová, Polívková A- Málková, Daníčková, Sussnerová, Polívková AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.53
4 Pokorná, Jedličková, Kuželková, Hanzlová Pokorná, Jedličková, Kuželková, Hanzlová AC TJ JičínAC TJ Jičín 55.43
Roubíčková, Kočová, Opočenská, Čepelíková Roubíčková, Kočová, Opočenská, Čepelíková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DQ
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Houdová, Zaplatílková, Šmídová, Drunecká A-Houdová, Zaplatílková, Šmídová, Drunecká A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.96
2 A-Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová A-Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.63
3 Filounová, Žďárská, Sotonová, Novotná Filounová, Žďárská, Sotonová, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.06
4 Bohatová, Havlíčková K., Havlíčková L., Vlasáková Bohatová, Havlíčková K., Havlíčková L., Vlasáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 54.50
5 B- Škvorová, Květoňová, Pilařová, Lupačová B- Škvorová, Květoňová, Pilařová, Lupačová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.92
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Malá, Kalvová, Trčová, Sejkorová A-Malá, Kalvová, Trčová, Sejkorová AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.65
2 Zakonovová, Skirčaková, Zemanová, Šafaříková Zakonovová, Skirčaková, Zemanová, Šafaříková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.95
3 A-Břehová, Doubravová K., Doubravová V., Bártová A-Břehová, Doubravová K., Doubravová V., Bártová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.28
4 B-Poschlová, Procházková, Vosátková, Švarcbachová B-Poschlová, Procházková, Vosátková, Švarcbachová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.00
5 Sedláčková, Homerová, Cimburková, Abrhamová Sedláčková, Homerová, Cimburková, Abrhamová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.70
6 B-Vlková, Oswaldová, Černá Ch., Černá D. B-Vlková, Oswaldová, Černá Ch., Černá D. AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.86
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.85
2 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.75
3 Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.55
MB Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.90
Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNP
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Pavel ČechlovskýPavel Čechlovský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 1.90
2 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.70
3= Minh Hai DoMinh Hai Do
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 1.65
3= Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.65
5 David ChalupaDavid Chalupa
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 1.60
Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 0
Jiří KulichJiří Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 0
Adam SynekAdam Synek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 0
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.53
2 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.53
3 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.50
4 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.45
5= Petra JedličkováPetra Jedličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 1.40
5= Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40
7 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 1.40
8 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.35
9 Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 1.35
10 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 1.35
11 Anna KvětoňováAnna Květoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.30
12 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.30
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.56
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.53
3 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.53
4 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 1.45
5= Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.45
5= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.45
7 Ester WojasováEster Wojasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.40
8 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.40
9 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.30
10 Anna SchindlerováAnna Schindlerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.25
11 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 1.20
MB Michaela BarborováMichaela Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 1.20
Natálie KopčanováNatálie Kopčanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 0
Anna SvobodováAnna Svobodová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95
Milan PechaMilan Pecha
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94
Poznámky/pokusy:
" Z důvodu nepříznivých podmínek počasí a zdravotním rizikům se soutěž neuskutečnila.
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.85
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.60
3 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.20
4= Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2.40
4= Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2.40
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.21
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 0
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.31
2 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 3.01
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.61
4 Lucie BursováLucie Bursová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.01
5 Veronika MatochováVeronika Matochová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 2.01
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.33
2 Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 6.00
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 5.99
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.99
5 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.84
6 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 5.81
7 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.55
8 Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 5.34
9 Marek JanákMarek Janák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 5.23
10 Viktor CorronsViktor Corrons
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 5.21
11 Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 4.54
12 Josef BajzíkJosef Bajzík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 3.81
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.20
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 5.84
4 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 5.72
5 David AulickýDavid Aulický
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.52
6 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.47
7 Karel JouraKarel Joura
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 5.34
8 Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 5.22
9 Matěj KulkaMatěj Kulka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 5.16
10 Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 5.11
11 Adam SynekAdam Synek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.88
12 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 4.87
13 Jiří FantaJiří Fanta
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.86
14 Jiří KulichJiří Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 4.65
15 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 4.62
16 Ladislav MikešLadislav Mikeš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.61
17 Tomáš ŠtechmüllerTomáš Štechmüller
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 4.51
18 Zdeněk OličZdeněk Olič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.29
MB Jakub LaukoJakub Lauko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.16
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 5.18
2 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 4.62
3 Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 4.61
4 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.57
5 Nikola KrýdováNikola Krýdová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.31
6 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.26
7 Adéla VélováAdéla Vélová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 4.14
8 Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 4.10
9 Anna KvětoňováAnna Květoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 3.90
10 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 3.87
11 Klára LamačováKlára Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.80
12 Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.60
MB Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.65
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 0
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.98
2 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.95
3 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.68
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.68
5 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.62
6 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.50
7 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.49
8 Dominika UlbrichováDominika Ulbrichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.46
9 Daniela UlbrichováDaniela Ulbrichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.14
10 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.13
11 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 3.92
12 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 3.92
MB Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.25
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.98
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.71
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.80
4 Viktor CorronsViktor Corrons
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 11.36
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
94 12.39
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.31
3 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 12.08
4 Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 11.19
5 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 11.04
6 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.91
7 Minh Hai DoMinh Hai Do
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 10.57
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.91
2 Dominika BalousováDominika Balousová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 10.65
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.37
4 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.16
5 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 09.97
