Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné I. kolo Krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek

Stará Boleslav (4. 5. 2013)

trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.98
2 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 12.71
3 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.80
4 Viktor CorronsViktor Corrons
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 11.36
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
94 12.39
2 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.31
3 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 12.08
4 Tomáš DostálTomáš Dostál
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
97 11.19
5 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 11.04
6 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 10.91
7 Minh Hai DoMinh Hai Do
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 10.57
Celkem 7 závodníků

trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.91
2 Dominika BalousováDominika Balousová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
95 10.65
3 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.37
4 Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.16
5 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 09.97
MB Dominika ProcházkováDominika Procházková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 0
Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 0
Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 0
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 DNP
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 10.05
2 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 09.87
MB Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 11.09
Celkem 3 závodníků