Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřené okresní přebory

Hranice (23. 4. 2013)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dan HrůzekDan Hrůzek
SK HraniceSK Hranice
93 4.93
2 Adam GorejAdam Gorej
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
60 4.22
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.94
2 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 5.12
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.45
2 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 5.19
3 Michal JasnýMichal Jasný
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 4.51
4 Michal ŠkrhlaMichal Škrhla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 4.26
5 Lukáš HýbnerLukáš Hýbner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.95
6 Jakub MachalskýJakub Machalský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 2.89
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.23
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.93
3 Jan OrlitaJan Orlita
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.69
4 Ondřej KučaOndřej Kuča
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.64
5 Jorik NavrátilJorik Navrátil
SK PřerovSK Přerov
00 3.55
6 Jakub NevřelaJakub Nevřela
SK HraniceSK Hranice
01 3.42
8 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 3.98
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 4.56 4.564.454.354.564.40
2 Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 3.78 3.643.47X3.643.78
3 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
98 3.63 3.18X2.393.183.63
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 23.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.50
2 Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.28
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 4.02
4 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.83
5 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková
SK PřerovSK Přerov
00 3.67
6 Berenika IndruchováBerenika Indruchová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 3.44
7 Natálie OrságováNatálie Orságová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.32
8 Markéta VanduchováMarkéta Vanduchová
SK HraniceSK Hranice
01 3.15
9 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.08
10 Jana DvořákováJana Dvořáková
SK HraniceSK Hranice
01 3.05
11 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 2.67
Celkem 11 závodníků