MB Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 0
Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 0
Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 0
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 10.05
2 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 09.87
MB Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11.09
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 12.05
2 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 10.91
3 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.57
4 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 10.53
5 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 10.51
6 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.16
7 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.59
8 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.35
9 Jana KřenkováJana Křenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 08.29
10 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 08.23
11 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 07.77
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.79
2 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 10.17
3 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 09.99
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 08.85
5 Petra VítováPetra Vítová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 08.61
6 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 08.60
7 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 06.85
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 13.82
2 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 13.39
3 Tomáš RiedelTomáš Riedel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 12.72
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 11.97
5 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 11.96
6 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 11.53
7 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 11.05
8 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 10.98
9 Filip ŠpanielFilip Španiel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 08.93
10 Jakub HorníčekJakub Horníček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 07.74
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří PoršJiří Porš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 14.72
2 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 13.11
3 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.56
4 Tomáš NěmecTomáš Němec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 10.56
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 10.31
6 David MahovskýDavid Mahovský
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 09.35
7 Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 09.10
8 Jan ŠopejstalJan Šopejstal
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 06.79
Adam KřížAdam Kříž
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 32.29
2 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 31.41
3 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 30.24
4 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 30.20
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 28.73
6 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 26.94
7 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 25.50
8 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 24.95
9 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 24.45
10 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 23.92
11 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 23.90
12 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 21.04
13 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 19.90
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 33.15
2 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 27.39
3 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 25.04
4 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 24.38
5 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 23.30
6 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 19.20
7 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 18.17
8 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 17.96
9 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 17.83
10 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 17.31
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 DNP
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 46.26
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 45.84
3 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 36.25
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 36.21
5 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 33.23
6 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 31.81
7 Martin LachMartin Lach
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 30.24
8 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 28.97
9 Tomáš RiedelTomáš Riedel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 26.69
10 Jakub HorníčekJakub Horníček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 22.45
11 Filip ŠpanielFilip Španiel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 21.89
MB Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 39.01
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 35.64
2 Adam KřížAdam Kříž
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 34.12
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 29.45
4 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 29.28
5 Jan ŠopejstalJan Šopejstal
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 16.33
Jiří PoršJiří Porš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 DNP
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 52.02
2 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 42.37
3 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 39.90
4 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 37.91
5 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
98 37.26
6 Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 37.00
7 Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 36.28
8 Jana KřenkováJana Křenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 34.66
9 Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 32.68
10 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 32.08
11 Anna SvobodováAnna Svobodová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 32.05
12 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 26.10
13 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 14.60
MB Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 23.37
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František FrancFrantišek Franc
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 33.04
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 42.80
2 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 38.30
3 Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 38.00
4 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.65
5 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 37.08
6 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 32.60
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 51.15
2 Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 46.70
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 43.36
4 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 35.74
5 Tomáš RiedelTomáš Riedel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 34.05
6 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 33.02
7 Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 30.94
8 Filip ŠpanielFilip Španiel
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 27.37
9 Jakub HorníčekJakub Horníček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 27.04
MB Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 61.08
František FrancFrantišek Franc
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 33.04
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří PoršJiří Porš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 47.53
2 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 39.08
3 Adam KřížAdam Kříž
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 38.59
4 Pavel KulhavýPavel Kulhavý
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 35.38
5 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 32.21
6 Jan ŠkodaJan Škoda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 23.24
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 41.58
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 36.26
3 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 36.12
4 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 33.46
5 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 31.92
6 Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 30.06
7 Natálie KopčanováNatálie Kopčanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 22.45
8 Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 17.58
9 Klára KopalováKlára Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 15.08
Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 34.34
2 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 34.24
3 Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 33.67
4 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 32.89
5 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 31.61
6 Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 27.62
7 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 27.59
8 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 25.49
9 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 19.29
Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik StupkaPatrik Stupka
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 46.76
2 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 41.23
3 Radek StůjRadek Stůj
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
98 39.07
4 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 35.70
MB Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
96 47.72
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 56.80
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 48.52
3 Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 44.75
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 37.25
5 Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 33.22
6 Tomáš NěmecTomáš Němec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
94 32.90
7 Viktor CorronsViktor Corrons
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 27.24
8 Jan ŠopejstalJan Šopejstal
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 18.41
Pavel KulhavýPavel Kulhavý
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 DNP
Celkem 9 závodníků